Курсы

Китайский язык


  • 400 грн  -5%

  1. Увага!!! Шановні батьки дітей ( 4-5 років, 5-6 років), хто ще не записався в новостворені групу з вивчення китайської мови (початковий рівень)?! Поспішайте!!! Будьте в руслі сучасної інтелектуальної моди! Відкиньте всі псевдо-міфи для себе та Ваших дітей! Китайська - це легко, весело, цікаво, пізнавально та корисно...
  2. Чому варто почати вивчати китайську мову??!! ( у ранньому віці): Тренувати пам’ять - потрібна постійна «зарядка для мізків» ( розвиток колосальної зорової пам"яті у Ваших дітей, візуалізація, уява, чудові творчі писемні навички). 30% населення всього світу говорять китайською В зв’язку з надзвичайно швидким розвитком китайської економіки , зростає попит на фахівців, які знають китайську мову Знання цієї мови допоможе глибше пізнати і зрозуміти одну з найдавніших культур світу . Якщо Ви (Ваша дитина) володієте китайською мовою, то зможете вільно пересуватися і подорожувати по Китаю, займатися шопінгом, торгуватися і т. д.
  3. Ваші діти зможуть почати свій власний бізнес у цій перспективній країні та знайти ділових партнерів. Якщо вивчати китайську, то це дуже сильно підвищить Ваш/ Вашої дитини статус в очах інших людей і своїх власних!. Китайська мова відкриє для Вас та діточок нові горизонти. З того дня, коли почнете вивчати її, слова Китай, китайська мова, китайська культура перестануть бути для вас порожнім звуком, Ви дізнаєтеся багато нового, цікавого, про що раніше, можливо, і не підозрювали розвивайте своїх дітей та особисто. Збагачуйтесь інтелектуально. пізнавайте та осягайте нове та цікаве. Адже, ви цього варті!!!
  4. Звичайно, кожна людина сама вибирає причини вивчення китайської мови, але з упевненістю можна сказати, що абсолютно всі, хто вивчає китайську мову, роблять це для майбутнього. На щастя, китайська мова – одна, а майбутнє у всіх різне.

unikum.if.ua/uk/ivano-frankivsk

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, колледжи в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, тренинги в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске