Центр профессионально-технической образования №1Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Вчать добре. Головне бажання і любов до професії. Велике дякую майстру В/н Лесі.Миколаївні за практичні базові знання.За підтримку . Дякую Пахульські І.З за теоретичні знання без них тоже ніяк в мої роботі перукаря.Тому і вчіть теорію бо крім практичних навиків потрібні і теоретичні особливо коли відвідуєте семінари у відомих перукарів .

,

Вчать добре .Головне бажання і любов до професії. Велике дякую Пахульські.І.З .за теоретичні знання вони мені дуже допомагають в теперішні роботі перукаря . А також майстру В/н Лесі.М за базові практичні навички. І за пітримку дякую з 1 курсу казали Діана з тебе буде перукар 100%. Завдяки ЦПТО-1 я можу розвиватися все більше у свої професії.Тому рекомендую. А та і слухайте Пахульську І.З вчіть теорію бо коли відвідувати семінари будете в відомих перукарів України вона вам ой як знадобиться .

,

Навчалась 3 роки на кравця, і дуже дякую усім вчителям які мене вчили, ти або вчиш і маєш хорошу оцінку або ні і немаєш, майстри виробничого навчання Яковин Н.В і Марія Василівна найкращі ! Терпіли , допомогали, пробачали, хотіли тільки б краще було) керівник Скрипка Н .М жінка з стальним харакетром навччила багато чого, зараз це цінується , на жаль тільки зараз, найкращий керівник, велике дякую)

,

Я поступила сюди в 2005!!!вчать!!!!хтось там писав що вчителі не вчать!!! Вчителі хороші! Учні хіба ліниві!!! А гроші потрібно всюди здавати!!! Мене вчили добре! І терпіли мені!!! Дякую вам Ольга Василівна і весь педагогічний колектив!

,

Слів просто нема.Хто захоче може отримати справді знання й вміння, головне бажання. Є справді хороші викладачі яким є за що подякувати, вони майстри своєї професії. Але є й багато недоліків це хабарництво, вбільшості вас оцінюю по грошах,а не по знанню,в гуртожитку більшість мінусів ніж плюсів... Писати можна багато, а обирати вам! Я не рекомендую. Краще зразу йти навчатись в вищий навчальний заклад,по грошах одне ж вийде. Сподіваюсь ви зробите правильний вибір, про який не будете жаліти в подальшому житті!

,

Просто жахливо...Тут лиш хочуть,щоб їм гроші давали,а навчити нічого не можуть...Вчителі виробничого навчання по професії перекар-це просто жах...Нікому не рекомендую-це просто марна трата часу і грошей.

,

Тут чудові вчителі❤Я зараз закінчила 1 курс, і вже плачу за вчителями, хочу приїхати до них

,

Привіт усім! От що я хочу Вам сказати...Я закінчила ЦПТО № 1( так на той час це був уже ЦПТО) в 2004 році.Нас троїх дівчат направили вчитися до Києва-підвищення кваліфікації. Я закінчила стаціонарну форму навчання в КНУТД і уже всигла закінчити заочно інший навчальний заклад.І от що я скажу - найкращі знання я отримала в моєму 16 училищі а це ЦПТО . Робіть висновки. Хочу передати привіт Крижанівській Л.Б.

,

Жахливе училище,тільки гроші здирають,гроші не здаш ,то " не видамо диплом". Кожного місяця всі діти з училища на якогось охоронця здають по 15 грн, це ніби для 2-ї зміни, коли ми будем йти з навчання вечером, щоб він нас провів до зупинки. Від вересня до грудня того охоронця не бачила в очі, щоб він на місці був( хіба що тільки вранці ,а під вечір він зникає). Ніхто нічого не вчить,можна чогось навчитись тільки на практиці в салоні або на курсах.Краще зразу на курси йдіть і не марнуйте свій час в цьому училищі.Та тут багато чого можна написати, але толку, таке буде продовжуватись завжди.

,

Дівчатка та хлопці чому деякі з Вас так жаліються на цей заклад,вас же сюди за руку ніхто ж не тягнув,якщо не подобається так ідіть в інший заклад,але повірте за такі кошти ви нікуди не поступете як тут.Так дійсно тут не рай,але і не пекло..Ви знаєте я вчилася у фізкультурному коледжі, а потім у 2009 прийшла сюди,і повірте це дуже велика різниця тому що тут вчителі бавляться з вами і тягнуть щоб Ви довчилися,а там зразу виганяють.А гуртожиток не потрібно винити тому що вони за Вас відповідальність несуть,а не подобається то топайте на квартиру,а вчитеів скільки держава забезпечує стільки вони і працюють.В мене цього року 5 Років як я закінчила цей заклад,і серце розривається від тих спогадів про безтурботне студентське житяЖивіть,радійте..і будьте оптимістами!Удачі Вам(Оля Федорів).

,

Це училище просто кошмар!!!! незнаю як нормальні учні можуть писати що це училище суперове... Вчителі хочуть хабарів замість того щоб дітей чогось навчити.... Я вчуся вже 3 рік і неможу дочекатись коли його закінчу...Вчителі вчити не хочуть...... практичних навиків учням майже не показують.... Тільки Практика в перукарні може дати учням багато знань!!!!! Після цього училища треба ще йти на курси або в академію перукарського мистецтва....(((((

,

училище хороше....тільки дуже довго триває навчальний день... а степендію як дали так зразу і забрали....а так ніби жити можна...

,

Я уже на другому курсі і мені подобається... Викладачі прикольні ( не усі звичайно але більшіть)=) а Тетяни Іванівни опше офігенні=)*****

,

це училище моєї мрії,надіюсь шо з мене буде файний майстер! чекай мене бурса цього року.

,

Училище більш-менш, а от гуртожиток справжня зона. Таке враження ніби не учусь, а строк відбуваю. Який нормальний гуртожиток закривають о 6 вечора? Чому в ньому не дозволяють ставити замки у дверях до кімнати? А дзвінок на відбій - взагалі є знущанням. Жах, а не гуртожиток. А от майстри у ЦПТО гарні.

,

Обожнюю цей заклад. Нажаль провчилась там тільки 2 роки, але спогадів, і вміння здобула на все життя. За усіма скучаю!!!!

,

мені ще рік навчатися, заклад хороший, хотілося б більше чогось навчитись , ніж те що вони пропонують.

,

Сьогодні захистилася. Уже скучаю. Училище супер. Люблю його. І залишуся ще на рік!!!

,

я бачила роботи випускників і просто студентів. Досить пристойно

,

Мені подобається цей навчальний заклад, вчитись там прикольно, і майстри там супер!!!

,

це моя домівка, тут я навчилась всьому, що зараз умію) люблю цей заклад, дуже сильно))))))))

,

Суперське училище

,

я навчаюсь в ЦПТО№1 лишень перший рік, і мені дуже подобається!

,

Гарне училище,доброзичливі,чуйні вчитилі. Я навчалась три роки тому,і якби йшла вчитись ще раз то тільки в це училище. в мене дуже багато гарного запам"яталось,за роки навчання.

,

мені подобається добре що в нас є таке училище

,

вчитись можна.

,

гірше зони!!!!нормальні люди тікають з тієї бурси!гуртожиток -гнітюче кубло дегенератів.бурсою керують хворі.......гіркий осадок залишиться до кінця життя,від того, яке нікчемне життя влаштовує бідним студентам ця бурса,яка безсовісно вимагає у бідняків благодійні внески.Ганьба!!!!

,

супер !!!!

,

саме - саме лутше училище


Оставить отзыв

Все колледжи в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске