Школи

Середня школа №50 ім. А.С. МакаренкаЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Віддам певно дітей коли будуть в цю школу. Англійська певно там на високому рівні і інформатика. В "лихі дев"ясності"(дев"ясності роки минулого століття) там було багато криміналізованих учнів і педагоги "радянської закалки". Зараз там тих людей нема.

,

Вчився в тій школі, а учні і педколектив мудрість і інтелект вибити не змогли... І зацькувати і "засушити" не змогли...Вчасно "катапультувався" з цієї школи. Коли одружусь і будуть діти--прикладу всіх зусиль щоб мої діти не вчились в тій школі. Свій і чужий досвід врахував. Що таке булінг знаю на собі. Як там "сушать"--знаю. Зроблю все можливе, щоб мої діти там не вчились. Щоб не пережили ту "атмосферу", що я пережив. І я не допущу щоб виродки вибивали морально і фізично ініціативу, інтелект і право вибору в моїх майбутніх дітей. Не попадуть мої діти до учнівського і педагогічного колективу цієї школи. Я на крок попереду...А якщо попадуть, то будуть підготовлені. І я і моя майбутня дружина і мої діти будуть в повній боєготовності. Але певно попадання моїх дітей в цю "лузу" не буде. Бо я життя покладу за своїх дітей, щоб їм не завдали психологічної і фізичної травми. Ні педагоги, ні однокласники. Я на крок попереду...

,

Вчився в США 50 ще в дев"ясності роки. В роки рекету і первинного накопичення капіталу. Досвід від навчання в цій школі негативний. В молодших класах мене класна керівничка тягала за вухо. В середніх класах мене однокласники хапали і били головою о стіну. Класній керівничці треба було бути вихователькою в дитячому садочку, а не класним керівником. А один вчитель давав конспекти вищого навчального закладу в середній школі...Ще одна вчителька не давала списувати незапам"ятований матеріал. На дискотеці шкільній коли був "білий танець" мене запросила на танець дівчина, а однокласники з паралельного класу блатні сказали мені в туалеті що мене в"б'ють якщо я з нею потанцюю.

,

Гірша школа в який вчився(2000р)! Жахливі вчителі, директор взагалі жах!!

,

Вчилася у цій школі в 90 роках. Що можу сказати? Враження змішані, з одної сторони талановиті вчителі, яких приємно згадати ( Марина Ігорівна, Едмунд Щебальський, Ірина Гончаренко, вчитель фізики Львович та інші), а з іншої - трохи бидловатий контингент учнів, в університет вступаєш і розумієш, що в школі крім знань, є важливим сам якісний колектив учнів, а 50 школа цього не дає. З мого класу практично не має успішних людей, більшість прості працівники. Тобто школа для звичайних, а не для успішних у майбутньому! Своїх дітей я сюди не віддавала.

,

Надзвичайна школа, вона не дуже "розкручена" і популярна, але ті хто там навчались - в більшості розуміють, що знання там дають дуже хороші. Звичайно, не можуть усі вчителі подобатись всім, це нормально, хоча особисто в мене з усіма були хороші відносини. Чув я про корупцію на рахунок атестатів (сам ніколи ні з чим не стикався), але точно знаю, що абсолютно всі вчителі без всяких хабарів дають дітям глибокі знання. Ідеальних шкіл не буває, але особисто мені ДУЖЕ сподобалось тут навчатись, і я часто згадую про крутих вчителів Полтінніка, і про їх атмосферу.

,

Гарна школа. Рівень підготовки досить сильний. Звичайно, в старших класах необхідні репетитори, але це у всіх школах. А от колектив вчителів дуже різний - є сильні, відповідальні, віддані роботи, а є ті, що "відробляють".

,

Чудова школа

,

В 80-х годах - уровень преподаваиня по языкам, литературе, химии, физике и географии (и даже НВП) - недосягаемый для других школ Львова

,

Я зараз вчуся в 6 класі Харківськой ГІМНАЗІЇ і бачу, що рівень навчиняя в вашій школі набагато вищий. Перші 2.5 класи я вчилася в б класі, можу сказати, що школа прекрасна. Нажаль в мене складне життя, я рано подорослішалА, стала розуміти деякі речі, що е зрозумілі моїм одноліткам. Велике спасибі Оксані Василівні - я приїхала в цю школу не розуміючи української мови. Зараз я вважаю Українську за свою першу мову, хоча сім'я російська. Дуже не вистачає підтримки друзів - моя нова школа вся складається із ненависті і грубіянства. Мені дуже важко залишатися відмінницею - всі однокласники навколо мене дуже погано вчаться. Мені немає на кого рівнятись. Ще раз хочу подякувати Оксані Василіні - моя друга мама зробила все, щоб ми стали найкращими. Якщо вона все ще працює в цій школі, скажіть їй, що я все ще її пам'ятаю... А як живе 6-Б клас? Зараз я повинна була вчитися в ньому... Чи все гаразд? Я б дуже хотіла побачити їх всіх. З любов'ю і пошаною Ваша учениця Каюн Дар'я Олександрівна

,

Школа не те, що погана, а дуже погана! Керівництво робить все, що йому хочеться, виганяє тих, хто йому не подобається та агресивно відноситься до дітей. Усі старші класи обговорюють ціну атестату. В школі активно займаються булінгом і ніхто не звертає на це уваги. Адміністрація вибирає собі любимчіків і закриває очі на все, що вони роблять. Рівень навчання надзвичайно низький.

,

Чудова школа, хороші вчителі. Подяка адміністрації школи, заступникам директора Олені Вікторівні та Галині Дмитрівні, директору Бєлову Ю.В. Мій син гордиться що був випусником 50 школи

,

Школа хороша, вчителі хороші. Мій син задоволений, все звичайно у порівнянні. Заступники директора Олена Віктрівна, Галина Дмитрівна та директор все роблять для навчання учнів. Дякую.z

,

Дякую всім вчителям. Олена Вікторівна, вам особистий респект- дякуючи вам отримав 11 балів з географії на ЗНО з географії. Хороша школа!

,

Школа в цілому хороша. Особлива подяка вчителям, які вміють вчити, поважати, висловлювати думки. Я випускник 2017 року , дякую вчителю географії Олені Вікторівні, бо навіть сам несподівався, що здам ЗНО з географії без підготовки на 11балів.

,

Поздравляю выпускников 1988 года с 30- летием окончания школы! Всем удачи, всего наилучшего, здоровья Вашим семьям. Огромное спасибо всем педагогам, учивших нас. Вечная память тем, кого с нами нет. Низкий поклон Вам, Юрий Вадимович, за все. Да хранит всех Господь, Христос воскрес. Зюзин Анатолий Борисович, выпускник 10-а класса (1988, кл. рук. Запромётова Алла Ивановна), директор МОУ "Центр образования "Янино", г. Санкт-Петербург

,

Дітей у цю школу не віддам. Претензії є до окремих вчителів та до рівня культури учнів. Чому може навчитися дитина, якій вчителька зі світ. літ. каже "слушай, иди погуляй", хоча знаходиться не в своєму кабінеті? Рівень знань за результатами ЗНО також у більшості є недостатнім, більшість людей брала репетиторів. Культура учнів школи - теж проблема. Директор знає, що діти курять та випивають прямо за школою. Директор рекомендує таким учням не кинути палити, а курити за межами школи. Учні в їдальні не спроможуться віднести тарілки до стола з брудним посудом. Деякі учні плювали у чашки з чаєм, який потім пили першачки. Культура вахтерів низька. Вхідні двері закриті, не бачив замка. Я двічі потягнув двері на себе і тут чую крики "бл%;ь, не видно, шо закрито?". Часто крали речі. Є хороші вчителі, але їх не помітно за тими, яке може навчити лише хамити людям.

,

Школа в цілому не погана , більшість вчителів працюють з хорошою віддачею та дають досить не погані знання. Діти працюють , здобувають призові місця на олімпіадах, спортивних турнірах. Тільки шановні батьки, ви повинні бути готовими до того, що для завуча з національного виховання, а по сумісництву вчителя географії це не показник. І будьте готові до того, що вам скажуть, що все залежить від іншого,а інше ..... Спитайте хай вам пояснить? Можна було б багато розказати на цю тему, але не хочеться копирсатися в цьому. Шкода, що такі " горе-вчителі" відбивають у дітей охоту бути особистостями. Та ще з шкільних років, вже на таких елементарних речах показують, як починає зароджуватись корупція.

,

Школа особливо нічим не відрізняється від інших. І кабінетами, і вчителями. Дякую вчителям початкових класів-уважні, чуйні. А от що далі? Деякі вчителі можуть дозволити собі не проводити уроки. Вчителька з англійської (завуч) таке враження, що заснула ще у 80 роках (вимова та методи викладання- радянські часи). Хоча підручники сучасні. А так цілком нормальна школа.

,

Ну по перше вчителі не поважають думку учнів. Не всі звісно, але деякі з них навіть виганяють з класу якщо просто покласти голову на парту!!! І це після того як прочитав те що сказали!!! Дуже часто, якщо ти просто не приходиш в школу, бо хворий і при цьому на хімії самостійна ставлять 1. Тому я вже не можу дочекатись дня щоб піти з цієї школи! Є плюси тобто деякі вчителі Оксана Валентинівна, Надія Іванівна, Аліна Анатоліївна, Ірина Валентинівна, Марина Ігорівна.

,

Я дуже незадоволена охороною школи за яку батьки платять немалі гроші. Хотілось би знати що саме входить в обов"язки охорони, зокрема минулого року мала дуже неприємний момент, коли моя дитина (початкова школа) на перерві бігала і розбила голову. Невже охорона не повинна контролювати порядок на перервах, хоча б робити зауваження дітям які шалено бігають?! Крім того одного разу мій брат забирав дитину зі школи, так охоронець спокійно курив і навіть не поцікавився з якою метою небритий, дорослий дядько прямує до школи о 13:00год. Прикро, лише наш клас віддає 750грн. в місяць, а на що невідомо!

,

школа клас учителя прикольниє

,

Очень храмает репутация по языковому вопросу. Надо что-то или кого-то менять и всё будет гуд!

,

закончил школу! спасибо родной школе, учителя здесь самые лучшие. Такой хорошей школы нигде нету. спасибо вам за все!

,

Закінчив цю школу, і дуже задоволений нею.

,

Школа очень слабенькая :( Хорошо, что хоть можно учиться на русском!

,

Хотілося б почути аргументи, чому школа не подобається? Адміністрація школи налаштована на діалог і готова чути і слухати тих, хто справді має аргументовані відгкуки.

,

Школа Жахлива.Зовсім не подобається

,

дитина вчиться в початковій школі,вчителькою дуже задоволена і я і, головне, дитина. Однак є і зауваження - англійська дуууже слабенька- її практично нема, і стосовно прибирання- дитина приходить до дому з дуже брудним одягом, на коридорах можна садити бульбу - протоптані стежки в пилюці, по кутах купки з волоссям, піском....

,

Початкова школа "зе бест" . Рекомендую!

,

Правда, є у нас і такі випадки, коли медалісти здають ЗНО не на найвищі бали. Завжди є питання психологічних моментів, хвилювання, уміння писати тести. Подивився по оцінках школи за останній час - або 5 або 1 - така полярність оцінок, на мою думку, говорить про те, що школа має свій характер, який не буде усім до вподоби. Але точно школа не є сірою, безбарвною, на 2-3! Найголовніше, що у тих учнів, які хочуть розвиватись, вчитись, пробувати себе скрізь: спорт, музейна педагогіка, Що?Де?Коли?, конкурси, олімпіади, турніри, творчість - є така можливість!

,

Рівень ЗНО не демонструє рівня навчання у школі, адже більш ніж 95% абітурієнтів ходять до відповідних репетиторів. Повторюся: шктільне навчання не показник ЗНО. Та й чув я про вашу відміницю , яка мала медальку, а ЗНО здала паршивно.

,

Щодо вимог, то справді, ми намагаємось дати нашим учням якомога більше знань, умінь та навичок, щоб їм було легше далі в житті. У школі навчається близько 370 учнів. Маємо численні перемоги в олімпіадах, турнірах, конкурсах. Переважна більшість випускників 2013/2014 року, які поступали до Вищих навчальних закладів, навчаються на державній безкоштовній формі. Це говорить про високий рівень навчання у школі, на нашу думку. Також маємо цього року особливу гордість - наша випускниця набрала на ЗНО максимум 200 балів одразу з двох предметів - хімії та біології. Отож, наша школа серед 50 навчальних закладів України, які можуть похвалитись таким досягненням!

,

Школа прост найбільший відстій. Хочу вже домучити останній рік і вийти звідси подалі. ПРосто жах. Топ найгірших вчителів- фізика, зарубіжна літ., біологія- вчителі просто жесть. Вимог багато, двійок багато, задовбують -багато. А взагалі тут майже пусто. Учнів до 200 осіб напевно, капець. Рейтинги на лице

,

Я благодарен своей школе за правильный выбор профессии. Низкий поклон всем учителям, учившим меня. Очень приятно их видеть и сейчас в строю: Белов Юрий Вадимович, Березинская Наталья Романовна, Шейко Людмила Андреевна, Лаский Ирина Валентиновна, Кобак Ганна Степанiвна. Вечная память всем, кого уже нет с нами. И сейчас по сайту видно, что школа живёт и развивается. Юрию Вадимовичу, особое спасибо! Я же тоже в 7 классе получил диплом победителя областной олимпиады по химии. Удачи всем и всього найкращого в такий нелегкий для Украiни час! Зюзiн Анатолiй, випускник 1988 року, директор МОУ " Янинская средняя общеобразовательная школа", Санкт - Петербург, Россия

,

Школа-мега!!!классная школа

,

школа дуже подобається.!!Школа просто супер!!!

,

школа просто супер!!1найкраща!!

,

найкраща школа!!!

,

Вчителі за дітьми не пильнують: дитина може місяць не ходити на заняття і цого ніхтоне помітить. Попри двократний конкурс в українські класи першачкам нав'язують порожній російськомовний клас. Школа,тримається лише на тому, що поруч управління СБУ та партійне училище. Типовою стала ситуація коли вчителі вимагають відвідувати їх платні курси, а решта дітей, приречена на погані оцінки. А в результаті талановиті діти, яким ці горе-педагоги повиставляли явно занижені оцінки, отримують на незалежному набагато кращі оцінки ніж вихованці цих "недо-вчителів". Хоча насправді, чисто математично, дуже легко порівняти оцінки незалежного з атестатом. Але не ті часи! Раджу батькам самим зробити вірні висновки - в окрузі є багато гідних шкіл! Любіть своїх дітей і не лінуйтеся перейти пару метрів задля їх добробуту.

,

Школа просто ужас. Я выпустился в етом году. Выпускной просто недопустим. Дети употребляли много алкоголя, учитя говорили всё что думали про них. Безалаберность.

,

Я не погоджуюсь з коментарями, я випустилась у цьому році. По-перше, дуже дружній колектив вчителів, вчителі дуже рідко можуть підвищити голос, і це тільки тому, що учень дійсно винен. По-друге, вчителі з україньської мови дуже добре пояснюють і навчають, і те що ви будь ласка пишете через дефіс, це тільки ваша проблема. А взагалі, школа добре розвиває дитину у навчанні, у творчості, у нас багато призерів олімпіад, спортсменів, науковців. В мене про цю школу залишуться тільки хороші спогади.

,

Мені ся школа до вподоби. Я з Закарпуття приїхав, спочатку в Героїв Крут був, а тепер тут. Все класно.Я тут навіть свою любов знайшов))

,

Школа справді бридотна. Вчителям всеодно( лише 2 нормальні вчителі у школі і то я не в них навчалася) Я 9 років провчилася і писала будь-ласка через тире і це моя привичка тепер. Школа просто найгірша. Вчителям всеодно на учнів і це правда, а на рахунок фізики теж капець - викладає на рівні профільного у природничого, я б її забив просто на місці, також біологія трошки з розуму зійшла.

,

не згідна з попереднім коментарем,в мене є з чим порівняти.адекватні вчителі,вимагають знань і без всяких натяків на гроші,на відміну від академ.гімназіі,з якоі ми перевелись!марія михайлівна(укр.мова)-найкраща!!

,

Скажу відверто -бридотна школа. Погоджуюся з усім нижче сказаним та хочу додати, що справді жах. Коли я випускалася, то стали дуже поширені чутки про ціну атестата(небуду вказувати). також у пожруги моєї мами у дитини були деякі проблеми- його ображали однокласники у 1 кламі, так вчителька коли їй розповіли сказала що це не її турботи, нехай самі розбираються. Також що намагаються здерти грошей як побільше -на ремонт дверей, новий паркет і т.д.

,

Я недавно випустилася з цієї школи і згадую її незовсім приємними словами. Учителі можуть серйозно підвищувати голос, деякі вчителі викладають свої предмети дуже жорстоко, на рівні профільних, наприклад фізика, ЖАХ а не школа.

,

Жахлива школа. Уся майже розвалюється. Учнів не більше 350 осіб Туалети просто невимовно-жахливі. Учителі егоїстичні, незважають на думку учнів НІКОЛИ, їм всеодно. Директор нічого не робить узагалі. Вибачте будь-ласка за вираження, але коли я на 2ий день прийшов до школи, то лайно лежало прямо посеред проxоду то туалетних кабінок. Жах а не школа!!!

,

класна школа

,

нам в школу у 2013р. підкажіть,коли нам записуватись.дякую

,

просто клас

,

чудова школа з приємною атмосферою, музикою на перервах, кучою конкурсів.просто краща

,

Выпускница 1967 года. 2 февраля 2012 года поздравляю родную школу с днём рождения! Учителям, ученикам, выпускникам - здоровья и удачи.

,

Самая лучшая школа на свете!!! Хоть я в ней проучился 9 лет, но всё - равно ОНА останется у меня в сердце...

,

люблю свою школу!)))

,

чудова шкопа

,

Я заметил, что здесь каждый учитель имеет особенный подход к ученику. Мое мнение: "отлично" !

,

Суперова школа!

,

Школа просто супер, я тут навчаюсь з 3 класу, освіта глибока та доступна, дружній колектив, розумні діти.

,

Я тут з ?-го класу,і получаю прекрасні емоціїї,бо школа просто бомба,правд-супер!

,

Відстій повний,жахливе навчання і вчителі, дуже нераджу!

,

Тут самі добрі вчителі. Я навчаюся в 5-а класі і наш керівник Літепло Марія Михайлівна найкраща!

,

Класна школа!Все просто офігенно!

,

Я учениця 9-Б класу.Школа посто суперова.Хороший та добре освідчений викладацький колектив.Палтаха THE BEST)))))))

,

школа просто Мега))** учителя тоже))** особенно я с 9-б класса вообще супер))

,

Я вчуся у цій школі з 2-го класу. Тут найкращі викладичі і коллектив вцілому!

,

Поміняла декілько шкіл у різних містах України. Ця - найкраща

,

Очень хорошая школа с хорошими традициями, узучаются три языка, сильная информатика очень и естественные науки! Рекомендую!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові