Школи в Києві
Київський ліцей бізнесуПро школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
 • Приватна форма власності
 • Ліцей
 • Денна
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи

146
по місту
181
по області
818
по Україні
152,30
Середній бал
32
учні складали НМТ
96
тестів НМТ

203 по місту
277 по області
1745 по Україні

149 по місту
196 по області
1079 по Україні

56 по місту
61 по області
186 по Україні

128 по місту
168 по області
1176 по Україні

Хімія 144,25

Київський ліцей бізнесу (КЛБ) — перша приватна профільна школа для амбітних підлітків з 1991 р. Маємо 33 роки досвіду поєднання шкільної та бізнес-освіти для школярів. Входимо до освітньої корпорації Університету «КРОК». 

Відкрито набір на очне навчання у 2024/2025 р. у 7-11 класи.

Пропонуємо навчання очне та екстернат.

Під час тривоги продовжуємо навчання у власному укритті в обладнаних класах.

Особливості навчання 

Навчаються лише підлітки в 7-11 класах. Використовуємо інноваційні педагогічні методики, технології бізнес-освіти, ігрові імітації і проєкти, менторський супровід і практичні стажування. 

Соціальна вартість навчання

Ми зберігаємо доступність якісної й унікальної освітньої програми ліцею і тримаємо одну з найнижчих цін на освітні послуги в сегменті приватних шкіл — 11 000 грн. на місяць. Це наш внесок в зміцнення інтелектуального потенціалу України, адже освічена нація — непереможна!

Лише в Київському ліцеї бізнесу учні отримують подвійну вигоду – одночасно здобувають шкільну освіту, отримують свідоцтво державного зразка і сертифікат з бізнес-освіти. 

Запрошуємо познайомитися ближче та прийти на дні відкритих дверей.

За потреби можна домовитися про індивідуальну зустріч в зручний час.

У Дні відкритих дверей вас очікує:

 • Екскурсія ліцеєм та оглядини приміщень укриття.
 • Сесія питань-відповідей.
 • Презентація освітньої програми ліцею «Лідер — у кожному!».
 • Батьківські діалоги з професійними психологами щодо різних аспектів виховання підлітків.

⚠️Участь у заходах безкоштовна, реєстрація обов'язкова - https://klb.education/vstup.html

10 переваг навчання в Київському ліцеї бізнесу

 1. Освіта з подвійною вигодою. Разом із свідоцтвом про закінчення школи випускники отримують сертифікати менеджерів за авторською програмою бізнес-освіти «General Management Training», вміють заробляти кошти та створювати свої стартапи. 
 2. Поглиблене вивчення іноземних мов, викладання предметів англійською. Німецька чи польська на вибір. Міжнародно сертифіковані вчителі ICELT, CELT-P, CELT-S.
 3. Стабільний і високофаховий колектив. Персональний супровід дитини. На 180 учнів — 40 дорослих, 5 кандидатів наук, 20 вчителів вищої категорії. Натхненна команда тьюторів і психологів, котрі використовують інноваційні педагогічні методики та технології бізнес-освіти.
 4. 15 учнів у класах, різновікові групи для проєктної чи творчої діяльності. Навчаємось — роблячи це!
 5. Участь у міжнародних проєктах. Ліцеїсти постійні учасники європейських проєктів Youth in dialogue, Нідерланди-Німеччина, програми Model UN, U18. Мають можливість отримати подвійний диплом, паралельно навчаючись у зарубіжних школах. Програми обмінів зі школами Німеччини, Польщі, Англії.
 6. Профорієнтація і самовизначення завдяки особистісній діагностиці, залученню фахівців з різних сфер діяльності, проходженню бізнес-практики в успішних кампаніях. 
 7. Цікаве діяльнісне навчання. Беремо участь в олімпіадах, МАН, предметних конкурсах. Маємо творчі та спортивні студії, бізнес-майстерні та клуби.
 8. Сучасна інфраструктура: мультимедійні класи, спортивний, тренажерний і кіно-концертний зали, освітньо-бібліотечний хаб, їдальня. У парковій зоні футбольне поле, спортивний майданчик. 
 9. Підготовка до НМТ і ДПА. Забудьте про репетиторів, адже ліцеїсти систематично тренуються в форматі предметних тестувань, моделювання процедури ЗНО/НМТ. 
 10. Безпека й психологічний супровід. Пропускна система, смачне харчування, взаємодія всіх учасників 24/7, е-щоденник. Майже 100% випускників вступають до престижних вишів України й світу.

Принцип навчання: Лідер — у кожному! Ставайте лідерами свого життя. Приєднуйтесь до Київського ліцею бізнесу. Ми були першими й прагнемо залишатися кращими. 

Про ліцей очима ліцеїстів — учасників студії відеомейкінгу https://youtu.be/zad6r_m987s

Наші соціальні мережі:

Facebook — https://www.facebook.com/KyivBusinessLyceum

Instagram — https://www.instagram.com/kyiv.business.lyceum

Контактні дані:

E-mail адреса — [відкрити контакти][email protected]

Адреса: м. Київ, вул. Табірна 30-32 (метро Берестейська)

Телефон: [відкрити контакти]+380 (96) 116 59 80, [відкрити контакти]+380 (66) 514 10 22 


Відгуки

63
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ліцей Ідеальний я зараз навчаюся в 7 класі він просто супер

,

Випускник ліцею у 2018-му році. Для тих, хто обирає школу для своєї дитини, тому дуже гарно підійде саме цей навчальний заклад. Викладачі та адміністрація ліцею цілковито та надійно виконує свою роботу стосовно виховання та забезпечення усіх програм розвитку для учнів ліцею. Дуже сумую за цим мічцем, а особливо за своїм класним керівником Левченко Сергієм Миколайовичем.

,

Найкращій ліцей Київа

,

Навчаємось в ліцеї другий рік! Сказати що ліцей хороший, це нічого не сказати. Я дуууже задоволена цим закладом!!! Підхід до навчання, підхід до кожної дитини як до важливої особи, організація, професіоналізм вчителів, кураторів і ще багато-багато чого. Особливу подяку хочу висловити директору ліцею Паращенко Людмилі Іванівні. Вона дуже сильна і мудра директор і жінка, відразу видно що людина займається улюбленою справою. Київський Ліцей Бізнесу це одна велика родина, яка вчить, навчає і допомагає. Я дуже рада що ми обрали саме цей ліцей!!! Дякую за таку віддану роботу всім працівникам КЛБ.

,

Дуже задоволені ліцеєм і результатами навчання (вчилися з 7 по 11 клас). Це хороша школа, яка дає багато можливостей дитині краще зрозуміти себе і свої здібності, навчитися не боятися відстоювати свою думку і свої інтереси, спілкуватися на рівних з дорослими і бути почутим, працювати в команді над різними класними значущими проектами. Все це завдяки загальній демократичній атмосфері поваги до дитини, яка панує в ліцеї, і цінностям, які сповідує ліцей. Ну і, звичайно, тим проектам, яких багато в ліцеі (проект «Модель ООН» - це взагалі найважливіше і найцінніше, що було для мого сина під час навчання! Саме активна участь у цьому проекті найкраще розкрила його і допомогла визначитися із намірами щодо подальшого майбутнього).


Залишити відгук

Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві, роботу в Києві.