Курсы
Престиж, научно-образовательный центр

Мастер маникюра, наращивание ногтей, гель


  • 9900 грн 

Данное направление состоит из основного курса и дополнительного мастер-класса. В рамках основного курса слушатели проходят программу по Типам маникюра: гигиенический, классический, French, технологии смешивания лаков, наложении лаков, художественной росписи, декоративном оформлении ногтей, инструктажу по подбору и использованию инструментов, изучение материаловедения. Дополнительный (не обязательный для получения официального сертификата) мастер-класс включает в себя изучение техники наращивания ногтей, гелевых технологий и нейл-дизайна.

Описание курса на официальном сайте:

http://prestige-ua.mywebcommunity.org

Viber, telegram, wechat, instagram, whatsApp

Facebook: #ourcoursesonline

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить
Борисова Валерія Віталіївна,21.12.2021, 12:31
Я, Борисова Валерія Віталіївна, пройшла курс навчання в Українському науково-освітньому центрі "Престиж" з предмету "Майстер манікюру" у викладача Анастасії Володимирівни. Мені сподобалося відношення викладача. Анастасія Володимирівна доступно пояснювала всі теми, які ми вивчали, цікаво розповідала про професію й заохочувала до справи. Я з нетерпінням чекала кожного наступного заняття, щоб дізнатися ще більше корисної та цікавої для мене інформації. Дякую, що надали мені стільки важливих знань та великий об'єм інформації !
Логвин Дар'я Василівна,11.03.2021, 14:48
Я, Логвин Дар'я Василівна, пройшла курс "МАЙСТЕР МАНІКЮРУ" в Навчально-Освітньому Центрі "Престиж" у викладача Савко Вікторії Олегівни. Після завершення курсу залишилася задоволена теоретичними темами та практичними заняттями, які на ньому отримала. Подяка викладачу за отримані знання, за щирість, за поради, за професіоналізм. Подяка Українському Науково-Освітньому Центру Престиж й побажання випускати ще більше хороших спеціалістів !
Щурова Наталія,14.07.2020, 12:44
Я, Щурова Наталія, навчалася в Українському Науково-Освітньому Центрі ПРЕСТИЖ по курсу "Майстер манікюру". Мій викладач - Анастасія Володимирівна. На заняттях вона навчила мене багатьом технікам. Заняття були завжди цікавими й пізнавальними. По закінченню занять я отримала досвід і дуже багато позитивних емоцій. Завдяки отриманим знанням, я влаштуюся на хорошу роботу й займатимуся улюбленою справою. Я дуже вдячна за все Науково-Освітньому Центру "Престиж" , а також моєму викладачеві, Анастасії Володимирівні. Щурова Наталія 21.02.2018

Оставить комментарий

Все курсы в Черкассах, а также вузы в Черкассах, колледжи в Черкассах, репетиторы в Черкассах, работа в Черкассах