Школа «Ранок»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Школа «Ранок» — це ліцензований навчальний заклад із власною новітньою системою навчання. Головна мета школи — надати якісні базові знання, адаптувати до умов дорослого життя, виховати у дітей лідерські якості.
Школа працює у форматі онлайн ( синхронне проведення уроків з вчителем та асинхронний формат для тих, хто навчається за кордоном) та офлайн.
Забезпечено виконання усіх умов Концепції безпеки закладів освіти, обладнано укриття.
В класах навчається до 15 дітей ,що дозволяє вчителям розвинути потенціал кожної дитини.
Це сучасна школа, де кожен клас обладнано інтерактивними панелями EdPro, в наявності новітні методичні матеріали і розробки.
Надважлива перевага - це вивчення англійської мови матеріалами Cambridge University Press
Для розвитку творчих і спортивних навичок учнів у школі діють понад 20 гуртків.
Наше головне завдання — дати учням сильну базу знань і розвинути вміння, що дозволять адаптуватися до будь-яких викликів майбутнього! Школа «Ранок» — це нестандартний навчальний заклад із власною новітньою системою навчання, де виховують гармонійно розвинену особистість.
Cтворюємо інноваційний освітній простір для розвитку нового покоління
- Виховуємо гармонійно розвинену особистість
- Прагнемо забезпечити комфортне позитивне середовище
- Приймаємо індивідуальні особливості кожного
- Навчаємо вчитися
- Формуємо природничо-науковий погляд на світ
- Даємо можливості та заохочуємо особистісний розвиток, реалізацію професійного потенціалу
- Ми — команда професіоналів
- Ми — школа, яка робить дітей щасливими!
Веб-сайт: https://ranok-school.com
Фейсбук: https://www.facebook.com/ranokschool
Інстаграм: https://www.instagram.com/ranok_school/
Телефони:
Фото
Останнє оновлення 4 жовтня 2024
Відгуки
1Дивіться також усі школи в Харкові, ЗВО/ВНЗ в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, репетиторів в Харкові, дитячі садки в Харкові.
Вже не перший рік навчаємось у Школа «Ранок». Все подобається, а в цьому році стикнулися з питанням організації обучения - незручний та незрозумілий розклад, секретар пані Катерина невдало компонує предмети та їх квлькість, немає індивідуального подходу, як це було раніше. Людина працює с одолжением і не професійно. Попри це дякуємо всім вчителям, які щоденно працюють для дітей!