Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова (ХУУП)

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова (ХУУП)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1250
студентів
118
викладачів
71
кандидат
наук
25
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Юридичний
 • Управління та економіки

Спеціальності

 • Фінанси, банківська справа та страхування
 • Менеджмент
 • Право
 • Соціальне забезпечення
 • Туризм
 • Публічне управління та адміністрування
 • Міжнародне право

Про ЗВО/ВНЗ

Якісна і сучасна освіта, великі перспективи в майбутньому і стабільність сьогодні - це ті основні орієнтири, які вже майже чверть століття сповідує Хмельницький університет управління та права.

Структура університету. В університеті на двох факультетах діють 12 кафедр, юридична клініка, студенти та юрисконсульти якої надають безкоштовні високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення. Активно функціонує студентський бізнес-центр, участь в якому забезпечує розкриття лідерських якостей, підприємницького таланту, педагогічних здібностей студентів, а також розвиває їх психологічну стійкість і бажання до постійного саморозвитку.

Навчання в університеті максимально наближене до умов майбутньої роботи. Студенти апробують свої знання під час проходження практики у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційний Суд України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, на підприємствах, в установах і організаціях.

Черговим придбанням не тільки університету, а й усієї області, є магістратура за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», в якій вже 10 років здійснюється підготовка фахівців високого рівня для роботи в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Університет пишається сучасною бібліотекою, в якій до послуг читачів представлені більше 70 000 примірників найновіших наукових видань та понад 12 000 примірників такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, в підготовці до занять студенти мають персональний доступ до наукових журналів і інформаційних ресурсів провідних видавництв світу.

Наукова діяльність. В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами. Представники наукових шкіл з країн ближнього і далекого зарубіжжя беруть участь в традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет. Найпопулярнішими науковими заходами понад 15 років є конференції «Осінні юридичні читання» і «Статистична оцінка соціально-економічного розвитку». Результатом такої плідної наукової діяльності стало видання одного з найпопулярніших в країні професійного журналу «Університетські наукові записки».

Міжнародна співпраця. При підготовці юристів і управлінців університет активно співпрацює з вітчизняними та зарубіжними вузами і науковими установами. Підтвердженням цього є 30 укладених договорів про співпрацю, зокрема, з Університетом Гарц (Німеччина), Потсдамських університетом (Німеччина), Університетом Коменського в Братиславі (Словаччина), Вищою школою адміністрації (м Бельсько-Бяла, Польща), Білоруським державним університетом, академією управління при Президентові Республіки Білорусь, Уральської державної юридичною академією та іншими.

З грудня 2013 року університет бере участь у Міжнародному проекті за програмою TEMPUS, в рамках якого діє магістерська програма «Міжнародне економічне право і альтернативні способи вирішення спорів». Партнерами університету за цим проектом є навчальні заклади Німеччини, Польщі, Латвії.

Матеріальна база. Матеріальна база університету - це 4 навчальних корпуси, які стали не просто візитною карткою університету, а й окрасою міста, наукова бібліотека, юридична клініка, студентський гуртожиток та гуртожиток готельного типу «Енеїда», мальовнича база відпочинку ім. Сергія Мацішена в с. Пирогівці Хмельницького району.

Студентське життя. Студентська рада та профспілка студентів - справжня школа лідерів і організаторів, які так необхідні нашій молодій державі. А робота в студентських лекторських групах дає студентам можливість розвивати свої ораторські здібності та вміння публічно спілкуватися з аудиторією.

Представники студентського товариства університету входять до складу Української асоціації студентського самоврядування (член Європейської асоціації студентського самоврядування - EASS), Ліги студентів Асоціації правників України, Всеукраїнської дебатної академії, European Youth Parliament, European Law Students 'Association, органів самоврядування університету.

Університет також є членом міжнародної громадської організації «Євразійська асоціація юридичних шкіл і юристів».


Відгуки

64
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався 5.5 років в цьому університеті на юридичному факультеті. Досить хороший ВНЗ. Багато розумних та сильних викладачів-практиків, які на семінарах та лекціях наводять корисні приклади з життя. Повірте, в цьому ВНЗ дійсно можна отримати хороші знання в сфері юриспруденції(звичайно ж, якщо вчитися та відвідувати заняття). Хороше місцерозташування універа та умови навчання. В аудиторіях завжди було прибрано та чисто. Але є й мінуси: - деякі викладачі поводять себе так, ніби довкола них крутиться земля - часто спостерігав необ‘єктивне оцінювання з боку викладачів. Якби не ці мінуси, можна було б поставити 5 зірок. На зараз тільки 4. Сподіваюсь до цих зауважень будуть прислуховуватись, щоб в майбутньому універ міг стати топовим в Україні.

,

Закінчила цей університет, а саме факультет управління та економіки з червоним дипломом не заплативши жодної гривні, отримала хороші знання та найкращі спогади й друзів на все життя !

,

У 2020 році закінчив ХУУП, факультет управління та економіки...задоволений навчанням, круті викладачі, нормальне відношення до студентів...відсутня корупція. Усім раджу!

,

Рівень знань на 3. Самі сильні викладачі пішли звідти. Не раджу цей Вуз, краще ХНУ вже або погранка.

,

У ФУЕ жахливий корпус, чути запах грибка, який застелили лінолеумом. Аудиторії холодні. Відсутній спортзал, їдальня, маленькі аудиторії, технічне забезпечення погане. На університет це не схоже, а правда якась шарага. Деякі є круті викладачі, а хтось веде себе на рівні шизіка. Вас нічого не навчать, сухо виклають матеріал, замість пар краще це прочитати самостійно. Працівники туди ходять чисто добувати свої робочі години, ефективності 0. Інфа застаріла та подача ніяка. Рівень отримання освіти - 1; корпус ФУЕ - 1; організація -1000-7; відсутність корупції - 5. Це пародія на вище навчання. Тільки щоб не плакать, ми сміялись.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому