Середня загальноосвітня школа №30
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 3 жовтня 2024
Відгуки
87Дитина вчилася в цій школі. На мою думку, найгірша школа міста. Колись було по-іншому, зараз вчителі зовсім не зацікавлені своїми учнями, хтось в дитини був вкрав телефон, який ми так і не змогли знайти, ще в когось були вкрали павербанк. В цій школі безпека на повному нулі, дитина в ній не вчилася, а виживала. Крім того, булінг і приниження слабших тут на першому місці. Жахливо.
Вчителям все одно на булінг!!
Хомут Софія Олександрівна ,вчитель початкових класів. Дуже гарний вчитель .Людяна ,хороша !наш син задоволений процесом навчання з таким хорошим вчителем :)
Закінчила школу кілька років тому, залишились лише приємні спогади. Хороші вчителі, гарні класи
Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.
Погано вчать вчителі, дуже погано готовлять обіди. Там дуже погано готуючи цю їжу нереально їсти а коли приходять перевірка то тоді смачно а так ні. Якщо ви хочете хороше майбутнє своїй дитині то не подавайте документи в цю школу