Приватний заклад освіти Харківський ліцей «Авторська школа Бойка» Харківської області



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 8:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Профілі: іноземної філології, математичний, української філології
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


1091
учень
1200
загальна кількість місць
44
класи
137
осіб персоналу
61
приміщення
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

1
3
по місту
1
3
по області
47
40
по Україні
162,93
0,67
Середній бал
68
5
учнів складали НМТ
272
20
тести НМТ

2 по місту
2 по області
64 по Україні

2 по місту
2 по області
33 по Україні

2 по місту
2 по області
50 по Україні

2 по місту
3 по області
269 по Україні

Біологія 144,00

2 по місту
2 по області
33 по Україні

Останнє оновлення 8 квітня 2025


Відгуки

167
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Лена М., 17.06.2026, 20:44

Школа для нас стала родной. Спасибо за еще один увлекательный год для нашего ребенка, не смотря ни начто.

Oksana, 15.04.2026, 23:09

Син в цій школі, підтягнув математику, біологію та мову. Все дуже прозоро, одразу видно оцінки, пропуски, борги по завданням в застосунку. Матеріал подається доступно і в повному обсязі. Викладачі завжди на зв'язку, готові допомогти, нормальні, ввічливі, фахові. А наш вчитель математики просто єкстра класа фахівець))

Игорь Михайлович, 13.02.2026, 14:32

Наш малой сейчас в 11 классе, удобно что здесь же готовится к НМТ. Много их гоняют по математике, укр. мове, истории и конечно английскому. Удобно что ненужно по репетиторам возить отдельно. То и так с ним хватает забот и головняков.

кароліна, 17.11.2025, 22:19

Моя дочка почала навчатись у 6 класі в Бойко недавно, але навчанням ми задоволені. Вчителі подобаються, в школу дитина ходить із гарним настроєм. Англійська мова – кожного дня, Українська та Математика тут дуже якісно викладаються. Харчуваня якісне та збалансоване. У другій половині шкільного дня донька вчиться додатково із Історії та Математики. Взагалі, ми задоволені навчанням і радіємо нашим успіхам у ньому. Дякуємо за турботу та приділену увагу нашій детині.

Людмила, 16.09.2025, 10:14

Отличная школа! Сын уже учится второй год, в первую очередь нравятся учителя, их дружественное отношение к детям, уровень знаний на наивысшем уровне, а главное, что ребенок сам учит домашние задания в удобной школьной программе. Для родителей тоже удобная платформа, где можно увидеть успеваемость и д\з. Ребенок ходит с удовольствием! Спасибо вам за такую организацию учебного процесса и качественное обучение!


Дивіться також усі школи в Харкові, ЗВО/ВНЗ в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, дитячі садки в Харкові.