Львовский государственный колледж декоративного и прикладного искусства им. Ивана Труша
  • дневная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

44
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Смішно читати відгуки ображених людей, які не змогли поступити і зваллють все на "корупцію". Корупція тут неможлива, вам грошей не вистачить, щоб підкупити кожного із комісії чи художньої ради :) Особисто ніколи нікому нічого не платив, і ніколи не чув, щоб хтось платив. Єдиний нюанс, якщо ходиш на підготовчі курси- матимеш декілька додаткових балів при поступленні, але що є то є. Навчають добре, більшість викладачів хороші, деякі йдуть навіть на поступки та закривають очі на якісь невдачі студента. Тут є своя атмосфера, яку ви не зустрінете ніде. Якщо хочете поступати- поступайте, головне бажання вчитися та розвиватися. А ще краще, перед поступленням поспілкуйтеся із студентами, це більш надійне джерело, ніж ображенки, які не вміють визнавати поразку

,

Якщо хтось хоче навчатися у цьому закладі, то повинен бути готовий до того, що оцінювання йде не справедливо. Беруть лише своїх або проплачених. У приймальній комісіі надають неправдиву інформацію. Будь-що сказане потрібно перевіряти. Вступала цього року, на екзамені рисунок зауважила, що одна з абітурієнтів незавершила рисунок більше просто сиділа, а не працювала, здала його взагалі без штрихування, а отримала більші бали, ніж інші абітурієнти з підгрупи та вступила!

,

Ви хоч самі думаєте, що пишете? :) Які взятки? Хоч якесь уявлення маєте, як проходить оцінювання в цьому коледжі? Про хабарі плачуть тільки ті, хто не зміг поступити і не визнає своєї поразки. Я особисто поступив своїми силами, на підготовчі курси не ходив. Навчанням задоволений, дуже приємні викладачі та студенти. Тут є своя атмосфера, яку не зустрінеш ні в одному навчальному закладі. Звісно, є й певні недоліки, але переваг набагато більше.

,

Дуже шкода, що у художній коледж, який має вчити обдарованих дітей, потрапляють ті, хто більше заплатив. Чому колись батьки могли подивитись екзаменеційні роботи дітей, був відкритий перегляд, і це правильно! А зараз все за зачиненими дверима, і ще говорять, що можете подати на апеляцію, якщо не згідні з балом. А як я можу бути згідна, чи не знідна, якщо не можу подивитись екзаменеційні роботи, і порівняти з іншими. Диктант з української мови також не показують, щоб подивитись помилки. Хіба так має відбуватись вступ у мистецький коледж?

,

Корупція зашкалює.


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, тренинги во Львове, работа во Львове