Описание курса

Концепція підготовки програмістів в ІТ-Академії реалізується в чотири етапи.
1. Базисний - формується стійкий фундамент для підготовки програмістів:

  • необхідні знання елементарної математики і інформатики;

(термін навчання - 1 міс.).
2. Класичний - формуються основні принципи програмування на базі класичних комп'ютерних наук і методологій:

  • алгоритмічна мова С;
  • вища математика, дискретна математика і комбінаторика;
  • структури даних (зв'язні списки, бінарні дерева пошуку, червоно-чорні дерева, ХЕШ-таблиці);
  • розробка і аналіз алгоритмів;

(термін навчання - 5 міс.).
3. Перехідний - формується база для переходу до сучасних технологій програмування:

  • ООП на базі Java (C++);
  • Проектування баз даних;
  • Інтернет-програмування (HTML, CSS, JavaScript, PHP);

(термін навчання - 3 міс.).
4. Становлення - завершення процесу підготовки шляхом конкретного застосування отриманих знань на реальних проектах ІТ-компаній із засвоєнням сучасних методів і технологій, які використовуються відповідними компаніями;
(термін навчання - 4 міс.).

  • Англійська мова для програмістів - вивчається протягом усього курсу;

Оригінальна методологія підготовки спеціалістів передбачає щомісячне визначення цілей і перевірку (контроль) рівня їх виконання, гарантує включення у виробничий процес (працевлаштування) спеціаліста після завершення навчального процесу.

Комментарии
Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Андрій, 26.11.2018, 18:40
Працював начальником відділу по ремонту верстатів з ПК. Почав думати про зміну місця роботи через погані умови праці (в мене на робочому місці навіть комп’ютера не було – який жах!!!).
Мої друзі вивчали програмування та обрали ІТ-Академію. Завжди любив комп’ютери та все що з ними пов’язано.Так я став студентом, вдруге =)
Навчатися було важко - дуже багато часу, необхідно витрачати на вивчення матеріалу. Був приємно вражений, що викладачі ніколи не відмовляли в додаткових заняттях, відповідали на питання в Viber, завжди були пунктуальні та детально розбирали питання, які такі виникали.
Зараз працюю в компанії RubyCon.
Що можу порадити тим, хто вирішив пройти цей шлях: англійська – взагалі не обговорюється - “маст хев”; необхідно одразу визначитися з напрямком; поставити навчання на перший план; бути на крок попереду; ну і напевно останнє – практика, практика і ще раз практика, ви не навчитеся «кодити», якщо не будете цього робити.
Тешабаєв Дмитро, 21.11.2018, 11:45
У Академії Мені сподобалося усе. Це не було схоже на жоден навчальний заклад. Перший день навчання була англійська мова у Алли Бобрук. Було дуже весело, цікаво і динамічно. Наступного дня була перша пара з програмування у Ярослава Олешко, який дав зрозуміти, що за тобою тут ніхто не буде бігати і “втирать какую-то дичь”, а вчитися тобі доведеться самому, тільки тебе будуть направляти на вірний шлях та завжди буде з ким порадитись. Далі все було настільки цікаво і динамічно, шо по правді іноді навіть "плавився мозок". Хочу подякувати Юрію Мітюшкіну, якого я часто мучив після паp. Не дивлячись на це, він завжди залюбки погоджувався залишитися та пояснити, те що не зрозуміло. Окреме Вам велике Дякую:)
Зараз працюю в місті Київ у компанії PocketBook на посаді DevOps Engineer.
Дякую усім хто до цього причетний!
Тим хто хоче здобути знання скажу – не сумнівайтесь ні секунди, а тим хто думає “відмучити” заради диплому – не марнуйте часу, ні свого, ні інших.
Анна, 20.08.2018, 17:08
До вступу в Академію працювала лікарем, тобто відношення до програмування не мала ніякого, та все ж вирішила, що 7 років навчання в медичному університеті недостатньо і потрібен ще рік в сфері інформаційних технологій, обравши для цього ІТ-Академію. Чому саме її? Просто відвідавши першу співбесіду з чарівним викладачем англійської мови Аллою Бобрук, неможливо було не повернутися. Уроки англійської були справді цікавими, які навчили не тільки мови, але й виступам на публіці, без чого не обійтися на будь-якій співбесіді. В процесі навчання найбільше запам'ятались заняття з Олексієм Тюренковим, це було дійсно дуже корисним досвідом.
Зараз я працюю в ІТ відділі BHB group. Це важкий шлях, який після влаштування на роботу тільки починається, тому потрібно дійсно любити свою професію.
Необхідно розуміти, що ІТ-Академія вкаже тобі правильний напрямок, розповість і пояснить що до чого, підтримає при перших падіннях, але потрібні зусилля і постійна праця.
Ігор, 29.05.2018, 17:14
Само обучение очень интересное, интересные: дисциплины, подход, окружение. Первая его половина включала различные основы, довольно таки сильные и необходимые, завершающим этапом изучения которых было написание графического приложения/игры на языке С/С++.
Дальше пошла активная работа с различным технологиям, языками программирования, фреймворками, английский (английский был с самого начала), "живые" и интересные проекты, экскурсии по компаниям и многое другое. Большим плюсом было то, что все преподаватели были реальными разработчиками IT компаний, общение с которыми не заканчивалось на уроке, можно было спокойно задавать любые вопросы касательно айти сферы.
Были так же и трудности, куда без них, трудности в разработке, в различных настройках проектов, трудности это показатель роста, не стоит расстраиваться если у вас что-то не получается, попробуйте еще раз и еще раз, лучше изучите предметную область, попросите помощи у товарища или преподавателя.
Саша, 27.04.2018, 16:07
(Школа Хакерів)
Мені 9 років. Навчаюсь в Школі Хакерів Вінницької ІТ-Академії вже 1 рік. Відвідую заняття з Інтернет програмування, логіки та алгоритмізації, веб-дизайну та англійської мови. Всі заняття мені дуже подобаються.
За цей час я вивчав HTML та CSS.
Перший проект у Школі Хакерів - розроблений мною - сайт компанії під назвою MS. При створенні свого сайту я використовував: HTML та CSS, а також bootstrap. Даний сайт налічує 25000 стрічок коду та має наступну структуру: головна сторінка, інформація про компанію, її учасників, контакти, програми, ігри та новини.
В майбутньому я планую розробити нову операційну систему, яка замінить вже існуючі ОС у світі.
Свою розповідь хочу завершити словами Стіва Джобса: «Знайди своє істинне захоплення, займайся улюбленою справою і змінюй світ на краще».
Юрій Маєвський, 24.04.2018, 16:25
На сьогодні моя посада звучить так - frontend developer at RubyCon LLC.
Період мого навчання у академії 2015-2016. група B15.

До того, як прийшов в академію, займався декоруванням автомобілів. В академію потрапив за компанію з другом, не знаючи навіщо я сюди прийшов. З часом зрозумів, що всі випадковості не випадкові. Сподобалась простота навчання та адекватність викладачів. Академія мені дала усе, від основ програмування до першої роботи. Роботу запропонували ще під час навчання.
На поточній роботі в мене дуже крутий колектив. Я практично не залежу від технологій, які можна використовувати при роботі. RubyCon.
Микола Зорич, 14.12.2017, 19:37
На даний момент працюю системним адміністратором і веб-розробником.
До Академії я намагався працювати фармацевтом, але зрозумів, що це не моє і вирішив піти в айті сферу. По відгукам в Інтернеті та по відгукам своїх знайомих, для навчання вирішив обрати саме ІТ-Академію.
Під час навчання сподобалось викладання, відсутність зайвих предметів та лише необхідна інформація для студентів.
Моя порада майбутнім студентам: постійно навчайтесь, програмуйте кожен день, кожну годину, кожну хвилину. І тоді побачите результат. Також вчіть англійську мову, адже це дуже важливо і в технічній документації і в спілкуванні з замовниками.
Мені подобається працювати веб-розробником, адже я одразу можу побачити результат своєї роботи.
Олег, 09.01.2017, 14:39
Навчався в ІТ-Академії близько року. Здебільшого навчання сподобалося. Викладачі подають матеріал цікаво і доступно. Всі вони працюючі програмісти і чітко розуміють, які саме знання необхідні для програміста. В ході навчання ніхто з викладачів не пояснював як в космос літати. Я закінчив ВНТУ факультет ФАКСУ порівнюючи кількість отриманих знань пов’язаних саме з роботою программіста то ІТ-Академія дає за рік більше ніж за 5-ть років університет. У нашій групі взагалі до кінця дійшли здебільшого люди в яких не було саме технічної освіти.
На початку навчання мені здавалося що вчитися програмувати рік це дуже довго. Коли навчання підходило до завершення вже було чітко зрозуміло, що обсяг необхідних знань для роботи програмістом дуже великий. Тому при навчанні раджу постійно робити всі завдання які задають додому, спочатку легкі а згодом все важчі, так як графік навчання дуже інтенсивний.
Оставить комментарий

Все курсы в Виннице, а также вузы в Виннице, колледжи и техникумы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице

Обратная связь