Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 8:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


427
учнів
20
класів
55
осіб персоналу
8
інклюзивних класів
15
учнів в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

76
16
по місту
168
55
по області
958
425
по Україні
148,96
0,92
Середній бал
33
8
учні складали НМТ
129
30
тестів НМТ

75 по місту
189 по області
1137 по Україні

88 по місту
220 по області
1380 по Україні

103 по місту
268 по області
2445 по Україні

53 по місту
109 по області
395 по Україні

14 по місту
31 по області
211 по Україні

Німецька мова 168,00

Фізика 152,00

Географія 142,67

Українська література 169,33

Останнє оновлення 9 лютого 2026


Відгуки

68
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Вадим, 02.03.2022, 22:06

Віддам певно дітей коли будуть в цю школу. Англійська певно там на високому рівні і інформатика. В "лихі дев"ясності"(дев"ясності роки минулого століття) там було багато криміналізованих учнів і педагоги "радянської закалки". Зараз там тих людей нема.

Вадим, 02.03.2022, 14:45

Вчився в тій школі, а учні і педколектив мудрість і інтелект вибити не змогли... І зацькувати і "засушити" не змогли...Вчасно "катапультувався" з цієї школи. Коли одружусь і будуть діти--прикладу всіх зусиль щоб мої діти не вчились в тій школі. Свій і чужий досвід врахував. Що таке булінг знаю на собі. Як там "сушать"--знаю. Зроблю все можливе, щоб мої діти там не вчились. Щоб не пережили ту "атмосферу", що я пережив. І я не допущу щоб виродки вибивали морально і фізично ініціативу, інтелект і право вибору в моїх майбутніх дітей. Не попадуть мої діти до учнівського і педагогічного колективу цієї школи. Я на крок попереду...А якщо попадуть, то будуть підготовлені. І я і моя майбутня дружина і мої діти будуть в повній боєготовності. Але певно попадання моїх дітей в цю "лузу" не буде. Бо я життя покладу за своїх дітей, щоб їм не завдали психологічної і фізичної травми. Ні педагоги, ні однокласники. Я на крок попереду...

Вадим, 02.11.2021, 06:02

Вчився в США 50 ще в дев"ясності роки. В роки рекету і первинного накопичення капіталу. Досвід від навчання в цій школі негативний. В молодших класах мене класна керівничка тягала за вухо. В середніх класах мене однокласники хапали і били головою о стіну. Класній керівничці треба було бути вихователькою в дитячому садочку, а не класним керівником. А один вчитель давав конспекти вищого навчального закладу в середній школі...Ще одна вчителька не давала списувати незапам"ятований матеріал. На дискотеці шкільній коли був "білий танець" мене запросила на танець дівчина, а однокласники з паралельного класу блатні сказали мені в туалеті що мене в"б'ють якщо я з нею потанцюю.

Павло, 14.06.2021, 14:32

Гірша школа в який вчився(2000р)! Жахливі вчителі, директор взагалі жах!!

Марина, 27.04.2021, 12:24

Вчилася у цій школі в 90 роках. Що можу сказати? Враження змішані, з одної сторони талановиті вчителі, яких приємно згадати ( Марина Ігорівна, Едмунд Щебальський, Ірина Гончаренко, вчитель фізики Львович та інші), а з іншої - трохи бидловатий контингент учнів, в університет вступаєш і розумієш, що в школі крім знань, є важливим сам якісний колектив учнів, а 50 школа цього не дає. З мого класу практично не має успішних людей, більшість прості працівники. Тобто школа для звичайних, а не для успішних у майбутньому! Своїх дітей я сюди не віддавала.


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.