День НМТ: пам’ятка учасника тестування

16 мая 2023
День НМТ: пам’ятка учасника тестування

Розповідаємо, на що варто звернути увагу учасникам тестування, що взяти з собою та що категорично заборонено робити у стінах тимчасового екзаменаційного центру.

Коли відбудеться тестування

Основна сесія НМТ відбудеться з 5 по 23 червня. Запрошення на тестування прийдуть учасникам орієнтовно за 10 днів до персональної дати НМТ. Додаткова сесія триватиме з 11 по 24 липня 2023 року.

УЦОЯО просить не розголошувати дату та місце проведення тестування, щоб не відкривати ворогу ці дані та не наражати учасників на небезпеку.

Як потрапити на тестування

Щоб потрапити на тестування, потрібно прибути вчасно та показати на вході необхідні документи: 

  • паспорт чи інший документ, що засвідчує особу; 
  • роздрукований сертифікат учасника НМТ;
  • запрошення. 

Тетяна Вакуленко, директорка УЦОЯО, зазначає, що сертифікат має бути роздрукованим. А запрошення можна відкрити з телефону. Сертифікат та запрошення учасник знайде у персональному кабінеті.

Учасників тестування перестануть пускати всередину за 10 хвилин до початку НМТ. Якщо учасник запізниться або не покаже необхідні документи, його не допустять до тестування.

Правила поведінки під час тестування

Варто уважно слухати інструкторів, які пояснять всі правила поведінки під час тестування та роботи з тестувальною системою. А також видадуть індивідуальні логін та пароль для входу у систему.

УЦОЯО має право в цілях забезпечення безпеки учасників тестування влаштувати перевірку за допомогою металошукачів. У разі такої перевірки учасникам потрібно виконати вказівки персоналу екзаменаційного центру.

Під час тестування заборонено користуватись:

  • книжками; 
  • телефонами; 
  • навушниками; 
  • фотокамерами; 
  • калькуляторами.

Якщо учаснику потрібно вийти з аудиторії, наприклад, щоб скористатися вбиральнею, необхідно попередити інструктора. Відлік часу, відведеного на тестування, зупинятися не буде.

Порушення правил поведінки призведе до виключення з тестування. 

Як діяти під час повітряної тривоги

Якщо під час тестування виникне загроза безпеці учасників, тестування зупинять і всіх учасників проведуть в укриття. Після відбою тестування продовжиться. 

Якщо тривога триватиме понад 60 хвилин, тестування завершать, а учасники зможуть пройти його під час додаткової сесії 11-24 липня 2023 року.

У разі запізнення учасника на тестування через тривалу повітряну тривогу, також можна взяти участь у додатковій сесії тестування.

Щоб найкраще підготуватися до НМТ, скористайтесь перевіреними матеріалами для підготовки. Підписуйтесь на телеграм-канал для вступників, аби найпершими дізнатись про важливі новини НМТ та вступної кампанії 2023.


Оставить комментарий
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Последние новости