Курсы

Винницкая IT-Академия


  • Винница · пер. Кирпичный, 12, 21029
  • ita.in.ua
  • Мельник Роман Александрович
  • (067) 431-19-21
  • ita.in.ua.hr@gmail.com

Мы готовим ИТ-шников в соответствии с реальными современным требованиям ИТ-рынка. Программа обучения в ITA предусматривает максимальное сочетание теоретических знаний с практической подготовкой. К преподаванию базовых и профильных предметов привлекаются опытные преподаватели. Практикующие программисты-менторы сочетают полученные теоретические знания с практическим опытом.

Выпускники "ИТ-Академии" убедились в том, что не стоит искать возможности обучения и работы за рубежом. И уже сейчас элитное образование доступна в ИТ-Академии, после которой ждет престижная и высокооплачиваемая работа в международных ИТ-компаниях.

Категории курсов


Курсы1

  • 34210 грн 
  • Информационные технологии, IT - Графический дизайн, Веб дизайн, UI/UX, Программирование, разработка
  • Младшая школа, средняя школа, студенты, взрослые

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Працював у податковій 15 років. Захотів повністю змінити своє життя: вивчити кардинально інше, розвиватись, а “душа лежала” саме до ІТ. Коли йшов навчатись, планував вивчати Java. Але під час навчання познайомились з різними напрямками і написав мільйон “Hello World” на різних мовах! І вже тоді, по результатах тестування потрапив на NodeJS. Було трохи важко, бо до цього лише пару відео дивився по даній мові. Та гарним навиком стала робота в команді, влиття в ІТ-колектив на етапі навчання на реальних проектах. Мотивували досягнення інших людей, які до старту взагалі не вміли програмувати, а ще - командний дух та процес змагання. Навчитись кодити на проектах так, як в ІТ-Академіїі з менторами я точно не зміг би самостійно. Рекомендую всім хто хоче #войтивайти.

,

Провчився тут рік і поняв, що зря потрачений час не роботи не знайшли не знань не дали за дуже дорого!

,

Три года работал на госслужбе сисадмиом, десять лет в банковской сфере. Последние шесть лет непосредственно с клиентами. Работа не приносила удовольствия, но сложно было покинуть зону комфорта. В один момент решился. Немаловажно, что поддержали родные. Долго выбирал курсы IT, но постоянно смущала их длительность (в основном 3 месяца). За три месяца научится с нуля нереально. Съездил на презентацию, заплатил за все обучение вперёд (чтобы наверняка) и понеслось. Старался не пропускать ни одного занятия. Все преподаватели внесли определенный вклад в мое развитие. Особенно хочу отметить Алексея Тюренкова - по моему мнению профессионал своего дела да и не только, Юрий Митюшкин - разложил основы программирования по полочкам, преподаватели английского - всегда интересные занятия, Борис Могила - менторил командные проекты, Александр Панченко - ментор, человек, который помог с трудоустройством этот список можно продолжать долго. Цель достигнута, а это самое главное.

,

На данний заклад пішов по пораді знайомого. Здавалося має бути все гаразд, але чи знайомий обманув чи все так споганилося з часом, дуже все на низькому рівні, що з викладацької сторони, що з організації, на погатку ще не погано но далі просто мрак, викладач хоче ходить хоче не ходить ти як 5-ик чекаєш його хоча заплатив не малі гроші та і пояснювати матеріал викладач не може. Так як розумію він один на всі напрямки і тестування і програмування і дизайнерам якісь задачі ставить. Договір складається на одне, а тебе тому не вчать. Там взагалі якась солянка один викладач веде у всіх проекти другий веде на парах дві мови програмування сразу це (php і js) через це повна каша... Хотя договір може бути на щось одне, або зовсім інше. Та і за така ціну навчання не можуть замінити лампочку в проектор - такого поганого освітлення і проектора ще не бачив. Інтернет, я зовсім мовчу якщо повна аудиторія він просто падає. Але це б все було дрібниці якби не бардак в організації який дуже бісе! Не раджу!

,

Неприємно читати не правдиві відгуки. Всі відгуки як під копірку накручені там де 5 зірок. Сам заклад жахливий не раджу, одне розчарування, обкрадання грошей і часу !!!!

,

Пройшло більше 2 років після закінчення навчання у ІТ-Академії, і я з точністю можу сказати що ні про що не жалію і пішла би навчатись ще раз. Це місце нових знань та можливостей, кожна людина в ній дає можливість пізнати щось нове, не зважаючи на те чи це був викладач, менеджер чи директор. На самому початку нас попередили що навчання не буде схожим на навчання в школі чи університеті. Так і було. Предмети лиш ті, котрі необхідні для подальшої роботи та розуміння як що працює. Викладачі, професіонали-практики, які прийшовши з роботи, зі своїх проектів діляться своїми знаннями та вміннями. Ще одним великим плюсом у навчанні була практика, де на реальних проектах у студентів є можливість спробувати свої знання на ділі. І у реальній команді відчути кожен етап роботи. Також, Вінницька IT-Академія - це місце де я знайшла друзів та однодумців. Я вдячна кожному за можливість здобути знання та практику, та стати конкурентоспроможним спеціалістом на IT-ринку.

,

Це не курси, а обдираловка за дуже великі гроші з 0-им результатом

,

Пройшов навчання і просто жах, дуже застарівша методика за дуже великі гроші, а керівництво нічого не розуміє в іт ідустрії

,

Не рекомендую, дуже затягнуті і знань 0 проходив після навчання співбесіди, всі говорять, що за такі знання навіть даром не потрібно брати на розгляд за навчання в іт академії. За місяць сам навчився більшого чим в цьому закладі давали. Просто жах Поверніть мої гроші і час!!

,

Не рекомендую. Навчався там з 2015 по 2017 рік.

,

Програмування самостійно вивчав з 2012 року, але довести свої старання до необхідного рівня і як результат працевлаштуватися - мені не вдалось. Я просто перегорів так як не бачив результату своїх старань. 4 інтерв'ю не принесли бажаної роботи). Рішення піти вчитись прийшло швидко, так як зрозумів, що потрібні систематичність і правильний вектор, які для себе я визначити не міг, бо досвіду “0” і підказати не було кому. Про Вінницьку IT-Академію чув давно. І провчившись в даному закладі Однозначно рекомендую. ІТ-Академія забезпечує чудовими викладачами-практиками, які охоче діляться своїм досвідом. Завжди привітний менеджерський склад ІТ-Академії. Класні викладачі англійської, які зроблять все щоб вайти_в_айТІ. Реальне розуміння процесів в програмуванні почало приходити під час роботи на проектах, де є можливість відчути себе розробником в команді. В ІТ-Академії вивчав nodejs, але на роботі півроку програмував на elixir, хто не чув - є така мова)) Такий підхід працює для мене.

,

Відгуки накручені, що аж бридко читати. Навчання в закладі просто жахливе, директор вішає повну лапшу сам не розуміючи, що він несе. Навчання не організоване викладачі хочуть ходять хочуть ні все зводиться до того, що ви ввідали гроші і самі вчите все в інтернеті, виклидачі жахі, щось пояснити не можуть, за такі гроші у керівництва хамское відношення, вважає що він все знає, а інші ні. Більшість студентів розчаровані навчання тому не закінчують до кінця навчання, а просто чи кидають чи пробуют піти на роботу своїми силами, допомогу в роботі данний заклад не допомогає!!!

,

не академія, а просто шарага і то шараге для них це дуже багато. Після цього псевдо навчання просто плююся на ці шахрайську контору

,

Дуже розтянуто не аргументовано , не організований навчальний процес, немає онлайн платформи, немає досвідчених викладачів, договір складається на одну технологію , а вчите іншу, викладачів немає довідчених все закінчується тим що тобі говорять подивися в інтернеті, воно то нічого й страшного можна і в інтернеті подивитися но я заплатив гроші 1500 $ за навчання щоб мені розказали, а не ввідати гроші щоб потім тобі сказали все шукати в інтернеті , бо все зводиться навідь до того що бази не дають. Жахливо. Зовсім не раджу

,

Шарашкіна контора. Ні знань, ні досвіду. Немає нормальних викладачів. "Просто віддайте мені ваша гроші".

,

Коли почав займатись програмуванням самостійно, то швидко стало зрозуміло, що без ментора мені далеко не зайти. Почав шукати заклади для навчання серед яких і звернув увагу на IT-Academy Vinnytsia. Знайомі, котрі закінчили тут навчання, порадили мені обрати саме її. Згадуючи вступну лекцію Романа Мельника і забігаючи наперед скажу - все відбулось в точності як він сказав. Навчання в ІТ Академії було чудовим, насамперед тому, що я зустрів там багато неймовірних людей. Завдяки Аллі та Діані англійська мова стала цікавою! Настільки веселих лекції з математики та геометрії, як від Ірини важко уявити. Юрій Мітюшкін допомагав "розуміти алгоритми". ООП від Олексія Тюренкова примушувало нас думати. І це був тільки початок. Було багато різніх проектів, про які вже я згодом розповідав, проходячи співбесіду. Зараз я проходжу студентську програму компанії "EPAM Systems". Моя порада для тих хто бажає навчатись програмуванню: "читай, постійно пиши код, задавай питання".

,

На сьогодні моя посада звучить так frontend developer at RubyCon. Період мого навчання у академії 2015-2016. До того, як прийшов в академію займався декоруванням автомобілів. В академію потрапив за компанію з другом, не знаючи навіщо я сюди прийшов. З часом зрозумів, що всі випадковості не випадкові. Сподобалась простота навчання та адекватність викладачів. Академія мені дала усе, від основ програмування до першої роботи. Роботу запропонували ще під час навчання. На поточній роботі в мене дуже крутий колектив. Я практично не залежу від технологій, які можна використовувати при роботі. RubyCon.

,

До Академії я вивчав Облік та Аудит. Але як час показав, це виявилось не тим чим я хотів займатись і я вирішив змінити вид діяльності. Мій вибір впав на ІТ Академію тому, що з усіх можливих варіантів для мене здався найкращим, що зрештою підтвердилось. Навчання було доволі цікавим та продуктивним. Були й деякі мінуси. Наприклад, забагато часу приділили вивченню С, проте зараз я знаю, що програму змінили і курс С скоротили. Неможливо не згадати завжди веселі та цікаві уроки англійської з Аллою та Діаною. Чи не найважливіші були заняття з Олексієм Тюренковим, де дізнався що існує чимало підходів(SOLID, DRY ) та шаблонів розробки (GOF Patterns, Anti-Patterns), які значно спрощують розробку кінцевого продукту. Ще важливим є те, що в Академії ми мали змогу створити наші перші проекти та брати участь в працюючих проектах, і їх ми зазначили в своєму резюме. Зараз я проходжу курс Front-end technologies при компанії Exadel.

,

не академія а бурса без знань за великі гроші.

,

Я працював економістом в банку та бухгалтером на підприємстві - не сподобалось і не було перспективи розвитку, і тоді вирішив змінити свою долю і обрав Вінницьку ІТ-Академію. Вчився на програміста рік (травня 2016 - травень 2017). Я обрав цю професію, бо вона пов`язана з постійним розвитком та вдосконаленням. Можу впевнено сказати, що академія - кращий заклад в Вінниці з подібним напрямком навчання. Найбільше мені сподобалась правильна структурованість навчального процесу і відсутність непотрібних предметів(як в державних вузах). Роботу PHP developer я отримав ще до закінчення навчання, і зараз працюю в компанії Soft Generation. Раджу академію тим, хто готовий плідно працювати заради своєї мрії.

,

Привіт, що я можу розповісти за своє навчання у Vinnitsia IT Academy, можу сказати що відчував лише позитивні емоції оскільки я знав чого туди пішов.Мій вибір був зроблений на користь IT сфери, оскільки ця галузь за останні декілька років у нас в Україні почала швидко розвиватись. Потім переді мною стало питання де ж все таки здобути мені знання для працевлаштування. ​У процесі навчання мені подобалось все без винятку. Познайомився з безліччю цікавих людей, яких називаю друзями та з якими подолав цей важкий шлях у навчанні. . Мені дуже сподобалось відношення керівництва до англійської мови оскільки у сфері IT без неї нікуди, і завдяки тим же викладачам англійської, а саме Аллі Бобрук, Діані Манкевич та Віталіні Арсенюк я досяг рівня англійської який потрібний щоб твоє резюме розглянули рекрутери. на даний час працюю QA - enginner у компанії Pillar. Робота дуже подобається і я дуже радий що не помилився ні з вибором професії ні з місцем навчання.

