Школи
Приватна школа «КолоШкола»

Приватна школа «КолоШкола»vip


Про школу

Колошкола пропонує комфортні умови навчання для дітей 1-5 класів:

  • в нас домашня атмосфера. Вільна форма одягу, зручне взуття, уютні класи, оснащення приміщення зонами релаксу - все це надає відчуття затишку і сприяє фізіологічному та психологічному комфорту дітей.
  • невеликі класи до 6 дітей. Діти мають змогу ставити запитання, висловлювати свою думку під час занять. Учитель охоплює увагою всіх дітей, долучає до інтерактиву.
  • засвоєння навчальної програми за авторськими підходами вчителів для більш цікавого та поглибленого вивчення предмету. А також шкільні проекти, які допомагають застосувати знання на практиці.
  • зручний для батьків графік роботи школи. Школа працює з 8.30 до 18.00. За цей час діти відвідують основні заняття і додаткові факультативи (робототехніка, гончарство, арт-майстерня, лабораторія чудес) за вподобанням дитини. Діти мають спеціальний час для виконання самостійних завдань для закріплення вивченого. А також час для відпочинку у фітокімнаті та прогулянок на свіжому повітрі. Кожного дня передбачені заняття фізичною активністю: фізкультура, дитяча йога, танцювальна розминка.
  • смачне домашнє 4-хразове харчування сприяє відновленню сил та гарному настрою діток.
  • вечірки з ночівлею, екскурсії, сезонний відпочинок у Карпатах та на морі роблять шкільне життя різноманітним та цікавим.

Адреса: Місто Дніпро, вул. Короленка, 28.

Тел.: [відкрити контакти]+38(066)13-13-181; [відкрити контакти]+8(067)25-68-337.

Сайт: koloshkola.com

Інстаграм: @koloshkola


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі школи в Дніпрі, а також дитячі садки в Дніпрі, робота в Дніпрі