Школы

Специализированная школа №91


  • Львов · ул. Варшавская, 58
  • (032) 231-64-01
  • дневная
  • государственная

Отзывы197

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Чому чотири зірки? Тому що учителька з англійської мови просто жахлива вона занижує оцінки учням, і задає дуже багато текстів вчити.

,

Наш фізик Вадим Андрійович Дейнека - найкращий з усіх вчителів!

,

І то 1 зірки забагато

,

Немає нормальних вчителів . Найкраща вчителька з укр Галина Я . І вчителька з історії

,

Це не школа а жах . Нічого не вчуть , знущаються над дітьми . Не віддавайте дитину в цю школу якщо не хочете спортити дитині психіку

,

Вчителі ужас . Знання на нулі особливо старша школа

,

Просимо адміністрацію школи звернути увагу на куріння в туалетах!!! Це не пропустимо дитина кожен день жаліється, що в туалетах 2 і 3 поверхів курять старшокласники. Невже ніхто з вчителів і адміністрації не чує запаху куріння! Чому ніхто з чергових вчителів не звертає на це уваги? Це жах! До чого докотилося школа... колись була одна з найкращих.

,

Зараз навчаюся на другому курсі. Багато вчителів не вище рівня сильного одинадцятикласника по його профільним предметам. З математики є лише один хороший вчитель, який навчає старші класи, з решти технічних предметів вчителі навіть на повний бал за ЗНО не тягнуть. Сама методика викладання слаба, вчителям недостатньо рівня знань для хорошого пояснення теорії. З англійської лише 2 нормальних вчителя. З гуманітарних предметів все ще гірше, не можу впевнено сказати, що вони взагалі є.

,

Загалом непогано.Найбільше сподобалася вчитель укр.мови та літератури-Демків Г.Я.Вчитель англ.мови- просто жахлива.Обговорює дітей,які прийшли у 10 класі,обзиває,негативно ставиться та принижує!Розказує тупі жарти,з яких нікому не смішно та вважає себе прекрасним педагогом,хоча це далеко не так

,

Респект вчительці історії. На уроках було дуже цікаво. Педагог з великої букви. Ганьба - вчителька англійської мови. Травля неугодних дітей прямо на уроках, обговорення з учнями і висміювання інших вчителів, свідоме заниження оцінок тим хто не хіхікає з її жартів

,

Про цю школу багато поганого сказати не можу, великих мінусів нема, у школі є кафе з більш менш з нормальними цінами, є лавочки на коридорах для молодшої школи є свій ігровий куточок, також нарешті поставили нормальні туалети з кабінками і тд. Як для мене мінусом цієї школи є викладання деяких вчителів, наприклад англіська в деяких класах практично на нулі, на мою думку її викладають неправильно через те що в сучасній англ багато нових фраз і слів, а нам про це не кажуть ну хіба що шось нове ви дізнаєтесь самі, малювання теж не дуже вчитель інколи ставить оцінки не за роботу а за поведінку. Коротко кажучи сама школа норм.

,

Школа жахлива. Якщо в молодшій ще є Вчителі (але і їх критично мало), то старша школа - жах. Непрофесійні, злі, пихаті люди не мають права називатися вчителями і знущатися з дітей. Директор лише пильнує своє тепле місце і не перестає збирати побори з батьків. Не хочеш здавати? Пливеш проти течії? ООО, тут таких не потерплять! Маєте бажання платити вчителям за "репетиторство" (дитину не навчать навіть за ваші гроші, лише поставлять хорошу оцінку) - тоді це школа для вас. Хочете дати дитині знання? Тікайте з тієї школи чимдуж. Ну і вангую: зараз налетить свита директоролюбів із запльовуванням. Адже не можна писати поганого, шшшшш.

,

Вчуся у цій школі багато років і великих мінусів сказати не можу звичайно люди пишуть погане.Але вбільшості це ті учні які нічого не вчать,а хочуть мати хороші бали,оцінки,або учні які переоцінюють свої можливості.Всі вчителі в,яких я вчився є компетентними та професіоналами особливо вчитель історії Любов Василівна.Школа чиста є своє кафе у якому доступні ціни.Охорона адекватна та привітна.Зараз в умовах карантину по всій школі є дозатор з антисептиком та смітники для використаних масок.Я цю школу рекомендую

,

Вчителі починають дратувати ! Немає бажання вчитися! Особливо з малювання вчителька занижує оцінки! ЖАХ!

,

У школі деякі вчителі погано викладають предмет. Англійська на нулю. У деяких класах не комфортно працювати нема місця де покласти рюкзак і ноги і парти є низькими. Мені казали що у школі бачили щурів це дуже погано особливо коли вони можуть зайти в їдальню. Я бачила як у їдальню зайшла собака з вулиці коли почали завозити продукти, але добре до її скоро вигнали. Великий плюс в тому, що мають зробити ремонт в їдальні завдяки одній хорошій людині. Для молодої школи все майже добре зробили їм власний куточок з м'гкими кріслами та іграшками. А для старшох школи поставили лавочки яких ітак бракує. Є також хороші вчителі але їх не так багато. У школі бракує вчителів. Надіюсь що колись прийдуть хороші люди і зроблять порядок всюди.

,

Шкільне подвір'я перетворено на паркмайданчик для машин. Щодень небезпека, що хтось з дітей потрапить під колеса цих машин. Адміністрація або сліпа, або їй подобається бути лежачим і нічогонеробоячим каменем. ПОБОРИ- це окрема тема. Вони вічні! Діти не мають права голосу, бояться щось сказати, перепитати вчителя. Дитина скаржитися, що це все не має змісту, бо вчителі ітак на них не заважають і їх думку не беруть до уваги. Навпаки, всі слова використовують проти них. Їдальня - жахлива. Про це можна писати довго і багато. Школа 91-це намарно втрачений час в житті дитини.

,

Старша школа жахлива. Нікому не рекомендую. Знань 0. Вчителі нічого не пояснюють, на контрольних питання і завдання, яких діти не вчили. Але їх це не хвилює. День відпрацював - зарплату отримав. Фізика, математика, географія, біологія, історія - жах, жодного нормального вчителя. Одиниці вчителів дають хороші знання. Оцінювання несправедливе, бо як можна оцінювати учня, даючи завдання, яке не пояснювали? Жоден вчитель не задумується, що знання дітей показують, як вчитель їх навчив. Учні нічого не знають, то, можливо, таки вчителі нічого не вчать? На всі зауваження відповідь одна: якщо вам потрібні знання, то йдіть до репетитора. Директорка тільки за репутацію дбає і не дивиться, що в неї під носом робиться. Половина вчителів некомпетентних!

,

Негативні спогади зі школи, мабуть, будуть зі мною ще дуже довго, не дивлячись на те, що я її закінчила майже 10 років тому. Хочу "подякувати" деяким вчителям за зіпсований атестат та несправедливо занижені оцінки ДПА, бо мама не занесла грошей. А ще, дякую, за "теплі" слова: "з таким атестатом не поступиш нікуди, може де двірником підеш". Як добре, що у вищих навчальних закладах, викладачі оцінили мої знання, а не гаманець. А ще, в тих же навчальних закладах, викладацький склад був здивований, як при таких знаннях такий атестат? А ще, велике дякую вчителям та шкільному психологу, які робили вигляд, що не помічають травлі одних учнів до інших. На сьогоднішній день ви б вже відповідали по повній. Добре, що серед тієї гнилої купи були дійсно чудові вчителі, яких можна перерахувати на пальцях однієї руки. Хочу свято вірити, що за стільки років, до вчителів та адміністрації 91ї школи щось дійшло, судячи з відгуків.

,

Дуже корумпована школа

,

Диктатура процвітає! Адміністрація тероризує вчителів, вчителі знущаються з учнів. Тут люблять тільки тих, хто співає хвалебні оди і тихенько здає гроші. І немалі.

,

Здирництво процвітає. Гроші на фантастичний "фонд школи" збираються досі в конвертик. Вчителі знущаються з дітей, адміністрація знущається з вчителів. Лише "обраним" там живеться добре. А якщо тебе щось не влаштовує - начувайся! Навіть коментар не можеш написати правдивий, бо, адміністрація терпить лише лестощі.

,

якщо школа не закрила тут коментарі, як деякі школи цього району, - то не все так погано;)

,

Вчився в школі №91 дуже багато років тому(більше 20), памятаю вчителя фізкультуры Ореста Дмитровича Дубиняка, як на мене один з кращих вчителів.

,

Випускалась у 2019р. В 11-му класі довелось брати репетиторів, які не лише підтягнули б знання, а й просто вчили з 0. Вчителі нічим не навантажували, крім англ. та матем., знаючи, що у нас і так є репетитори:) Знання отримала лише з мов, літератури. Медалістів жахали, що коли не складуть екзамени на бали, які в атестаті - може бути перевірка. Але чомусь її не було, коли все ж таки людина мала в атестаті 11, а на ЗНО 160. Давати саме в старшу школу не рекомендую, якщо хочете, щоб дитина мала знання.

,

Школа непогана але є один мінус це одна вчителька вона кричить на дітей пише всім зауваження коли винуваті близько не всі їсть підчас уроку є відсутньою перші 10 хвилин уроку (майже завжди) дає своїй групі з української мови дописувати самостійні на уроці літератури коли інші діти вчать літературу ставить двійки за поведінку в журнал а цього робити права не має знищує особисті речі дітей( як он вона порвала блокнот мого однокласника влада і розірвала його карти а мала їх або забрати і віддати або після уроків або передати їх батькам коли на якомусь уроці немає вчителя і вона приходить на заміну то заставляє своїх дітей вчити її предмет

,

Наталя Ігорівна Завадська - Ви найкраща вчителька. Проти мене був весь світ і тільки Ви мені допомогли. Ви не тільки ПЕДАГОГ, а й ЛЮДИНА з великою літери. Дякую!

,

Школа досить погана( Але хочу відзначити деяких найкращих вчителів Фізик- людина похилого віку, тому просто не може впоратися з галасом у класі Майже всі вчителі пояснюють матеріал доступно, але з хімії оцінкм И занижують(((

,

На жаль, жоден з відгуків навряд чи буде прочитаний кимось, окрім оскаржених робітників школи. Корупція на рівні адміністрації, некомпетентність деяких вчителів досить сильно псують враження від школи, проте тут працює безліч професіоналів, які відносяться до всіх учнів однаково і не занижують оцінки. Серед найкращих вчителів хочеться відзначити вчителя української мови та літератури Галину Ярославівну, вчителя англійської мови Еллу Олегівну, вчителя історії Любов Василівну. Також запам'ятались вчитель зарубіжної літератури Людмила Миколаївна, хоча багато учнів здивовані її строгим оцінюванням, і вчителя географії Ларису Микитівну, тому що вона знаходить підхід до кожного учня, є спеціалістом та людиною з м'ягким характером. Надіюсь, бодай через 5-10 років декілька вчителів заслужено покине школу через невдалу переатестацію. Від навчання в 91 школі я отримую тільки задоволення, тому що тут я зустрічаюсь з друзями. Не давайте хабарі і не думайте про оцінки, головне - саморозвиток.

,

А де ж батьки мають чекати своїх дітей?Можливо на вулиці, коли падає дощ, сніг? Коли на вулиці температура нижче нуля? І батьки з маленькими дітьми в колясках в таких умовах мають перебувати, бо охорону болить голова і він поставив умову дирекції, що буде звільнятися. Відколи це охорона диктує умови директору? Коли батьки здавали гроші на охорону, то нікого голова не боліла))) Краще зверніть увагу, де у вас протікає дах, як нечисто прибрано у школі, як смердять туалети, як покладено бруківку коло школи.... і ще таких недоліків є багато. Зверніть увагу!!! А до батьків проявіть трошки поваги, тому що вихованій, освітченій, інтелігентній людині, яка займає найвищу посаду у школі не пасує кричати на батьків і виганяти зі школи.

,

Спочатку планувала давати свою 4-х річну дитину туди.Зараз ми ходимо на танці в цій школі-з маленькою дитиною у візочку, дирекція і прибиральниці таким мамочкам далеко не раді (маю на увазі з візочками)Люди:ВИ ЩО НІКОЛИ ДІТЕЙ СВОЇХ НЕ МАЛИ???????Говорять залишати візочок де двері, бо прибиральниця підлогу помила, так це ж її робота.А залишати як?коли дитина спить???:/Або стояти з візочком, а старшу дитину переодягатися також на вході??Одним словом ЖАХ

,

Мої рідні не носили ні грошей, ні «кульків», а я вчусь нормально і маю справедливі оцінки. Вивчив – 12, а ні – отримуй низьку оцінку. Все погане можна сказати про 43 школу.

,

Школа СЗШ √91 м.Львова Рахує себе в 10 самих кращих шікл Львівської області але є питаня і притензії до адміністратора притензії 1)Школа як тюрма. Чому зі школи учням від 6-11 класів неможна виходити на двір в магазин так я розумію що це заборонено но при письмовії записці від батьків це можна зробити батьки возьмуть відповідальність на себе тай все тепер я впевниний на 100% що ви скажете навіщо їм виходити а тут проста відповідь в їдальню не впускають тільки дівчат. 2)Це не спеціалізовані вчитилі, як Матитатика,Інформатика це вопше жах інфоратика учитиль старий сам не розбираєця в новітніх технологіях та вчить учнів причому держава виділила кошти на Інтернет але чомусь його немає. 3)Любимчики.Це учні до яких ставляця дуже позитивно а до решта просто негативно зе мяхко сказано якщо тим кому неполучаєця бути відміником по вашому предмету то не треба до них негативно відноситись 4)Страшні хабарі. Деректор Івана Іванівна. Не переводить в 10 класи учнів посвому бажаню тількм за оплату

,

школа просто супер!

,

Карпунь Інна Іванівна - найкращий вчитель з математики.

,

Школа чиста та затишна але це завдяки батькам та не великої кількості вчителів. На сайті школи є примітивна статистика, яка показує, як школа губить дітей, тобто 1-4 класи 55 відмінників, а в 11 класах аж 1 (один). Як так? Адміністрація не може зробити правильні висновки і прийняти міри. Вчителі старших класів (особливо з математики) не є професіонали. Ця ситуація заставляє батьків звертатись до репетиторів. Ганьба.

,

Школа не найкраща, аое і не така погана як пишуть в деяких коментарях, є круті вчителі з якими можна нормально домовитись і які добре відносяться до учнів якщо учні добре відносяться до них, вчительна основ здоровя любов григорівна просто ужааас!! Є хороші вчителі з англійської але і х старша вчителька яка майже нічого не вчить

,

Я закінчила 91 школу 20 років тому.Багато різних відгуків тут прочитала, багато кого згадала.Школа така,як і всі.Хто хоче вчитися той вчиться,а хто не хоче, тому завжди щось Тай не так! Ніколи не була відмінниця,але уроки історії які вела Городечна Любов Василівна пам'ятаю досі.Вона була класним керівником і ніколи нікого не ображала.Вона супер вчитель і прекрасна людина.За Ореста Дмитровича Дубиняка то взагалі й мовчу.Я б його преміювання на кращого вчителя Львова не зважаючи,що він фізрук.В тій школі є багато гідних і хороших вчителів.А корупція в школах є і була завжди,тому пам'ятайте -все починається з нас.Не давайте хабарів і не гоніться за оцінками,а вчіться,читайте і розвивається для себе.

,

Школа супер . Але вчитель сомих класів з трудового навчаня поганий

,

Школа чесно сказати не дуже. В більшості випадків ставлення вчителів до дітей жахливе( Англійська жахлива, зовсім не дає знань. На уроці можна робити що завгодно.. Одна з вчительок занижує оцінки, має своїх «любимчиків», відношення до дітей ніяке(( На рахунок їдальні теж нічого доброго сказати, пускають лише коли поїдять перші-четверті класи ,деколи пускать лише дівчат, аргументуючи це що старші давлять дітей, абсурд

,

Школа жахлива, вчителі не вміють пояснювати материал, дочка в 7 клс. приходила и казала що до вчительки з проханням пояснити ще один раз тему вчителька почала кричати що моя дочка тупа не може з першого разу запам'ятати, хоча більша половина класу не зрозуміла також.Вчителям наплювати на прохання дітей пересадити за іншу парту через те що сусід по парті зачіпає, обзиває і матом криє, і ніякої реакції на знущання дітей іншими дітьми тільки усне попередження яке так всі ігнорують. Кінець лютого сніг топиться холодно урок малювання ,вчителька відкрила три вікна і всі учні кажуть що вона зла і побоялись їй щось сказати щей вона розмовляла з якоюсь такою самою приторможеною, а діти то після фізкультури, дочка пішла і взяла куртку з гардеробу,дитина пришла до класу продзвенів дзвінок і та вчителька зразу накричала що в нас не вулиця щоб сидіти в куртках дочка відповіла, а та сказала що треба було мені казати і закрила одна тільки вікно яке було бiля її стола. Зараз дочка поступила в Худ.Ш.

