Школи

Середня школа №65Відгуки156

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа в цілому нормальна тільки вчителі просто жахливі Я люблю вчительку Наталію Фомін, але вона деколи може дуже сильно кричати на дітей та занижує оцінки всім Єдині хороші вчителі це Наталія Іванівна більше немає. Їдальня це жах

,

Школа ,як школа….Все залежить від керівництва…Його моралі…Йього ставлення до людей…Що можна очікувати від вчителів…,якщо керівництво одиноке,озлоблене...

,

Спочатку наша школа була скучна, но після нового президенту школи Наталі Ковальчук стало все краще і веселіше! Деякі вчителі добре і це супер, обожнюю вчительку Наталю Мировнівну і вчителя Ігора Анатолійовича.ЧУла що будуть реставрувати Їдальну я просто здивована чекаю з нетерпінням!!!Школа стала чудова! Мед персонал не дуже вічливий. А так все супер.

,

Школа бомба і вже обновляється класно

,

Навчалась у 9 Д класі. Вчителька прекрасно справляється зі своєю задачаю "Принижувати дітей і доводити їх до сліз", плакала майже на кожному уроці; принижувала оцінки; ставила дітей в ніщо. Мій класний керівник відділяла дітей. Є ще одна жахвила вчителька, не компетентна, знущається над дітьми. Їдальня.. жахвило готують, таке враження нібито готують не дітям, а свиням. В 7 класу отруїлися мої однокласники пюре, а в 8 моя однокласниця булкою з корицею. Коли ми чергували у їдальні у кухарки впала котлета, вона її облуда і положила в тарілку, яку нам сказали ВІДНЕСТИ ДІТЯМ.

,

Дуже і дуже тупа школа! Моя дитина поки в ній вчилась постійно хворіла, і це не був грип!!! На психосоматиці розвинувся гастрит! Класній керівничці це взагалі не було цікаво.Пояснення предметів - 0 Вчителі-заробітчани!!!зацікавлені тільки в додаткових уроках!!! Пригнічуюють дітей. Це все про старшу школу! Можна дуже багато писати негативу...., та я просто забрала звідси своїх дітей, і задоволена!

,

Моє перше враження про школу почало формуватися в 2009 році , саме тоді я поступив в даний учбовий заклад , який на подальший час сформував в мені ту особистість яка частково відображається в мені зараз. Я хоч і не тягну на об'єктивність , бо сам скажу , що як учень я був не дуже аж такий чемний , але що ж таки певні індивіди заставляли мене інколи робити необдумані рішення , дії . Так як школа тягне на звання гімназії , тобто , якщо так логічно подумати , то приходить на думку " Це ж гімназія , і вчителі там знають як розвити в дитині певні здібності , стимулювати її до конкретних дій" . Я скажу так , можливо при новому директорі все помінялося , але коли я вийшов зі школи я не знав , що я до кінця хочу . Щоб дізнатися моє часткове призначення , мені потрібно було потратити 2 роки свого життя . Окремо хочу поговорити про вчителів .

,

Школа жахлива!!!Жахливо викладає математику, хімія на низькому рівні, зарубіжна, майже все!!! Вчителі гноблять дітей!!!!!!!

,

Школа нормальна, найкращі вчителі; Алла Олександрівна (Алгебра, Геометрія) Марія Юрівна (історія) Світлана Михайлівна (англ) Наталя Миронівна (зарубіжна) Строгі вчителі но виконують роботу, не занижують

,

Школа прекрасна. вчителі ідеальні! Не слухайте дітей які пишуть відгуки за дорослих що школа погана! сама я в 6А Классі вчусь 6 років! особлива подяка: Най Ірині Михайлівній Карпі Ользі Володимирівній та вчителям історії.. В їдальні смачно і деректорка супер!

,

Не запитують батьків чи їх діти можуть навчатись в другу зміну.Прийняли рішення і все.Ужасна школа.Добре що за проект голосувати,то в примусовому порядку,а до побажання батьків нема зовсім ніякого діла.

,

Навчалась тут ,жахлива школа)) З нормальних вчителів є тільки 2-3 всі решта просто жахливі,особливо вчителька укр мови і літератури ,не розумію що вона взагалі там робить,оцінки занижувала,і не тільки вона Немає ніякої поваги до вчителів ,так само як і до учнів Свою дитину хіба що віддала своїй першій вчительці Наталі Іванівній,дуже хороша людина Про їдальню,деколи бувало смачно ,іноді таке враження що і справді те що не доїли назад скидали ))) Один раз однокласниці в буряку попалось скло , на це вони сказали «ой як таке може бути»

,

Я навчалась в цій школі Спеціально прийшла сюди щоб написати відгук про свою першу вчительку молодших класів Сподіваюсь батьки візьмуть це до уваги коли будуть вибирати першу вчительку Хочу подякувати їй за психологічні травми які залишились в мене з дитинства. Вчителька ділила клас на групи А, Б і В. В групі А були найрозумніші діти і вони сиділи в першому ряді. Решта були нижчі, що означало тупі. Це дискримінація дітей. В класі був булінг серед дітей, клас був абсолютно не дружнім. Жорстоко принижувала дітей, які навчались гірше, водила в клас молодших дітей щоб посеред класу ці посміялись над ними. Нав'язувала сектантську релігію, яка не мала нічого спільного з її ставленням до учнів. Сподіваюсь хтось з дирекції школи прийме мій коментар до уваги

,

здивований рівнем навчання на карантині.Інформатика??? 5-а клас. ЛИШЕ ЗАВДАННЯ. Чому нема пояснення??? Що вчитель не володіє сучасними методами навчання. Чому дитина плаче? Не знає як його виконати.

,

Це якись жах! Діти хворіють, а всім все одно. Всі школи вже почали закривати на карантин, а адміністрацї СЗШ 65 до лампочки. Я дуже добре пам'ятаю, що минулого року було теж саме. Мені дуже шкода дітей які тут навчаються, та їхніх батьків!

,

5 зірочок за найкращих вчителів! Наталя Станіславівна,Леся Леонідівна,Любов Степанівна,Любмила Дмитрівна і Лариса Володимирівна. Без них шкільне життя було б жахливим.

,

Школа добра ,але чому найкращий директор дозволяе збори грошей на ремонт класу по 500грн .Противозаконно !

,

Чудова школа...... Хороші вчителі...... Приємні люди.... Нова адміністрація чудова..... і найкращий директор Леся Михайлівна

,

Як на мене там найкраще вчать англійську Наталя Йосипівна і Станіслав Ігорович. І добре що дороблюють стадіон.

,

англійську в цій школі викладають найкраще тільки Ярина Олексадрівна та Станіслав Ігорович, а всі решта тілки п"ють каву по підсобках!!

,

Я вчуся у 65 школі,нарешті нам поставили камери відеоспостереження і стало спокійніше,люблю наших вчителів,зараз розкажу своїх улюблених: Маю на прикметі двох вчителів,з якими ви подорожуватимите в часі і просторі: Цимбалюк Наталя Йосипівна(зарубіжня літ.) і Педан-Сліпухіна Ольга Леонідівна(Історія і громадянська освіта) -дві вчительки,з якими забуваєш,що ти на уроці,ти просто поринаєш в історію і розповідь,уявляєш себе у ролі головних персонажів,пробуєш доказати свою думку…Прекрасні вчителі!) Також маю ще декількох вчителів,з якими я весело проводжу час: Драган Любов Олексіївна(англ.мова),Курдюк Леся Михайлівна(інф.),Скалик Надія Ярославівна(біол.),Каравайцева Світлана Володимирівна(хімія),Щирба Світлана Ігорівна(фізика),Артьомова Наталя Станіславівна(фіз.культ.),Іщук Олександра Дмитрівна(осн.здоров'я)-ці вчителі стараються зрозуміти учнів,вони добрі,буває сварять,але ж не просто так)Вони справедливі і мотивуючі!) Знаєте,що у нашій школі поганих вчителів немає!) Дякую вам!)

,

Коротко про школу 65:Погана школа Вчитилі погані крім Вишинського Олега Стеановича

,

Навчалась раніше у цій школі. Безмежно вдячна першій вчительці Марії Гнатівні. Ось на часі тепер уже моя дитина піде до цієї школи у 1 клас.

,

Драган Любов Олексіївна найкраща класна керівничка ,хороші вчителі: Ярина Олександрівна Кушплер, Кравець Мирослава Миколаївна. Охоронці жах. Нова адміністрвція жах, живем як в конслагері

,

Школа чудова але потрібно запамятати пару правил не ходіть до вчительки з червоною помадою, дуже хороші вчителі зокрема Драган Любов Олексіївна і Ярина Олександрівна Кушплер

,

Сама кончєна школа з самими дивними вчителями які можуть і вдарити, обізвати, поставити 1 просто так якшо їм захочеться. В їдальні хто з малих дітей на безплатному харчуванні не доїв, то вони докладають і продають всім хто платить, охоронці можуть шльопнути,не школа а прітон

,

(продовження) Та було і хороше: 1. ЯЦЕНКО ОКСАНА ІВАНІВНА (мол.класи). Строга, справедлива, до всіх ставилася однаково, гідно. Привила любов до всього українського. Коли наказувала, то не виганяла з класу, а ставила в кут обличчям ДО дошки (!) (для порівняння- мою сестру її «перша» вчителька – виганяла в коридор, принижувала) 2. УКРАЇНЕЦЬ МАРІЯ ЮРІЇВНА (історія). Низький уклін їй. Строга, справедлива, добра, інтелігентна, прекрасна як людина і жінка. Мій класний керівник 6-8кл (в кризовий момент, який в мене виник в 6-ому класі – забрала мене в свій клас, за що завжди буду їй вдячна). 3. ЛИХАