Школи
Білінгвальна дистанційна школа «Буквик»

Білінгвальна дистанційна школа «Буквик»vip


Про школу

Без зайвого пафосу і гучних слів — такого немає ні в кого.

На базі Острівка зросла власна білінгвальна Дистанційна Школа Буквік.

32 інтерактивних уроки в тиждень (в кожному класі), контент українською та англійською, авторські відео, навчальні ігри та вправи на відпрацювання матеріалу, робочі листи до кожного уроку.

Чому Острівець витрачає стільки сил, грошей і часу на дистанційну школу?

  1. Нам важливо, щоб кожен наш учень мав доступ до якісного навчального контенту, навіть коли відвідувати школу немає можливості.
  2. Ми впевнені в успішності, тому що кожен учитель може використовувати готовий інтерактивний контент для диверсифікації матеріалу на уроці. Поки частина учнів розвивають навички на планшетах, вчитель може працювати в малих групах та індивідуально.
  3. Ми дбаємо про наших вчителів. Їм не потрібно «вигадувати велосипед», інтерактивні уроки частково або повністю можуть бути використані в класі.
  4. Ми готові до будь-яких складнощів. Дробу, таблиця множення, Past Continuous або Moon Phases. До будь-якої теми в програмі НУШ і Cambridge Primary Curriculum у нас в скарбничці десятки вправ.
  5. Наша Дистанційна Школа Буквік зібрала сотні учнів з усього світу. Не всі можуть вчитися в нашій очній школі — з різних причин. Але ми віримо, що якісна освіта має бути доступна кожному. Ось так наш Острівець розростається до розміру материка.

Facebook: https://www.facebook.com/bookvik

Наш сайт: www.bookvik.ua


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Аліна, 11.02.2021, 19:30

дуже подобається вивчати математику на англійській мові, у дитини кожного дня онлайн уроки з вчителем. Обожнюємо Галину Андріївну!


Залишити відгук

Усі школи в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні