Курсы

Обучение оценщиков, онлайн


  • 1500 грн  -5%

  • ИКЦ АСБОУ
  • Взрослые, пенсионеры
  • Киев · ул. Тарасовская, 9, оф. 18
  • facebook.com/training.asbou
  • Наталья Ковальская
  • (050) 258-49-37
  • asbou.ikc@gmail.com

* Базовая подготовка оценщиков. Дистанционно

* Повышение квалификации оценщиков. Дистанционно по направлениям:

  • Оценка объектов в материальной форме (специализации 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.7).
  • Оценка объектов целостных имущественных комплексов, паев, ценных бумаг, имущественных прав и нематериальных активов, в т.ч. прав на объекты интеллектуальной собственности (специализации 2.1., 2.2.)

Программа обучения утверждена ФГИУ

После завершения обучения Слушатель получает Свидетельство оценщика-стажиста и направляется на стажировку.

!!!! Повышение квалификации оценщиков проводим Дистанционно! МФ и ЦИК одновременно. После завершения курса повышения квалификации выдается Свидетельство о повышении квалификации.

Мгновенная обратная связь! Поддержка Слушателя на протяжении всего периода обучения.

Все вопросы можно задать по телефону.

Цена курсов: http://asbou.com.ua/obuchenie.htm

Новости, акционные предложения - www.facebook.com/training.asbou/

Изучение материала в любое время, 24/7, в любом месте!

Работаем на основании договора о сотрудничестве с ФГИУ.

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить
Сергій,26.11.2019, 11:10
Хочу подякувати за прекрасно організований курс дистанційного навчання з базової підготовки оцінювачів. Програма побудована грамотно, а сама система дистанційного навчання працює злагоджено. Завдяки вільному процесу навчання мені не довелося відриватися від основної роботи. Сам курс досить інтенсивний і дає достатній обсяг знань. У лекціях підібрано багато цікавого методичного та актуального матеріалу. Яким можна буде користуватися і в подальшій роботі. Деяку інформацію було важко засвоїти або зрозуміти. В цьому випадку можна було скористатися зворотним зв'язком з викладачами та організаторами курсу. Це дозволяло мені оперативно отримувати відповіді на виникаючі питання. Також на протязі всього процесу навчання постійну підтримку та допомогу отримував від Наталії Ковальської. Тестові завдання і питання допомогли більш якісно засвоїти програму. Це мій перший досвід дистанційного навчання. Але можу впевнено сказати, що навчання дистанційно прекрасна альтернатива заочній формі навчання.
Наталья Ковальская,03.02.2020, 11:45
Дякуємо, Сергію, за ваш відгук! Тепер ви перейшли до стажування, практичного освоєння професії. Бажаємо вам найкращих результатів та успіхів!
Андріан,25.11.2019, 21:23
Інтерактивне навчання в ИКЦ АСБОУ передбачає індивідуальний, зручний для слухача графік вивчення тем лекцій. Така перевага важлива для тих, хто працює або зайнятий власною справою. Віддалене навчання заслуговує на увагу тих, хто цінує час і гроші. Це зручний спосіб отримувати знання та підвищувати рівень своєї кваліфікації. Хочу відзначити головні переваги інтерактивного навчання в ИКЦ АСБОУ : - доступність всім верствам населення; - відсутність необхідності відвідувати лекції і семінари; - комплексне програмне забезпечення; - провідні освітні технології; - індивідуальний процес навчання; - надання можливості користуватися навчальною літературою; - доступ до законодавчої і нормативно- правової бази; - індивідуальний підхід до абітурієнта, слухача та оцінювача-стажиста відповідно; - гнучкі консультації; - інформаційна підтримка з боку керівництва на протязі всього періоду навчання та стажування. Дуже приємно з вами співпрацювати. Окрема подяка Ковальській Н.М.
Наталья Ковальская,03.02.2020, 11:49
Щиро вам вдячна, Андріан Геннадійович, за ваш відгук! Чекаємо Вас на кваліфікаційний іспит через рік!

Оставить комментарий

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве