Школи

Середня школа №30


  • Львів · вул. Гетьмана Мазепи, 31
  • (0322) 94-28-30
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа дуже круто в класах тепло і ще самі найкращі вчителі такі як:Марія Володимирівна ,Ірина Олексіївна,Леся Володимирівна,

,

Найкраща школа з прекрасними вчителями❤️ Марія Володимирівна, Оксана Матвіївна, Володимир Анатолійович, Ірина Олексіївна, Наталя Іванівна❤️❤️❤️

,

Я закінчила 30 школу 2001 році і окремим вчителям дякую , що дозволили мені бути індивідуальність в своїх думках й діях, особливо вчителька з зарубіжної літератури. Я вибачаюсь, ім'я забула. Але я досі пам'ятаю, як вона цінила мої неординарні думки і висновки , дозволяла думати своїм шляхом, мені хист інакомислення дуже пригодився в житті. Ви ділились з нами своїм досвідом й по сьогодні Ваші слова мають позитивний вплив на моє життя. Дякую!!! І велике спасибі Ніні Іванівні, вчителька молодших класів, Ви чудова жінка, людина, яка не відняла бажання вчитись й пізнавати, вклала в нас з самих початків не тільки інтелектуальні властивості, але й людські - взаємопідтримка, радіти чужим досягненням, вдячність...

,

Увага !!! Дуже корумпована школа !!! Дітей в їдальні обманують ! В їдальні дуже наглий персонал ! Після роботи працівники їдальні виходять зі школи з торбами ! Понавидумовали усіляких фондів щоб здерати сестиматично грошенят ! У класах жахливий холод ! Ось де корупція !!! А батьки мовчать бояться щоб усе це не відбулось на їхніх чадах !!!!!!

,

Жахлива школа. Надзвичайно щаслива, що нарешті закінчила її. Справді хороших вчителів можна перерахувати на пальцях однієї руки, решта ж лише вимагають тих знань, яких самі не мають і нас не навчають. Тисячу раз пошкодувала, що вибрала цю школу і потратила на неї 11 років.

,

Вчуся в 30 школі. Все влаштовує, хороші вчителі та завжди чистенько. Їдальня також чиста та досить смачна. Звісно інколи вчителі можуть підвищити голос, але як на мене це нормально, оскільки деякі діти можуть не слухати, як би вчитель(-ка) не старався(-ла). Загалом школа є хорошою та на мою думку одна з найкращих у Львові, та посідає почесне 1 місце

,

У цій школі навчається мій старший син і дуже хочу цього року дати доньку. Тут завжди чисто, вчителі знаючі і відповідальні

,

Для мене це найкраща школа. Закінчив її у 2013 році, але по сьогоднішній день з приємністю згадую своїх вчителів. Вони класні, добрі, справедливі!

,

Скільки можна вже поливати брудом школу?! Я її закінчила, а зараз тут навчаються мої діти. Вчителі хороші, доброзичливі і вміють навчити.

,

Школою була цілком задоволена. Усе дитинство пов'язане з нею. Щодо зовнішнього стану школа просто на висоті. Коментарі стосовно отеплення та опалення узагалі не поділяю, адже ніколи у школі не мерзла і в куртках не сиділа, як це часто буває в інших держ.установах. Вчителі приємні і доброзичливі. Обгрунтовуйте, будь ласка, свої претензії і думайте перед тим як давати свою критичну оцінку. Для Вас це привід в черговий раз пожалітись, але не більше.

,

Як на мене, то школа чудова! Сучасна, з ремонтом, в класах тепло та охайно, не розумію деяких коментарів!

,

Школа якщо чесно так собі, вчителі вроді привітні і зі слів дитини нормально відносяться до учнів. Але збирати кошти до різноманітних фондів це не нормально. Є школи і покраще в льовові.

,

В мене двоє дітей там вчиться,і я дуже задоволена,втому числі харчуванняи,діти завжди ситі..і той брєд що ви тут пишете,це ви в першу чергу собі хамите!!! Чому ж віддавали дитину в цю школу якщо вона така погана?

,

Школа просто жах холодно дурять дітей у їдальні готують їсти аби як батьків обложили поборами !!! Як для державної школи понавидумували всяких фондів щоб бабла скосити ! Ось де корупція !

,

Жахлива школа,дуже шкодую що віддали дитину туди вчитися.....

,

Школа норм, там вчився. Смішно просто з тутешніх коментаторів, які в своєму відгуку роблять по 20 помилок.

,

Це сама класна школа!!! В школі завжди тепло і вчителі зовсім не кричать і нормально пояснюють теми (Звичайно можуть підвищити тон коли учень не слухає, але це нормально!) І взагалі школа СУПЕР!!!))

,

В школі постійно тепло, а в класах взагалі то навіь жарко,про який холод ви говорите??? та й ремонт у школі також є, а побори в порівнянні з 99 школою НАБАГАТО менші, і в школі чистота і порядок.А вчителі не всі кричать!!!,вчителі є різні,Я школою задоволена

,

Школа чудова, дай Боже, щоб усі школи такими були! Дякуємо пані директорці за її роботу, від щирого серця. Ми сповнені гордості за те, що наш син тут навчається.

,

Школа супер!!!!! Дэнэка Нина Ивановна первая учительница моя , дай Бог ей счастья и здоровья !!!!!

,

Не погоджуюсь з попередніми коментарями. Школа супер. Моя донька із задоволенням навчається і відвідує БЕЗКОШТОВНИЙ гурток з вокалу.

,

школа не погана...але ось ці постійні побори( на потреби школи які потім йдуть невідомо куди, лише на туалетний папір та освіжувачі повітря в рік йде по пару тисяч гривень і це вони подають в звіті витрачених коштів за рік.........) і постійно холодно. не розумію чому в інших навчальних закладах вистачає коштів на нормальне опалення а тут постійні перевищення лімітів. діти постійно через це хворіють. ремонти кожен рік за кошт батьків....

,

Дуже погана школа вчителі кричать на дітей , в школі холодно ремонтів. Нема. Школа туфта

,

Ці правельні коментарії не від правельних людей !!! Деректрисою відповідні служби давно повинні зайнятись ! Увага корупційна школа !

,

Корумпована школа !!! Хабарі процвітають !!! Совісті в дирекції нема понароблювали всяких фондів а крім того роби їм ремонти і купуй меблю і так далі кожин день добрий день !!! В школі не існує жодного безкоштовного гуртка ! Все за наше любі батьки бабло ! Шкодую дуже що відав своє чадо !

,

прікольна школа на свою подивіться поняли

,

Школа просто супер!Дійсно,вчителі добре виконують свою роботу,хабарі ніхто не бере,кабінети(майже у всіх)зроблений ремонт! Для 50 років - ця школа ще просто супер!

,

Моя донька навчається в першому класі.Документи ми подоли без проблем.Зарахували її до Пильгун Наталі Іванівни.Дитині вчителька подобається,тому вона і в школу ходить із задоволенням.Наталя Іванівна дуже гарно відноситься до дітей,дає хороші знання і відповідно донька гарно навчається. Претензій я ніяких немаю .Задоволені ми вчителькою і школою,а на майбутнє побачимо....

,

Школа класна, дуже модернизована і в спортзалі зробили обомбезний ремонт,в ній є дуже класні вчителі : Блакита Ірина Степаніна, Наталя Феодосівна , Мирослава Михайлівна , Ярослава Ярославівна , Тарас Іванович . Вчать в тій школі добре і мені в ній дуже добре і комфортно. Я цій школі даю 5 зірок .

,

Чудова школа,дуже хороші вчителі,всі умови для навчання є.

,

Школа чудова сам вчився тут вчитеті супер про хабарників вперше чую на рахунок холодних батарей нічого не говоритиму з кінця 90Х було тепло випустився 2006 р на даний момен нажаль незнаю на все потрібен час рекомендую школа найкраща!!!

,

Важко пройти в школу тим, хто живе в будинках під боком. Але за хабар - можна!!!

