Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

43
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо хтось хоче навчатися у цьому закладі, то повинен бути готовий до того, що оцінювання йде не справедливо. Беруть лише своїх або проплачених. У приймальній комісіі надають неправдиву інформацію. Будь-що сказане потрібно перевіряти. Вступала цього року, на екзамені рисунок зауважила, що одна з абітурієнтів незавершила рисунок більше просто сиділа, а не працювала, здала його взагалі без штрихування, а отримала більші бали, ніж інші абітурієнти з підгрупи та вступила!

,

Ви хоч самі думаєте, що пишете? :) Які взятки? Хоч якесь уявлення маєте, як проходить оцінювання в цьому коледжі? Про хабарі плачуть тільки ті, хто не зміг поступити і не визнає своєї поразки. Я особисто поступив своїми силами, на підготовчі курси не ходив. Навчанням задоволений, дуже приємні викладачі та студенти. Тут є своя атмосфера, яку не зустрінеш ні в одному навчальному закладі. Звісно, є й певні недоліки, але переваг набагато більше.

,

Дуже шкода, що у художній коледж, який має вчити обдарованих дітей, потрапляють ті, хто більше заплатив. Чому колись батьки могли подивитись екзаменеційні роботи дітей, був відкритий перегляд, і це правильно! А зараз все за зачиненими дверима, і ще говорять, що можете подати на апеляцію, якщо не згідні з балом. А як я можу бути згідна, чи не знідна, якщо не можу подивитись екзаменеційні роботи, і порівняти з іншими. Диктант з української мови також не показують, щоб подивитись помилки. Хіба так має відбуватись вступ у мистецький коледж?

,

Корупція зашкалює.

,

Хабарництво це перше. Всі пречудово знають. Друге, це затяжний консерватизм, не має навчання що стимулює до майбутнього. Пізніше людина не може довший час себе віднайти. Фактично ви після закінчення закладу не маєте професії. І йдете малювати пряники юрашки, майстерня шоколаду. І шукайте свого шляху великого художника.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові