Курсы

Оценщик имущества


  • 2500 грн  -5%

  • ИКЦ АСБОУ
  • Студенты, взрослые
  • Киев · ул. Тарасовская, 9, оф. 18
  • eacademy.in.ua
  • Наталья Ковальская
  • (050) 258-49-37
  • asbou.ikc@gmail.com

На сегодняшний день, среди современных профессий Независимый Оценщик занимает особое место.

Это интересная, многогранная и актуальна на рынке труда профессия. 

Оценке подлежит любое имущество: от небольшой партии товара на складе до целостного имущественного комплекса, от самоката до автопарка.
Оценщики выступают, как самостоятельными субъектами деятельности, так и в составе государственных структур, банковской структуры, аудиторских компаний, агентств недвижимости, исследовательских институтов, крупных холдинговых компаний. 

Приглашаем Вас на ознакомительный бесплатный вебинар - 28.09.2021 г

Вебинар будут вести практикующие оценщики, которые отразят полную картину профессии «оценщик имущества», поделятся опытом и дадут откровенные ответы на главные вопросы.

Основные вопросы вебинара: 
1. Кто такой оценщик имущества. Где он нужен 
2. Тенденции рынка оценки имущества. Направления развития 
3. Быть оценщиком или не быть. 
4. Путь оценщика от стажировку в собственного бизнеса 

Полная информация и регистрация на сайте: https://eacademy.in.ua/

или по телефону центра: [открыть контакты](050) 258-49-37, [открыть контакты](067) 405-10-94

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить
Сергій,26.11.2019, 11:10
Хочу подякувати за прекрасно організований курс дистанційного навчання з базової підготовки оцінювачів. Програма побудована грамотно, а сама система дистанційного навчання працює злагоджено. Завдяки вільному процесу навчання мені не довелося відриватися від основної роботи. Сам курс досить інтенсивний і дає достатній обсяг знань. У лекціях підібрано багато цікавого методичного та актуального матеріалу. Яким можна буде користуватися і в подальшій роботі. Деяку інформацію було важко засвоїти або зрозуміти. В цьому випадку можна було скористатися зворотним зв'язком з викладачами та організаторами курсу. Це дозволяло мені оперативно отримувати відповіді на виникаючі питання. Також на протязі всього процесу навчання постійну підтримку та допомогу отримував від Наталії Ковальської. Тестові завдання і питання допомогли більш якісно засвоїти програму. Це мій перший досвід дистанційного навчання. Але можу впевнено сказати, що навчання дистанційно прекрасна альтернатива заочній формі навчання.
Наталья Ковальская,03.02.2020, 11:45
Дякуємо, Сергію, за ваш відгук! Тепер ви перейшли до стажування, практичного освоєння професії. Бажаємо вам найкращих результатів та успіхів!
Андріан,25.11.2019, 21:23
Інтерактивне навчання в ИКЦ АСБОУ передбачає індивідуальний, зручний для слухача графік вивчення тем лекцій. Така перевага важлива для тих, хто працює або зайнятий власною справою. Віддалене навчання заслуговує на увагу тих, хто цінує час і гроші. Це зручний спосіб отримувати знання та підвищувати рівень своєї кваліфікації. Хочу відзначити головні переваги інтерактивного навчання в ИКЦ АСБОУ : - доступність всім верствам населення; - відсутність необхідності відвідувати лекції і семінари; - комплексне програмне забезпечення; - провідні освітні технології; - індивідуальний процес навчання; - надання можливості користуватися навчальною літературою; - доступ до законодавчої і нормативно- правової бази; - індивідуальний підхід до абітурієнта, слухача та оцінювача-стажиста відповідно; - гнучкі консультації; - інформаційна підтримка з боку керівництва на протязі всього періоду навчання та стажування. Дуже приємно з вами співпрацювати. Окрема подяка Ковальській Н.М.
Наталья Ковальская,03.02.2020, 11:49
Щиро вам вдячна, Андріан Геннадійович, за ваш відгук! Чекаємо Вас на кваліфікаційний іспит через рік!

Оставить комментарий

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве