Стрыйское высшее художественное профессиональное училище


  • Стрый · ул. Болеховская, 29, Львовская обл., 82400
  • (03245) 5-30-66
    (03245) 5-24-62
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

А ви з дев'ятого класу приймаєте?

,

В мене приємні спогади,навчалася на перукаря 2004-2006 р) зараз маю власну справу, вже 10 років салон-краси, і тепер хочу запросити випускників на постійне місце праці))) в нас чудовий колектив, завжди відвідуєм навчання, а саме головне висока заробітня плата))) хто проживає в м.Сколе або на його околицях, запрошую до співпраці)

,

Класне училище дуже багато хороших спогадів вчився там з 2009 по 2011.. Хороші моменти багато друзів хороші вчителі інколи сумую за цим всім...

,

Хто поступав після девятого класу,як краще і по яких предметах здається ЗНО,якщо поступати на культура,мистецтво,дизайн

,

Дуже класне училище, вчусь на візажиста Класні вчителі також і Майстри класні Особливо Грищук О. П

,

Моя мама працювала і вчилася в цьому училищі,викладачі дуже добрі і професійні, завжди готові навчати але яка з цього користь якщо учні цього нехочуть їм би тільки степендію отримувати а навчання для чого головне що батьки гроші платять. Мені подобається це училище сама хочу туди поступати,і бажаю всім змінити ставлення до викладачів тому що і від них залежить часточка вашого майбутнього.

,

вчився на реставратора з 2013-2015.. училище супер, майстри супер, особливо Швабик Ірина Богданівна.. ідіть, не пошкодуєте..

,

керівництво виховує майстрів а не учнів беруть хабарі. заставляють учнів платити гроші охоронцеві. а якщо не заплатять догана майстрові. ось таке училище. директор живе комуністичним минулим.а заучка джуха взагалі.

,

Ех, ось закінчила цей заклад і не пройшло і дня, як я за ним сумую. Люди не шкодуйте йдіть на живописання у художньої кафедри своя атмосфера і ця атмосфера незабутня! Навіть якщо ви до цього і пензля в руках не тримали - не бійтеся йдіть сміло. Викладацький склад неймовірний. навчать всього, аби було бажання. З особливою теплотою згадую Берездецького Романа Івановича, як говорилось дуже тепла і душевна людина. Сабан Степан Михайлович - строгий, за то навчить) Задорецька Оксана Іванівна - чуйна і добра. І багато інших викладачів та майстрів з худ.кафедри, кожен із них полюбився мені. Не шкодую грошей, адже це моя друга освіта, якби була можливість продовжувала б і продовжувала б там навчатись. А ті хто пишуть за хабар - просто не доклали зусиль і навіть не пробували докладати. Йдіть сміло, втілюйте свою життєву ціль, не бійтеся і не соромтесь, що це "бурса". Адже викладацький склад такий - що й Академія Мистецтв заздрить!

,

хабарі беруть ....

,

Чудові викладачі, згадую завжди з теплом. Училась з 2004 по 2006 на художника-оформлювача. Особливо запам'ятався викладач рисунку та живопису- Берездецький Роман Іванович, дуже тепла людина, на парах дозволяв слухати музику і давав читати свої книги:)

,

Чудове училище, з усмішкою згадую навчання Іноді хочется повернутись Чудові майстри, хороший колектив)

,

Приємні спогади ! Навчалася в училищі 1992-1996 рр. на маляра-реставратора , закінчила достроково з червоним дипломом ( не купованим ). Працювала в 2001-2004рр. майстром в/н в групах 17/21 , 9 ,11 (реставратори) . Працювала з людьми в яких колись сама вчилася. І зараз приємно зустрічатися з колишніми співробітниками та колишніми учнями. Всім добра й достатку !

,

Училище супер! Перше враження дуже хороше. Я задоволена своїм вибором (цього року поступила). Про викладачів зараз не можу писати нічого, але надіюсь , що ми знайдемо спільну мову))

,

супер училище! вчився з1998по2001 реставраторам та художникам респект

,

Буряник Ю.Р респект йому

,

справді хороше училище

,

я там вчився на кранівника з 2002-2005 дуже класно було особлива подяка майтрам з водіння і з виробничого навчання вісх не перерахуеш тай не знаю чи вони ще працюють

,

Дуже гарний навчальний заклад,я вчилася і не жалію,зараз з мене хороший перукар.Завдяки майстру Оксані Євстахівні!

,

супер училеще!!!!

,

хороші викладачі:Сабан С.М. і Берездецький Р.І.

,

училище супер,майстрам респект...

,

Хороший рівень!!!так чула через рік і я поступати буду!!!!!!

,

Чула дуже хороше училище! З подругою саме туда поступатимемо))

,

Таке собі училище може бути але викладачі класні

,

Училище -супер!!! Чудовий і професійний директор! Педагоги великі професірнали!!! Так тримати!!! Молодці!!!

,

Саме найкраще училище...все супер..ы навыть КВН ставлять класний...

,

Ладно, хоч стипендію дають( тепер без ВИЩОЇ освіти нікуда)

,

дуже перспективне ВХПУ !!))

,

нiчого поганого там немае

,

а шо файне училеще


Оставить отзыв

Все колледжи в Стрые, а также работа в Стрые