Навчально-виховний комплекс Школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 11:1
  • Ліцей з гімназією
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


421
учень
14
класів
37
осіб персоналу
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

11
по місту
11
по області
73
20
по Україні
160,87
3,91
Середній бал
65
12
учнів складали НМТ
260
49
тестів НМТ

6 по місту
7 по області
37 по Україні

35 по місту
54 по області
324 по Україні

14 по місту
16 по області
123 по Україні

7 по місту
8 по області
29 по Україні

Біологія 163,50

Німецька мова 162,00

Фізика 160,00

Географія 164,33

4 по місту
10 по області
70 по Україні

Останнє оновлення 7 квітня 2025


Відгуки

69
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Учень, 19.09.2024, 20:04

Школа, яка розвінчує міфи про нудне навчання)

випускник, 31.07.2024, 22:00

Коли поступала перші 2 роки були неймовірними (організація поїздок, вайб аніматорства та волонтерства відчувався вау), отець Олег був найкращим директором! Після зміни директора школа нічим не відрізняється від звичайної державної, цінності втрачені, рівень викладання теж (якщо думаєте,що спеціалізація на іноземні мови щось змінює, то я вас розчарую, адже німецька мова - або вам занижують оцінки, або ставлять просто так (є різні викладачі); англійська - те саме. Викладання математики навіть коментувати не буду, рівень не змінювався всі 7 років, які я тут провчилась,готуйтесь брати репетиторів;) Єдине, що справді на високому рівні - Українська мова (пані Оксано Галамай, дякую Вам!), до нмт/зно з цього предмету можете сміло готуватись на шкільних уроках, бо вони вау. Звісно, я щаслива, що навчалась тут, бо це все досвід, але своїх дітей точно не поведу в майбутньому (можливо щось зміниться, буду сподіватись).

Матвій, 24.05.2022, 23:21

Все супер, я тут вчусь і надзвичайно цим радію кожного дня!

Ірина, 06.05.2022, 01:15

Упереджене ставлення, поділ на своїх і чужих, нечесний вступ, неякісна дистанційка... Де ви це все набрали? Запитую тих, хто пише негативніввдгуки. Отож дитина в 5 класі. Вступ 2021 був справедливий, конкурс - 3 дитини на місце, тому вступили, як сказав директор, перші 30. Ніяких ходів ми навіть не думали шукати. Син дуже хотів сюди, тому коли отримав результат, вступати в іншу гімназію вже не пішов. Лише сумував, що не вступив його однокласник (син священника, його старша сестричка тут вчиться), за логікою ображених він мавби бути "свій". Атмосфера в гімназії хороша, вчителі чудові, виховні є, заходи відбуваються, іноземна мова - на високому рівні. Поборів нема, збирань грошей, з чим я частково зіткнулася в попередніх гімназіях старших дітей, теж нема. Від початку карантину всі уроки, крім фізкультури, в зумі. У війну зменшили к-ть зумів, але основні предмети - математика, іноземні, історія, укр. мова - є завжди. Так, вчитися нелегко, так, вчителі вимогливі, але хіба то зле?

Роман, 24.12.2021, 22:09

Школа є чудова. Розуміння і співпраця між батьками та колективом. Діти себе почувають комфортно і радо йдуть до школи! Рівень навчання є високий, як і вимоги справедливі та виважені. В цьому році є різноманіття гуртків, адміністрація старається, не зважаючи на обмежені можливості будівлі. Дистанційне навчання проводилось на високому рівні як минулого року, так і цього. Комусь завжди буде щось заважати і винних будуть шукати серед інших.


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.