Школы
Лицей «Гремиум»

Лицей «Гремиум»Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Ми з дружиною обирали школу майже рік, як результат вже другий рік ні краплі розчарування у Ліцеї. Донька у захваті і хоче йти до школи і залишатись на студії. Навчанння збалансоване, і навіть підчас дистанційного навчання, дітям було цікаво. Вчителі вміють зацікавити.

,

З самого народження сиаршої дитини шукала школу їй,і випадково побачили підготовчі курси до школу у ліцеї ‚Греміум‘ . Рік ходила донька туди і дуже сподобалося саме їй,і вирішили піти у перший клас саме до Греміуму! Все від відношення до самої дитини та до самого навчання на самому високому рівні-міжнародний підхід до навчання,інтегрована система уроків,і все це у поєднанні зі творчим підходом до навчання. Дуже подобається те що нема ‚улюбленців‘ або якось відокремлювали будь яку дитину . Донька у захваті від школи, особливо від вчителів. Дуже подобається що є багато додаткових студій . Цього року,плануємо віддати ще й молодшу доньку до ліцею на підготовку до школи ❤️??

,

Почали навчання у 2 класі цього року. Дитина не хоче йти із школи! Цікаві уроки та заходи, англійська мова - на високому рівні. Атмосфера надзвичайно доброзичлива.

,

Спочатку робила відгук для іншого сайту, проте залишу і тут: "Переходимо в ліцей після НР також із приватної школи, але сподіваюсь, що тут вдасться уникнути ефекту "обцілування дитини кожні 10 хвилин, аби гроші несли" ))). А ще сподобалось (мені, дитині меньше), що відсутній за тих чи інших обставин учень, може під'єднатись до уроку вживу та бути з класом під час уроку. Як це працює на практиці ще не перевіряли, сподіваюсь і нагоди не буде, але..."

,

Впечатление замечательное! Отличное помещение, закрытая территория.На дни открытых дверей к сожалению не попали из-за карантина. И про программу подготовки к школе Gremium kids узнала поздно, да и думала что из-за карантина занятия отменили.Но, оказалось что дети занимаются в онлайне и мой сын смог также присоединиться к занятиям (с ним занимались индивидуально, ребенку нравилось и он действительно ждал каждый урок).В данный момент ребёнок ходит в летний лагерь Gremium.Очень интересные развивающие занятия, иностранные языки, физ нагрузка и классные преподаватели. Ребенок счастлив и доволен))) С нетерпением ждём учебный год))

,

По существу (в порядке личного приоритета): "авторские" курсы действительно - авторские, разумное ценообразование, техническое оснащение (сына впечатлила робототехника )) ). Как для нашей семьи, немного неудобное месторасположение, но трансфер от КПИ решил проблему.

,

Удивлена, что так мало отзывов в интернете, решила исправить. Отдаю в Гремиум своего первоклассника, правда и наше знакомство началось не вчера. Мы были на нескольких днях открытых дверей еще до НГ и карантина. Сейчас можно только виртуально "погулять" по школе с программой "Учись с нами" (ссылка на видео есть на фб если что). Рекомендую! Привет Оксана Ивановна и Елена Владимировна ))))

,

Сучасні знання та демократичні підходи у викладанні предметів, освітнє середовище, яке створене з людов'ю до дітей!

,

Лицей Гремиум - это Школа, которая дает возможность искать ответы на вопросы, экспериментировать, исследовать, получать удовольствие от обучения и общения!


Оставить отзыв

Все школы в Киеве, а также детские сады в Киеве, работа в Киеве