Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи
Приватний навчальний заклад «АВАшкола»

Приватний навчальний заклад «АВАшкола»


Про школу

АВАшкола школа заснована психологами та поведінковими аналітиками. Авторська школа Олени та Олега Цимбаленка.

Прикладний аналіз поведінки (Applied Behavior Analysis) напрямок практичної психології, що спирається на принципи оперантного навчання та закони формування поведінки. За допомогою АВА ми можемо прогнозовано формувати необхідні навички, як академічні, так і комунікативні, соціальні та інші.

Місія школи

Формування різносторонньо розвиненої особистості з потужною внутрішньою мотивацією, здатної до рефлексії та самовизначення.Ми не розділяємо навчання та виховання і бачимо школу у якості культурного осередку, здатного об'єднувати людей за схожими цінностями з метою виховання майбутніх поколінь.

Навчальний процес

Ми вважаємо, що для гармонійного розвитку та утворення цілісного уявлення про світ важливо все: математика, природничі науки, мови, література, історія, мистецтво, шахи... Всі діти здатні вивчати всі предмети, немає математиків і гуманітаріїв є індивідуальні особливості сприйняття, які варто враховувати у навчанні. Саме тому навчання відбувається у гнучких групах за рівнем, де є можливість приділити кожній дитині достатню кількість уваги. Наповнюваність класів до 8 осіб.

Всі діти крім основних предметів вивчають музику, малювання, шахи з досвідченими вчителями, а також беруть участь у театральних постановах.

Виховний процес

Основна навичка, яку має набути дитина в процесі навчання вміння докладати цілеспрямованих зусиль, долати перешкоди, вирішувати нестандартні задачі, з яких, власне, і складається все наше життя, управляти власним емоційним станом. Багато уваги ми приділяємо формуванню внутрішньої мотивації, розумінню моральних та етичних норм.

Робота з сім'єю

Всім батькам важливо розуміти, куди рухається дитина, чому ми маємо її навчити на кожному конкретному етапі дорослішання. Саме для цього у школі підтримується тісний зв'язок між педагогами і батьками, працює психолог, проводяться психотерапевтичні групи для батьків.

Інклюзія

Школа має як загальноосвітні, так і спеціальні класи, у яких навчання відбувається за адаптивною програмою, яка прописується під кожну дитину і клас. Ми докладаємо максимум зусиль для розвитку кожної дитини. Визначаємо цілі навчання і проводимо комплексну корекційну роботу. Спираємось на сильні сторони та підтягуємо слабкі. 

https://www.facebook.com/abashkola


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Создатели сада и школы - профессионалы своего дела!

,

Отличная школа /сад для особенных деток . Результаты очень хорошие с первых месяцев ,ни одна школа и сад в Киеве не дают таких результатов как Ава сад . Спасибо всем педагогам и организатору .

,

Если вам нужна дисциплина, качественное обучение, формировать у ребенка навык напрягаться, что в свою очередь дает огромные результаты, то вам однозначено сюда! Педагоги просто волшебницы

,

Лучшая и любимая школа, с лучшими педагогами. Наш ребёнок изменяется и взрослеет на глазах, очень любит учиться и бежит в школу без оглядки на родителей. Театральные постановки учениками, музыка и шахматы, как дополнительный огромный плюс. На занятиях дети разделены на группы по уровню успеваемости, при чем в зависимости от урока дети в группах могут изменяться. Классы небольшие и всегда каждому ребёнку уделяется должное внимание.

,

Замечательная школа, где учат учиться, стараться, радоваться успехам и не бояться трудностей. Внимательные педагоги раскрывают потенциал каждого ребёнка и всегда помогут родителям. Дети учатся в небольших группах, где всем уделяют внимание, занимаются музыкой, играют в шахматы, дружат и участвуют в прекрасных театральных постановках. Очень рады, что у нас такая школа.

,

Очень благодарна Елене и ее команде за труд , поддержку и знания в работе с нашими детьми. Мы прошли работу в саду, сейчас учимся в школе и у нас очень крутые результаты. Спасибо огромное еще раз!!!!

,

Школа отличная, в каждом ученике ищут важные и лучшие качества и взращивают их. Нам очень нравится


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві