Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

84
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я кожен рік читаю коментарі і мені дуже дивно, що тут пишуть (пишуть видно інші навчальні заклади, щоб відбити потенційних вступників), бо студенти які вчаться в коледжі, знають про коледж, і такого ніколи не напишуть. Холоду ніякого немає, бо ми вчились дистанційно. Викладачі хороші, є і молоді викладачі, що дуже тішить. Появились і нові викладачі цього року. Уже закінчив 3 курс, і не жалію що поступив сюди. Займаюсь програмуванням. Комп'ютери сучасні, а не для картинки, як у деяких закладах. Ремонти зроблені. Приходьте і побачите усе вживу. І не вірте поганим відгукам, краще відвідайте заклад і переконаєтесь що пишуть брехню. Люблю коледж і всім рекомендую поступати.

,

Жахливий коледж! Так, є дуже круті викладачі,але більша половина викладачів це просто….Попри відгуки 2015 про холод так і нічого не змінилось… Саме обідне це система оцінювання, не думав шо буду мати з елементарних шкільних предметів по 4-5бали. Якщо поступати сюди можна зрозуміти,що навчатись прийдеться самому без допомоги викладачів.

,

Я не можу повірити що таке говорять про мій рідний коледж. Це все якась нісенітниця. Всім дякую за найкращі роки навчання

,

Перший раз бачу цей сайт. Читаю відгуки і не вірю своїм очам. Я закінчив колеледж і можу сказати наступне, хочеш вчитись то ти навчишся! Якщо не виходило щось у мене, то я підходив до викладача після пари і перепитував, щоб пояснив. І викладач пояснював і показував мої помилки. Поступав у коледж я за рекомендаціями знайомих. Тому не вірте негативним відгукам. Не завжди усі правдиві.

,

Шановний Студенте. Станом на 2 грудня, коли Ви залишили свій коментар, навчання в коледжі відбувалося дистанційно, тож про який холод може йти мова? Вам було холодно вчитися з дому? Також смішно читати про жахливий стан коледжу. Є великі сумніви, що Ви наш студент. Тож передаємо привіт нашим "друзям" з іншого коледжу.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові