Оценка посетителей
(по 42 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хтось порівняв із 93 школою?????. Батьки будьте щирі!!! Навіть нема, що порівнювати. Вчителі та політика школи - суцільний негатив для багатьох!

,

Школа платна, на всі придмети треба брати репетиторів, так як знань ніяких.

,

Вступати, вступати і щераз вступати!!!

Ця гімназія це щось більше, ніж просто навчальний заклад, це прекрасні вчителі, відмінна подача матералу на заняттях, християнське виховання.
Окрема подяка отцю Петру, директору гімназії. Він направду свята людина. Спілкуючись з ним, відчуваєш свою потрібність, важливість. Сповідаючись у нього, виникає бажання стати кращим. Сповідаються навіть батьки, а також вчителі .
Ніколи не забуду ранкові літургії, де пізнавала Бога. Вчителі не застовляють і не примушують на них ходити, але це бажання виникає саме по собі. Безліч поїздок, як по Україні, так і закордон, програми по обміну: життя в іншому середовищі, в твоїй "новій сім'ї" на певний час. Це більше ніж круто!
Багато цікавих заходів вечори, присвячені творчості письменників чи видатним подіям
Тут вчитель, це перш за все ДРУГ дитини, наставник, приклад для наслідування.
Я дууже пишаюсь, що мала змогу там вчитись.
Негативних сторін, чи мінусів там просто НЕМАЄ.
Дякую гімназії за все!

,

Вступили до школи без жодного репетитора за своїми знаннями, звиклі до дружнього колективу, де всі живуть однією сім*єю. А тут християнськість обмежена однією службою та жоденною молитвою, обов*язковою не для всіх (старші класи навіть не заходять до каплиці, просто не поміщаючись в ній, шепочуть, сміяться), що залишається лише даниною традиції. На здивування, чому практично немає свят, вечорів, спільних заходів, відповіли, що от батьки хай і організовують... Обіцяний переїзд в центр, одна із причин, чому ми вибрали цю гімназію, так і не відбувся, нас переконали, що Сихів дуже перспективний і тому нове приміщення колись збудується саме там. Повноцінної їдальні нема, їжа, хай дешева, але неякісна, несмачна. Спортмайданчик покритий збитим асфальтом, на якому взуття хлопців знищується за тиждень, свого спортзалу нема, Орендуємо послуги вчителів фізкультури у ненайблищій школі. Багато некомпетентних молодих вчителів, що відбивається на знаннях та дисципліні. Розчарування!

,

школа класна, багато поїздок і подій
атмосфера хороша
нижче говорили про низький рівень,приниження і харчування
1) Я, як учень,можу оцінити рівень найкраще, бо батьки часто помічають лиш провину вчителя і школи.якщо ваша дитина свідома і хоче вчитися - вона буде вчитися.чи хто винен їй, якщо на уроках вона ловить гав, домашку списує з гдз, а контрольні - в однокласників..2)мама, яка говорила про приниження зі сторони вчителів,напевно, сплутала щось. Тут такого апріорі бути не може. Про те, що не платиш внесків - неугодний в школі -повна брехня. Мої батьки зараз взагалі не платять, а вчителі ставляться прекрасно.3)за 10 грн макарони чи гречка з м'ясом - нормально. можна купити булку, крекер тощо. В школі то всі їдять,а вдома жаліються мамкам яка їжа ужасна) Невже в інших школах за 10 гривень вам подають перше друге і компот?дуже вже ви зажралися.як хочете сучасного приміщення і їжі - платіть великі гроші і валіть в елітні школи.вам, таким розбалуваним, там і місце. а гбкш - супер!

,

Всім задоволений, вчителі хороші, отець 50 на 50!

,

Школа чудова,вчителі теж.Я рада,що тут навчаюся,адже тут багато друзів і виїзних таборів,як і закордон,так і по Україні.

,

це жах а не школа. Викладають тут погано буває що набирають вчителів на одну чверть і ці вчителі нічого не роблять у них можна списати все і получити оцінку просто з повітря.
Їсти шкільну їжу просто не можливло. Там просто напросто нема що їсти. Ті порції які тут продаються нереально в себе запхати це бридотина (єдине нормальне що там можна їсти це налисники бо їх лише розігривають а самі вони є напів фабрикатами). Якщо ти якось у школі провинився зробив щось не то наприклад розбив щось побився з кимось тебе можуть заставити виконувати буль яку роботу у школі. Мити підлогу допомагати робити щось на шкільному подвірї. Памятаю як одного разу за те що ми шумно вели себе в ігровій кімнаті нас заставили її прибрати та зремонтувати столи. Дуже весело
Класи і усе обладнання знаходиться у плачемному стані. У нас не є особливою новиною те що просто може не бути крейди в школі. Про решту я вже навіть мовчу.
Подумайте добре перш ніж віддавати свою дитину сюді. Тут мало символів щоб описати все

,

це найгірша школа у львові, починаючи від вчителів і братів закінчуючи директором школи! Вчителі жахливо викладаютб! я б добре подумав чи віддавати свою дитину в цю "школу"! Дітей тут тримають як "рабів" заставляють робити чорну роботу (за якісь дрібницІ). В цій школі як за часів СРСР!!!!

,

школа так собі радий шо випустився

,

Жахлива школа є набагато кращі наприклад 93

,

Школа супер! Вчителі найкращі. Особливо п.Ірина з німецької і п.Орися з біології :)

,

я вважаю що коли школа стала державною то все змінилося і ставлення вчителів до дітей теж ... Я вважаю що не всі вчителі дуже добрі так шо... вчитися можна але ...

,

ця гімназія єдина у львові, можливо і в україні, яка ставить перед собою задачу виховати християнина і її успішно рішає. низький уклін за це вcьому колективу гімназії! божого благословення вам !

,

Школою задоволена. Величезним плюсом вважаю те, що діти з різних класів спілкуються( 5-й, 7-й, 10-й). До дитини вчителі ставляться з повагою та розумінням, немає криків та приниження. Незалежно від успішності доньки, батьківські збори - на позитиві, спільна молитва робить чудеса). "-" це те, що фізкультура аж в іншій школі та поки інших варіантів нема.

,

Гімназія не є закладом з посиленим вивченням фізико-математичних дисциплін. Варто також зауважити, що дати об'єктивну оцінку стану викладання того чи іншого предмету може лише експерт.

,

У школи надзвичайно низький рівень математики!!! Вчитель не здатна пояснити учням нову тему. Такі ж проблеми з фізикою. Мабуть це пов'язано з тим, що завуч-вчитель більше цікавиться своїми походами в райно ніж викладанням предмету. Сумно....

,

У мене немає жодних підстав піддвати гімназію критиці, достойний у всіх відношеннях заклад. Коментарі, які стосуються приміщення, в якому знаходиться гімназія, видаються мені як мінімум дивними. Як на мене, то не на тому акцентуєте свою увагу. Щодо фізичного розвитку дітей, то, перше, гімназія є закладом гуманітарного спрямування, друге, для цього існують спортивні секції, до речі, їх зараз чимало в місті. А ще мені вельми цікаво, за якими такими критеріями тут оцінюють низький рівень фаховості вчителів, вочевидь, все зводиться виключно до суб'єктивних припущень та здогадок, не більше того. Навряд чи автором подібних думок є компетентна людина. Те саме стосується оціночних суджень щодо рівня інших середніх навчальних закладів, вони, як і попередні міркування щодо вчителів гімназії, позбавлені будь-якої аргументації, обґрунтування та фактажу. З цього я можу зробити висновок, що такі думки є беззмістовними.

,

Гімназія розміщується в колишньому дитсадку. Класи жахливі, з меблів лише старі зношені парти і стільці. Харчування жахливе і платне. Самі вчителі радять давати дітям щось з собою поісти. А про фізичний розвиток дітей взагалі мовчу, там навіть спортзалу немає. Вчителі байдужі і дуже високоі думки про себе. Якщо захочете віддати свою дитину в гімназію, добре подумайте. Є набагато кращі школи навіть державні, з кваліфікованими вчителями а не студентками. Я віддала свою дитину в цю гімназію, бо вважала що це саме те місце де виховують особистостей,натомість мені дитину зламали принизили і витерли ноги. Вчителі ламають індивідуальність під свій шаблон, який вони встановили в школі. Навіть якщо вам скажуть, що ви можете не платити, бо школа на дотаціі у держави, Ви всерівно по бажанню можете платити длагодійні внески Раніше длагодійний внесок становив 800-600 грн. в місяць, тепер 300 грн. в місяць. Але якщо не будете платити ваша дитина буде "неугодна" в гімназіі.

,

Школа класна.Хто хоче вчитись буде задоволений. Але треба дітьми займатись і батькам.Не можна все складати на плечі вчителям.

,

Питання до керівництва! Чому в гуманітарній гімназії так мало уроків англійської мови? В 93 школі - 5 уроків в тиждень, в Сихівській -4!!! А у нас 3, а в старших класах взагалі 2!

,

рекомендую гарні вчителі особливо пані ореста щур вчителька християнської етики і пані наталя вчителька англійської мови

,

чудова школа

,

прекрасна гімназія рекомендую

,

Пані Люба( з англійської м.) - це взагалі лице гімназії! Усім б бути такими як вона: і сучасна і добре навчає і взагалі золота людина! Єдина вчителька яку усі поважають і люблять!

,

Гімназія з чудовим педагогічним колективом і байдужими дітьми

,

Це пречудова школа а доречі пані Люба з англійської моя класна керівничка:)

,

Дійсно крута школа і круті вчителі, а особливо пані Люба з англійської та пані Ірина з географії. З такими вчителями ти розумієш , що вчитель може бути ще й другом й порадником! Отець Петро - the best!!!

,

Шкода,але рівень викладання деяких вчителів не відповідають вимогам МО.На мою думку,якщо діти на уроках не слухають вчителя-це,насамперед,його провина.Або не цікаво проводить урок,або не вміє керувати класом.В обидвох випадках це його професіоналізм.Загалом,статут школи дуже добрий треба лише його дотримуватися.Маю на це надію і віру.!

,

Більш ніж розчарована.... на жаль на відміну від попередніх років гімназія
дуже понизила свій авторитет, звичайно завдяки вчителям, які думають що вони не повинні навчати дітей, а просто викласти матеріал. Батьки не дивлячись на високу оплату школи змушені брати репетиторів щоб дитина
могла засвоїти матеріал.Отець Петро,О. Юрій і брати це єдині відповідальні та світлі люди,але на жаль чомусь не можуть підібрати відповідних вчителів або навести порядок. Вчителі нарікають на те, що батьки не приділяють дітям належної уваги,що діти не керовані але це не правда.
Звичайно в класі є "складні екземпляри"а при чому тут інші діти. Це не виправна колонія, це навчальний заклад де мали б зацікавити та навчати дітей, аякі не піддаються нормальному вихованню виганяти. Вимагають багато , а дають дуже......мало. Болить душа, бо це була єдина надія на гарне майбутнє наших дітей.

,

Як колишня випускниця дуже люблю гімназію.. Хотіла б повернути час назад і знову опинитися в таких рідних мені стінах, де ти відчуваєш себе потрібною особистістю. Гімназія завжди була і буде ще одним моїм маленьким домом, куди хочеться повернутися, хоча б заради того, щоб побути у її теплій атмосфері... Низький уклін вчителям і керівництву гімназії!

,

гарний заклад ,але далеко добиратися.

,

Прекрасний навчальний заклад з чудовими вчителями, братами, отцями. Дуже позитивна атмосфера. Вчителі дають хороший рівень знань, котрий потрібен в подальшому житті. У гімназії до дітей ставляться як до особистостей, сприяють і допомагають у формуванні власної думки і поглядів до життя, а це не менш важливо. Тут є відчуття дружби і злагоди, чого дуже не вистарчає по випуску з гімназії. Кілька років тому випустившись, гімназію згадую з теплом. Сюди завжди можна прийти, бо тут тобі завжди раді.

,

Дуже шкода, що це недержавний навчальний заклад, тому мені - не по кишені. Інакше без вагань віддала би дитину саме сюди.

,

Високий рівень знань, вчителі дуже вимогливі, високо кваліфіковані, атмосфера позитивна, діти дуже задоволені, хочуть ходити до школи і хочуть вчитися. Про хабарі мови нема. Тут ставлення до дітей зовсім інше, ніж у звичайних школах, де діти не хочуть вчитися, відповідно вчителі опустили руки і не намагаються навчити, а всіх дітей обзивають і принижують. У цій гімназії до учнів ставляться, як до особистості! а з бешкетниками і лінивцями ведеться постійна робота. Тут всі один одного знають і знаходять спільну мову. Тому останні кілька років у гімназію потрапляють діти дуже заможних батьків, останні не мають часу приділити належну увагу своїм чадам, і віддають сюди дітей, як у виправну колонію. Це єдиний негативний момент. Але навіть з такими учнями і їх "мудрими" батьками педколектив і адміністрація наполегливо працюють.

,

Дуже розчаровані. Низький рівень. Учням уваги не приділяється з боку вчителів. Вчителі безвідповідальні. Отець Петро, О. Юрій і брати - єдине світло серед освітянського колективу. Ніби вчителі і мають по дві вищі освіти, але більшість не є вчителями за покликанням. Дуже - дуже прикро.

,

це назвичайно класна школа)))

,

класна школа

,

Школа нормальна,

,

Чудесна гімназія , дуже хороші вчителі . Хороша атмосфера сприяє навчаню , та розвитку . Знання на вищому рівні .

,

Чудесна гімназія,про таку можна тільки мріяти!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Це найкраща гімназія і всі хто в ній найкращі люди!!!

См. также:
Обратная связь