,

Школа просто погана і там робити вашим дітям нічого, ліпше їх відправити у психлікарню. Подають матеріал погано. Вчителі хамлять на всі 100%. Нічого не роблять! Аферисти! В мене є фото де вчителі випивають! Брехуни! Стараються прикрити дирки замість того, щоб їх залатати! Вчителі обзиваються і ніхто не вірить. Посилають. Не ходіть туди, спортите своїм дітям психіку

,

Городечна Любов Василівна - найкраща вчителька! Я ще ніколи не зустрічала таких вчиелів, як Любов Василівна. Дякую Вам за те, що ви є!

,

Школа погана. 6 клас вже вчуся. Вчитель з математики завищує оцінки її любимчиків а іншим занижує. Парти низькі. Все погано.

,

Шановна адміністрація школи , дітей в їдальню не пускають мій син який раз дзвонить мені з плачем що хоче їсти , це вже не є жарти якщо буде так Продовжуватися, що дітей не пускають в їдальню через то, що перші класи йдуть їсти то я буду звертатися зі скаргою .

,

Директор говорить неправильне число хворих у школі на грип щоб не робили карантин

,

Охоронець в 91 школі до 4 уроку не пускає учнів у їдальню притензій би не було якби він не пускав нікого але він пускає тіки дівчат а хлопців ігнорує

,

Сьогодні 6 вересня. Зранку йде дощ і страшення холоднеча Люди в куртках і з парасолями. Але урок фізкультури у 91 школі - це святе! Діти в футболочках бігать, здають норматив зі стрибків у довжину. Це пусте і кого це хвилює ( явно не вчителя), що завтра проловина цих дітей закашляє, засмаркає і зляже з застудою. Куди дивиться адміністрація? Можу докласти фотографії цього явища аби не бути голослівним.

,

Охоронців у цій школі обійшла еволюція.

,

Цього року закінчую 91 школу. Знань ця школа, на жаль, мені не дала. Незабаром здаю ЗНО і якщо би не уроки в репетиторів, знань би не було. Школа абсолютно жахлива. Вчителі - жахливі. (є винятки, але їх дуже мало!). Рівень англійської - жахливий. (окрім "А" класів, там дійсно англійська на вищому рівні). Іноді складається враження, наче на посаду вчителів прийшли звичайні некваліфіковані люди. Багатьом вчителям вже би було пора йти на пенсію, дати дорогу молодим і більш сучасним. Деякі вчителі ставлять несправедливі оцінки. Про вчителя фізики я взагалі мовчу. Провчивши фізику протягом 4-5 років, можу впевнено сказати, що знань нема, як і з більшості предметів. Я щиро вдячна моїм репетиторам (не шкільних), чому вони мене навчили. Я з нетерпінням чекаю останнього дзвоника та отримання атестату. Я дуже сподіваюсь, що більше ніколи не пов'яжу своє життя із 91 школою.

,

Добрий день. Свою доньку на підготовку до школи дам до Наталії Михайлівни Адамчук. Знайома з нею особисто , має чудовий підхід до діток . На сто відсотків впевнена б що вона вложить у дитину , знання і душу. А нарахунок школи маю , ще час подумати б не виключаю і 91.

,

Школа сильна. Моя дочка зараз навчається в 4 класі в Адамчук Наталі Михайлівни, дуже задоволена рівнем знань доньки, дитина казала, що вчителька слідкує за харчуванням дітей(приходить додому і мене ще вчить що можна істи, ащо ні :)) та дисципліною, є строгою та справедливою, чудово сформований колектив класу, діти дружні, чемні, практично не конфліктують. Цього року вирішила і молодшого сина віддати до неї в 1 клас, дуже її рекомендую.

,

Школа рахується одна з найсильніших, хоча треба зрозуміти, що все залежить і від роботи батьків з дітьми, якщо у вас нема часу на свою дитину, то звідки сподівання, що вчитель буде їй приділяти більше увагі, адже учнів в класі 30; закінчуємо цього року 4 клас в Наталі Михайлівни Адамчук, син каже, що строга, але справедлива, любить її, в неї можна і 12 отримати, якщо заслужив, не занижує незаслужено оцінки, вона привчили дітей до порядку та дисципліни, пропагує правильне харчування та здоровий спосіб життя і навчає цьому дітей, що є дуже класно, взагальному задоволені

,

школа рахується однією з кращих шкіл Львова.Багато хто вибирає саме цю школу для навчання своїх дітей.Надається непоганий рівень знань,але є частина педаг. колективу,яку необхідно замінити,адже ці "вчителі"не лише знання дають,а й отруюють життя школярів. А ще,ми записували меньшу дитину в перший клас,і окрім документів,батьки мають мати чистий аркуш паперу(!!!)щоб написати заяву.Шановна адміністрація СЗШ 91,для вас це низько!!!Сусідня школа видає вже роздруковані зразки заяв,а ви навіть листка не можете дати?Ми здаєм кошти на фонд школи,невже не вистачило щоб придбати пачку паперу,щоб кожен з батьків не бігав за ним додому?Соромно за вас!

,

Вчитель фізики погано пояснює матеріал!!!За його урок ми розв'язали лише одну задачу.

,

Мої сини навчаються в 1 та 3 класах школи 91. Старший син у Наталії Михайлівни Чернецької. Це педагог від Бога, справедлива, об'єктивна, вимоглива, цікаво подає матеріал, душу вкладає в навчальний процес. Син якось сказав: "У нас зараз уроки проводять студенти на практиці, то швидше б уже Наталя Михайлівна почала, - з нею цікавіше". Молодший син навчається в Харини Галини Володимирівни, за програмою "Інтелект України". Вчитель дуже хороша, настільки добросовісна, що часто більше хвилюється за дітей, ніж ми, батьки. Спілкується, як справжній психолог і з дітками, і з батьками. Програма "Інтелект України" цікава, хоч і не легка. З перших днів навчання дитині потрібно вміти добре читати, велика увага звертається на каліграфію, багато завдань для розвитку пам'яті (щодня вчимо маленькі віршики, правила). Особливо подобається сину математика - багато завдань на логіку, математичні перегони, ребуси, створення піктограм. Програма спрямована на розвиток творчості (діти часто малюють, співають)

,

Моя донька цього року розпочала навчання у школі №91, у 1-А класі за навчальною програмою "Інтелект України". Хочу сказати, що ми задоволені як програмою так і методологією навчання, окрема подяка нашій вчительці Харині Галині Володимирівні, яка крім прекрасного педагога у собі уособлює також дитячого психолога і завжди уважно ставиться до потреб діточок, будуючи відносини із ними на довірі, справедливості,взаємоповазі та культивує в дітях дух дружби і взаємодопомоги. Приємно бачити, що клас забезпечений наглядними навчальними матеріалами, які значно полегшують засвоєння дітьми нової для них інформації. Таблиці, плакати, відео-матеріали, спеціально розроблені для реалізації навчальної програми зошити - багато подається в ігровій формі, тим самим покращуючи засвоєння та знімаючи з дітей зайве навантаження від навчання - ви знаєте, наскільки зараз виросли вимоги відносно знань, якими мають володіти діти перших класів, тому давати знання саме так, як їх легше засвоювати, вірний напрямок.

,

школа непогана але деякі вчителі занижують оцінки, решта все добре

,

Школа жахлива!!!!

,

згідна!Ірина Іванівна прекрасний вчитель(історія

,

Івашків Ірина Іванівна-дуже хороша вчителька!!!Побільше,б таких вчителів!!)))

,

Школа - класна! Більшість вчителів хороші, за вийнятком тих, які одним дітям ставлять висоткі бали, а іншим занижують оцінки. І це тому, що вчителю не сподобалась дитина. Є ще вчителі, які дуже прискіпливо ставляться до учнів. На уроках таких вчителів страшно словом перекинутись, бо можуть записати зауваження і ше одиницю поставлять. Якщо дивитися з сторони вчителя, це справді важко 6-7 разів пояснювати матеріал, тому не дивно, що вчитель кричить і свариться з учнем через дрібниці. Вчителі, які знають свою справу це - Курило Наталя Юріївна, Карпунь Інна Іванівна, Трач Наталя Ігорівна ( класний керівник ) , Патинок Леон Олексійович, Бабюк Галина Федорівна і Городечна Любов Василівна. Ці вчителі дуже переживають за своїх учнів і роблять все, щоб вони мали чудові оцінки і знання. Побільше таких вчителів(^.^)

,

Школа непогана.

,

Школа просто дибільна,я жалію що мене матір віддала в цю школу,вчителі до мене придирались 9 років із-за нічого...початковий клас в Лілі Михайлівної було ще все добре але вже старший клас.Як я не вивчив віршик вчителька з Укр.літ сказала мені так цитую:"Сьогодні ти не вивчив вірш,а завтра підеш стріляти по Україні?".Мене виганяли не одноразово з туалету як його називають "Учительським",перепрошую звісно але яка різниця?Потім на уроці Математики,я сидів з однокласником який мене домахував,і мене почала затикати вчителька, і зара процитую вам наш діалог з нею -Закрий Рот -Вибачте добре я закрию тільки пересадіть його від мене -Закрий рот тобі ще раз кажу -Та добре закрию тільки пересадіть від мене ж -Ти шо тупий закрийся вже -Чого ви мене обзиваєте ви тупа?(Далі пішли від мене мати але я вважаю, що я правильно зробив) Потім вчитель з христ етики...Він може і вдарити просто так,мене він вдарив за те,що я атеїст..Я привик, просто все ясно... Раджу батькам не давати дітей в ту школу

,

і ви вважаєте що закінчити наприклад бродівське педагогічне училилище або інше училище, який то може бути вчитель і чому навчить. ганьба такій вчительці.

,

а курило наталія юріівна хороша.

,

моі діти вчилися в цій школі і я цю вчительку початкових класів білецьку не сприймаю за серйозну вчительку. хоч і переіхали але в памяті лишилась слабою грубою вчителькою

,

школа класна.Вчителі прекрасні, особливо вчителька молодших класів Білецька Леся Петрівна, і моя класна керівничка Фолюш Наталія Володимирівна.

,

Школа чудова. Вчителі вимогливі,добрі,добре пояснюють навчальний матеріал.Один мінус задають багато домашнього завдання.

,

Час звернути увагу департаменту освіти Львова на відгуки про 91 школу!!!!! Школа жахлива : вчителі не об"єктивні та упереджені (матеріал викладають "абияк", оцінки занижують). Якщо дитина просить щось додатково пояснити - це відкидається однозначно!!! У дітей немає мотивації до навчання!! Але якщо за хабар - тоді і оцінку підвищать. Все для цього і роблять. Особливо фізичка, заруб.літ., праця!!! Це-правда!!! І з кожним роком ситуація погіршується. Син закінчив школу кілька років тому і ситуація не була такою плачевною!!!!

,

дуже жахлива школа. вчителі дають слабі знання діткам особливо вчителі початкових класів. лише чекають продовжених уроків щоб заробити грошей.

,

дуже жахлива школа . а вчителька початкових класів не насититься взятками

,

Декілька разів дитина жаліється що вчителька занижує оцінки, дитина просто порівнює свою роботу з роботами інших дітей які зробили точно такі самі помилки, а отримали на бал вищу оцінку. Важаю що в молодшій школі це недопустимо!!!

,

Директрису давно пора люструвати, хабарниця ще та... Дала дозвіл на будівництво на прилеглій території, а каже що не давала.Тепер діти будуть під кранами до школи ходити. Щоб дитина попала у спецклас здирає з батьків по 200-300$. Аферистка! В їдальні все суттєво дорожче ніж у магазині поряд. Коли вона вже наїсться тих грошей...

,

Цього року пішли в перший клас 91 школи, продовжена група в якій ЖАХЛИВА, це стосується умов де знаходяться наші діти, без вікон, тому темно, горить одна лампа на великий зал бо всі інші не працюють, бруд, пилюка, таке відчуття що там ніколи не прибирають і ще до того запах з туалету ( який знаходиться поруч) це просто знущання над дітьми, як можна в таких умовах тримати дітей? невже не можна знайти іншого приміщення в такій великій школі?

,

Провчилась у цій школі з першого по сьомий клас в хорошої класної керівнички Ірини Іванівни. Про неї поганого нічого не скажу.

,

чим більше ви будете вкладати у вікна ,двері,ремонти- тим більше на ці витрати спише директор державних грошей. а про яке фінансування можна говорити, якщо у школі все зроблено-вікна пластикові,двері прекрасні, в класах ремонт. чому в фіз-мат ліцеї немає шикарних ремонтів ,але знань там дають набагато більше.

,

Школа хороша вчителі знають свою справу за вийнятком адміністрацій а особливо директора школи яка просто сидить в печінках всіх учнів

,

Школа хороша, у відгуках обов'зково будуть і ображені і задоволені. Хочемо жити в суспільстві з низьким відсотком корупції і хабарництва - не пропонуймо самі і відкрито заявляймо куди потрібно, коли змушують давати хабарі. По іншому не позбудимось цього зла.

,

Я погоджуюся з тим, що ремонти і всіляки подарунки(принтери,вікна і т.д.) для школи ми робимо для наших дітей. Але... Звичайно, що держава нічого не буде робити для шкіл і садків поки всі батьки через страх, що до її дитини будуть погано відноситися будуть безвідмовно нести і нести туди гроші.

,

Школа нормальна.Але директор здирає, обдирає всі шкіри.

,

Школа нормальна, хоча любить хабарі. Можна вчитись, тільки потрібно поміняти залгоспа, бо завжди ричить, як навіжена, не звертаючи уваги на дітей і батьків які приходять до школи. Ставиться до людей навіть без найменьшої поваги. Також давно пора звільнити деяких вчителів фізкультури (пенсіонерів). Вони вже не в змозі показати ті вправи які є в шкільній програмі. Вони ходять як привиди по школі!

,

А нам школа дуже подобається.а особливо вчитель фізики Патинок Леон Олексійович.це дуже інтелектуальна та інтелегентна людина.Діти люблять його.Матеріал викладає у дуже доступній формі.Дякуємо!!!!!!!

,

Школа жахливо корумпована!!! Вчителям підвищуючи категорію тільки за гроші(в доларах!!!!!!!!!!) Зверніть увагу шановні чиновники!!!

,

В принципі, школа доволі таки непогана в плані ремонту. Деякі вчителі, будучи на своїй посаді, не виконують своєї роботи. До прикладу візмемо вчительку з англ. мови. Педагог, який не контролює дисципліну в класі, абсолютно не вчить дітей. Тому в її учнів рівень іноземної мови на нулю, на жаль. Що стосується Ольги Миколаївної Ступак... Загалом, як вчителька фізкультури, вона є супер! Вимоглива, але деколи це переступає норму. Надто виснажує дітей своїми вимогами . А Хомин Л.М., Костик М.І., Івашків І.І., Бабюк Г.Ф., та Уляна Ігорівна (вчителька з математики) - дійсно вчителі з великої букви! Вміють знайти підхід до кожного, вдало виконують свою роботу. Побільше би таких! На рахунок хабарництва - жах. Багато вчителі беруть хабарі. Ставлю тверду трійку школі.

,

Школа жах.Директриса корупціонерка.Вчителі не менше хабарі полюбляють.Дітям навмисне занижують оцінки.Ніколи би свою дитину не віддала б сюди.В мене вчилась знайомої дочка.Мучилась!!!!Ображали дитину ''Дибільною''.Мама її перевела 43школу, то там настільки доступні вчителі,зацікавлені в додаткових заняттях(безкоштовно),а найголовніше дитина хоче вчитися.

,

А у нас донька без жодних домовлянь хабарів і дзвінків попала в А клас. Найкраша в світі вчителька Іванова Олена Сергіївна. Вона педагог з великої букви. Дуже вдячна їй за любов яку вона дарує діткам,за мудрість і теппіння. Їх в класі 32, а вона до кожної дитини знайшла потрібний ключик. Вона педагог"від Бога". Дякую Богу що нам так пощастило з першою вчителькою. Донька її просто обожнює.

,

Нічого ідеального у світі неіснує. Так я згідна у нашій школі є багато недоліків, але і плюсів дуже багато. Ми також за кошт батьків поміняли вікна, придбали проектор, прінтер.... Але шановні батьки ми це все робимо для своїх дітей. Це нашим діткам приємно зайти у гарну чисту і теплу школу. І вчителі не винні що держава не забезпечує навіть елементарних потреб.

,

Нічого ідеального у світі неіснує. Так я згідна у нашій школі є багато недоліків, але і плюсів дуже багато. Ми також за кошт батьків поміняли вікна, придбали проектор, прінтер.... Але шановні батьки ми це все робимо для своїх дітей. Це нашим діткам приємно зайти у гарну чисту і теплу школу. І вчителі не винні що держава не забезпечує навіть елементарних потреб.

,

повністю погоджуюся з думкою кузі, що школа корумпована, адже при вступі в перший клас дитина відповіла на всі питання, сказали, що дитина дуже добре підготовлена. в результаті ми не пройшли, бо ми не їхній мікрорайон. Спочатку пройшло 30 учнів, а 1 вересня вже 32 в 1-а класі. вчителі і шановні батьки події в Україні не впливають на вашу свідомість? знахабніли. за ради чого загинули люди на майдані? відбір в перший клас не серйозний, не має певної схеми. смішно, коли одну дитину запитують якими кольорами ти любиш малювати (дитячий садок), а іншу "ганяють" по всій дошкільній підготовці. для чого така комедія? ця школа не варта серйозного ставлення до себе і переживань батьків при вступі. адже на першому місці в них гроші, а не знання дитини. враження негативні вже з огляду "співбесіди" і моя оцінка - 0.

,

Школа нормальна, але! Задають надзвичайно багато з кожного придмету ! Немає зовсім вільного часу , або часу на якісь гуртки чи заняття!!

,

Школа мабуть не така вже й погана, але є такі вчителі про яких не можна не сказати. Не буду називати прізвища,нехай це залишиться на їхній совісті та на совісті керівників. Та коли вчителі молодших класів не можуть найти спільної мови з дитиною і замість того щоб зацікавити її процесом, навпаки відбивають будь-яке бажання дитини вчитися принижуючи її, а деколи навіть дозволяють собі розпускати руки!!!!! От тоді виникає питання - то які ви педагоги тоді, що ви взагалі робите у школі? Особливо в молодших класах? Мабуть старшокласники такого відношення до себе не потерпіли би, а малеча що - голівку опустить , десь навіть може сльозу кине щоб ніхто не побачив, а травма залишиться. Батьки першоклашок, будьте уважні! І запам'ятайте - якщо вчитель дуже часто жаліється на Вашу дитину і це не схоже на її поведі:нку вдома, тікайте від такої вчительки якнайшвидше!!!!!!! Вона просто звикла працювати не напружуючись, щоб усе йшло краще ніж в інших класах але само собою.

,

Не відомо по яким критеріям відбирають першокласників,хоча всім відомо хто більше дасть,директор вже просто знахабніла! Майдан нічого не навчив....,а шкода.

,

Школа просто супер!

,

Гіршої школи не найдеш у Львові.

,

школа просто жах учуся в 7-д і просто неможу там вчитися вчителі задають масу уроків на гуляння часу не вистачає ремонтів не має

,

Костик М.І. і Нанівська Е.О - вчителі від Бога. Вдячна їм безмежно. (школу закінчила у 2009)

,

Школа хороша. Вчителі на своєму місці. Мені вже набридло, що за мої кошти які ми здаємо на фонд школи і класу відремонтовують всю школу. Це державна школа-такий її статус . Вона ж фінансується державою. В школі заставляють батьків в примусовому порядку міняти в класах вікна ,двері,дошки,паркет,і все інше, ремонтують туалети і це все за кошти батьків дітей які вчаться в цій школі а притензій до вчителів немаю. Коли дитина вчиться то і знання є і оцінки без кульочків.!!!

,

шо ви говорите........школа просто супер........за виключееням одної вчительки..........я в 7-му класі......і все просто чудово.....)

,

Школа середнього рівня.Недостатня кількість кваліфікованих вчителів. У школі є вчителі-пенсіонери,яким вже давно потрібно йти на пенсію,тому що їхній рівень знань не відповідає нормам.

,

Хочу звернути увагу керівництва школи на те, що при запровадженому правилі перевзувати дітей у змінне взуття, у школі недостатньо умов для його виконання. Будь -ласка збільшіть кількість лав, щоб діти не сідали на підлогу!!!!!

,

Прочитавши стільки жахів про старшу школу,я не хочу в це вірити,тому що в нас ідеальна вчителька Харина Галина Володимирівна,справедлива,чесна,хороша,завжди обєктивно оцінює дітей,піклується та переживає за дітей,завжди їх підтримує,дає хороші знання і ставиться як до рідних.Також хочу виразити подяку Курило Наталії Юрівній вона також чудова,чуйна,розуміюча вчителька.Школа має гордитись такими педагогами.Діти із задоволенням ідуть до них на уроки.

,

Ця школа найкраща у світі!!!!!!!!!!!!Велика подяка Еллі Олегівні,Курило Наталі Юрівні(вчителям з англ.мови),Владиці Тамарі Василівні(вчительці з укр.мови),Дмитрів Христині Миколаївні(вчительці з Історії України),Трач Наталі Ігорівні(моїй теперішній класній керівничці)!!!!Ви найкращі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Та найвеличніша подяка моїй першій класній керівничці Климків Любов Богданівні!!!!!!!!!!!!!!!!!Великий Вам уклін за Вашу працю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Та й звичайно дуже дякую директорці цієї пречудової школи Здирко Іванні Іванівні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Не треба про мою школу казати, що вона погана...Школа дійсно хорош. Дякую вам вчителі. Ви самі найкращі) Люблю вас)

,

Школа просто клас.Я в 5 класі .Дуже хочу подякувати вчительці з англійської мови Курило Наталі Юрівні ,Еллі Олегівній , Трач Наталі Ігорівні (вчить українську мову і літературу) , а також ,Владиці Тамарі Василівній (вчить українську мову) ,Карпунь І.І.(вчить математику) велика подяка моїй першій вчительці Климків Любов Богданівній .

,

Школа не є з найгірших, звичайно. Знання дають досить хороші. Є і розуміючі та хороші вчителі, які здатні справедливо оцінювати знання учнів та справді навчати їх. Та, на жаль, є і такі що оцінюють тебе лише за підлабузництвом, зовнішнім виглядом та колом спілкування. Тому й виходить так, що ті хто мав нижчий бал атестату, мають вищі бали зно, і навпаки.

,

Варто почати з того, що школа абсолютно не є такою ідеальною, а вчителі не є настільки справедливими. У ставленні до учнів справді є певне упередження,зокрема деяких вчителів. Можу погодитись з тим , що хабарництво у школі справді не процвітає, тому що є інші критерії оцінювання. Та й справді, чому б це не оцінювати вміння підлабузнюватись? Або ж зовнішній вигляд, висота підборів, довжина спідниці, макіяж - це також відіграє досить вагому роль при виставленні оцінок. Звертається увага і на твоє коло спілкування, але чому? Чому не знання є вирішальними? Свою дитину, я б не віддала в цей навчальний заклад. Заклад, де цінується підлабузництво вище, ніж знання.

,

Хай що говорили б на цю школу вона є найкраща! І я не маю на що нарікати! Я вчуся нормально і до мене нормальне відношення! Моя мама вчитель в цій школі і вона ні раз не пожаліла що віддала мене туди вчитися! Спасибі за все цій школі!

,

Школа ніяка. Не раджу туди поступати бо до кінця навчального року ваш гаманець замітно збіднішає. Директор лише про гроші думає і їй начхати на те, що діти все таки вчитись мають. Щоб здати екзамени в 9 класі потрібно здати приблизно по 300-500 грн з кожної дитини. Вибачте, але навіщо? Освіта ж безкоштовна!

,

Чудова школа, яка вчить найважливішого науки життя, виховує Людей та будує могутнє покоління. Дуже вдячна долі за те, що завела мене саме у це місце, де я познайомилась із хорошими людьми - вчителями та вірними друзями (еліта фореве!)

,

Хочу подякувати Карпунь І.І. за те, що я ЗНАЮ математику, навчаюсь на економічному факультеті, вмію міркувати, зосереджуватись. Дякую й за те, що Ви були чудовою людиною зі стержнем. За те, що так серйозно ставились до свого предмету,але вміли "розрядити" напружену атмосферу жартами. Велике спасибі Курило Н.І.,яка терпіла мій жахливий Інгліш і вірила у те , що я таки маю якісь задатки до його вивчення.Спасибі ,що завжди йшли на поступки і входили у ситуацію.Безмежно вдячна Городечній Л.В. за те , що були такою строгою! Вибачайте, що ми інколи сердились на Вас та не цінували те, що Ви робили для нас. Дякую Вам за те, що я таки знаю історію і без жодної підготовки добре написала ЗНО з Вашого предмету. Дякую за те, що Ви є чудовим прикладом "принципової людини з чіткою позицією". Дякую Фолюш Н.В. за те , що завжди усміхалась, за те, що була такою поступливою, доброю, милою і люблячою, за те , що затрачаа свій вільний час на наше дозвілля, дякую за чудове святкування останнього дзвоника!!!

,

Хочу відзначити Росіцьку Г.М. , чудового класного керівника, яка змогла стати і мамою , і другом , і чудовим порадником. Це людина, яка могла сварити, але любити. Людина, яка вклала частинку своєї душі у кожного з нас, і яка піклувалась про нас не лише у стінах школи, а й поза нею, яка й надалі цікавиться перебігом нашого життя і завжди готова прийти на поміч. Це вчитель, який не вчить нудної замудреної біології, а викладає науку життя, маючи особливий підхід навчати того, що використовується у повсякденні. Також хочу подякувати Гечі І.Г. , яка також є чудовим викладачем мови , а особливо літератури. Не цікавилася українською літературою,надаючи перевагу зарубіжній класиці, до знайомства з нею.Саме цей вчитель навчив мене читати між рядками, саме вона розповідала нам не матеріал, викладений у підручнику, а те, що не пишуть у книгах. Цей вчитель помічає зміну вашого настрою і всіляко намагається допомогти. Велике спасибі за вашу науку!

,

Навпаки, у нашій школі пропагується загальний розвиток, тобто учні повинні бути обізнаними у всіх сферах,повинні бути присутніми на уроках.єдине , чим вчитель йде на поступки - викладає матеріал за пришвидшеним курсом, намагається "напрягати" тих учнів, що планують пов*язати своє життя із його предметом для інших ж викладається короткий матеріал та ставиться чітке завдання і терміни його виконання. Безмежно пишаюся результатами однокласниці, яка розповідала про них нижче, шкода що так рідко бачились протягом року, адже відвідування школи у її планах ,мабуть, просто не поміщалось.. репетитори,спорт,хлопець..Можливо саме через те, що вчителі не мали змоги бачити старань у навчанні цієї учениці ні в 11 класі ні до цього вони ставились до неї упереджено? Доречі вчитель з фізкультури поставив Юлії високий бал, так що досягнення у тенісі були оціненні.

,

Також хочу спростувати те, що у нашій школі процвітає хабарництво, зокрема в лиці директора школи, принаймі я з таким не стикалась (доречі бал атестату від директора аж ніяк не залежить, вона вкладає лише 2 предмети з 12 чи 14 ..скільки їх там є..). Щодо упередженого ставлення вчителів : серед школярів побутує така фраза "всі роки працюєш на авторитет, а в 11 класі він працює на тебе". Йдеться про те, що якщо ти старанно вчився всі роки (а не ходив у міні-спідничках у супроводі хлопців-старшокласників) - то вчителі увійдуть у вашу ситуацію й усіляко сприятимуть полегшенню навчання на своєму предметі. Проте це не означає, що предмети ,які не здаються на ЗНО, є необов*язковими чи взагаі не викладаються.

,

Закінчила цю школу і дуже вдячна батькам, що віддали мене саме сюди. Хочу сказати, що не вважаю результат ЗНО головним індикатором кваліфікації викладацького складу,як це було наведено у коментарях нище, адже усім відомо, що попри зусилля у школі потрібно й працювати самостійно. Проте хочу сказати й те, що лише маючи хорошу шкільну базу (яка включає знання матеріалу за усі класи, а не лише старання в 11) можна отримати гідний бал. Веду до того, що 91 школа дає знання прохідного балу і вище, що ,між іншим, вдається не кожній школі. Особисто я задоволена своїм результатом ЗНО , адже поступила в омріяний ВУЗ (на державне) , хоча вважаю , що могла б написати і краще, але абсолютно не з огляду на те, що школа повинна була б сприяти цьому по-іншому, а лише з огляду на те, що сама ставилась до цього не так відповідально , як потрібно було .

,

Школа дуже хороша.вчителі-дуже хороші фахівці.а особливо-Наталія Юріївна Курило і Галина Юліанівна Підкуйко.Дають дуже хороші знання!!!!!!

,

Школа просто супер.Ставлення до дітей дуже хороше.Індивідуальний підхід до кожного учня та хороша організація навчального процесц вцілому.А щодо корупції скажу так:якщо один раз даш то і потім даватимеш цілий час.Я особисто жодного разу не давала хабара.А так на потреби школи здаю регулярно проте суми невелики такі як і решта шкіл.Дитина задоволена.Провчились вже 3,5 роки і вчимося далі)) Наталя, 1 рік тому

,

Школа просто супер.Ставлення до дітей дуже хороше.Індивідуальний підхід до кожного учня та хороша організація навчального процесц вцілому.А щодо корупції скажу так:якщо один раз даш то і потім даватимеш цілий час.Я особисто жодного разу не давала хабара.А так на потреби школи здаю регулярно проте суми невелики такі як і решта шкіл.Дитина задоволена.Провчились вже 3,5 роки і вчимося далі)) Наталя, 1 рік тому

,

Школа дуже хороша.Вчителі прекрасні,просто потрібно хотіти вчитись.Все що говорять про хабарництво це неправда.Директор хороша людина і коли збирає гроші,то вони йдуть на ремонт школи і класів.Видно куди справді йдуть гроші. Вчусь вже 9-й рік і жодних нарікань на школу. Є дуже багато хороших вчителів,як і в молодшій так і в старшій школі.Дуже добре пояснюють матеріал. Єдиний недолік,це справді харчування,хоча зараз набагато смачніше ніж було років 5 тому. Справді дуже задоволена школою.

,

я мама майбутнього школяра(поступаємо через рік), мене цікавить, яка вчителька початкових класів є і хорошим педагогом, і чуйною, уважною людиною до дітей, бо мій син і так натерпівся тиранії в садку, не хочу, щоб ще й в школі таке було, що діти бояться в туалет попроситись, особливо на початку навчання...дякую за поради мама, 1 рік тому

,

Нетреба видумувати, що школа погана. Школа хороша і дуже сильна по навчанні. Хто вчиться добре той взяток не несе, а хто не вчиться той несе взятки. Моя дитина вчиться вже в 6-а класі і ніхто із вчителів оцінок спеціально не занижує. Свою молодшу дитину я також віддам в цю школу.Ненарікайте на школу,а краще заставляйте дітей своїх вчитися. Дві сусідні школи набагато слабші . ніж 91, а гроші на фонд школи там збирають набагато більше.

,

Школа супер

,

.Ну але нагороди мене просили принести,бо виявляється в школі радіють нашим успіхам ,хоча цьому ніяк не сприяють.Коли мене питали чому я не йду на випускний,я не говорила про причину,щоб це мені ніяк не зашкодило.А зараз дійсно можу сказати,що я з нетерпіння чекала закінчення в цьому закладі і ні на секунду не хотіла пов'язувати своє життя після цього з 91 школою.

,

Хоча я щиро вдячна Чернецькій Н.М.,Курило Н.Ю.,Гечі та Людмилі Миколаївній(заруб.л-ра).Написала це все,бо дійсно упереджена ставлення багатьох вчителів відбиває бажання до навчання в стінах цієї школи,комфортніше вчити матеріал дома і готуватись до ЗНО з репетиторами(в 11 класі).Мого молодшого брати батьки віддали до іншої школи,бо дитина має вчитись і почувати себе комфортно в стінах школи,а в нашій школі я цього не відчула + професійно займалась тенісом(паралельно я вчилась і навчання від цього не страждало,бо я завжди до нього серйозно ставилась,але в школі підтримки не було зовсім,постійні репліки,насмішки,постійні дзвінки кл.керівника до батьків через мою участь у змаганнях(9 клас)

,

Цього року закінчила цю школу.Думка залишилась негативною,просто зненавиділа цей навчальний заклад.ЗНО я здала найкраще в своєму 11-А .Біологія 197 балів(річна 10,упереджене ставлення Росіцької Г.М. Завадило оцінити мої знання,з уроків біології я не винесла ніякої користі до 11 класу,всі мої знання це лише моя праця і робота з чудовим репетитором),укр.мова 197,5(Підкуйко Г.Ю. Поставила 10),оцінка з хімії понад 190(оцінка 11,вдячна Бабюк Г.Ф. За чудовий рік навчання,її уроки дійсно були спрямовані на вивчення і закріплення матеріалу(а не на постійний контроль знань,який деякі вчителі проводять кожного дня,не даючи жодних знань.Цікаво але мндалісти мого класу здали ЗНО на 30 балів гірше.Також атестат у мене 187.6,що я вважаю,низьким балом,бо я вступаю до мед.університету .

,

Школа жахлива! Здавали екзамени, не заплатиш грошей- не лише поставлять відповідну оцінку, а й зроблять "хорошу" репутацію. Списувати не дають, при тому, що вчителі самі не знали відповідей на запитання у книгах для підготовки до ДПА. Це свідчить про рівень знань педагогів. Невже вся освіта куплена????

,

Школа жахлива. Директор думає лише про збір грошей. Позакласна робота не ведеться. За всі роки навчання жодного походу в музей, ні єдиного культурного заходу. Тільки гроші,гроші,гроші.... Зайнялись би краще своїми прямими обовязками. На сьогоднішній день свою дитину в СШ№91 не віддала б.

,

Школа загалом непогана, та й вчителі знають свою справу. За весь час мого навчання в школі про хабарництво й мови не було. Але проблемою є самі учні, які умовно поділені на "крутих" і "некрутих". Це великий недолік і на мою думку результат праці вчителів( у деяких відкритого глузування), що потім розвиває комплекси і ускладнює життя. ...

,

Школа нормальна, є хороші вчителі, а є не дуже. На вході стоїть старий охоронець, який матюкається до учнів, і взагалі живе за якимись незрозумілими тюремними "понятіями". Також він не обходиться без рукоприкладства. Здається, що в нього серйозні проблеми з психікою...А по якості освіти школа чудова.

,

Я писала минулий коментар,але також хочу додати,що стосується хабарництва:за всі роки навчання я і мої батьки не заплатили за мої оцінки нікому ні копійки.Якщо дитина старанна,то жодних проблем в неї не виникне.А гуляти цілодобово всі роки,а в 11 класі згадати про оцінки в атестаті......тут вже претензіїї не до школи.(Образити нікого не хотіла).

,

Я випускниця цієї школи і хочу сказати,що маю лише приємні спогади.Звичайно,ідеальних навчальних закладів ,мабуть,немає,але тут я отримала необхідні базові знання,з якими тепер не маю жодних проблем у ВУЗі.Вдячна багатьом вчителям,але особливо Рафі О.О.Таких викладачів,на жаль,я білеше ніде не зустрічала.Вона майстер своєї справи!!!Дякую їй!!!

,

Школа дуже класна не надо тут всю цю хуйню писати це неправда!!!!!! вчителы класны О.М дуже класна вчителька з фызкультури))...А про Зарубыжну лыт вопше НЕ ПРАВДА!!!!

,

школа супер

,

школа хороша,вчителі також не погані.Але в школі присутнє хабарництво,одного дня одиняцатикласница віка,прийшла до вчительки зарубіжної літ.щоб виправити оцінку,у відповідь на те почула 100$

,

школа класна,але як я вже помітила в коментярях люди пишуть про Ступак О.М.-це справді так,вона жахлива,змушує дітей до того що треба робити на заняттях з фізкультури і те що не треба!!пора звільняти пенсіонерів!!!dz

,

школа справді дуже хороша і вчителі кльові

,

Психолог 91 школи за чим Ви дивитесь?У вас тут діти вішатись хочуть і маньяками ставати!Це просто жах!В цій школі хіба вигляд з вулиці нормальний,а діти я бачу тут якісь або перевчились,або недовчились!!!!Свою дитину сюди ніколи не віддам,тут діти поділені по кастах багаті і бідні, і відношення до дітей відповідне,все залежить від гаманця батьків!

,

дуже хороша вчителі дуже вимогливі а ле це плюс я вчусь зараз з Наталею Михалівною Чернецькою вона дуже добра одним словом гарна школа одна порада хто живе на варшавській або на чорновола потрібно йти в 91 школу

,

Вчуся в школі недавно школа хороша звичайно і викладають добре і списувати дають))але в школі нудно не весело урок перерва мені хочеться повішатися я б не сказав що я погано вчуся середній бал 8,5 але що забагато то не здорово математичний клас просто вбиває 9 уроків математики в тиждень це вже занадто хоча її викладають добре але в цій книжці така дурня що після 2 уроків математики підряд мені хочеться стати маньяком і піти вбивати людей))) 7 уроків кжен день це теж не дуже з таим успіхом я міг піти в коледж на 2-3 пари +600грн степендії так що раджу йти в цю школу від 1до9класу а далі йдіть в коледж в коледжі краще!)

,

Школа справді хороша, усі вчителі кваліфіковані, у кожного свої підходи до дітей. Мені подобається Христина Миколаївна , яка займається організацією свят, вона молода і розуміюча. шкода що нас не вчить історію, із заучів найкраща Шеремета- її всі бояться але і поважають , вона вміє поожартувати, а директор - нормальна, просто вам ще не поподались строгі, а наша просто серйознаі вимоглива. Я сама скоро закінчую школу, але всім раджу, хто живе в районі Чорновола-Варшавської йти тільки в школу №91.

,

Нічого в цій школі доброго нема! Деякі вчителі (Ступак О.М., Вонс С.Л., Підхуйко Г.Л., ...) не вчать, а психологічно травмують дітей. Отримують масу задоволення коли ставлять низький бал. Скоріше б закінчити цю школу-пекло.

,

Школа - КЛАС!!!!!!!!!!!!

,

Моя донька пішла у перший клас і кожен день розповідає які пригоди відбувається у школі.Спочатку я вагалася,але зрозуміла,що вагатися непотрібно,адже школа дійсно хороша і директор ніяка не хабарниця.Всі люди які говорять,що школа погана нехай подивляться на свою школу.Вчителі мають великий досвід роботи.Різний підхід до кожної дитини. Одним словом:я дуже задоволена школою.

,

Школа супер, ніякого хабарництва ,вчителі Кращі особливо(Елла Олегівна Нанівська,Вонс Святослав Любомирович,Костик Марія Іванівна,Ярумира Євгенівна)

,

Найкраща школа міста Львова l love you тебе моя школо !!!!!!

,

Школа дуже хороша,вчителі дуже хороші,так як писало в інших кометарях "просто потрібно хотіти вчитися")вчителі дуже хороші,особливо Святослав Любомировчич,Елла Олегівна,Галина Юліанівна та Костик Марія Іванівна ( новий зауч школи ) Директор дуже добрий.за те що вона "здирає" гроші-міф.Гроші йдуть на потреби школи )

,

Школа має і позитивні і негативні сторони.Мені цікаво,чому вчителям так цікаво після якого класу йде дитина, після 9-го чи 11-го? Так хочеться грошей здерти з батьків,занижуючи дітям оцінки?Звичайно,хто ж не хоче зайву копіку собі у кишеню? Але є декілька чудових вчителів, які розуміють і можуть навчити дітей.Вони оцінюють учнів не за гроші,а за реальні знання. Таким вчителям величезна подяка!!!

,

Школа дуже хороша.Вчителі прекрасні,просто потрібно хотіти вчитись.Все що говорять про хабарництво це неправда.Директор хороша людина і коли збирає гроші,то вони йдуть на ремонт школи і класів.Видно куди справді йдуть гроші. Вчусь вже 9-й рік і жодних нарікань на школу. Є дуже багато хороших вчителів,як і в молодшій так і в старшій школі.Дуже добре пояснюють матеріал. Єдиний недолік,це справді харчування,хоча зараз набагато смачніше ніж було років 5 тому. Справді дуже задоволена школою.

,

91 школа супер!! номер 1 не ходіть по іншим школам

,

Це афігєнна школа! Вчителі супер, все чудово! Вчусь вже 7 років в ній! Є звичайно свої плюси і мінуси! але школа супер! 91 школа рулить!!!!!

,

школа хороша) найкращі вчителі Ірина Володимирівна Степанюк, Нанівська Елла Олегівна та Марія Іванівна Костик!

,

Школа хороша! Вчителі компитентні і досвідчені у своїй роботі! Один великий мінус у школі це директор - хабарниця!!!!

,

я мама майбутнього школяра, мене цікавить, яка вчителька початкових класів є і хорошим педагогом, і чуйною, уважною людиною до дітей, бо мій син і так натерпівся тиранії в садку, не хочу, щоб ще й в школі таке було, що діти бояться в туалет попроситись, особливо на початку навчання...дякую за поради

,

у цій школі не вчуся і не вчилася, але знаю одного вчителя- він був аніматором таборі, в якому я відпочивала. Чудова людина)) Моя сестра тут вчилася - закінчила школу із відзнакою. Також я ходила на секцію карате у цій самій школі, все супер! Зараз поступаю в коледж, тому не маю можливості вчитися тут... Була б молодшою - вчилась би саме у цій школі!

,

школа супер люблю свою першу вчительку Савицьку Олену Родіонівну і класну керівничку Росіцьку Галину Михалівну!!!

,

школою була не задоволена, за хорошу оцінку батьки бігають з кульочками, а інші діти спотерігають всю ту несправедливість..........та і вчать досить посередньо....єдина супер- вчителька----Леся Петрівна(початкові класи), відповідальна, строга,вимоглива, велике їй спасибі.....

,

Не нравится мне она.

,

Школа дійсно дуже хороша!

,

Все в тій школі хороше. Вчителі, прибиральниці. Тільки мінус - директор. Стосовно харчування на 3.

,

Жах. Хабарництво розвинене. Вже краще піти в 43 школу, там хоч іноземна на нижчому рівні, але все решта на високому.

,

Принесли документи сина в перший клас. Хотіли в спеціалізований. Директор сказала, що набраний. Хіба дати їй 200 доларів. Документів не даємо йдемо в 53 школу. І про таку директорку всі говорять. Ну скільки їй ще треба для щастя?

,

закінчила цю школу. 90% вчителів,що вчили мене - чудові педагоги і викладачі. цілком компетентні і мають хороший досвід. усі коментарі про хабарництво та "кульочки" - так, звичайно в шк таке пристунє, але я на своєму досвіді знаю, що можна обійтися і без цього. за 11 років навчання ні мої батьки, ні я жодного разу жодному вчителю не принесли ні копійки, ні "кульочка", нічого. хіба що шоколадку чи коробку цукерок після останнього дзвоника суто висловити свою вдячність людині за те,що допомогла, за те,що зачекала, прийняла і т.д. тому усі крикливі закиди про те, що школа - саме хабарництво, абсолютно нічим неаргументовані, точно так само як і закиди про некомпетентність чи недосвідченість викладачів.

,

школа - the best!

,

Школа жахлива..... дітей не навчають, вчителі розпустились. В школі присутнє хабарнитство....

,

школа просто фуу..деректор-злюка)

,

класна школа

,

мм,школа дуже хороша) вчуся вже 8 років тут,маю багато друзів)) вчителі найкращі,матеріал пояснюють чудово! я дуже рада що вчуся саме в ній,91 мій другий дім:* найкраща вчителька-Городечна Л.В.,ааа,чуууудова) 8-им класам привіт:33

,

школа супер.i love you.тут найкращі вчителі

,

школа дуже привітна і красива я дуже люблю свою вчительку Любов Богданівну

,

школа нормальна я вже не вчуся тут але мені було добре в ній нормальний вчитель це Альоша.ну О.Анатольович ми з класом наржалися з нього я думаю що 9-В він не забуде хлопців точно ((( Г.М найкраща .О Анатольович вибачте 9-в ну деяких людей ну ви знаєте. Ми до вас прийдем )

,

директриса ужас.занадто сильно придирається.

,

Школа класна, хоч і з певними недоліками.

,

Супер Школа,Супер Клас и Будемо в Ананас=)))

,

школа класна

,

школа сама по собі хороша,але вчителі не вчать дітей....

,

Школа класна!!!!!!просто треба нормально ставитись до вчителів і все буде ок!!!!!!

,

Школа хороша. Таких не багато. Одна з найкращих у Львові.

,

В школі корупція процвітає!!!!з батьків здирають гроші,школою незадоволена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

єдине,що нормальне-це сама будівля школи!!!!!!! Пед.колектив-брехуни і хабарники, внаслідок чого страждають учні,які нехотячи стикаються з "кульочками".Надоїли вже здирання на фонд школи,фонд охорони,а особливо на потреби класу що нафіг нікому не треба буде.Саме час підключати СБУ- матеріал є і непоганий.Шкода що постраждають голови батьківських комітетів-це ж вони наймані слабохарактерні тупі палачі або "злодії в законі"!!!!!!!!!які таким чином заробляють на гарні оцінки своїм дітям.

,

Найкраща школа міста Львова! Найкраща викладачка - Фолюш Наталя Володимирівна.

,

я в цій школі з першого класу школа прикольна тільки охорону хай ставлять нормальну а так вона стала моїм другим домом передаю привіт класному керівнику

,

на мою думку класна школа_)))))я там вчуся вже 7 років покищо не маю притензій до школи_)

,

школа супер

,

школа нормальна а от охорона дибільна!!!! на вулицю не пускають, навіть після 7-го уроку питають який клас :0 а так школа непогана!!! Трач Наталія Ігорівна THE BEST!!!!!!!!!!!

,

Ця школа з великим нахилом англійської мови !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я люблю її!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ця школа афігенна )) з уроків можна звалити через світлицю , кабінет музики,гардероб))

,

Школа норм

,

Школа загалом хороша вчиелі нормальні які добре навчають .

,

Школа дуже добра і цікава.

,

школа супер я тут вчусь вже 9 років. Є звичайно свої мінуси але набагато більше плюсів!!!!!! Всім привіт!!!!! 91 школа рулить

,

Патинок Леон Олексійович вчитель від бога!!!!!! Найкращий! Цікаво пояснює матеріал.

,

школа просто супер ,вчителі добрі, учні нормальні добре шо хоть форму не заставляють носити ,але1 но оцінки з деяких предметів занижують,а так всу добре!!!!!!!!!!

,

і справді якби вчителі не ділили учнів на білих ворон і чорних ворон то школа булаб значно кращою. але мені вона і зараз дуже подобається!

,

Я закінчила цю школу у 2005 році. Не можу сказати, що там дуже погано, а навпаки - добре (вчителі дають хороші знання). Але пройшло вже 5 років після закінчення і я добре памятаю як вчителі ділять учнів на "білих ворон" і "чорних ворон".

,

Все нормально - і школа, і учні, і вчителі. Всім привіт!!!!!

,

Я вчуся вже 4 роки, мені ця школа дуже подобається. Уроки цікаві, вчителі розумні і добрі. Я не хочу вчитися в іншій школі, бо для мене ця школа - другій дім.

,

Чудова школа і чудові вчителі! А якщо хтось дуже хоче курити бамбук, то в Африці на нього вже чекають... Пальм багацько, та й мова відповідна.

,

Це найкраща школа!!!!!! ?????


Оставить отзыв

Все школы во Львове, а также детские сады во Львове, работа во Львове

Также во Львове