Школи

Середня школа №31


  • Львів · вул. Княгині Ольги, 104
  • (0322) 63-41-81
  • денна
  • державна

Відгуки162

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цього року в школі нова адміністрація та директор. Зміни стали дуже помітними. Оновився склад вчителів та підходи до навчання. З лютого - з‘явився новий підрядник в їдальні і мої діти в захваті. Не можуть натішитись новому меню і гарному посуду, з якого тепер їдять. Зупа з фрикадельками, відбивні і ватрушки (які стали більшими аж в 3 рази ))) - то тема для розмови уже другий вечір поспіль! )) Дякуємо адміністрації школи за такі нововведення :)

,

Якщо ви хочете , щоб вашу дитину добре навчали англіської мови - вам не сюди

,

Навчаюся в цій школі 9 років. Першою вчителькою була Наталя Іванівна. Була строгою, без причини не сварила, давала нам нормальні знання. Інші вчителі теж є строгі, але знання дають, потрібно тільки хотіти їх здобувати. Зараз в школі роблять класний ремонт, проводять багато різних конкурсів. Для мене найкращими вчителями зараз є : Олександр Сергійович,Ольга Петріївна, Галина Дмитрівна, Любов Зеновіївна, Людмила Миколаївна, Мар'яна Ігорівна, Людмила Віталіївна , Оксана Йосипівна, Осип Орестович, Леся Орестівна,Богдан Семенович та Віра В'євстархієвна. Вони вміють добре та зрозуміло все пояснити. Уроки фізкультури є цікавими, в спортзалі гарний ремонт. Не шкодую, що батьки мене віддали у цю школу.)

,

Вчителі це капець візьміть до уваги

,

Гарні зміни в школі відбуваються! Усім рекомендую!

,

На мою думку, готують чудово. Інша річ,що наші діти не звикли їсти здорову їжу.

,

дитяче харчування.те що має бути зовсім невідповідає тому чим годують

,

На даний момент я вчусь у цій школі. Я прочитала багато відгуків, таких як «Школа жахлива! Вчителі тоже!». Так тут є вчителі які мені не подобаються, но вони добре вчать. Всі відгуки які я бачила вони відправлені 2017-2019, зараз на дворі 2021 і ця школа стала набагато ліпша. Я хочу написати імена тих вчителів, які є на даний момент: Олександр Сергійович, Марта Орестівна, Ореста Дмитрівна, Віра Євстахівна, Людмила Віталіївна, Мар‘яна Вікторівна, Любов Зіновівна та багато інших.

,

Вчителька з укр мови та літератури жахлива, всіх учнів з нашого класу назвала тупими

,

Та на щастя окрім жахливої вчительки, є чудові вчителі в 31 школі, які по новому відкрили мені світ і я їм дуже вдячна. Це Марта Орестівна, Ореста Дмитрівна , Любов Дмитрівна, Людмила Андріївна , Людмила Віталіївна , В’ячеслав Іванович , Ірина Дмитрівна , , також ще багато інших вчителів які були чудовими. Дякую вам велике, за вашу турботу, за вашу науку.

,

Я навчалась в 31 школі, в старшій та середній школі досить хороші вчителі, приємно згадувати. Але перший клас згадую з жахом. Люди не давайте дітей до цієї людини, окрім переляку та комплексів нічого вона не навчить-вона нас так лупила указкою по руках, лінійкою, по голові, дівчат за волосся об парту. Батькам я тоді жалілась, але тоді не було прийнято зауваження робити вчителеві. В школу, в перший клас мене мама привела десь 10 вересня-тому що планувала на наступний рік, але я дуже просила, я вже вміла читати, рахувати, писати, тому мама мене послухала. Після того у мене пропало бажання вчитись, вчилась я на три-томущо боялась відповідати, бо з кожною неправильною відповіддю отримувала грязною губкою в обличчя, або підзапильника. Я недавно зустріла однокласницю якій ще більше діставалось, і згадали школу-вона говорить, що я перший клас згадую з тремтінням і що ворогові не побажає такої вчительки.

,

Цю школу потрібно закрити нажаль ні Львівська Міська рада ні жителі цього мікрорайону не звертають уваги що діти 9 класу вже пробують важкі наркотики- про рівень знань там не може йти і мови! Це говоре людина ка безпосередньо бачить з вікна що там відбувається! Шкода батьків першачків котрі мають віддавати туди своїх дітей.

,

Школа жах... Вчителі не розуміють учнів. Слава богу, закінчила це... нікому не раджу. Туалети мають жахливий запах, їдальня брудна і гидка! Найкращі вчителі це Гнус Віра Євстахівна та Черняк Віктор Іванович!!! Єдині вчителі, які ставляться до дітей з розумінням

,

Перший і останній дзвоник це велике свято для першокласника. Онук мене запросив на лінійку. Всі вихідні мене переповнюють емоції, після такого «чудового» свята. Лінійку запланували провести на вулиці. Коли нарядні першокласники вийшли на двір, почав накрапати дощ. Вчителька сказала, що для першачків нема місця і ми повинні повернутись в клас. Святкової атмосфери в класі не відчувалося - ні в оформленні класу, ні в організації. Вчителька похапцем роздала зошити і на цьому свято закінчилось. Ганьба вчителю, який не вміє сказати, організувати, чітко відповісти, а тільки пред’являє претензії батькам і завжди себе вважає ображеною. Невже не можна було зібрати три перші класи в великому світлому коридорі і привітати дітей з закінченням навчального року, запросивши завуча початкових класів. Мабуть так поставлена робота школи не тільки в класах, а і в цілому!!! Хочеться побажати адміністрації школи добросовісно відноситись до своїх службових обов'язків.

,

Вчителька з основ здоров‘я найкраща вчителька в світі. Всім вчителям треба брати з Любов Дмитрівни приклад

,

Школа нагадує радянські часи, можливо, 30 років тому це було супер, але на даний момент немає ніякого розвитку і прогресу. Дуже шкода, що діти повинні вчитись в таких умовах

,

Прочитала коментарі - таке враження, що йдеться про дві різні школи. Одні хвалять, інші навпаки. Напрошується висновок, що не буває диму без вогню (відношення до дітей, хабарі, (не)викладання англійської мови, санітарний стан і т.п.) Я ж закінчила цю школу давно. На той момент ще працювали старі (маю на увазі не вік) вчителі - Володимир Федорович , Надія Дмитрівна, Ореста Дмитрівна, Марія Петрівна, Надія Григорівна, Тетяна Василівна, Катерина Василівна, Надія Іванівна, Аделя Петрівна...на жаль,з роками не можу пригадати усіх. Але знання, що дали мені всі вони залишились зі мною на завжди. Все моє подальше навчання (три освіти) базувались на знаннях, отриманих у цій школі. Було б чудово якби такі ж спогади залишились у дітей, що зараз звернулись до вас по освіту. З повагою до усіх моїх вчителів, Вікторія.

,

Звичайна школа, вчителі, що дають знання. Є і проблеми, але їх треба вирішувати, а не критикувати. В наш нелегкий час діти отримують максимально потрібні знання, було б бажання вчитись.

,

Обожнюю свою школу і вчителів !Особливо нову вчительку малювання (це мій улюблений урок) і англ мови,тому що завжди цікаво і сучасно проводиться урок.Я хочу бути або дизайнером,або перекладачем!Впевнена що зі знаннями в нашій школі,я вступлю у ВНЗ.

,

Школа жахлива а особливо вчителі цієї школи)

,

Яка зухвала брехня і суцільний наклеп

,

Жахлива школа. Після неї дитина ходила 3 роки до психотерапевта через неуважність вчителів та просте ігнорування проблем. Замість допомоги викладачі навпаки ще більше психологічно виснажували дитину. У будь кого є складні періоди в житті. І втрата батька це один із них. Проте це лише стало приводом для глузування. Через постійні переживання та глузування вчителів та однокласників моя донька перестала вчитись і з відмінниці поступово з'їхала до оцінок 3-4. Коли перевела в іншу школу оцінки одразу ж повернулись на висоту. Шкільний психолог там відсутній постійно ( дійсно, а навіщо він взагалі?). Більшість викладачів вибирають своє відношення по хабарах та подарунках на 1 вересня. Якщо хочете травмувати психіку своїй дитині, занизити їй самооцінку та відбити жагу до навчання - ласкаво просимо ! Це ідеальне місце для деградування та відбивання будь яких амбіцій. Поблизу школи на уроках розпивають пиво та курять, а на перервах подекуди це роблять і в шкільних туалетах.

,

Школа непогана, зрозумів це відразу після вступу до університету. І в половини моїх одногрупників не було такої бази знань зі школи, як в мене.

,

Дочка навчається в цій школі. Рівнем її знань я дуже задоволена. Знаю, що цим, насамперед, маю завдячувати педагогам 31 школи, оскільки, через занятість на роботі, сама не маю змоги навчати її вдома додатково. Та й для чого ускладнювати собі життя, якщо результати й так відмінні. Жодних хабарів не ношу. Дитина з задоволенням ходить до школи. Не розумію батьків, які, живучи поруч з цією школою, водять дітей в школи, які нічим не кращі, ще й розташовані на значній відстані від дому. Можливо, справа в рейтингу шкіл Львова. Скажу вам, що ті рейтинги (для більшості шкіл) - заслуга приватних репетиторів. Я сама займаюся репетиторством, працювала деякий час в одній зі шкіл Львова, зараз викладаю в вищому навчальному закладі, тому маю з чим порівняти.

,

Навчався в цій школі декілька років.Батьки не відправляйте туди дітей.По багатьох вже описаних аргументах.

,

Ситуація з ученицею не є нормальною, дівчинкою ніхто не займається.Дитина ходить рік до школи,але шкільний психолог з нею не спілкувався, навіщо він.Чому від цього мають страждати вчителька та діти.Це школа,А не цирк.

,

Хочу привернути увагу батьків та адміністрації школи до такої проблеми: вчитель молодших класів принижує маленьких учнів. Є діти, які з певних сімейних обставин, потребують особливої уваги та турботи зі сторони першої вчительки, та, нажаль, Вона не може або не хоче простягнути руку помочі, та, навіть, створює проблеми для родини, яка переживає складні часи. Можливо вчитель вже втомилася від трудової діяльності і потребує відпочинку.....

,

Найкраща вчителька в школі це Леся Михайлівна - вчитель української мови та літератури. Пройшло 15 років, а я пам'ятаю її уроки. Дякую за цікаві уроки. Це сама справедлива вчителька в школі.

,

я уже 4 роки вчуся у цій школі у 5 класі ми покинемо нашу першу вчительку це Наталія Іванівна вона найдобріша в світі . Ми дуже її любимо вона навчила нас усього і тому я не жалію що пішла саме в цю школу

,

У школі в медпункті не зважаючи на скарги дають активоване вугілля ніби це панацея від всіх хвороб. У їдальні все брудне аж гидко. Столи витирають якимись шматами для підлоги. На кухні брудно. Не рекомендую. І дуже не люб'язні прибиральниці, які не виконують свою роботу

,

Дуже добрі вчителі. До учнів відносяться, як до своїх рідних дітей. Гарно пояснюють. Для учнів проводять багато поїздок, водять в театр. Якщо б був інший директор і завгосп, то школа стала б ідеальною.

,

Школа сама по собі непогана,але коли я вчилась в молодших класах то англійська мова була жахлива. Вчителька часто не приходила на уроки,було й таке, що й по пару років в нас не було англійської мови. Я зараз вчуся в університеті і ті знання які мені мали дати в початковій школі я надолужую зараз. Сором такій школі!

,

В школі дуже приємні вчителі , але найбільше мені подобається вчителька з математики Ольга Михайлівна і вчителька з української мови і літератури Леся Михайлівна. Вони прекрасно вчать дітей , а вчителька з англійської мови не є така як ви пишете вона робить те , що має робити а так всі вчителі прекрасні і я задоволена що вибрала цю школу.

,

читаю коментарі " ображених" і дивно. Прийшла з батьківських зборів під враженнями - батьки навіть у щоденники не заглядають! От нарікають на англійську, а діти просто ігнорують цей предмет і не вчать зовсім, а урок один раз на тиждень. Якщо дитина рідної мови не знає, то як навчити англійську, якщо нема бажання?! Батьки! Відкрийте очі і не ганьбіться дурними дописами, бо стидно найперше за вас. Пильнуйте навчання своїх дітей і їхню поведінку, а тоді висувайте претензії. Часи совєтської влади минули, ніхто ніколи насильно вчити не буде. Якщо хочете знання, то хай ваші діти вчаться.

,

є школи, де діти вчаться і не вчаться. Ніякий вчитель силою знання в голову не закладе, навіть найкращий. Моя дитина вчиться і має позитивні результати, тому раджу "стурбованим" батькам більше уваги приділяти дітям і тоді будуть знання, а не критика вчителів. 31-а школа має сильний педагогічний колектив, який дає хорошу основу. В школі нема здирства і непомірних вимог, а недоліки є всюди і їх варто виправляти всім разом, а не поливати брудом.

,

Шановні батьки шокована вашими коментарями.Якщо дитина хоче вчитись,то в нашій школі жоден вчитель не стане їй на заваді.Донька каже що діти приходять на урок англійської мови не підготовлені,а тільки 45 хвл в тиждень для знань мови дуже мало.Треба контролювати домашні завдання своїх дітей,а не вчителя англ мови.З приводу того що у вчителів не витрумують нерви,наприклад вчитель музики,прийдіть несподівано на урок і подивіться на поведінку своєї дитини.Контролюйте поведінку дитини,виховуйте і тоді все буде добре,без причини жоден вчитель її не обізве.

,

так, окремі вчителі хороші, як педагоги, але про вчительку з анг мови можна твори писати, а про туалети і мови не має. Робили школі подарунок , крісла в актовий зал, так ці крісла вже два роки у вистібюлі поскладені, ніхто їх не збирається в актовий зал давати, краще б за ті кошти туалети зробили дітям, а не зручності для адміністрації, а так ні туалетів ні крісел, школа ні про що не думає все мусять робити батьти

,

Я закінчив цю школу і дуже задоволений, що саме №31. Вчителі всі просто супер в тому числі і вчитель англійської мови. Хто хоче того завжди можна навчити...

,

Школа та вчителі хороші. Але деякі з них виходять за рамки. Наприклад: вчителька англійської мови не навчає дітей ні на уроках, ні на факультативі. Їй робили замітку, на яку вона відповіла, що в школі вона одна вчителька з англійської мови. Попросила би дирекцію школи зробити висновки.

,

Закінчила цю школу 20 років тому. Завдяки знанням, які тут отримала, вступила за співбесідою до ЛНУ і отримала диплом з відзнакою. А завдяки вчительці німецької мови Оресті Дмитрівні без проблем влаштувалася на роботу в українсько-німецьке підприємство. Побутові проблеми у школі були і коли ми вчилися, але знання давали грунтовні і без жодних хабарів. Всіх своїх вчителів згадую з вдячністю, вони вміли навчити і хотіли навчити, хоч іноді це було непросто. А я свою доньку віддам до цієї школи.

,

От читаю відгуки і аж було подумав, що це пишуть відгуки про якусь елітну школу ,переглянув ще раз , е ні ,таки про 31-шу. Вчителька англійської мови вкрай аморальна особа , принижує дітей ,дозволяє собі грубі висловлювання в розмові з дітьми. Моя дитина проплакала весь вечі ...

,

Найкраща школа, закінчила її з золотою медаллю ( і без жодних хабарів!). Всі вчителі як батьки ставляться до дітей, задоволена,що навчалась там, як і мої однокласники!

,

Чудова школа! Вчителі дуже хороші, справжні профі... директор та завучі також...) на рахунок туалетів згідна, але в усьому свої плюси)

,

І я приєднаюсь)) Закінчив 31-шу школу, і ніколи не пожалію що провів там ці безтурботні роки... Вчителі, атмосфера, комфорт на високому рівні! Раджу всім віддавати своїх дітей у руки цих професіоналів) Тепер успішно навчаюсь в університеті, і скоро буде диплом.

,

Загалом школа найкраща!!!!

,

Дуже добре вчать англійську мову з іграми та вчителька все пояснює. Вчитель з фізкультури рулить. Також нормальні вчителі: Людмила Віталіївна,Оксана Йосипівна,Ольга Володимирівна, Вячеслав Степанович,Олег Павлович,Любов Зіновіївна,Віктор Іванович. Не люблю нову вчитеьку з німецької мови.

,

Школа найкраща

,

Що до туалетів, так є проблеми.Моя дитина у цій школи навчається уже 5 років і ніяких проблем з англічанкою не було,як і у моєї дитина так і усього класу.Діти її люблять.Діти знають англійську відповідно на свій вік.А якщо комусь вона поставила відповідно не ту оцінку яку ви хотіла то це ше не аргумент рахувати її найгіршою вчителькою.

,

Школа клас кращої не найдеш всім раджу Вчителі супер Всі всі Вероніка валентинівна Віра євстахівна І галина дмитрівна Дітям потрібно йти тільки туда

,

школа найкраща. Найкраща вчителька Олеськів Ореста Дмитрівна

,

Щодо туалетів та англічанки - згідна. Моя дитина тут вчиться вже 4 роки на відмінно і ще ні разу нікому я нічого не несла. В свій час я в цій школі провчилась лише два роки, після іншої школи району (не буду називати номера), і маю з чим порівняти. Вчителі хороші і знань дають багато. З повагою.

,

Школа слабенька.Відношення вчителів жахливе.Поважають лише тих учнів,батьки котрих дають хабарі! Де справедливість!

,

Школа клас .Ніяких хабарів не беруть вчителі всі хороші хоча я деяких не полюбляю вчать добре .Відзначу вчителів Галина Ярославівна ,Віктор Іванович,Віра Євстахіївна,Ірина Дмитрівна,Ольга Володимирівна.Я пишу по добрій волі!!!!!!!Туалети єдиний недолік.

,

школа супер. Вона найкраща !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа чудова!Так,є недоліки але вона найкраща! Хочу відмітити вчителів:Марта Орестівна,Людмила Андріївна(яка вчила мою маму-і вона також була задоволенна цією вчителькою),Людмила Віталіївна,В*ячеслав Степанович,Леся Богданівна,Олег Павлович

,

Я вчуся в школі вже 5 років і мені там все подопається крім туалетів звісно в цій школі є і строгі і добрі вчителі.Наприклад наш деректор дуже хороший, заучі теж не погані мені подобається Сакович Наталя Петрівна вона дуже хороша вчителька з української мови та літератури також Віктор Іванович і Леся Михайлівна З математики мені подобається Леся Богданівна можливо й інші вчителі з математики теж хороші ще довго розказувати про вчителів бо там всі найкращі, а нарахунок англічанки не така вона вже і погана.Також у нас талановиті діти з малюванням в вестибюлі школи майже завжди висять картини наших учнів або газети класів які організовує Ольга Олександрівна.

,

Прочитавши всі відгуки, замислилась.... Люди, якщо ви хочете чистоти і порядку в школі, в туалетах, в класах - підтримуйте її самі. Якщо діти не хочуть вчитися - до чого тут вчителі, директор ... Вже 20 років як я закінчила навчання в цій школі, ми поступали і не знали, що таке репетитор, що таке хабар, що таке додаткові платні уроки. Ми знали нам потрібно вчитись, поважати вчителів та старших. Я дуже вдячна вчителям 31 школи за їхню науку і ті знання які вони нам дали. І повірте дуже приємно через стільки років побачити ті рідні стіни і цих вчителів, які з нами мучились. Велика ВАМ шана та поклін!!!!!!

,

Я закінчила цю школу ще 10 років тому, проте хочу низько вклонитись вчителям за їх професіоналізм. Закінчила інститут за спеціальністю "Міжнародна економіка" з червоним дипломом (не купленим!!!) завдяки базовим знанням із школи. Наприклад з німецької мови, правознавства, філософії, математики, психології, економіки, української мови, історії я була найкраща в групі, деякі з цих предметів здала екстерном, бо саме в 31-ій школі отримала всі необхідні знання. Більшість моїх одногрупників до навчання в інституті не вивчали психологію, економіку, філософію... Тож, шановні батьки, перш ніж поливати гряззю вчителів, проконтролюйте дітей - можливо вони не достатньо займаються. Спасибі всім вчителям СЗШ №31 за здобутті знання. Ви найкращі!!!!

,

Погоджуюсь з тим, що гіршого вчителя в школі немає, ніж викладач англійської мови. Якщо ви здаєте дитину в школу, щоб вивчити англійську знайте ,що тут її немає ніхто з учнів не знає мови в мене виникають сумніви чи її знає викладач? Можливо і знає ,але викладати дітям не може і не вміє. Ця людина не любить дітей, крім того -розмовляє з ними на некультурній мові. Вона не те що не знає англійської і українська у неї досить слабка. Якщо директор тримає в школі такий персонал то треба іти директору ,бо вже знаєте засидівся . Позитивні відгуки швидше всього пишуть вчителі самі ,або діти за оцінку. Можливо , комусь і подобається ,але дітям знаходитись в школі треба одинадцять років ,тому кожен повинен шукати для них комфортні умови і належні знання

,

моя дитина, в якої пробеми з животиком не може піти спокійно в туалет, вибачте, по-великому, бо там треба сісти на брудний унітаз та ще й всі хто заходять можуть спостегрігати за цим "процесом"... отже, мій син змушений терпіти біль і "нести все своє додому"...хоча дівчатка вже дочекались і можуть спокійно робити свої справи навприсядки і за зачиненими дверцятами... але на таке добро для хлопців не вистачає грошей і нема кому зібрати їх, а от на крісла в актовий зал гроші зібрали--невже актовий зал, в який ми ходимо двічі у рік важливіший ніж туалет, у який ходять щодня! ну от якби виправили ці два недоліки:хлопчачі туалети і "змусити працювати належно" англічанку, то школа, виявляється-ідеальна!!!!

,

Дивує те, що вчителька англійської одна на всі класи, і ніхто не має на неї впливу, бо її чоловік крутим був...ну це з біографії (яку учні добре знають)...і шкода залишати цю школу з добрими людьми, але через цю англічанку доведеться це зробити, і це буде не лише не моя дитина яка через неї змушена перейти..... Ще є момент про який не можна не написати: дитячі туалети на третьому поверсі:це жах!!! сморід - то само собою, все старе таке, як і коли я колись училась.... тепер ледве за батьківський кошт відремонтували дівчачі туалети, і досить гарно, там навіть дверцята зявились! але таке враження, що здавали гроші лише мами дівчаток, бо хлопчачі туалети залишились в плачевнму стані..(((((((

,

Дійсно неважливо як школа називається гімназією чи середньою.. але вчителі є відмінні а є такі, які не заслуговують називатись Вчителем. Чудовими вважаю: Марта Орестівна, Галина Дмитрівна, Галина Романівна. Цим людям заміни немає! а тепер про болюче: Вчитель англійської-це сорром цієї школи: вона Нічого не вчить, зате всі знають її біографію, все про життя її синів, також може заснути на уроці чи просто малювати собі нігті, а ще бере гроші за заняття, додаткове 1 раз на тиждень крім основного. і постає питання: чому так відбувається за відома директора??? це незаконне явище давати платні уроки в межах навчального закладу!!!! а як нагадати що за ці гроші вона щзе й нічого не вчить, то взагалі стає шкода і грошей і того часу який дитина має просидіти замість прогулянки. причому це заняття як і купівля книжок-справа добровільно-примусова, не купиш-матимеш скандал! і ще багато можна можна про неї писати -усі : діти , мами і класні керівники мають з нею проблеми!!!

,

школа можливо і хороша а ось над персоналом я би радила задуматись, вчителі нахабні, неповажають батьків і дітей, думають лише по власне збагачення, ми для классу накупили вже стільки скільки ні одна інша школа не купую.. в мене склалося враження що все йде в карман вчителям а на рахунок взяток, тут писали що не беруть, я сама знаю декількох мам що носять вчителям, ще раз звертаюсь до директора школи ваша школа чудова, хоча й дуже важка программа, але Ваші вчителі це жах..проведіть відкриті уроки для батьків для провірок без попереджень і Ви побачите що у Вас за персонал працює

,

доброго дня вот я перелистала сторінку з комментарями, і бачу що багато людей люблять цю школу. я хочу показати Вам свій погляд на неї: моя дочка навчається в 31 школі, так Директор супер-немає заперечень. завуч більше на подфумну персону похожа..мені вона не довподоби. не буду судити про всіх вчителів так як ми навчаемосьв початкових классах , але вже дещо побачила. вчитель музики -не може справитися з учнями бігає до керівників с жалобами на першачків, це сором для мужчини!!! німкеня-це просто жах..вчить дітей бог знає чому...програма взагалі жахлива, а вчитель вимагає від дітей знань на рівні 7-8 класу. вчитель християнської-просто супер жінка з відповідальністью відноситься до своєї роботи не зважаючи на те що в класі багато дітей з різними поглядами.

,

Школа здебыльшого виховує гопників

,

А ще коли я вчився , у тому самому приміщенні де були шкільні майстерні спокійнісінько так собі жив завгосп Цікаво а там далі живе завгосп? Ні він не тримав там лопати і граблі Це була його квартира

,

Школа вперто зберігає погані традиціі Я закінчив вчитись у 86 році а вона яка була облізла зі старими вікнами така до сих пір і запишилась Мало того стало ще гірше Ні ремонту ні гуртків взагалі нічого Жалкую що пішов туди

,

я важаю що наша школа клсна.Але є дякі ндолікі.Вчитлі хоші,найкрвщі це є:Оена Миххалівна,Ірина Григорівна.Ірина дмитрівна,В'ячеслав Степавичт та інші.

,

Школа дуже хороша)))так вона не спеціалізована на іноземних мовах та математиці. Але в школі працюють дуже хороші вчителі які можуть навчити))) Андрушків Олена Михайлівна- найкраща вчителька з української мови*)

,

Тільки після закінчення школу можна тверезо оцінювати, тільки тоді ти знаєш її зсередини. Так от, скажу вам, як її колишня учениця___мабуть коли буду думати куди віддавати вчитись своїх дітей я задумаюсь, але віддам їх туди де їх навчать відповідати за свої вчинки, де їх навчать моралі і неодмінно туди де їм дадуть ті знання на які вони заслуговують. Можливо оцінивши принади навколишніх шкіл, 31-а залишиться в тіні, але не тому що вона найгірша, а тому що наша адміністрація і вчителі не займаються самонахвалюванням і не впускають батькам пил в очі. Стан школи можливо і не досконалий, але явно кращий за стан тієї ж 36-ої!

,

школа ужасна краще ідіть в 36 вона найліпша

,

Ви знаєте що не кажіть але в школі є серйозні недоліки! Школу потрібно відремнонтувати а деяких вчителів просто замінити! але не дивлячсись на то я люблю школу хоч і вона не добюра!

,

школа дає грунтовні знання тим, хто вчиться. навіть тим, хто не хоче, дає елементарні поняття. я вдячний моїй школі і хорошим вчителям. Ремонт би здався і то капітальний, бо приміщення старе, але при мінімальних витратах, стан підтримується. Дякую за хороші роки, проведені в 31-й

,

рівень школи - її педагогічний склад. Тому тут - 5. Рівень освіти досить високий, хотіли б діти тільки вчитись і їхні батьки сприяти їм в тому. Від школи багато залежить, але все йде від родини. якщо батьки не займаються вихованням дітей, то навіть найкращі вчителі нічого не зроблять. Високий рівень історії, іноземної, географії, математики, хімії, зарубіжної. Особисто нікого не хвалитиму, бо це некоректно відносно інших хороших педагогів. Нема поборів, як в інших школах і вчителі в міру толерантні. Фонд школи - просто мізер, ваші діти більше на жуйки витрачають. правда, хотілось би кращого технічного стану, але не все залежить від адміністрації, бо зверху обіцяють, а потім не дають ні самим зробити, ні грошей не виділяють. ця проблема справді існує. Хочете офісного приміщення і добродійних зборів по 1000грн. - йдіть у приватні гімназії, а хочете якісної освіти - у школу 31. незадоволені, ті, що не хочуть дотримуватись правил і вчитись, тому не ображайте вчителів.

,

Школа жахлива! Відносяться до учнів як до бомжів. Не рахуються з думкою їнших, вирішують самостійно, після чого ставлять лише перед фактом. Образливе відношення. Медсестра ходить в школу як на дискотеку. Є кілька класних вчителів, але їх нажаль мізерно. Задумайтесь керівництво з таким відношенням вам не буде кого вчити!!!

,

На мою думку школа просто чудова!Я розумію що вона не ідеальна , але кожна школа має свої недоліки! У нас в школі є хороші умови як для навчання , так і для відпочинку ! У школі є чудова їдальня , у якій дуже смачно годують . Наш директор особисто ходить дивитися чи все добре! Вчителі дуже хороші ! Моя класна керівничка М.Галина Романівна яку я дуже люблю і поважаю ! Вона переживає за нас як і за власних дітей , що в наш час буває дуже рідко!Ми часто відвідуєм театри,музеї , їздимо у всілякіпоїздки!У нас в школі дуже хороші і кваліфіковані вчителі,наприклад Марта Орестівна -вчителька української мови та літератури , Ірина Григорівна -вчителька іноземної мови ,Ірина Дмитрівна -вчителька історії ,Людмила Віталівна - вчителька географії ну і звичайно ж найкраща вчителька 31 школи Галина Романівна - вчителька біології! Я дуже люблю цю школу і рекомендую іншим !

,

одного разу по сімейних обставинах я поміняла школу .в тій школі було кепсько і вчать дуже погано.вчителі гірших небуває повернувшись назад в 31 школу почала її цінити бо я ходила в цю школу з 1 класу і дам пораду свою школу ніколи не міняйте...

,

Але не тільки діти винуваті в усьому цьому тут ще й влада винувата.По документам має прийти стількито грошей на ремонт школи,а приходить зовсім менша сума.Чому ж влада яка багато обіцяє нічого не робить? Недавно розпустили інтернат так усі діти звідтам тепер ходять біля школи та беруть усе що неправильно лежить.Можливо вони і в школу почнуть заходити. Корупції в школі немає,взяток ніхто не бере.Їжа в шкільній їдальні нормальна хоча могла б бути і кращою,а продавці в їдальні більш ввічливішими.У школі не хватає хімічних реактивів з хімії та скелетів тварин,препаратів з біології, бо влада не виділяє гроші.Приходиться хімічні реактиви купляти за свої гроші, але і їх хватає на два три рази,а про препарати таскелети тварин з біології я взагалі мовчу,бо навіть якщо вчителі скинуться грішми то цього не хватить. Батареї не завжди гріють,бо є брак коштів тому деколи буває.Вода в умивальника є весь час.Найважливіше щоб діти слухали вчителів,а їхні батьки їх виховували і тоді все буде добре.

,

вч. алгебри та геометрії Боценюк Ольга Михайлівна, пояснить усе просто на хлопський розум. Так можна довго розповідати про всіх вчителів, але саме головне не злити їх та не нервувати! Також є дефекти у школі, але ці дефекти створюють діти які вчаться у цій школі. Усі пишуть з туалетів смердить, так це правда, але чому? Тому, що діти роблять це посеред туалету, та кидають у туалети бог зна що і після цього туалети забиваються.Медсестра одягається нормально, вона ходить в білому халаті, а в чому ще вона має ходити?Після другого та третього уроків її немає, бо вона в їдальні провіряє якість їжі,а деколи немає після шостого, бо вона йде поїсти. Усі ж мають харчуватися. Стільці в актовому залі поламані через тих ж дітей.Деякі пишуть "забагато здаєм грошей на школу" так шановні батьки навчіть своїх дітей не розписувати школу як розмальовку, не ламати нічого тоді і менше здавати будете.Також трохи дисциплінуйте своїх дітей, бо вони тільки й вміють матами говорити і за школою ходити курити!

,

Школа хороша, вчителі висококваліфіковані наприклад: зауч Жеребух Леся Михайлівна, вона навчить так, що в дев'ятому класі можна ЗНО здавати. зауч Левкович Леся Орестівна,дуже цікаво розказує про культуру, архітектури, про традиції так, що це запам'ятовується надовго. вч. біології Мельничук Галина Романівна ось тут потрібно одразу ж ставати біологами та медиками, бо вона дає дуже великий багаж знань. вч. географії Загрева Людмила Віталіївна, тут потрібно вчити і добре, бо вона поблажок не дає, вчить так, що зрозуміє кожен. вч. хімії Хахула Оксана Йосипівна, вона класний вчитель на уроці можна і пожартувати, посміятись, але після жартів потрібно і попрацювати, Оксана Йосипівна навчить і дуже добре. вч.фізкультури Гасюк Богдан Семенович,розкаже і покаже так, що одразу ж на змагання можна йти. вч.фізики Каньовський Олег Павлович, уміє пояснити і на практиці показати хоч одразу ж берись за роботу. вч. правознавства Васильків Ірина Дмитрівна, навчить дуже добре,закони знати будете.

,

На мою думку школа чудова)Хороші, добрі і люблячі вчителі))Мій класний керівник М.Галина Романівна дуже любимо її всім класом!)Часто їздимо з нею в цікаві поїздки, ходимо до театру і в музеї, гуляємо)Вона дуже гарно все пояснює)Також всі інші вчителі чудові) Особливо П.Марта Орестівна, Б.Галина Дмитрівна, К.В*ячеслав Степанович, З.Людмила Віталіївна, Х.Оксана Йосипівна)) І прохання до користувачів які пишуть тут відгуки-пишіть правильно, ставте розділові знаки, а також імена вчителів потрібно писати з великої літери бо інакше це не повага до них!

,

Як деякі кажуть що вчителі погано вчать то це все брехня Вчителі тут просто супер найкраща вчителька це марта орестівна Як дехто говорить що ореста дмитрівна вчить погано це не правда вона вчить прекрасно пояснює все так що кежен зрозуміє нажаль вчителька з англійської мови в нас одна на уроках ми можемо вчити слова завдяки іграм Тоалети на 3 поверсі вже майже поміняли я надіюсь що на 2 і1 теж поміняють Наші заучі Леся Орестівна і Леся Михайлівна просто супер і наш директор також Медсестра одягається дійсно як на дискотеку В їдальні роздають не дуже смачну їжу А ось крісла в актовому залі слід би було поміняти В деяких кабінетах можна б було поставити батареї Але при всяких обставинах 31 школа the best

,

Привіт всім.Я навчаюсь у 31 школі) Ця школа прикольна ,але є все ж таки недоліки(( У туалетах неприємний запах,незавжди гріють батареї....У туалеті незакриваються добре кабінки, де так неповинно бути. Вчителька з Англійської мови не дуже добре навчає(.Класно навчає Галина Романівна,Надія Дмитрівна,В*ячислав Степанович,Богдан Семенович,Загрева Людмила Віталівна)))))Це вчителі супер....У їдальні все класно претензій немає)))Готують нормально))))Мені ще в цій школі вчитись 4 роки, і я надіюсь що провиду їх в тій школі незабутньо...До медцестри претензій немає крім одної(ЇЇ завжди немає на робочому місті де вона повинна б бути))))Вчителі незавжди добре поводяться до учнів як це б мало бути))))Будуть ще якісь скарги напишу)))))))ЦІ вчителі які я перерахувала їм потрібно поставити пам*ятники ))) ЦЕ ЗОЛОТІ ЛЮДИ))))...........

,

Привіт я навчаюся у цій школі . Просто деякі особи не розуміють що час змінюється і школа теж!!!!!!!!! В туалетах вже не смердить , а якщоб декотрі діти не робили Це на плитку тоб було б ще краще !!!!! вчителі дуже хороші особливо Марта Орестівна Галина Романівна Олена Святославівна Ірина Дмитрівна Ірина григорівна і т.д. За двері у класах відповідають діти і класний керівник ,Яка різниця як вдівається медсестра головне щоб лікувала добре!В їдальні готують добре ще ніхто не отравився як в інших школах!! Двері можуть спокійно бути відчиненими тому що в школі є охорона !!!!!!!! Навіть був випадок що до школи вірвалися хлопці й хотіли щось вкрасти але нічого не вийшло .доказ що охорона в нас хороша !!!!!!!!!!!загалом це все що я хотіла сказати

,

Привіт ! Я перечитала всі коментарі які написані вами з 2012р. по 2009р. . Я вчилася у цій школі тож можу осудити її . +- Деякі вчителі відмінні , на примірі можу сказати точно хто , це Наталя Мирославівна та вчитель з фізкультури +-Дуже добре вчать англійську мову з іграми та вчителька все пояснює +-Вчитель з музики чудово поясює в них є піаніно і можна співати під музику +-Актовий зал великий - Ореста Дмитрівна дуже погано вчить - У їдальні готовлять та продають шкідливу їжу - У туалетах дуже смердить сечею , блювотою та іншими випорожненнями - Медсестра молода вбираєтся як на дискотеку - Стільці у актовому залі поломані - В актовому залі зберігаются речі непотрібні для людей та замки поломані це називаєтся "Беріть хто що хоче" - Двері у класах поломані та обідрані Одним словом єдиним найкращим плюсом це є вчителька Наталія Мирославівна , я б їй поставити пам"ятник

,

школа найкраща... я в цій школі провчилася 3роки якщоби мене не забрли в спортивне училище то я би з радістю там продовжувала вчитися!,але як кажуть:що поробиш..)вчителі суперові особливо В*ячеслав Степанович,Орест Орестович,Олена Михайлівна, Галина Дмитрівна...я їм дуже вдячна за все вони дуже веселі,афігєнські люблю їх...*** я до вас колись зайду... ваша спорцменочка Жені4ка Гон4арук...☺

,

школа так нiчого, але немаэ гурткiв для дiтей. Був гопак, дуже скоро десь дiвся, були танцi - нема. Щось нiчого не затримуэться невже так не вигiдно? Чи оренда зашкалюэ? - Адмiнiстрацiя всiх грошей не заробиш зробiть щось для дiтей. З розмов батькiв, введiть уроки лiкувальноi фiзкультури, в багатьох дiтей проблеми з хребтом. Вправи не складнi i вчитель з фiзкультури маэ iх знати.

,

Школа супер клас

,

Жах

,

Школа Супер!

,

Шановна п.Ірина я вважаю , що школа прекрасна !Стався один неприємний випадок с ким не буває!?У нас у Львові в інших школа ще й не таке можна побачити!!На моїх очах учень з іншої школи вчителя обзивав і вчитель навіть боявся щось йому відповісти!Я вже не кажу скільки вікон було розбито в інших школах! А на рахунок нашої школи можу сказати ,що школа дійсно хороша вчителі легко все пояснюють так , що до кожного дійде! Школа The best!=)Загрева Л.В найкраща і всі вчителі також!=)

,

В Нас вчителі прекрасні , я так думаю. Вчителі не візьмуть від вас взяток , люблять всіх одинаково. я в цю школу перейшов коли мені було 10 років але вже її закінчив поступив в Університет і досить довольний що тут пройшли мої роки! Було багато нових друзів) цікавих знайомств не мало. Одне погано що ще досі туалети не змінили ,мій брат зараз вчиться в цій школі звичайно він не полюблює уроки робити але школа йому подобається) ну особисто моє враження що ця школа дуже хороша !!! І вчителі вчать дуже добре .пояснюють по простому)

,

Школа чудова) я вчусь там вже багато років і не жалію що вибрали батьки саме цю)

,

Дуже вдячні за "щирі вітання з професійним святом", а ще більше за допис про школу на цій сторінці. Будьте послідовною!

,

Школа супер!прекрасні вчителі!!!Мельничук Галина Романівна та Попович Марта Орестівна прсто супер!!!)І взагалі усі вчителі класні!)

,

От цікаво, хто з дорослих цю школу вихваляє??? 18:45 сьогодні захожу - двері відкриті, жодної живої душі в коридорі, хожу ... хожу... шукаю.. з кабінету №2 на першому поверсі чути страшний вереск і крики... дітиська (явно не молодша школа, але й не старша)... закрили їх там чи що??? і явно нема жодного дорослого з ними ... а мені якраз туди і треба - бо без нагляду вчителів з вікна жбурляють каміння по машинах - мені по шибі попали... є цятка тепер... і чим ця школа така прекрасна?

,

люблю школу 31....вона найкраща

,

31- найкраща, усі вчителі чудові особливо мені подобається Мельничук Галина Романівна вчителька на всі 1000000)) і Попович Марта Орестівна прекрасна вчителька) ЛЮБЛЮ 31 ШКОЛУ)))))♥

,

прикольна школа супер

,

Не ідеальна школа як тут пишуть!!!Но я там вчилась і я її люблю!!!Викладачі хороші люди но інколи змінюються на очахЗ янгола в монстра!!!

,

школа чудова вчителi хорошi!

,

прікольна школа! і вчителі там прікольні моя улюблена Петрович Леся Богданівна ! завітайте у нашу школу не пожалієте!

,

школа клас

,

СЗШ №31 СУПЕР!!!Завітайте у 15 кабінет у якому я вчуся,Там ви зможите побачите суперову вчительку(Петрович Лесю Богданівну)!!!

,

Школа кльова вчители супер .Ядуже люблю цю ШКОЛУ .

,

Це одна з найкращих шкіл м.Львова.Приємні спогади,найкращі роки мого дитинства пройшли там.В 2012 буде 10 років як я закінчила її.Дякую всім вчителям цієї прикрасної школи за їхнє терпіння.Особлива подяка моїй першій вчительці Лесі Орестівній і вчительці випускного класу Ірині Григорівній.

,

Це найкрутіша школа

,

супер директор має бути господарем і дбати за дітей. В їдальні холодна і гидка їжа, в приміщеннях - холод, в туалетах - нема води і смердить так, що противно заходити, унітази – мало не ровесники самого директора. Так, що не треба "своїм" людям його захищати. може то сам директор пише коментарі? Тоді, шановний, дбайте трохи за дітей, яких ми вам довірили. Бо вчителі справді хороші і шкода залишати школу через недолуге керівництво

,

І ще до просто мамИ наш директор найкращий у львові а може й в Україні )Так що краще б змовчали на рахунок цього)

,

Школа так. Їдальня та актовый зал в одному приміщені.1 - 4 класс провод ять физкультуру на коридорі, чистота просто супер .для чего уборщицы? гигиена 000.

,

школа - клас! в школі є 3 найкращі місця : -кабінет інформатики - спортзал. - 8 кабінет

,

Школа клас))))

,

Сама краща школа! вже 15 рокiв як живу в России але памятаю Левкович Лесю Орестивну перша вчителька моя в 1993 роци. Всих своих однокласникив, всих вчителив. я вас люблю. памятаю!!!

,

Шановне керівництво школи! Може ви нарешті уже поставите вікна на 3 поверсі для першачків? Мало того що Дошку своїми силами купили, Меблі поробили по 300 грн здирали з кожного учня а їх 27 чол, то ще й чекаєте що ми своїми силами вікна пластикові поставимо?? А туалети??? що Першим-третім класам не потрібно нормальних туалетів, умивальників??? Та хватить уже з батьків здирати по 400-500 грн на рік!!!!!! самі трошки робюіть щось, це ж державна установа!!!! НА рахунок навчання - задоволена, багато задають для дітей 1-х класів, але навчання терпиме.

,

Нормальна школа і нормальні вчителі)))

,

школа реально хороша вчителі класні і деректор Цар О.М супер 2011 року з 11а класу всі поступили у ВУЗИ ........там реально надають знаня:)

,

За смердючі туалети і холод в класах відповідає в першу чергу не завгосп , а директор, бо завгосп працює безпосередньо під його керівництвом ! Якщо за все відповідальність несе завгосп , то навіщо тоді у школі директор???

,

Ми не можем дати собі ради з німецькою мовою, таке враження, ща зразу з першого року навчання потрібно наймати репетитора, тоді для чого вчитель, якщо не може навчити елементарному. Мені цікаво чи директор відвідує уроки іноземної мови, щоб подивитись, що знають діти, чи йому всерівно? Для чого є обовязковим вивчення німецької мови, якщо ви не маєте кваліфікованого вчителя. Прислухайтеся будь-ласка.

,

Дуже висококваліфікаційний педколектив, за окремими вийнятками, які є всюди. Діти при бажання отримують хороші знання. Зате завгосп Бук разом із смердючими старими, вічно без води туалетами просто вже дістав, школа мало що опалюється. Діти мерзнуть. Просто ганьба, що нині у Львові може школа бути в такому плачевному стані через безгосподарність і безвідповідальність.

,

Школа хороша в плані відповідальних і хороших педагогів. Тут той, хто хоче здобути знання, їх обов язково отримає. Заучі хороші і відповідальні. Але господарська частина на чолі з завгоспом Володимиром Васильовичем - завал повний. Туалети в жахливому стані, це ганьба, щоб нині в школі були такі туалети! В сільських школах і то кращі! Опалення теж майже відсутнє. Діти зимою і в міжсезоння замерзають. Повна безвідповідальність і безгосподарність! Такий собі пан завгосп НІЧОГО не робить для школи - зате все для себе, чим кидає тінь і на директора. Може вам, панове пора на пенсію?

,

Школа - супер!!!!

,

Школа найкраща .на мою думку кращох школи у Львовы немаэ.Тут у вчителів добрі відношення і взагалі добре навчають . якби я вчився в інші школі якщо переходити я б перейшв у 31. Хочу подякувати класному керівнику Андрушків О.М за добрі відношення і всім вчителям.школа the best☺

,

я дуже сильно люблю свою школу,і керівничка наша просто супер:)!

,

Я дуже обожнюю свою школу номер 31

,

Ми дуже любимо нашу школу, а також вчителів , завучів і директора!!!!! 31 школа НАЙКРАЩА! 6-А також ( 7 кабінет ). Завітайте в нашу школу вам будуть раді!!!!!

,

я всіх люблю особєнно кулика з 7-а хочу з ним зустрітися в неділю о 15 годині

,

Загрева Л.В найкраща. вона дуже дуже нам подобається якщо чесно всі вчителі теж кльові .боценюк о.м дуже кльова вона як і галина романівна добре пояснює наші всі всі вчителі незрівнянні з іншими . заучі супер-пупер

,

ми любимо школу особливо нашу керівничку вона the best (найкраща)

,

Всі супер.вчителі теж .керівничка Л.В просто незрівнянна.тільки в школу не хочу ходити

,

Школа супер.Вчителі теж. Всіх люблю цьом.

,

Хай мовчуть наша школа просто супер а вони просто заздрять хай заткнуться!!!!!!!!!

,

як учні ставляться до школи, так і вона до них. це за аналогією сентенції "світ довкола тебе є таким, яким ти його хочеш бачити, або - яким ти його робиш" коли у школі вчились такі "колишні випускники", приміщення було обшарпаним на вигляд, мабуть завдяки руйнівним діям декотрих учнів, які копали по стінах, били вікна цеглою і шкодували копійок та своїх рученьок, щоб нормально відремонтувати власну парту. колишньому випускнику: не ведіть своєї дитини в нашу школу, нехай вона іде руйнувати іншу. ті, що залишились працювати у школі, не залишили її у важкі для всіх часи (з корабля в бурю першими втікають щурі...) старий кінь борозну не псує...

,

Ви колишній учень мабуть курили за школою а не вчились Ідальня давно вдремрнтована вікна умивальники плитка сцена приведена в порядок А ви думаєте вибити це так легко Вчителі хорош староі закалки може вам підходять нові молоді кадри то шукайте якщо знайдете хорошого то обов"язхково напишіть де Сором паплюжити рдну школу

,

Суперова школа!

,

Хай= )))Я вчуся 4-й рік в 31 школі=)))Вона The Best=))) Вчителі просто супер=)))Всі абсолютно=)))Якшо хочете переводитись в якусь школу, то тільки в 31=)))

,

Мені цікаво, хто пише, що школа суперова і найкраща??? Ви там були? Я закінчив школу давненько, тоді це був жах, і ставлення вчителів і атмосфера і добробут самої школи. Я досі шкодую що не перевівся в іншу. А тепер який вигляд ця "суперова школа" має, заклеєні ПЛІВКОЮ вікна (там навіть перебувати шкідливо), а скільки років ставились склопакети, про це навіть по телебаченню показували, а стіни, з яких ледь не обвалюється цегла, яка їдальня, і це можна продовжувати довго. Чому керівництво інших шкіл може отримати (вибити) фінансування, а даний директор не встані, чи можливо ці кошти "кудись стікають". Які зараз вчителі - не знаю, але напевно, ті які не змогли працевлаштуватись в краших закладах. Тому - шкода дітей, які через певні обставини змушені туди ходити, а своїх дітей я туди не віддам. Це - найгірша школа!

,

школа міцніє! мікроклімат (людські стосунки) - якнайкращі. це справді важливо. а вчитися треба все життя, не тільки в школі. У школі потрібно тільки навчитися вчитися, а потім, "по ходу" ще здобувати знання. до Ірини від 11.03, спеціально: учні з елітних шкіл теж ходять до рЕпетиторів, і високі бали всяких "гімназій" на ЗНО - це результат роботи репетиторів, яких наймають заможні батьки. бо діти є діти: і у нас є талановиті, здібні та сумлінні, і у елітних школах є ліниві та недовчені. наші учні нашу школу ще піднімуть! правда?

,

Ця школа одна з найкращих...Суперашка.

,

Як на мене,то це слабенька школа..... Взагалі то в мене сестри там вчилися, то рівень їх знань не дуже...., щоб поступити в університет мусила ходити до рипетиторів, хоч вона і старанна в навчанні....

,

malo chogo pruemnogo shob zgaduvatu

,

школа найкраща ми the best ми i love сзш№31 м.львова до школи йдемо як на свято завiтайте у 5 кабiнет

,

Школа просто супер!!!!!!!!!!=))))))))) в цій школі можна найти і хороших друзів і когось ближчого ніж друзі! я кожен день в неї ходжу(ну звісно крім суботи і неділі) і завжди в школі весело! школа бест!

,

Привіт народ. я вчуся в цій школі уже сім років моя класна вчителька Васильків Ірина Дмитрівна вчителька історії сама найкраща. у цій школі завжди цікаво там дуже добрі вчителі бажають дітям тільки найкращого. я вчуся на даний момент в 7б класі в 5 кабінеті мені дуже подобається одна дівчина з не нашого класу але походу я їй ні підкажіть що мені робити. школа №31 назавжди буде найкращою.

,

Найкраща школа! Вчителі суперові,директор і завучі всі вони-the best.В кожному кабінеті пластикові вікна... Заходьте в 7 кабінет-найкраций кабінет він повністю відремонтоватий і я в ньому вчуся.

,

Школа найкраща

,

класна школа!

,

Супер школа

,

Школа найкраща в світі!!! Я дуже задоволена, що все своє дитинство я провела саме тут!!! Вчителі тут найкращі, із розумінням ставляться до дітей, надають прекрасний багаж знань, можуть вислухати і дати хорошу пораду!!! За останній рік школа стала справді дуже красивою! спортивний майданчик просто супер, із сусідніх шкіл діти приходять сюди і дуже задоволенні своїм перебуванням тут!!!!! 31 завжди залишиться в моєму серці!!!! Моя вам порада: приходьте саме в цю школу, тому що вона - найкраща!!!!

,

сама краща школа

,

Школа клас

,

Школа просто супер!!!!! сама краща школа у Львівській області!!!! якщо туди підете не пожалієте!!

,

Школа-супер. вчытелы спрады вчать не тыльки шкыльних дисциплын, а й розуму. якщо комусь потрыбно помыняти школу-йдыть тыльки в 31

,

Моя супер=колишня школа.......

,

школа хороша...вчителі також...зробили ремонт...поставили умивальники у їдальні так що не треба "ля-ля"...кортше кажучи піднімається школа )))

,

Школа супер!!!!

,

школа-супер !!!

,

Повірити не можу, що це гарна школа????!!!!!.Бомжатнік самий натуральний-на третьому поверсі ваняє сечою з параші ,бо туалетом це не назвеш!!!!!! в столові умивальника нема !!!!!!......про всіх вчителів не скажу ,але про шановну Химич Н .І .-вона помилка в цій школі,може буде розумна людина і виправить цю помилку ,тоді вже не буде кому калічити дітей молодших класів!!!!!!

,

дуже гарна школа. я у ній зараз навчаюся і ніскільки про це не жалію. там працюють вчителі від Бога. сзш№31 the best

,

У мене залишилися лише хороші спогади . Було багато цікавого , вечори , спортивні змагання . Вчителя були хороші .А зараз зробили ремонт ,поставили вікна пластикові . Будь-яка гімназія позаздрить !!!

,

і колись була класна, і тепер. там вчителі по-людськи ставляться до учнів, а не так, як в більшості шкіл. і не сачкують

,

школа класна !!! я закінчила іі !!! тількі хороші спогади ! директор клас!!!

,

Привіт! Школа - 31, одна з багатьох середніх шкіл України, але не в кожній школі знайдеться випускник, який є керівником ДУС при Президенті України, в нас такий є, це І.Тарасюк.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові