Школи в Києві
Олександрійська гімназіяПро школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
 • Гімназія
 • денна
 • приватна

Олександрійська гімназія — перша приватна гімназія України, навчальний заклад, який включає початкову школу та власне гімназію. Діяльність Гімназії концептуально спрямовано на всебічний гармонійний розвиток кожного учня, на забезпечення індивідуального, диференційованого підходу в процесі навчання і виховання, максимальне розкриття здібностей кожного.

Найважливіше для педагогів Гімназії  — не тільки зберегти та розвинути неповторну індивідуальність кожного учня, але й навчити дитину мистецтву жити у злагоді зі світом. Гармонійно розвинена людина, впевнена в собі, здатна обернути могутність людського інтелекту на добро, — ось той результат, якого ми прагнемо.

Гімназія застосовує найсучасніші педагогічні технології, які чудово поєднуються з досягненням та досвідом вітчизняної та зарубіжної педагогіки.

Гімназія забезпечує поглиблене вивчення англійської, німецької, французької мов, викладання деяких предметів іноземними мовами. Серед навчальних дисциплін — також філософія, психологія, економіка, право, менеджмент, міфологія, світова художня культура, хореографія тощо.

В Гімназії працюють висококваліфіковані спеціалісти, відомі педагоги, автори підручників і посібників, а також талановита молодь. Гімназія підтримує партнерські стосунки з навчальними закладами низки зарубіжних країн.

Гімназія має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання. Створені всі умови для навчання та відпочинку гімназистів, особливі умови — для шестирічок-першокласників.

Діяльність Гімназії відзначена низкою високих міжнародних та національних нагород, неодноразово висвітлювалась у пресі, на телебаченні, у виданнях з питань освіти.

Крім навчальної діяльності Гімназія пропонує низку додаткових занять у другій половині дня, а саме: футбол і теніс, волейбол і фітнес, тхеквондо та шахи; театральна студія та студія образотворчого мистецтва, рукоділля та робототехніка, музична студія (фортепіано, скрипка, гітара), вокал, хор та хореографія.

Протягом багатьох років Олександрійська гімназія посідає найвищі місця в рейтингах кращих приватних навчальних закладів Києва та України.

Умови прийому:

 • Гімназія здійснює набір з першого по одинадцятий клас при наявності вільних місць.
 • Усім, хто вступає до гімназії, за винятком майбутніх першокласників, пропонується пройти співбесіду з декількох основних дисциплін, зокрема з математики, мов і, за необхідністю, з інших предметів.
 • Прийом до першого класу здійснюється за умови достатнього рівня
  психологічної та фізичної готовності дитини до школи, уміння взаємодіяти з учителем і дитячим колективом. Спеціалісти гімназії
  перевіряють рівень розвитку пізнавальних можливостей (мислення,
  уваги, пам’яті), загальний розвиток.

Необхідні документи:

 • Оригінал свідоцтва про народження дитини.
 • Паспорт одного з батьків.
 • Дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см.
 • Індивідуальну медичну карту (форма № 026).
 • Заяву одного з батьків.
 • Особову справу учня (при вступі до першого класу не надається).

Вартість навчання.

З питань вартості навчання вам необхідно звернутися за телефонами:

У вартість включено навчання, заняття в студіях, гуртках, секціях і на
факультативах, консультації, триразове харчування, екскурсії у музеї, театри та повний комплект підручників та робочих зошитів.

Оплату можна робити одноразово або частинами протягом навчального року.

У разі навчання двох або більше дітей з однієї сім'ї надається знижка.


Відгуки

64
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я випускник 11 класу, дякую моїй вчительці пані Наталі за допомогу, підтримку та терпіння! Буду сумувати!

,

Дитина закінчила гімназію у червні, вже обрали та подали документи до університету, маємо гарні знання, тому , сподіваємось, проблем зі вступом не буде

,

Дуже вдячні Олександрійській гімназії за гуманітарну допомогу та обереги для військових від діток!!!!!!

,

Дуже безпечна школа з власним укриттям - це зараз головне, щоб дітки були в безпеці. І уроки проводяться в укритті!

,

Вынуждены были переехать с родного Харькова в Киев, долго выбирали приличную школу для сына, соответствующего уровня, остановились на Александрийской гимназии, довольны)!


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві, робота в Києві