Львовское высшее профессиональное училище торговли и сферы услуг


  • Львов · ул. Леси Украинки, 26, 79008
  • (032) 242-31-29
    (032) 235-89-51
  • дневная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Жах! Не витрачайте три роки свого життя на це недорозуміння. Елементарних зручностей, які мали б бути у кожному пристойному закладі–немає, туалет на вулиці, куди підучи зимою, простудите собі все! Про мило, воду в умивальниках, папір взагалі мовчу. Кабінети в занедбаному стані, спортивного залу, як такого, взагалі немає! Стипендія нікчемна! Лабораторні роботи проводяться виключно за ваш рахунок! І все, що б ви не приготували, нагло з'їдаються самими "викладачами" Практика проводиться в жахливому місці, де ви готуєте котлети із запліснявілим хлібом, протухші макарони та салати з гнилих продуктів, пахаєте звісно ж безкоштовно, драїте баняки, які, як і "майстрових" треба давно списати. Хочете піти на нормальну роботу у ресторан? Так прошу дуже, віддавайте бурсі половину зп, інакше завалите будь-який екзамен, адже дивляться не на ваші вміння, а лише на те, скільки закинули за практику. Тож подумайте декілька раз, перш ніж підете вчитися тут!

,

Непрофісіоналізм та байдужість вчителів, погане відношення. У класах ще досі стоять цигляні пічки з часів СССР, а діти як поступають в початку навчального року заставляють все прибирати. Обладнання ніякого ні комп'ютерів ні бордів спортзал старенький і то на території церкви. Стипендія смішна такаж як і викладачі страшать що потрібно мати середній бал 6-7 або не дадуть стипендію 485 грн.

,

Жахливе училище,якщо думаєте поступати,то явно НЕ сюди,від викладачів ніякої відповідальность!ніякої точності,і якщо потрібно щось з'ясувати,наприклад де заселятися,можуть ігнорувати.Головне заплатити гроші за практику,бо якщо ні,то лякають тим,що атестата не дадуть

,

Дуже крута керівника Любов Андрієвна!)Добра,хоть ми трохи хулігани,але за нас завжи))Любимо❤️

,

Училище хороше , викладачі хороші , але окрема подяка людині яка дійсно спеціаліст своєї справи Галина Іванівна , вона людина з великою літери

,

Велика подяка майстровій Галині Іванівні , вона дійсно людина з великої літери яка донесе до учнів шалено крутих знань..

,

училище жахливе!!!!

,

Найкраще училище у Львові) викладачі чудові) директор училища Марія Євгенівна дуже хороша, можна багато чого навчитися. Особливу увагу хочу звернути найкращій майстровій Січиокно Галині Іванівній, хочу подякувати їй за все чого вона мене навчила, багато нового дізналася. Дуже рекомендую!!!

,

Найкраще училище у Львові , рекомендую всім для вступу . Тут найкращі викладачі, професіонали своєї справи . Особливо хочу відзначити, найкращого майстра виробничого навчання ,Січиокно Галину Іванівну , дякую вам за все, ви найкращі !

,

Нікому не рекомендую, не марнуйте свій час, хамське відношення до абітурієнтів, "1000 грн на невідому благодійність " при вступі

,

Училище може бути, а ось гуртожиток на Польовій 29А ужасний, ніколи нікому не раджу сюди заселятися...хлопці з дівчатами на одному поверсі, хамське ставлення від виховательки, не має де покупатися, душ один на всіх+ для робітників залізобетонного заводу...туалети неробочі ( потрібно змивати мискою), крани течуть, з холодильника їжу крадуть, забороняють електричні прилади( 3-4 зарядних, чайники та інше...), Проводка стара, рубильник заіскрився....в кімнатах умов взагалі не має, потрібно все самим робити, проте заселяють лише на 1 рік..за ремонти гроші не вертають, матраци в ужасному стані( порвані, обпісяні, вибачте за слово..)від ліжок болить спина...ціна за гуртожиток збільшується кожного року, а умови не змінюються в кращу сторону...ціна за гуртожиток-510 грн Прийміть будь ласка якісь міри ...

,

Мені дуже подобається училище особливо вдячна своїй майстрові Галині Іванівні яка навчила дуже багато

,

Чи можга поступити після 9 класу

,

Училище вроді нормальне. При поступленні мені нічого не говорили про проплату. 2 роки провчилась добре,стипендія була і вчителі добре відносились. А на 3 курсі почалось. 1600 гривень треба було заплатити раз за кухара і 2500 за кондитера,але так як я працювала і забезпечувала сестру я змогла заплатити тільки 1800 і то вже нашкребла. На екзамен треба було здати 1 раз 100 гривень майстрам, 2 раз здала 230 гривень на екзамен на кондитера (але торт не пекла) а 2 підруга моєї групи здавали 330 а людей в групі 25. Тепер порахуйте 230 з 13 людей і 330 з 12 людей. Кароч то що отримувала за 3 роки за 1 віддала все що мала, можна сказали на 3 курсі стипендії не мала. Але 3 роки відівчилась,дипдом за 200 гривень паперовий получила, грамоту за хороше навчання получила. Відпахала відівчилась і допобачення.