,

Хотіли записати сина в школу№30,прийшли нам сказали так ми вас беремо ,ви наш мікроройон.....але ми забули паспорт поки з*Їздили до дому повернулись з паспортом (це раптом година часу)нам сказали вибачайте але нема місць ми вже набрали 78 дітей.........Я був кращої думки про цю школу та її колектив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа прекрасна,але в школі холодно.Брр...!Та чомусь це питання не вирішують.Мій брат ходить туди,та після цього в нього ангіна 2 тижні.Школа класна,але,над опаленням треба попрацювати.

,

Школа змінилася завдяки новому спортивному залу.Учительську зробили як і спортивний зал в європейському стандарті.Школа подобається всім,проте батареї холодні і взимку.Так що порада для батьків 1,2гих класів:Одягайте на свою дитину шубу,та теплу міхову шапку й рукавиці!!!

,

З першого класу в цій школі!Школа в нас Чудова...весь колектив школи доброзичливий..Педагоги викладають на високому рівні,з розумінням ставляться до всіх учнів.))Як учениця 11 класу можу сказати що ми в школі наче одна велика родина..))

,

Увага! Корупційна школа! Дирекція,однозначно і деякі вчитилі занімаються поборами батьків,від 1го по останні класси ! В школі сформувся корупційний колектив з відлагодженною роками схемою побору батьків!

,

Нормальна школа))))))))))))))))))))))

,

Школа жахлива! На всю школу кілька хороших педагогів які дійсно дають знання, а решта просто відпрацьовують свої робочі години. Не рекомендую віддавати туди своїх дітей...

,

Вчуся у цій школі!Все зручно і я маю в ній багато друзів!На рахунок класів,кабінетів і спортзалу я вищої думки!

,

вчителі знущаются з дітей, кричать на них як дикі.а так ніби все норм

,

По зовнішньому вигляду і зручністю класів школу оцінити можна дуже високо...і навчання тут теж непогане...наприклад, по результатам зно з деяких предметів є дуже високим....у 2011 році по зно з математики 30 школа зайняла 4 місце у Львові!!!причому школа входить в 20 найкращих у Львові...і ваші необдумані коментарі не виправдані!!...Класні вчителі Ольга Ярославівна, Іванна Володимирівна, Надія Олексіївна))

,

Класна школа ---- нормальна)))

,

це не школа а якесь пекло но слухи про неї це жах я в шоці...!!!Я була кращої думки про цю школу...!!!

,

klasna shkola.

,

Школа добра..і ті хто кажуть шо вчителі не вчать і все таке..якшо ваші діти чи ви самі не хочете вчитись який би то вчитель не був дитині то в голву не вдовбеш...вчителі є суперові,які навчають і стають друзями..Наталя Феодосівна,Світлана Василівна,Оксана Мирославівна вони найкращі..є сильні вчителі..є такі предмети які я не любила і не хотіла їх вчити але вчитель тут ні до чого..а були такі шо я просто любила бувати на уроках і спілкуватись з вчителями..закінчила школу 3 роки тому і за той час школа змінилась..ремонти,нинішній спордзал,а як було до того..стараються покращувати умови..можливо вам діти не договорють а зганять все на вчителів)

,

діти стукачі і ябеди а вчителі все потурають, щоб мати своїх шісток, навчання з деяких предметів фактично не ведеться, але що робити мус відмучитись

,

Школа супер! Вчителі у нас найкращі!!!!!! Дуже скучаємо за нашим психологом - Вірою Несторівною.

,

школа жахлива вчителі нічого ненавчили , не контролюють дітей взагалі , Можливо вона комусь подобається ,але для мене це кошмарний сон , я дуже рада що я її закінчила, сама кльова школа 81 уній круті вчителі ,

,

да може й школа ненайкраща)але саме в нас найкращі вчителі,і друзі поцілій школі,і басейн,і ...........ще багато шо можна сказати але головне шо як би її ненавиділи проте закінчивши її ти згадуєш усе що с тобою було саме в ній стільки щасливих моментів і переживань... перший клас,перша вчителька,перша двойка....................................................!!!!!!І НЕ ТІКИ ЦЕ ЗГАДАЙТЕ САМІ!!!!!!..пра зявилася усміішка ????І хочу перечислити найкращих вчителів а їх багато!!!!саме вони хоч чогось навчили і я дуже дякую їм за це!!!!!Бойчук О.М сама-сама вчителька у світі!!!!Новіцька Н.М!!!..........ну ви ітак знаєте що всі самі-самі!!!!!Бережіть нашу школу!!!!!і не думайте її підпалити!!!Ітак неспрацює моя вам порада краще киньте бомбу шоб вже наверніка!!!!!!хіх

,

якщо завидуєте то завидуйте мовчки а наша школа дуже дуже кльова

,

та ви шо ваше 30 школа найпрікольніша і вчителі і директор і заучі я тут 6 років знаю всіх вчителів та вони найпрікольніші в світі

,

Школа нормальна,але класних керівників 5-11 дають дуже молодих сама старша 22роки !Діти їх не слухаються як би давали керивників хочаби 26-28 років булоб взагалі СУПЕР:)

,

Школа сама там всі самі лутше а те шо ви були лузерами треба вести себе нормально і знайдеш багато друзів ми один за одною горою і нікому не дамо обідити нашу школу вона ліпша школа в Льовів люблю її і ніколи не забду:***

,

школа класна і вчителі класні

,

Школа №30 СУПЕР!!!

,

гарна школа

,

я в ній вчилась,школа ужасна!!перейшла в іншу. те що пишуть що всі дружать брехня!просто їм важко розкрити очі на те що є круті і "лузери"!вчетелі дійсно байдужі правда не всі!вчать погано!

,

Ну як сказати взагалі школа бомбезна...якшо не рахувати рівень знань дітей. Провчилась там 6 років і перевелась.Тепер шкодую..!!! Думала там було важко - помилялась. Вчителі класні, учні взагалі шикарні, вся школа один одного знає і всі між собою дружать. Правда те, що вчать погано! Але загалом школа дуже класна!!!

,

Нормальна школа,ми її ще від бабусі до сина закінчуєм(кожен в різні роки),і нічого-людьми стали,,,Так що не треба тут резинити,Хто хоче-той вивчиться при любих умовах!

,

школа прекрасна такщо не треба наганяти на мою школу там суперовий директор і вчителі класні я знаю бо слава богу вчусь вже 5 років

,

Школа так собі. Директорка думає, що поїла всі розуми. Буває дуже різка а ще більше пихата. Про школу дбає. Всі депутати її люблять - то можна їй і школу любити

,

прікольна школа

,

Школа супер.Я люблю свою школу,а щодо дисципліни,то все там в порядку.А може комусь не хочеться дотримуватись вимог,тому так і пишуть....

,

в цілому рівень школи низький. вчителі НЕ цікавляться тим, що відбувається в школі під час перерв (а інколи і під час уроків). якість поданої інформації непогана, але учні повністю безконтрольні.

,

школа нормальна і діти легко тікають із останніх уроків

,

Школою незадоволена , дитина кожен ранок плаче не хоче йти! А яке амбре від туалетів коли заходиш в школу !!!!!

,

Якість навчання нульова, одиниці вчителів працюють на результат.

,

прекрасна ......

,

школа дійсно класна деякі школи не добилися того чого добилась 30..)

,

там хороший новий психолог!!!

,

школа дуже класна,найкраща школа у Львові,і педколектив класний. І в середині школи все супер,всі учні школи дружать між собою

,

школа класна ,такшо не треба наганяти!!!!!!!!!

,

Хороша школа!

,

Ужасна школа!!!!!

,

Плохо..плохо..и ище раз плохо!!!!!

,

Фу..а не школа!!!

,

Школа_то сама вона гарна(на вигляд)_ але що в нiй твориться!!!!!((((((((((

,

в школі є два комп'ютерні класи)

,

шкода що педколектив не працює на результат! що у школі немає компютерного класу?

,

хороша

,

хороша


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові