Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова


 • Хмельницький · вул. Героїв Майдану, 8, 29000
 • (098) 069-37-07
  (098) 069-32-21
 • info@univer.km.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1992 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1250
студентів
118
викладачів
71
кандидат
наук
25
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Юридичний
 • Управління та економіки

Спеціальності

 • Фінанси, банківська справа та страхування
 • Менеджмент
 • Право
 • Соціальне забезпечення
 • Туризм
 • Публічне управління та адміністрування
 • Міжнародне право

Про ЗВО (вуз)

Якісна і сучасна освіта, великі перспективи в майбутньому і стабільність сьогодні - це ті основні орієнтири, які вже майже чверть століття сповідує Хмельницький університет управління та права.

Структура університету. В університеті на двох факультетах діють 12 кафедр, юридична клініка, студенти та юрисконсульти якої надають безкоштовні високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення. Активно функціонує студентський бізнес-центр, участь в якому забезпечує розкриття лідерських якостей, підприємницького таланту, педагогічних здібностей студентів, а також розвиває їх психологічну стійкість і бажання до постійного саморозвитку.

Навчання в університеті максимально наближене до умов майбутньої роботи. Студенти апробують свої знання під час проходження практики у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційний Суд України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, на підприємствах, в установах і організаціях.

Черговим придбанням не тільки університету, а й усієї області, є магістратура за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», в якій вже 10 років здійснюється підготовка фахівців високого рівня для роботи в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Університет пишається сучасною бібліотекою, в якій до послуг читачів представлені більше 70 000 примірників найновіших наукових видань та понад 12 000 примірників такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, в підготовці до занять студенти мають персональний доступ до наукових журналів і інформаційних ресурсів провідних видавництв світу.

Наукова діяльність. В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами. Представники наукових шкіл з країн ближнього і далекого зарубіжжя беруть участь в традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет. Найпопулярнішими науковими заходами понад 15 років є конференції «Осінні юридичні читання» і «Статистична оцінка соціально-економічного розвитку». Результатом такої плідної наукової діяльності стало видання одного з найпопулярніших в країні професійного журналу «Університетські наукові записки».

Міжнародна співпраця. При підготовці юристів і управлінців університет активно співпрацює з вітчизняними та зарубіжними вузами і науковими установами. Підтвердженням цього є 30 укладених договорів про співпрацю, зокрема, з Університетом Гарц (Німеччина), Потсдамських університетом (Німеччина), Університетом Коменського в Братиславі (Словаччина), Вищою школою адміністрації (м Бельсько-Бяла, Польща), Білоруським державним університетом, академією управління при Президентові Республіки Білорусь, Уральської державної юридичною академією та іншими.

З грудня 2013 року університет бере участь у Міжнародному проекті за програмою TEMPUS, в рамках якого діє магістерська програма «Міжнародне економічне право і альтернативні способи вирішення спорів». Партнерами університету за цим проектом є навчальні заклади Німеччини, Польщі, Латвії.

Матеріальна база. Матеріальна база університету - це 4 навчальних корпуси, які стали не просто візитною карткою університету, а й окрасою міста, наукова бібліотека, юридична клініка, студентський гуртожиток та гуртожиток готельного типу «Енеїда», мальовнича база відпочинку ім. Сергія Мацішена в с. Пирогівці Хмельницького району.

Студентське життя. Студентська рада та профспілка студентів - справжня школа лідерів і організаторів, які так необхідні нашій молодій державі. А робота в студентських лекторських групах дає студентам можливість розвивати свої ораторські здібності та вміння публічно спілкуватися з аудиторією.

Представники студентського товариства університету входять до складу Української асоціації студентського самоврядування (член Європейської асоціації студентського самоврядування - EASS), Ліги студентів Асоціації правників України, Всеукраїнської дебатної академії, European Youth Parliament, European Law Students 'Association, органів самоврядування університету.

Університет також є членом міжнародної громадської організації «Євразійська асоціація юридичних шкіл і юристів».


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила економічний факультет. При виборі університету пріоритетом було, відстність корупції, що власне і знайшла в даному вузі. За 4 роки жодного разу нікому нічого не платила і отримувала степендію, викладачі зацікавлені в тому, щоб навчити та допомогти. Компетентний викладацький склад, немає олюблеників всі рівні, викладачі відносяться з розумінням та повагою. Активне позанавчальне життя (наукове, до творчості відносяться досить нейтрально), якщо Ви маєте бажання, то можливість то реалізації присутня. Загалом, від навчання залишилися лише приємні враження, якщо маєте бажання навчатися - Вам сюди.

,

В цьому ВНЗ погане відношення до студентів правників. Методисти та деякі викладачі некоректно себе поводять.

,

Не знаю як на економічному факультеті, але на юридичному більшісті викладачів поводять себе нахабно та зухвало по відношенню до студентів. Декант юрфаку та більшість викладачів елементарно навіть не вітаються. Щодо оцінювання, як вже писали тут, то з цим дійсно проблеми. Бали отримані в університеті дуже сильно відрязніються від тих, які студенти отримують на ЄДКІ; студент який отримував невисокі бали, складає ЄДКІ (особливо з права) на набагато кращий бал, ніж студент який закінчив цей універ з відзнакою. Грошей за здачу сесії тут не вимагають, якщо відвідуєш заняття то проблем не буде, сам здаш. Щодо знань, то тут їх отримати дуже важко,тому що, половина викладачів дуже погано орієнтуються в чинному законодавстві.

,

Дуже добре що у нас в країні, діти які закінчили бакалаврат здають ЗНО при вступі до магістратури. ЗНО відображає реальні знання студентів. Але в цьому університеті це не враховують і продовжують далі студентів, які взагалі нічого не розуміють в юриспруденції , і які ледве набрали 120 балів з права «пхати» у самий верх університетського рейтингу за результатами зимової сесії. Молодці! Оцінювання на висоті! Хоч би людей не смішили. На ЄДКІ ці відмінники себе ще покажуть.

,

Найбільший мінус юридичного факультету цього університета заключається в тому, що тут не об‘єктивно оцінюють студентів. Взагалі не зрозуміло за якими критеріями викладачі виставляють бали.

,

За чотири роки навчання на юридичному факультеті маю свою суб'єктивну думку про цей університет. ВУЗ має як і всі інші ВУЗи свої плюси та мінуси. В даному випадку ,нажаль, мінуси є більш вагомими на відміну від плюсів. Плюси: 1. Гарний головний і четвертий корпуси 2. В університеті є всі умови для навчання 3. Є хороші та добрі викладачі, які дійсно можуть чомусь навчити, допомагають та з розумінням відносяться до студентів, але таких тут можна нарахувати на пальцях однієї руки 4. Сесію можна закрити без грошей та зв'язків, за умови якщо ходити на всі лекції та семінари і звісно ж вчити навчальний матеріал Мінуси: 1. Для того, щоб тут отримати хорошу оцінку більшості викладачам потрібно старанно та віддано вилизувати одне місце та робити вигляд що вам дуже подобається вивчати їх дисципліну 2. Є студенти, які нічого не вчать мають нульові знання, але на семінарах отримують 5 і потім дивним чином цих студентів переводять на бюджет 3. Багато викладачів принижують та ображають студентів

,

Юридичний факультет - це місце, де Ви дійсно отримаєте знання, практичні навички та позитивні емоції від навчання! Викладачі адекватно оцінюють, гарно пояснюють теоретичний матеріал та завжди йдуть на зустріч студентам! Практичні заняття проходять змістовно, цікаво та професійно! Методисти завжди допоможуть з вирішенням різних питань. Якщо дійсно студент навчається, відвідує різні гуртки та факультативні заняття, то проблем не буде взагалі, а якщо не з’являтися на парах систематично без поважних причин, не проявляти інтерес до навчання - можуть виникнути неприємності! А ще надходить безліч пропозицій роботи для студентів на 4 курсі з різних установ, підприємств та організацій! Якщо Ви бажаєте провести 4 незабутніх роки, то вступайте до Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова!

,

ХУУП дуже слабенький порівняно з іншими юридичними ВНЗ України. Прийшовши на роботу, зрозумів, що знань за роки навчання я тут не отримав. Довелось займатись додатково самоосвітою через те ,що викладачі не в змозі задовільно виконувати свої професійні обов"язки.

,

В цьому університеті необ‘єктивно та несправедливо оцінюють студентів. Цього року студенти, які закінчили цей ВНЗ з відзнакою, склали на ЗНО фаховий іспит з права набагато гірше за студентів, які навчались посередньо( з бумажних «відмінників» є такі, які взагалі ледве поріг набрали). Корупції тут дійсно немає. Викладачі хороші тут є, але їх дуже мало. З професіоналів, які тут працюють можна відмітити: Брич, Налуцишин старший, Білоусов, Бондаренко-Зелінська, Голуб( нажаль покійна) та Тополь. Ці викладачі дійсно дають хороші знання. Всім іншим залишається бажати кращого

,

Корупції, на рівні викладач-студент практично немає, навідмінно від інших навчальних закладів Хмельницької області. В дебюті цього року переміг ФУЕ, так що зміни в цьому плані є, можете приймати участь. Викладачі на денній формі навчання адекватні, проблеми з лекціями немає, але доведеться вчити багато матеріалу поміж,, при вступі до закладу беріть це до уваги, хоча вам підуть на зустріч в разі чого(можливо не завжди). ВУЗ дає нормальні умови на рахунок гуртожитку, якщо маєте більше коштів, то можно поселитись в гуртожиток готельного типу. На рахунок диплома нічого сказати не можу, якщо спеціальність "соціальне забезпечення", то рахуйте його немає, диплом з інших спеціальностей може бути в нагоді, щоб отримати роботу по професії, чи поступити в академію суддів, прокурорів. Доволі красивий 4 корпус, де навчається ЮФБ. Є проблеми з організацією, але це викликано специфікою нашого часу. На безкоштовну форму поступити дуже легко

,

не знаю як на юридичному факультеті, але на економічному щодо організації відбувається повний хаос. Особливо під час карантину проявилися прогалини організації і надання інформації. Заочно навчаюся і плачу кошти, але взагалі не вартує ні часу ні грошей.

,

Хороший університет,ніхто хабарів не вимагає,а семінари викладають практикуючи юристи,адвокати та працівники НДЕКЦ

,

Отримувала вищу освіту в ХУУПі (бакалаврат і магістратура). Два бюджетних місця, два червоних дипломи, тільки найкращі враження і спогади. Університет для тих, хто справді прийшов вчитися.

,

Університет в якому дійсно дають гарні знання, а це - головне. Щиро дякую усім викладачам за іхню невтомну працю. Жодного разу не пошкодувала що обрала саме цей навчальний заклад.

,

Знання 000000.....(((

,

Університет поганий, диплом нічошо невартий. Кінчив і пішов до сусіда на будівництво. Якщо є лишні 4 роки і гроші сміливо ідіть сюди.

,

Порада: не беріть участь у міс університету і дебюті. Все одно виграє юрфак, повірте, я сама звідти, іноді наші номери були у чомусь гіршими, проте перемога була автоматичною. ФУЄшніків гнуть понтами постійно, хоча їх виступи мені подобаються набагато більше.

,

Ну якщо ви хочете навчатися у місці, де все ґрунтується на ставленні до Вашої особистості, то ласкаво просимо! А ще тут можна дійсно вибитися у люди, варто навчитися лише ефективно вилизувати зад

,

Хто вигадав чутки про корупцію? НІХТО з викладачів, принаймні на ФУЕ, не давав навіть найменшого натяку на корупцію! Усі викладачі хороші, спонукають до навчання, стараються і завжди раді працьовитим студентам. А ті, хто пинають дещо, вибачте, ті можливо і бігають за ними і молять, щоб ті поставили...

,

Тікайте звідси куди подальше..Викачка грошей. А знань тут не візьмете то точно.

,

Дуже мало хороших викладачів, деякі з них не можуть зв‘язати до купи й двох слів, не те що надавати якісну освіту студентам. Щодо корупції, то якщо є найменше бажання вчитись- хабарів з вас ніхто не вимагатиме, але якщо мізки в голові повністю відсутні- доведеться платити. Навчальний процес на рівні дитячого садочка. Потрібно бути щасливчиком, аби знайти роботу з дипломом цього ВНЗ без грошей і зв‘язків.

,

Достойний заклад, отримав міцні знання.А хто не хоче вчитись, той завжди всім буде невдоволений... та буде нарікати на всіх, окрім себе самого. Рекомендую, тут дають гарну освіту!

,

Подивіться офіційну статистику Міністерства освіти і науки. ХУУП увійшов до десятка кращих по Україні за рівнем освіти випускників бакалаврату за спеціальністю Право. Це мабуть про щось говорить. Тут дають хорошу юридичну освіту, якщо звичайно студенти мають бажання навчатися, а не сачкувати!

,

Вступивши у цей внз- забудьте про об'єктивність оцінювання. Є багаті батьки, які готові бути спонсорами цього університету? Вступайте! Викладачі прекрасно справляються з пародіюванням навчального процесу. Готуйтесь до ЗНО і вступайте в нормальний універ з гідною освітою, а не в цю шарагу

,

ХУУП - гарний навчальний заклад, який реально дає гарний рівень підготовки, звичайно, якщо студент того сам хоче. За 6 років навчання (магістратура) нікому нічого не платив, те ж можу сказати про інших своїх колег-студентів, при цьому отримав диплом з відзнакою. Після закінчення вузу мав достньо багато пропозицій щодо працевлаштування. Це точно найкращий по якості наданих знань вуз Хмельниччини.

,

Університет достойного рівня. За роки навчання не дала ні копієчки, попередньо ніяких знайомств не було - в підсумку червоний диплом і належна підготовка. Треба лише вчитися і все буде добре. Викладацький колектив чудовий, більшість практики. Є, звичайно, специфічні особистості, але це для того, щоб було кого згадати і посміятися після випуску.

,

Почитав відгуки, повеселили. Насправді цей ВНЗ хороший, щоправда, як кажуть, в сім'ї не без урода. Позитивно, що своїми силами цілком можна навчатися і отримувати знання без додаткових фінансових витрат. Якщо студент хоче навчатися, то йому дадуть гарні знання, якщо ж ні - то яким би не був викладач, з барана людини не зробиш. Викладачі в переважній більшості хороші і хочуть навчити, а решта залежить від студента.

,

Закінчила економічний факультет в минулому році, працюю по спеціальності, знання , які здобула в університеті, допомагають в роботі. Вдячна всім викладачам.

,

Є по всякому і за гроші і за розум, як у всіх інших університетах не лише в Україні тому не потрібно нити, а потрібно працювати над собою життя саме поставить незалежну оцінку.

,

Якщо ви хочете стати хорошим юристом - вам точно не сюди !

,

Навчальний заклад взагалі нікчемний. Був створений безпосередньо своїми для своїх. Моєму знайомому не дали відстрочку по оплаті за навчання без вагомих на те причин. То робіть висновки. В Україні взагалі не існує хороших навчальних закладів це міф. Всі кращі навчальні заклади знаходяться в Англії та США. Ніякий хороший вуз не буде принижувати своїх студентів. А цей так званий "заклад" тільки те і робить. Тобто хто не має грошей або зв'язків то не люди а так "пиль". Більшість викладачів там і навчались, і здобували свої наукові ступені липові. Одним словом дитячий садок і то серйозніший заклад ніж цей.

,

Класний універ,кому не подобається-допобачення!!!

,

Обожнюю цей ВНЗ,а кому не подобається-робіть висновки про себе!!!За 4 роки ніколи не відчула на собі ніякого негативного впливу чи тиску з боку викладачів чи "блатних",які там навчаються.До нормальних,вихованих,толкових дітей ставляться з повагою і навіть допомагають ,а таких (вибачте за слово) "гівнюків",які таку гидоту пишуть я б ігнорувала...Люди,які там працюють,вже на психологічному рівні відчувають "гнилу душу",от і відриваються =Р

,

які економічні спеціальності є в даному вузі.???

,

класний універ

,

Універ за десятибальною шкалою тягне на 4. А знайомства т гроші завжди все вирішували і вирішуватимуть.

,

Це найкращий університет у світі

,

Класний університет, з гарним викладацьким складдом, знання дають навіть якщо ти цього не хочеш. Учасники конференцій від нашого університета займають завжди призові або в 5 кращих входять!!! сам закінчив юр. фак. у 2011

,

Я закінчила в 2006 році ВУЗ ( заочне відділення). В той час це було дійсно на високому рівні, викладали дисципліни доктора наук, кандидати. А зараз хто ви кладає,і що вони можуть навчити якщо самі на "3" закінчили недавноВУЗ!

,

Класний університет! Цого року я збираюсь поступати в ХУУП на юридичний факультет!

,

Хороший університет

,

А мне здесь оч нравиться учиться =)

,

Достаточно престижный универ в Хмельницком ...Я бы сказала самый норм в нашом городе Полутче чем розвалины ХНУ

,

универ в котором учатся преимущественно КОНЧУГИ:выскачки,стукачи,всякие пидарасы при бабле,чурбаны(которые ебутся на парковке перед универом) и единицы нормальных

,

Я закінчила цей ВУЗ У 2007 році, вчилась на заочній формі. Отримала грунтовну підготовку в галузі права. За роки навчання ні разу не скористалась знайомствами, або грошима для виконання графіку навчального процесу. За 6 років навчання у мене не було жодної оцінки на 3 бала. Без проблем поступила на факультет підготовки професійних суддів Харківської національної академії України імені Ярослава Мудрого ( бюджетна форма навчання, стаціонар). Серед моїх колег в академії на факультеті підготовки професійних суддів мій рівень знань оцінювався високо. Робіть панове висновки! Вчитеся Ви тільки для себе! Я зустрічала випускників ХНЮА України ім. Ярослава Мудрого, які провчившись у такому престижному навчальному закладі не розуміли різницю між процесуальним статусом потерпілого і підсудного.

,

Я пишаюся тим, що навчалася в цьому ВНЗ!!!

,

я навчаюсь в цьому університеті)))) все подобається. поступайте, не пожалієте)))

,

університет класний, нічого не скажеш...

,

Респект!!!! Я в 2010 году окончила и осталась очень довольна. А кому сейчас легко??!!!!

,

Куратури для того і повинні бути щоб дивитись за нами, набагато гірше коли куратуру на тебе пофіг і ти не знаєш де здаєш модуль чи не можеш взяти бігунка! А університет взагалі класний, просто треба мати голову на плечах, не бути ні ледарем ні батаном а просто нормальним студентом!) Команда КВН "БекОн."

,

универ, чтото средние между детским садом и нормальным вузом, добивает черезмерное внимание кураторов, туда не ходи, то не делай...............

,

Я навчаюся в цьому ВНЗ і можу сказати, що тут справді є свої плюси і мінуси. Але, якщо ти дійсно вчишся, то ніхто тебе не завалить і не потрібно жодних знайомств.

,

я закончила учебу в 2006 году, тогда это был прекрасный ВУЗ, надеюсь что сейчас он такой же!

,

Очень плохо, что никто не напишет правду! Я сейчас на 4 курсе и уже имею полное представление об университете: 1. Все решают хорошие знакомие или влиятельные родители 2.Сам учусь на 5 и 4 , а на экзаменах ставят 3, а тем кому надо у которых целый год "н" и 2 ставят 4 и 5, это очень обидно. 3.Через знакомство можно сдавать модуль с кучей шпор и без преподавателя на 5 легко 4.Со мной учиться два человека которые уже три года ничего не далают и получаю 2 чутли не на каждом семинаре, потом непонятно как перездают их на 5 даже не появляясь на перездачу. Результат такой! Если есть кому Вас тянуть тогда поступайте, а если нету - надо будет тупо учиться целыми днями... Но даже это Вам может не помочь, просто завалят если надо! Жалко что нету Олуйка, при нем так не было.

,

Я сейчас на втором курсе этого университета!!и очень рада,что сдесь учусь!Лучше этого университета нету!!)))

,

Я очень довольна, что училась в этом университете, это были лутьшие годы в моей жизни....

,

Я закончила этот ВУЗ и очень этим горжусь!

,

я сюди поступаю!прикольний внз


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому