Хмельницкий университет экономики и предпринимательства (УЭП)


 • Хмельницкий · ул. Львовское шоссе, 51/2, 29016
 • (038) 272-53-86
  (038) 272-82-50
 • дневная, заочная
 • бакалавр, специалист
 • Вуз основан в 1993 году. Статус частный. IV уровень аккредитации.

 • Наличие платного обучения
 • Наличие военной кафедры
 • Наличие общежитий
 • Подготовительное отделение

2000
студентов
44
кандидата
наук
10
профессоров
и докторов наук

Специальности

О вузе

Университет постоянно совершенствует международное сотрудничество. Для реализации общих научных и образовательных проектов заключены двухсторонние договора с Высшей школой бизнеса в Домброве Гурниче (Польша), Университетом Станислаус  (США), Украинским свободным университетом (Германия), Высшей школой экономики, туризма и общественных наук в Кельцах (Польша), а также планируем подписать соглашения с Кошицким университетом им. П. Й. Шафарика (Словакия) и Институтом предпринимательства в Остраве (Чехия). Все это будет оказывать содействие тому, что на протяжении обучения студенты будут иметь возможности для стажировки, обучения и прохождения практики за границей. Они смогут принимать участие в программах обменов с вузами-партнерами.

Кроме того, УЭП устанавливает связи с украинско-американским гуманитарным институтом "Висконский международный Университет (США) в Украине", который разрабатывает проблемы гуманитарной подготовки специалистов. Университет является коллективным членом Международной Кадровой Академии, аккредитованной при Европейском центре высшего образования ЮНЕСКО и Совета Европы. Таким образом, международные связи, которые завязываются и укрепляются, содействуют улучшению подготовки специалистов и повышению уровня научно-исследовательской работы преподавателей и студентов университета.


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчаюся в університеті вже 2 рік, зараз не шкодую, що вступила саме в цей ВНЗ, викладачі хороші, кваліфіковані, гарно відносяться до студентів. Скажу для тих хто хоче вчитися і має певну мету, університет і викладачі зроблять все можливе, щоб Ваша мрія стала реальністю.

,

Чудовий університет! Зимою в аудиторії завжди тепло.Простора актова зала.Викладачі суперові!Всім раджу.

,

Хороший навчальний заклад. Викладачі знають свій предмет, і класно його читають. Також гарне ставлення до студентів, тому якщо погане ставлення-то залежить це тільки від студента і як він буде ставитись до навчання та викладачів. Заклад в центрі міста - це дуже класно. В університеті дуже гарно та просторі аудиторії. Мені подобається

,

Навчаюся паралельно в двох університетах, і можу з впевніністю сказати, що у порівнні із державним університетом - УЕП є кращим. Викладачі дуже привітні, демократичне ставлення до студентів.

,

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. УЕП став для мене стартом, він навчив мене та вказав вірний шлях; у його стінах я маю змогу виявити себе, я спілкуюся з людьми. Ще не знаю, що дасть мені університет по його закінченню, але я впевнений, що у мене залишаться вірні друзі, багаж знань та неймовірна кількість приємних спогадів про студентське життя. Я упевнений, що УЕП - це правильний вибір і крок до щасливого майбутнього! Раджу всім!!!

,

Чудовий університет, комфортні умови, викладачі лояльно ставляться до студентів, зрозуміло та доступно пояснюють матеріал. Знаходиться в центрі міста, тому добиратись зручно. Красивий інтер'єр приміщення. Рекомендую.

,

Університет класний, просторі і теплі аудиторії. Університет у центрі міста . Є буфет

,

Університет суперовий.Домашня атмосфера, теплі та просторі аудиторії,крутий буфет,величезний актовий зал,і теж є класний спорт зал. Ще дуже класно відносяться викладачі до студентів , чудово викладають свій предмет.Я в школі не дуже добре вчилась а тут я стала відміницею. Ті хто пишуть що тут дуже куропція просто не ходили на пари і не вчились. Всім рекомендую поступати в наш університет?

,

Дуже хороший університет, високий рівень викладачів, та хороше ставлення до студентів

,

Я вчуся на 1 курсі в Університеті економіки та підприємництва. Вчитися у вузі я почала недавно, я не можу розписати про університет дуже багато, але я побачила багато хороших сторін цього університету. Позитивно налаштовані викладачі, якісно проводять свої заняття, і доносять знання до студентів. Вони дійсно до тебе відносяться як профессіонали з порозумінням як до особистості. Предмети викладаються українською мовою, цим я дуже задоволена. Діляться досвідом, цікаво вислухати людей, які розуміються у справі. Допомагають виконувати практичні заняття, видно, що люди професіонали своєї праці. Кожного року проходить ремонт, роблять нові аудиторії, завозять нове обладнання щоб ми могли попрацювати з цим, і застосувати теорію на практиці. Ректор допомагає студентам, і робить все, щоб студентам було цікаво та зручно вчитися. Ще плюсом є невеликі ціни в їдальні, і це радує. Хто хоче пов'язати своє майбутнє життя з професіями які тут можна отримати, рекомендую вступати саме в цей університет.

,

Гарне приміщення із сучасним інтер'єром, із затишними аутиторіями , тут працюють висококваліфікованні викладачі

,

Отлічний університет. Розташований в центрі міста. Має великий актовий зал. Викладачі дуже хорошо відносяться до студентів.

,

Дуже крутий університет з розуміючими та лояльними викладачами. Тепле і гарне приміщення, ще й в центрі міста, тому дуже зручно добиратись. Присутня простора їдальна, великий актовий зал, спортивний зал. Навчаюсь сама в цьому університеті, нічого поганого сказати не можу, адже тут все на високому рівні. Тому рекомендую саме цей університет)))

,

Я с большим удовольствием поступаю в универ.Просто каждый человек имеет право думать,как ему нравиться.Моё первое впечатление было хорошее,а как будет дальше-поживем увидем.В наше время деньги друт везде.

,

Закінчила університет в 2008 році, спогади тільки приємні, не жалкую що навчалась в цьому закладі. Всім дякую!!!!

,

Ужасный университет. Знания не получишь нормальные.

,

Мені подобаеться вчитись.Стосовно грошей-то про гроші пишуть ті,які не ходять на пари,прогулюють,а потім жаліються! Вивчи і здай,і все! Сама провчилась,нікому нічого не платила.

,

Я тут навчаюсь...і ті хто кажуть про гроші напевне не ходять чи не ходили на пари...я здаю все без грошей і все майже відмінно, і в групі я така не одна....якшо не хочете ходити на начитку і писати коннтрольні, то не кажіть, що ви плотите гроші....

,

берут взятки все, диплом 3600 грн стоит, а без денег - только если папа депутат

,

Отличный универ, а сессию можно и без денег сдать, если посещали пары, не прогуливали, всё поздавали вовремя, или ходили и доздавали, пересдавили. Никто денег не требует и тем кто работает не хуже! А если сами не можете сдать то вам помогут з отдельную плату, но то что меньше 200 грн нет - не правда, есть и меньше 200, смотря как вы подали себя во время учебного года! Самый-самый лучший универ в Хмельницком!!!

,

І я там навчаюсь, мені подобається, хочеш сама здавати, то здасиш, не хочеш - плати!!!!!!

,

Я там теж навчаюся! Як що не хочете давати гроші, то і самі здасте!

,

Університет хороший!!!!!!! не розумію тих людей які жаліються що гроші деруть!!!! по перше де їх не деруть? а по друге сама в там навчалася і знаю людей які ні кому нічого не платили і закінчили із дипломом з відзнакою!!

,

Да университет супер.

,

Інститут, ти то вже універ цілковите фуфло. Викинув тільки гроші на вітер. до дугого курсу все було добре пока вчителі не взнали ,що працюю, а коли взнали почали брати за сесію шалені гроші,

,

Прикольний універ... Класно викладають....

,

ничего плохого сказать не могу, я же тоже училась в этом ВУЗе, прикольно , есть что вспомнить

,

Найгірший універ жалію що поступив, сесія 2500 гр. Краще не поступайте!

,

ужасный универ,я его заканчивала ,очень жалею

,

НАЙКРАЩИЙ!!!Ви говорите,що деруть гроші в приватному,а в державному хіба меньше?

,

Я просто в шоке от этого Университета деньги дерут, простой зачёт не меньше 200 грн, а про екзамен представте себе......

,

Тоже мне университет....только деканы деньги гребут и все....тьху....

,

очень клевый спортзал =) самый клёвый

,

Вуз супер!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Ужасно! Как в сарае!

,

Найкращий ВУЗ у м.Хмельницькому!


Оставить отзыв

Все вузы в Хмельницком, а также колледжи в Хмельницком, курсы в Хмельницком, репетиторы в Хмельницком, работа в Хмельницком