Детские сады

Детский сад «Писанка», №183Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Звичайний державний садочок. Великий плюс - наші вихователі, люди ,яким можна довірити найцінніше. Моя дитина залюбки відвідує садок, коли її забираю, вона завжди весела та в доброму гуморі. Для мене це дуже важливо.

,

Танці примусові,аніж добровільні,якщо дитина не ходить,значить на святі буде половину танців сидіти на стільці і стояти в самому кінці,так бути не може,буду піднімати це питання у відділі освіти і в міську раду звернуся!Вихователька на мою відмову ходити почала відверто хамити,типу-а як дитина буде готуватися до випускного?А музичні заняття тоді для чого?Що,без платних гуртків тепер ніяк не готують?Визователі є різні,тут кому як пощастить.Харчування так собі,ліниви вареники і ліниві голубці дитина не їсть,бігус і запіканка також мимо(( Вступні внески час давно викоренити,щомісяця здаємо на потреби групи,плюс на потреби садка,і ще внески?а не забагато?

,

Садок чудовий, вихователі Анжеліка Адамівна та Ольга Юріївна прекрасно ладнають з дітьми. Харчування могло б бути і краще. А щодо танців,то це справді добровільно примусово, ми платимо кошти за те, за що в інших садках викладається безкоштовно

,

В садку дуже дивна ситуація з гуртоком танців. Цей гурток добровільно-примусовий. З січня ціну підняли до 40 грн за півгодинне заняття. І чомусь цей гурток прив"язаний до усіх свят, які відбуваються. Тобто, якщо дитина на танці не ходить, то всі свято просидить на стільчику і встане лише щоб свій вірш розказати. Зрозуміло, що керівництво має свій інтерес в цьому всьому. В інших садках вихователі самі готують дітей до виступів на свята.

,

Садочок непоганий,як для державного! Вихователі є різні, але загалом ставляться до дітей непогано.За окрему платню можна ходити на танці, англійську,що дуже зручно.Меню теж хороше.

,

директора треба замінит, він дбає тільки про свої iнтepecu , заробляє на чому тільки можна, але мушу визнати садок добрий

,

Директор аферист !!!!!! Дешевше приватний садок обійдеться, повірте !!!!!

,

Велике спасибі і низький уклін вихователям групи Рукавички: Анні Романівні, Аллі Володимирівні та Людмилі Богданівні. Дитина завжди доглянута із задоволенням ходить в садок. Підготовка до школи супер. Надіємося, що і друга дитина буде ходити до цих вихователів.

,

Закінчуємо садок! Загальні враження - задоволені! Особливо на початках у ясельній групі (приймала нас ще Галина Михайлівна) Оце вихователь!!!!+100! Стосовно її заміни та інших працівників - терпіння іноді їм бракувало, та діти різні. Вдячна!

,

Сама ходила в цей садочок) самі умови хороші, є майданчик, великі групи) кожна дитина має свою шафку для одягу та особистих дрібничок! Пам'ятаю з дитинства смак котлет! Готували смачно. Щодо вихователів... Ох! Тут важко написати загальну оцінку. Мої вихователі та няня були нам як мами, відносились ніжно, залатали коси та вивчали англійську! До сьогодні тішуся, коли зустрічаю іх на вулиці! Але одного разу побачила відношення інших вихователів до дітей... Жах! Відношення як до вовченят! Прийшла відпрацювала і пішла, як на заводі! Це не нормально.... Загалом садочок мені подобається, але уважно обирайте групу та вихователів))

,

дякую що ви є...

,

Та шо ви розкритикувались того садочка? Щось не віриться жодному слову! Садочок просто супер і вихователі чудові. З дітьми займаються, постійно організовували якісь свята... Мої двоє дітей ходили туди з задоволенням (надіюсь скоро третє чадо туди ж здати).

,

Дитина не хоче ходити в садочок,бо любиму виховательку перевели в iншу групу,а до групи дали нову виховательку.Менi жаль,що завiдувач не радиться з батьками.Це байдуже ставлення до батькiв та дiтей.

,

я у батьківському комітеті логопедичної групи ніхто не залишив з дітей садка за два роки батьки задоволені те що дають багато завдань батькам для роботи з дітьми це факт потрібно мати вільний час.велика подяка усім.ви потрібні нам.

,

Дитина ходить в логопедичну групу. Вимагають постійно грошові внески, навіть подушки купляли за свій кошт! Дитині в сАДочку нецікаво, бо з дітьми не бавляться, розваги не організовують. Дитину кожного ранку з плачем мушу вести до цього сАДка. вихователька з дітьми не займається. Про якісь логопедичні заняття навіть немає мови. І це спеціалізована група!!! Заняття проводить з дітьми тільки психолог садочка. Дякую! Висновок: дитину забираю з цього закладу, бо батьківське серце не витримує. Слава Україні і нашій освіті!

,

Даю дитину цього року-страшно боюся...трошки забагато батьківського внеску вимагають як на мене...

,

Дитина ходить у садочок без задоволення, як я вияснив - ніхто ними не займається і не бавиться. Діти відданні самі собі. Навіть виходячи на двір - не контролюють чи добре одягнута і защіплена, після кожної прогулянки взимку - хвороба.

,

у садочку третій рік дитина ходить із задоволенням.вихователі хороші

,

Хороший директор. Гарні класи.


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове