Хмельницький університет економіки і підприємництва (УЕП)

  • Платне навчання
  • Військова кафедра
  • Гуртожиток
  • Пiдготовче вiддiлення

2000
студентів
44
кандидати
наук
10
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Про ЗВО/ВНЗ

Університет постійно вдосконалює міжнародне співробітництво. Для реалізації спільних наукових і освітніх проектів укладено двосторонні договори з Вищою школою бізнесу в Домброві Гурнічій (Польща), Університетом Станіслаус  (США), Українським вільним університетом (Німеччина), Вищою школою економіки, туризму і суспільних наук в Кельцах (Польща), а також плануємо підписати угоди з Кошицьким університетом ім. П.Й.Шафарика (Словаччина) та Інститутом підприємництва в Остраві (Чехія). Все це сприятиме тому, що упродовж навчання студенти матимуть можливості для стажування, навчання та проходження практики за кордоном. Вони зможуть брати участь у програмах обмінів з вузами - партнерами.

Крім того, УЕП встановлює зв'язки з українсько-американським гуманітарним інститутом "Вісконський міжнародний Університет (США) в Україні", який розробляє проблеми гуманітарної підготовки фахівців. Універсітет є колективним членом Міжнародної Кадрової Академії акредитованої при Європейському центрі вищої освіти ЮНЕСКО та Ради Європи. Таким чином, міжнародні зв'язки, що зав'язуються та зміцнюються, сприяють поліпшенню підготовки фахівців та підвищенню рівня науково - дослідницької роботи викладачів та студентів університету.


Відгуки

37
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вкрай не рекомендую. Прикро, що без зірочки не залишити відгук - то не є зірочка, то є вимога, щоб залишити відгук.

,

Навчаюся в університеті вже 2 рік, зараз не шкодую, що вступила саме в цей ВНЗ, викладачі хороші, кваліфіковані, гарно відносяться до студентів. Скажу для тих хто хоче вчитися і має певну мету, університет і викладачі зроблять все можливе, щоб Ваша мрія стала реальністю.

,

Чудовий університет! Зимою в аудиторії завжди тепло.Простора актова зала.Викладачі суперові!Всім раджу.

,

Хороший навчальний заклад. Викладачі знають свій предмет, і класно його читають. Також гарне ставлення до студентів, тому якщо погане ставлення-то залежить це тільки від студента і як він буде ставитись до навчання та викладачів. Заклад в центрі міста - це дуже класно. В університеті дуже гарно та просторі аудиторії. Мені подобається

,

Навчаюся паралельно в двох університетах, і можу з впевніністю сказати, що у порівнні із державним університетом - УЕП є кращим. Викладачі дуже привітні, демократичне ставлення до студентів.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому