Хмельницький університет економіки і підприємництва (УЕП)


 • Хмельницький · вул. Львівське шосе, 51/2, 29016
 • (038) 272-53-86
  (038) 272-82-50
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст
 • ЗВО (вуз) заснований у 1993 році. Статус приватний. IV рівень акредитації.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення

2000
студентів
44
кандидати
наук
10
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Про ЗВО (вуз)

Університет постійно вдосконалює міжнародне співробітництво. Для реалізації спільних наукових і освітніх проектів укладено двосторонні договори з Вищою школою бізнесу в Домброві Гурнічій (Польща), Університетом Станіслаус  (США), Українським вільним університетом (Німеччина), Вищою школою економіки, туризму і суспільних наук в Кельцах (Польща), а також плануємо підписати угоди з Кошицьким університетом ім. П.Й.Шафарика (Словаччина) та Інститутом підприємництва в Остраві (Чехія). Все це сприятиме тому, що упродовж навчання студенти матимуть можливості для стажування, навчання та проходження практики за кордоном. Вони зможуть брати участь у програмах обмінів з вузами - партнерами.

Крім того, УЕП встановлює зв'язки з українсько-американським гуманітарним інститутом "Вісконський міжнародний Університет (США) в Україні", який розробляє проблеми гуманітарної підготовки фахівців. Універсітет є колективним членом Міжнародної Кадрової Академії акредитованої при Європейському центрі вищої освіти ЮНЕСКО та Ради Європи. Таким чином, міжнародні зв'язки, що зав'язуються та зміцнюються, сприяють поліпшенню підготовки фахівців та підвищенню рівня науково - дослідницької роботи викладачів та студентів університету.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюся в університеті вже 2 рік, зараз не шкодую, що вступила саме в цей ВНЗ, викладачі хороші, кваліфіковані, гарно відносяться до студентів. Скажу для тих хто хоче вчитися і має певну мету, університет і викладачі зроблять все можливе, щоб Ваша мрія стала реальністю.

,

Чудовий університет! Зимою в аудиторії завжди тепло.Простора актова зала.Викладачі суперові!Всім раджу.

,

Хороший навчальний заклад. Викладачі знають свій предмет, і класно його читають. Також гарне ставлення до студентів, тому якщо погане ставлення-то залежить це тільки від студента і як він буде ставитись до навчання та викладачів. Заклад в центрі міста - це дуже класно. В університеті дуже гарно та просторі аудиторії. Мені подобається

,

Навчаюся паралельно в двох університетах, і можу з впевніністю сказати, що у порівнні із державним університетом - УЕП є кращим. Викладачі дуже привітні, демократичне ставлення до студентів.

,

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. УЕП став для мене стартом, він навчив мене та вказав вірний шлях; у його стінах я маю змогу виявити себе, я спілкуюся з людьми. Ще не знаю, що дасть мені університет по його закінченню, але я впевнений, що у мене залишаться вірні друзі, багаж знань та неймовірна кількість приємних спогадів про студентське життя. Я упевнений, що УЕП - це правильний вибір і крок до щасливого майбутнього! Раджу всім!!!

,

Чудовий університет, комфортні умови, викладачі лояльно ставляться до студентів, зрозуміло та доступно пояснюють матеріал. Знаходиться в центрі міста, тому добиратись зручно. Красивий інтер'єр приміщення. Рекомендую.

,

Університет класний, просторі і теплі аудиторії. Університет у центрі міста . Є буфет

,

Університет суперовий.Домашня атмосфера, теплі та просторі аудиторії,крутий буфет,величезний актовий зал,і теж є класний спорт зал. Ще дуже класно відносяться викладачі до студентів , чудово викладають свій предмет.Я в школі не дуже добре вчилась а тут я стала відміницею. Ті хто пишуть що тут дуже куропція просто не ходили на пари і не вчились. Всім рекомендую поступати в наш університет?

,

Дуже хороший університет, високий рівень викладачів, та хороше ставлення до студентів

,

Я вчуся на 1 курсі в Університеті економіки та підприємництва. Вчитися у вузі я почала недавно, я не можу розписати про університет дуже багато, але я побачила багато хороших сторін цього університету. Позитивно налаштовані викладачі, якісно проводять свої заняття, і доносять знання до студентів. Вони дійсно до тебе відносяться як профессіонали з порозумінням як до особистості. Предмети викладаються українською мовою, цим я дуже задоволена. Діляться досвідом, цікаво вислухати людей, які розуміються у справі. Допомагають виконувати практичні заняття, видно, що люди професіонали своєї праці. Кожного року проходить ремонт, роблять нові аудиторії, завозять нове обладнання щоб ми могли попрацювати з цим, і застосувати теорію на практиці. Ректор допомагає студентам, і робить все, щоб студентам було цікаво та зручно вчитися. Ще плюсом є невеликі ціни в їдальні, і це радує. Хто хоче пов'язати своє майбутнє життя з професіями які тут можна отримати, рекомендую вступати саме в цей університет.

,

Гарне приміщення із сучасним інтер'єром, із затишними аутиторіями , тут працюють висококваліфікованні викладачі

,

Отлічний університет. Розташований в центрі міста. Має великий актовий зал. Викладачі дуже хорошо відносяться до студентів.

,

Дуже крутий університет з розуміючими та лояльними викладачами. Тепле і гарне приміщення, ще й в центрі міста, тому дуже зручно добиратись. Присутня простора їдальна, великий актовий зал, спортивний зал. Навчаюсь сама в цьому університеті, нічого поганого сказати не можу, адже тут все на високому рівні. Тому рекомендую саме цей університет)))

,

Я с большим удовольствием поступаю в универ.Просто каждый человек имеет право думать,как ему нравиться.Моё первое впечатление было хорошее,а как будет дальше-поживем увидем.В наше время деньги друт везде.

,

Закінчила університет в 2008 році, спогади тільки приємні, не жалкую що навчалась в цьому закладі. Всім дякую!!!!

,

Ужасный университет. Знания не получишь нормальные.

,

Мені подобаеться вчитись.Стосовно грошей-то про гроші пишуть ті,які не ходять на пари,прогулюють,а потім жаліються! Вивчи і здай,і все! Сама провчилась,нікому нічого не платила.

,

Я тут навчаюсь...і ті хто кажуть про гроші напевне не ходять чи не ходили на пари...я здаю все без грошей і все майже відмінно, і в групі я така не одна....якшо не хочете ходити на начитку і писати коннтрольні, то не кажіть, що ви плотите гроші....

,

берут взятки все, диплом 3600 грн стоит, а без денег - только если папа депутат

,

Отличный универ, а сессию можно и без денег сдать, если посещали пары, не прогуливали, всё поздавали вовремя, или ходили и доздавали, пересдавили. Никто денег не требует и тем кто работает не хуже! А если сами не можете сдать то вам помогут з отдельную плату, но то что меньше 200 грн нет - не правда, есть и меньше 200, смотря как вы подали себя во время учебного года! Самый-самый лучший универ в Хмельницком!!!

,

І я там навчаюсь, мені подобається, хочеш сама здавати, то здасиш, не хочеш - плати!!!!!!

,

Я там теж навчаюся! Як що не хочете давати гроші, то і самі здасте!

,

Університет хороший!!!!!!! не розумію тих людей які жаліються що гроші деруть!!!! по перше де їх не деруть? а по друге сама в там навчалася і знаю людей які ні кому нічого не платили і закінчили із дипломом з відзнакою!!

,

Да университет супер.

,

Інститут, ти то вже універ цілковите фуфло. Викинув тільки гроші на вітер. до дугого курсу все було добре пока вчителі не взнали ,що працюю, а коли взнали почали брати за сесію шалені гроші,

,

Прикольний універ... Класно викладають....

,

ничего плохого сказать не могу, я же тоже училась в этом ВУЗе, прикольно , есть что вспомнить

,

Найгірший універ жалію що поступив, сесія 2500 гр. Краще не поступайте!

,

ужасный универ,я его заканчивала ,очень жалею

,

НАЙКРАЩИЙ!!!Ви говорите,що деруть гроші в приватному,а в державному хіба меньше?

,

Я просто в шоке от этого Университета деньги дерут, простой зачёт не меньше 200 грн, а про екзамен представте себе......

,

Тоже мне университет....только деканы деньги гребут и все....тьху....

,

очень клевый спортзал =) самый клёвый

,

Вуз супер!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Ужасно! Как в сарае!

,

Найкращий ВУЗ у м.Хмельницькому!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому