Курсы
ИнфоТех, учебный центр

Сметчик АВК5


 • 4200 грн 

Особенности курса:

 • практика в АВК5 с первого занятия
 • изложение материала строго на государственном языке.

Условия обучения:

 • занятия в микрогруппе от 4 человек
 • 2 месяца 2 раза в неделю по 2,5 часа
 • по окончании обучения - именной Сертификат

Тематический план курса (державною мовою):

 1. Уведення. Основи кошторисної справи. Нормативні обґрунтування кошторисних розрахунків. Структура папок програмного комплексу АВК5.
 2. Функції підсистеми «Кошторисні документи».
 3. Прямі витрати (зарплата, матеріали, машини/механізми). Використання цінового регіону.
 4. Коефіцієнти та їх застосування. Комбіновані норми.
 5. Загальновиробничі витрати. Інші супутні витрати.
 6. Підсистема «Інвесторська кошторисна документація». Правила визначення об’ємів робіт та складання кошторису в програмному комплексі АВК5 на:
 • земляні роботи;
 • сваї,фундаменти;
 • стіни, перекриття;
 • покрівлі, прорізи (вікна, двері);
 • підлоги, опорядження (внутрішнє, зовнішнє);
 • опалення, вентиляцію, електрику;
 • водопровід, каналізацію (зовнішні, внутрішні);
 • благоустрій, малі форми.

7.Підсумкове практичне заняття підсистеми «Інвесторська кошторисна документація». Зведений кошторисний розрахунок.

8. Підсистема «Договірна ціна». Особливості створення кошторису при твердій і динамічній договірній ціні.

9. Підсистема «Підрядник». Особливості складання акту КБ-2В при твердій і динамічній договірній ціні, повне і часткове процентування обсягів робіт.

10.Кошторис на ремонтні роботи.

11.Підсумкове практичне заняття підсистеми «Підрядник». Створення КБ-2В, КБ-3, відомості ресурсів, відомості загальновиробничих витрат тощо.

12.Підсумковий семінар. Залік.

По окончании курса Вы сможете:

 • существенно пополнить свои знания в области экономики, строительства, финансов и бухгалтерского учета;
 • усвоить правила и особенности ценообразования в строительстве;
 • самостоятельно рассчитывать стоимость строительства, монтажа и проведения ремонтных работ;
 • составлять и проверять сметы;
 • составлять итоговые документы по выполненным работам;
 • быть уверенным пользователем программного комплекса АВК-5.

Успешно освоив программу курса «Сметное дело с использованием специализированного программного комплекса «АВК-5» (с выдачей именного сертификата) Вы получаете дополнительные преимущества при трудоустройстве, ведь специалисты этой профессии востребованы и высоко оплачиваемы на рынке труда.

Последнюю новость курсов сметчиков ИнфоТеха читайте тут.

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить
Валерия Рудченко,21.03.2019, 19:40
Добрый день! Хочу поблагодарить учебный центр Инфо Тех за проведение курсов сметчиков. Очень познавательные и полезные занятия! Их проводят специалисты, которые работают в этой области и не просто теорию рассказывают, а на практике доступно объясняют материал с примерами. Тем, кто хочет стать сметчиком - советую посетить занятия!
Алла,02.02.2019, 13:30
Все дуже сподобалося. Враження - найкращі! Навчання курсу "Кошторисна справа" проведено у доступній та зрозумілій формі. Завдяки професійним викладачам можно отримати хороші знання. Навчання проходило в позитивній атмосфері, що сприяло легкому засвоєння пройденного матеріалу. Дякую викладачам за зрозуміле пояснення матеріалу. Окремо дякую директору Навчального центру "Інфо Тех" Інні Володимирівні за організацію чудових курсів. Бажаю успіхів та процвітання! Рекомендую!
Татьяна Андриенко,28.01.2019, 20:26
Большое спасибо за полученные знания. Очень хорошие преподаватели. Не каждые специалист может донести свои знания слушателю и ученику, здесь уверяю Вас все было настолько легко перенимать знания и опыт. Каждое занятие давала новый результат. Всем желающим получить знания - РЕКОМЕНДУЮ!!
Олександр,06.11.2018, 20:05
Курс кошторисної справи. Інформативно, коротко і по суті. Багато практичних занять. Дякую
Інна Володимирівна,07.11.2018, 23:29
Олександре! Дякуємо! Ваш стислий відгук як влучний постріл у блискуче майбутнє!
Юлія,11.09.2018, 20:04
Чудова атмосфера для навчання! Завжди гарний настрій! Це все можна знайти на курсах кошторисної справи Навчального центру «ІнфоТех»! Наші викладачі – майстри свого діла. Дуже вдячна їм за подачу змістовного матеріалу на доступному для кожного рівні з використанням яскравих прикладів, які завжди допомагають краще засвоїти щось нове або розкласти по поличкам вже наявні знання. Наша група – дружній жіночий колектив, який створив атмосферу комфорту та взаємопідтримки. Відчувалася групова робота, адже команда не залишала нікого позаду. Навчання закінчилося…залишилися приємні спогади та запал для застосування на практиці набутих вмінь та навичок у кошторисній справі.
Андрей,27.06.2018, 17:55
На курс сметного нормирования в программе АВК5 пошел для себя, чтобы разобраться в правильности определения стоимости ремонтно-строительных работ. Структура курса и методики преподавания позволили мне углубиться в суть вопроса. Теперь я смогу правильно составлять сметы и контролировать (со стороны Заказчика) стоимость производства работ. Рекомендую!
Анастасія,03.04.2018, 20:16
Відкрила для себе новий цікавий напрям роботи, але не достаток кваліфікації не давав працювати в повну силу, шукала курси кошторисника по всьому місту і дуже рада, що потрапила саме до ИнфоТех. За два місяці навчання Надія Григорівна і Денис Володимирович, як на мене, не просто дали основи, а розкрили секрети успішного кошторисника. Дуже вдячна!!! Всім рекомендую!
Демченко Тарас,24.10.2017, 19:09
Обширный курс для начинающих, достаточно двух месяцев для получения всей информации об АВК-5. Приятные преподаватели Ирина Сергеевна и Надежда Григорьевна настоящие мастера своего дела! Мой уровень знаний до курсов был нулевым, спустя два месяца у меня получилось с нуля рассчитать смету и отдать ее заказчику. Советую вести конспект, не только слушать и запоминать, но и писать так как потом он мне очень пригодился!
Анна І.,10.08.2017, 20:20
Сьогодні відвідала останнє заняття та отримала свій іменний сертифікат. Тепер підвожу підсумок: + систематичне викладання знань + професійне викладання матеріалу + активне спілкування із викладачем, які заохочують питливість Не раз виникали ситуаціі, колі вірне питання затримувало викладача ще хвилин на 10 вже після закінчення заняття :) + на даний момент у программі АВК досить впевнено орієнтуюся, впевнена в тому, що зможу у ній працювати при працевлаштуванні Загалом враження дуже позитивні, бажання повертатися до навчального центру при виникненні такої потреби на інші курси.

Оставить комментарий

Все курсы в Полтаве, а также вузы в Полтаве, колледжи в Полтаве, репетиторы в Полтаве, работа в Полтаве