,

Працюю зараз LLC SoftGeneration Junior Java Developer Навчався з листопада 2015 року до січня 2017-го. До вступу в Академію я навчався у школі! здавав ЗНО і мав намір вступити у ВУЗ. Пройшовши конкурс у декілька вузів як на безкоштовній так і на платній основі. Вирішив що диплом для мене не має значення головним було здобути знання. Вирішив піти на спеціалізовані курси. Одним з варіантів була ІТ-Академія. Обрав Академію через інтенсивність занять, термін навчання, і взагалі за принципи навчання... В процесі навчання сподобалось те що і всім подобається коли вчиш щось нове - це практика. Також уроки англійської та English Club . Але самим цікави було спілкування з людьми які вже працюють у ІТ-сфері (програмісти, HR-и). Слухати про їх досвід про технології,проекти та про ІТ-сферу вцілому. Роботу я знайшов за декілька тижнів до завершення навчання. Професія пhограміста була єдининою професією в якій я себе бачив. І навчання тільки підтвердило це відчуття.

,

Постараюсь кратко описать эти недокурсы 1) Директор даной академии плюсовик (С++) и по совместительству космонавт который утверждал что если не учить Си то даже верстальщиком не станешь. (no comments) 2) Узких специализаций нет. Учат всему под ряд и в куче С,С++, С#, javascript, php из-за чего в голове каша конкретная. 3) Преподы есть толковые и практики, но при этом есть такие что после лекций смотришь 5 минутный ролик на ютубе и тебе все стает понятно нежели 3 часа препода который так закрутит что голова кипит 4) Можно долго писать но мой совет обходить стороной этот подпольный проект от RIA лучше выбрать онлайн курсы с узкой специализацией где заинтересованы чтоб ты попал на работу...

,

круто вчать - на результат

,

Якщо ви збираєтесь нести гроші в академію, то раджу 7 разів подумати перед тим як це зробити. Своїх грошей не відробляють навіть близько. А навчальний процес весь через сраку.

,

Я закінчив Вінницьку ІТ Академію за спеціалізацією програмування.Зараз я програміст на фірмі Aura,яка займається розробкою мобільних додатків.Зараз я приймаю участь у проекті Hotels24 для мобільної платформи iOS ,який скоро стане доступний. За час навчання в академії отримав необхідну базу для старту,завдяки викладачам з реально багатим досвідом роботи.З мінусів можу виділити,на мою думку,недостатню кількість практичних завдань.

,

Про академію, можна написати, що дала хороші базові знання в області програмування, що забезпечило швидке кар’єрне зростання, впевненість у колективі більш досвідчених програмістів та розуміння подальшого плану розвитку, як спеціаліста. Також спілкування з однодумцями в групі, робота в команді і т. п.

,

За ІТ-Академію можу сказати: позитивне враження, люди всі приємні, процес навчання і стажування не нав’язлий, не напружений а загалом збалансований, умови навчання дуже комфортні

,

працюю в компанії Gemicle Inc. Java developer (trainee) після закінчення Академії Ну, в навчанні сподобалось майже все, склад викладачів - чудовий, принаймні на момент мого навчання.

,

ІТ-Академія дає достатню кількість знань та вмінь, щоб влаштуватись на роботу програмістом в будь-яку ІТ компанію України і, покищо, я не знаю альтернатив (ні державних, ні приватних навчальних закладів) якісної підготовки саме програмістів “з нуля” і за такий короткий термін. Дуже багато практики і цікавих реальних проектів. Всі викладачі - практикуючі програмісти.

,

1. Плата Як для пересічного студента плата за навчання доволі таки немаленька, навіть велика, але для адекватних людей, якщо ти вже платиш цю суму то думай про навчання а не про "відкосити" від пар. 2. Предмети і навчання План по дисциплінах заявлений шикарний, але абсолютно всього вас вчити ніхто не буде. 3. Викладачі На форумах дивувались деякі особи побачивши в списку дисциплін "Англійська для програмістів". якщо ви в англійській плаваєте, то вміння викладача + ваше бажання = ви зможете нормально читати технічну літературу в оригіналі, та спілкуватись (але знову все залежить від вас). 4. РоботаВ контракті вказано що Академія в разі успішного закінчення буде рекомендувати різним ІТ-компаніям. Всі, хто здав дипломний проект і випустився - відразу отримали роботу і працюють програмістами.

,

Я задавався питаннями чи варто починати навчання в ІТ Академії і дуже довго вагався перед прийняттям свого рішення. 1)Викладачі дійсно знають свою справу,усі вони є практиками.Всі вони працюють в потужних ІТ компаніях і всі мають за плечима більш ніж 5 років досвіду. 2)Викладачам не бракує завзяття й терпіння в тому ,щоб навчити навіть абсолютно нульових,і в них це виходить! 3)Проекти для курсових і дипломних дуже цікаві і в той самий час непрості. 4)Ніхто не виділяє серед студентів "улюбленців",що особливо мені сподобалось. 5)Приділяється значна увага сучасним технологіям. мінуси: 1)Під кінець навчання процес став трохи хаотичним. 2)Був один "промах" з пректом(сайт),який нам вручили(весь проект написаний на javascript,якого нам на той час виклали всього 1 пару.) 3)Матеріал по javascript викладається в дуже зжатому форматі. P.S.Працевлаштували мене за 2 місяці до завершення навчання в компанію RIA.Позаурочне навчання потрібне як повітря.

,

Одвічна проблема традиційної української освіти-велика кількість непотрібного.Студенти роками вивчають непотрібні їм дисципліни,завчають інформацію,яка ніколи не знадобиться.Потім приходять на роботу,де з"ясовується,що там вимагаються зовсім інші знання та навички. Академія пішла революційним шляхом.З навчальної програми викреслено все зайве.Ми не вивчаємом гуманітарних дисциплін,не вникаємо у захмарний рівень науки.Все суто практично:працівники IТ-компаный навчають студентів саме тим знанням,які фони бажають бачити у своїх майбутных підлеглих. В ІТ Академії проходять:сучасні технології,які використовують в роботі компаній,актуальні для даного періоду часу мови програмування,завдання ,подібні до тих,які виникають перед працівниками на робочому місці. В ІТ Академії немає:нудних лекцій за матеріалами 20-річної давнини,нікому непотрібних завдань "для галочки",історії,культурології,мовознавства. Аанглійська мова постійно застосовується під час вичення програмування і виконання завдань.

,

Є декілька моментів, які вирізняють ІТ-Академію з поміж інших профільних ВНЗ. Перш за все, це принцип самомотивації студентів, тобто студент вчиться не тому, що від нього вимагають батьки, ректор чи декан, а тому що розуміє цінність і потрібність знань. Інший важливий момент - це навчальна програма, яка побудована за принципом - “все необхідне і нічого зайвого”. Третій аспект - комплексність навчальної програми, яка закладає підґрунтя для подальшого розвитку програміста у будь-якому напрямку - від веб-дизайнера до IT Architect’а. Базові знання в ІТ-Академії подаються в класичному університетському вигляді - лекції, домашнє завдання, екзамени. Але потім вони обов'язково закріплюються на практиці, під керівництвом досвідчених програмістів провідних вінницьких ІТ-компаній. Загалом, ІТ-Академія - це гарний шанс стати програмістом, якщо ти готовий реально вчитися і працювати над цим.

,

Академія пробудила цікавість до програмування, що не вдалося ВНТУ, і завдяки постійній практиці у навчанні робота перетворилася в задоволення.

,

Я проходил стажировку в IT-Академии в период с августа 2013 года по февраль 2014 года. До этого нигде специально программированию не обучался. Изучал самостоятельно С++ и С#. Ввиду того, что на стажировке была потребность в Java-разработчиках, пришлось в экстренном порядке осваивать новый язык. Впоследствии, благодаря стажировке, успешно прошёл собеседование на EPAM на позицию Middle Java dev., где и работаю на данный момент. Во время стажировки познакомился с новыми технологиями, приёмами проектирования, изучил основы баз данных, что несомненно сыграло решающую роль во время собеседования. Именно стажировка в IT-Академии позволила мне получить новую хорошую работу, за что я очень благодарен Алексею Тюренкову, руководителю стажировки, Алле Бобрук, за интересные занятия по английскому языку и Роману Мельнику, как руководителю академии.

,

Я- випускник ІТ-Академії. Навчання в академії мені дуже сподобалось, особливо Клуб Англійської мови. Сподобалось, що нам дали можливість навчатись і працювати над цікавими проектами. Завдяки досвідові отриманому в ІТ-академії мені вдалось влаштуватись на роботу на посаду Java Developer.


Оставить отзыв

Все курсы в Виннице, а также вузы в Виннице, колледжи в Виннице, репетиторы в Виннице, тренинги в Виннице, работа в Виннице