,

Хороше училище. Закінчила в 2002р. І навчають добре і директор класна.

,

Нормальне училище. Хто хоче вчитися - той буде вчитися, а хто не хоче - завжди зробить винним когось, тільки не себе. Як то кажуть поганому танцюристу завжди щось мішає!!!!

,

Супер училище.

,

Доброго дня! Навчаюсь у цьому училищі на третьому курсі. Можу з впевненістю сказати, що як викладачі так і майстри дуже грамотні і віддані своїй справі! І коли читаю оці дурниці, які написані вище, то можу сказати одне: це пишуть учні, які не хочуть ані вчитись ані працювати! Ніхто у мене НІКОЛИ ніяких коштів не вимагав . А зароблені мною гроші на виробництві згідно закону мій роботодавець перераховував на рахунок училища! Так це роблять всі училища України. Стипендію отримують всі учні без винятку! Пригадую, коли їхав на конкурс і моя майстрова купила мені білет за свої гроші....бо не не мав своїх на той час! Отакі там майстри. Не слухайте ніяких брєдніа, ідіть сміло вчитись!

,

Саме жахливе училище у Львові коли дитина поступала мали сказати, що такі гроші будуть вимагати. Майстрові разом з директоркою гроші вимагають за що тільки можуть на виробниче здати щоб отримати оцінку здати це просто ужас. Щоб на засраного перукаря вивчитися потрібно 10 тисяч лише за один рік тому що вони недозволяють купляти інструменти, в магазинах, а лише в їхньому училищі, а якщо дитина немає цього тоді занижують оцінки, і позбавляють стипендії добре, що забрали документи тому що це просто жах. Директорка там сіла просто так сидить нічого неробить в гуртожитках що хочуть то і роблять с тими дітьми що хочуть то і роблять головне щоб гроші за кожну оцінку давали а в приймальній взагалі посадили якигось недолугих що нічого нерозуміють. Вчителька з перукарської справи взагалі до дитини говорила якщо вона немає інструментів тоді і стипендії небуде обзивають дітей, а самі головне тупі нічого незнають. Я дитину даремно туди давала їй пропав 1 рік через них!!!

,

Наприклад мені подобається ✔ Майстрова Галина Іванівна

,

Дітей взагалі не цінують! Не раджу.

,

Саме жахливе училище у Львові, якщо хочете зіпсувати собі нерви тоді Вам сюди. Якщо хочете віддати 50% зарплати за практику Вам сюди. Застаріла верхівка яка крім відбивних і салату з крабовими палочками нічого не бачила більше, вони давно мали бути на пенсії. Одражу скажу, що оцінки ставлять за те скільки Ви заплатили. На справедливість не розраховуйте! Не раджу нікому!!! І ніколи!!!

,

Чи можна поступити в це училище після 10 класу? Підкажіть будь ласка

,

Чудове училище

,

Жахливе училище

,

Жахливе училище, а особливо майстрові які нагло вимагають гроші за виробниче навчання в училищі!!! Шкодую що тут навчаюсь.

,

Дуже жалію що моя дитина тут вчилася

,

Ліцей як ліцей , а крісла перукарів простоюють , в той час , як окрема "майсрова" виробн.навчання невідомо чим займається (згадав : тулить дітям задорого інструмент), учнів заставляють самим шукати практику в приватних перукарнях , на курсах за не маленькі гроші 800 - 1200 грн / міс , при тому ще мусиш занести в ліцей (через банк звичайно) 400-500 грн 50% ніби то зароблених на практиці . А на додачу перед дипломом (для отримання диплому) "підгружають" учнів готувати довідку з перукарні про те що їх беруть на роботу ... Підсумок : з таким успіхом можна було віддати ту дитину на платні курси , паралельно закінчивши середню освіту (тих два роки) в якійсь вечірній чи то заочній школі , що було б значно вигідніше і ефективніше .

,

я сам закінчив ту бурсу часи були казка 1981

,

Мені дуже подобається .Зараз у ньому навчаюсь вже 2-й курс .Викладачі чудові.

,

у 1994р закінчила, дуже сподобалось, пошкодувала що не залишилась ще на якусь спеціальність.

,

навчалася тут,можу стверджувати- училище чудове!!!!!

,

Чудове училище

,

У 1992р. закінчила училище .СУПЕР.викладачі чудові особливо Овчаренко Тетяна Олексіївна.

,

Училище супер!!!!!!Сподіваюсь зможу туди поступити:)

,

нормальне училище викладачі теж.


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, работа во Львове