Школи
Гімназія при Львівському університеті бізнесу та права

Гімназія при Львівському університеті бізнесу та праваЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Нам дуже подобається навчання у гімназії. Чудові вчителі, з розумінням ставляться до кожної дитини. Прислухаються до батьків.Моя дитина задоволена школою - це найголовніше!

,

Дякуємо вчителям Гімназії ЛУБП за цікаві уроки, за психологічний підхід до кожної дитини. У гімназії панує цікава та творча атмосфера. На канікулах подорожуємо по Європі. Відвідуємо у Львові музеї, театри. Але найважливіше, що заняття проводяться за європейською методикою. Діти на заняттях поєднують теоретичні знання з практичними навиками.Я радий, що у Львові є така приватна школа, яка дотримується класичних методів навчання.

,

Ми дуже задоволені школою та вчителями! Багато подорожуємо за кордон з нашими вчителями!!! Дуже любимо нашу школу і не хочемо розлучатися!

,

Школа - клас.

,

Вот читаю коменти за школу і дійсно так і є! Є вчителі з якими можна і вивчити цікаве щось і поговорити (навіть про щось особисте)!!! Директорка трохи дивна... але на ней тепер ніхто не звертає увагу і не слухає її! а вчителям Масловській Наталі МАрянівнй і ХАняк Катерині Володимирівній - дякужмо! Ви справді найкращі за всіма критеріями вчителі! Молодці!!!

,

англічанка 6 класу - найкраща! Ханяк Катерина Володимирівна ми вас любимо! ВИ супер!!!!

,

Доброго дня, стосовно школи - то школа не модернізована сучасними технічними засобами! А стосовно вчителів, то вчителі з сучасним підходом і методикою викладання! Донечка навчається у школі перший рік, і дуже задоволена! Вчителі для дітей! Дуже подобається, що є група подовженого дня! Коли дитина залишається на групі, то встигає зробити всі уроки і погуляти, коли тепло) Можна поговорити з вчителем і директором напряму! Від доці, також подяка, за розуміння вчителям математики Мар*яні Ігорівній Данилко і англійської Катерині Володимирівній (вибачте, та прізвище не знаю! Молодці!!! Директорка завжди на місці і може відповісти на всі запитання, що нас цікавлять! Якщо обираєте школу, то обирайте те, що підходить дитині найкраще! Я рекомендую всім знайомим дану школу! Діти тут під пильним наглядом! І ми не переживаємо! Дякуємо!

,

Спасибо директору! Очень хорошая женщина! И коллектив учителей тоже! Когда привела малого в школу то директор сразу же познакомила почти со учителями, учитель английского Екатерина В. тоже сразу сказала и объяснила что к чему! Есть группа, на которой делают уроки, а также всякого рода консультации. Все помогают ему и у него появилось желание учиться! Спасибо Вам прекраснейшие педагоги!

,

24.11.2017р. ми їздили на екскурсію у м. Київ. Були у Києво-Печерській лаврі, бачили Золоті ворота - архітектурні пам'ятки 11 ст., їздили у Межигір'я - національний парк, де побували у резиденції колишнього президента. Були у музеї "Скіфське золото", в якому зберігається багато золотих прикрас, а, зокрема, скіфська пектораль. Ми дуже задоволені поїздкою. Супроводжували нас наші вчителі: Шеховцова М.В.(вчитель художньої культури), Ханяк К.В.(вчитель англійської мови), Підлужна І.П.(вчитель історії). Дякуємо нашим вителям за таку чудову поїздку. Хочемо ще.

,

Гімназія ЛУБП -чудова. Вчителі хороші. Доступно і кваліфіковано пояснюють матеріал.

,

Ми,учні 9 класу їздили у поїздку на осінніх канікулах у парки розваг. Відвідали Европа-парк та Леголенд також ми були в Кракові,Празі і Мюнхені. Ми були в шикарному музеї ВМВ,де змогли зробити фотографії в самих нових моделях та покататились на одній із машин.Це було просто шикарно,ми запам'ятаємо ці враження та вони стануть спогадами для нас на все життя. Дуже дякуємо ,класному керівнику Шеховцовій Марині Василівні за терпіння та компанії Аккорд-тур за чудову організацію поїздки. Гімназія ЛУБП-ВИ НАЙКРАЩІ!!!!!!

,

Цього року перевели сина в 6 клас Гімназії. Досі не віримо своєму щастю :-) Доброзичливі вчителі, завдяки яким моя дитина отримала бажання вчитись. Доступно і цікаво пояснюють матеріал! Дуже допомагає група продовженого дня. Вдома у нас є можливість зайнятись сімейними справами, а не сидіти до ночі, роблячи уроки! Всією родиною вдячні викладацькому складу гімназії за чудову роботу!

,

Доброго дня! Хочемо подякувати Ханяк Катерині Володимирівній, - це молода, але дуже вимоглива вчителька англійської мови у цій школі, а також вчителю Масловська Наталія Марянівна - вчитель мовник, а також нашій першій вчительці - Галині Ярославівній! З такими вчителями гімназія буде розвиватись!

,

Доброго вечора! Начиталась, стосовно несталого висококваліфікованого складу учителів... І хочу НЕ погодитись! Оскільки, у старшій школі, можливо так і є, АЛЕ, у молодшій - ні! Там працюють ПРОФЕСІОНАЛИ! Перша вчителька - незмінна, хороша і професіонал діла! Єдине, що знаю, що цього року змінили вчителя англійської (знаю, бо дитина навчається у 2-ому класі)! Все подобається! Багато розмовляють, власне англійською (ну, намагаються). Вчать вірші, скоромовки! Вчителька молодець! Хоча дуже молода, але вимагає від дітей багато! Постійно дають окрім підручника, додатковий матеріал (ми навіть, з чоловіком, також згадуємо англійську і навіть вчимося). Тобто можу сказати, що європейський підхід до навчання для дітей у школі є!

,

Хочу поділитись власними враженнями від відвідування "Калинки". Що сказати, спершу ми вагались куди віддавати на підготовку, адже у Львові розвелось вже їх дууууже багато! Хотілось щоб дитина вийшла з знаннями, елементарним уявленням що таке урок і як на ньому поводитись. Кум мені порадив Калинку. Його малий ходив сюди і вони були більш як задоволені. У першому класі дитина була чи не в числі перших, вміла читати, писати, рахувати, були закладені початки англійської. Ми вирішили спробувати і не розчаровані. Вже зараз видно результат. Він має бажання ходити туди, вчитись! Окрема подяка нашим вчителькам, які знають як навчити і зацікавити діток

,

Навчалися у цьому закладі у підготовчій та початковій школі. Ніяких претензій- чудові вчителі, прекрасний підхід до дітей, ніяких бюрократичних та фінансових питань, з якими пов язано навчання у державних закладах. Діти під наглядом, навчання контролювалося, відсутня нездорова псиихологічна атмосфера.Вчителі та керівництво завжди були відкриті до діалогу з батьками. Дуже шкода, що з нашим випуском не склалася достатня кількість учнів у класі для продовження навчання у старшій гімназії. На мою думку, при правильній організації і достойній оцінці хороших вчительських кадрів, приватна освіта- це одна з чудових альтернатив державній , на жаль, уже "наскрізь прогнившій" системі навчання дітей. Коли і через 2 роки після випуску з молодшої школи дитина згадує заклад без неприємних емоцій- це хороший показник.

,

Перейшла у школу в 9 класі, випустилась у 2015р. В школі одразу все дуже сподобалось. Вчителі дуже хороші, дають добрі знання, помагають у будь-яких питаннях. Дуже сумую за школою, за колективом. В класах зробили ремонти, тому вони дуже комфортні. Великим плюсом є їдальня і група продовженого дня. Можу сказати, що школа дійсно варта того, щоб віддати сюди своїх дітей, тому що я не жалкую, що перейшла у цю гімназію:)

,

Гімназією задоволена. Вчителі ввічливі, добре пояснюють матеріал. На групі продовженого дня зроблені всі уроки.Рекомендую усім цей навчальний заклад

,

Про початкову школу багато не знаю, адже перейшла сюди у 5-му класі, тому хочеться поділитись враженнями про старшу школу. Провчившись тут 6 років та закінчивши із золотою медаллю, можу сказати таке - той, хто хоче здобути знання, обов'язково їх отримає. Незалежне оцінювання показує, що "дуті та натягнуті" відмінники справляються з ним. І на відмінно від багатьох державних шкіл, у яких діти просто не підтверджують свої високі досягнення у навчання, проваливши ЗНО, у гімназії такого не було і я впевнена, що і не буде. Кваліфіковані вчителі вміють працювати з дітьми, знають слабкі та сильні сторони кожного, а тому приділяють достатньо уваги, щоб кожна дитина досягала свого максимуму та ставила нові цілі. Великим плюсом є те, що директор гімназії також займається дітьми, знаючи де дитина потребує додаткових пояснень, вона поставить до відома вчителя, а той проведе консультацію. Рекомендую усім.

,

Знаю що у гімназії цього року зміни. Зробили гарний ремонт, приємно зайти у приміщення. На рахунок навчання - ми задоволені. Перейшовши з іншого навчального закладу не скажу що оцінки відрізняються. Є з чим порівняти. Вчителі завжди готові пояснити, навіть декілька раз. Мені подобаються консультації. Дитина може прийти до вчителя і дізнатись необхідне.

,

Вагалась чи віддавати у старшу школу, наразі не пошкодувала. Дисципліна і викладання предметів на доброму рівні. Хоча дитина моя потребує особливого підходу. Незнаю звідки такий неприємний відгук про старшу школу.

,

В доповнення до попереднього посту ще допишу ( можливо це допоможе тим, хто зараз вагається у виборі): діти-родичі вчителів гімназії тут не навчаються.У молодшій школі- так, бувають. Але потім навчання продовжують у інших закладах.Хоча, повторююся: викладачі- дуже приємні у всіх ступенях гімназії. А щодо рівня знань, які отримує дитина у старшій гімназії, просто раджу оцінити їх зі сторони. І самі переконаєтеся, що відмінник тут- це дуже посередній рівень іншого закладу.І деякі діти просто не можуть навчатися у інших закладах, та повертаються назад у гімназію.

,

Як батько, чия дитина пройшла усі ступені цієї гімназії, можу сказати таке: підготовча школа і молодша- на висоті. Знання дають хороші. А от старша гімназія- дуже добре подумайте. Насправді вона кардинально відрізняється по рівню від молодшої школи. Якщо вам дійсно важливі знання дитини ( бо догляд тут хороший), то реальних високих знань не отримаєте. Велика плинність учительських кадрів. У тому випадку, якщо вам доведеться забрати дитину у старшій школі, і віддати до іншого навчального закладу, доведеться дуже багато підтягувати. Відмінник у старшій гімназії- це дуже "дуте і натягнуте" поняття. Хто оплачує навчання, той і замовляє музику :). Підсумовуючи, можу дати свою оцінку по 12-бальній шкалі:підготовка- 12, молодша- 12, старша гімназія- слабенька 6.Якби у мене була можливість віддати сюди дитину знову, то у молодшу школу- однозначно "так". У старшу гімназію- "ні". Хоча адміністрація і викладачі- приємні і завжди йдуть на контакт. Ну але рівень знань, який тут дитина отримає...

,

Про гімназію ще не можу сказати, але про молодшу школу можу, так як моя дочка ходить туди. Цього року ми закінчуємо, знання хороші, любимо свою першу вчительку. Вона вимоглива, справедлива, хороша.Робимо (вірніше допомагаємо в організації) випускного! Думаю надалі дати свою дитину в гімназію, звикла до того, що мало учнів в класах і вчитель має змогу попрацювати з кожним.

,

"Калинка" - підготовка до школи. Я приємно вражена . Моя дитина ходить. Підготовка на вищому рівні. В класах ремонт, затишок. Педагогічний склад - приємні, доброзичливі вчителі. Директор дуже приємна жіночка. Раджу усім віддавати дітей на підготовку у " Калинку".

,

Мене гімназія влаштовує, вчителі вимогливі, адміністрація завжди зрозуміє. Знаю, дитина завжди буде під наглядом. група продовженого дня до 8 класу включно. Це дуже зручно, впевнена що син не тиняється десь по підворотнях - а вчиться.

,

Невже є щось погане у тому, що діти виконують домашні завдання ще у школі? А тут школа працює до вечора, тому батьки спокійні за те, що увечері дитину заберуть із вивченими уроками, після відвідин гуртків. Дитина не провододить післяурочний час перед телевізором чи комп ютером вдома.Величезним плюсом є те, що вчитель має змогу хоч щодня спілкуватися із кожним з батьків. Тому знає, чим живе його учень, і може співпрацювати з батьками у вирішенні тих чи інших проблем. Тут дитина не боїться підійти до вчителя і запитати те, що йому не зрозуміло на уроці. І вчитель буде пояснювати, а не залигшати це на самостійне вивчення чи заняття з репетиторами. Що поганого у школі, де відсутні будь-які побори, окрім звичайної оплати? Що поганого у школі, де батьки не бігають з підношеннями - віддяками "до свята і без свята" до вчителів, а відношення до усіх учнів- абсолютно рівне. Єдине, на що хотілося би звернути увагу адміністрації- привести трішки до ладу побутові умови у старшій гімназії.

,

Ця школа найкраща! А хто так не думає,пишіть

,

Школа просто неймовірна,хто не вміє вчитися той не вміє жити,цю школу не можна назвати поганою,тому що ця школа якраз саме для хороших учнів,сильно перепрошую,але руки тут на дітей не піднімають!а учні вчителів не мають права бити,ми платимо за те шоб нас більше навчили,а не послухати і забути,тому ше один відгук про цю школу шо вона погана,звертайтесь до мене,якшо не боїтесь позмагатися зі школою, ГЛУБП найкраща школа,ше один писк з рота,то ПЗДЦ)

,

Дуже хотілося б, щоб адміністрація звернула увагу на формування сталого і кваліфікованого вчительського складу. Бо школа починалася як дійсно хороший навчальний заклад ( особливо сильною ланкою була початкова школа з чудовими вчителями, які ще навчали мою старшу дитину і яких уже в цьому закладі немає), але з року в рік змінюється не в кращу сторону . Чи віддавати сюди молодшу дитину- дуже сумніваюся.

,

Cуперечливі враження . Кілька років тому вона нам подобалася- школа була "молодою", адміністрація дбала про те, щоб завоювати авторитет і сформувати хороший колектив викладачів та учнів. Але з плином часу все почало змінюватися. І не в кращу сторону. З найбільших мінусів можу назвати плинність вчительських кадрів. І якщо раніше це питання , в основному, стосувалося старшої школи, то тепер зачепило і молодшу. Моя дитина навчається у старшій гімназії, серйозно задумуюся про зміну навчального закладу- відношення до дітей непогане, харчування також. Але якщо батьки шукають для дітей заклад, де вона не просто може перебути шкільні роки, а й справді отримати грунтовні знання- це не сюди. Хорошою була молодша школа . На жаль, за відгуками товаришів, чия дитина її відвідує, і молодшу школу зачепило кадрове питання- почали змінюватися основні вчителі, щороку змінюється вчитель групи продовженої групи.

,

Файна школа, але зі своїми заскоками, на село піде!)))

,

школа найкраща....)

,

Школа хороша! Вчителі дуже чудово пояснюють! Вчитись легко - бо дітей мало! Рекомендую усім!

,

Чудова школа

,

мен подобається

,

класна..)

,

класна школа!!!

,

тут слід розрізняти їхню початкову школу-садок "Калинку" та старшу школу. Початкова школа-садок- поза конкуренцією. Маленька наповнюваність класів, індивідуальний підхід, хороший догляд. Викладання, особливо у класах, які вела і веде учитель Марія Степанівна, на дуже високому рівні- цей педагог не виділяє когось із учнів, достатньо вимоглива у навчанні. Результати батьки можуть побачити уже з перших тижнів. Щодо старшої школи- відгуки неоднозначні.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові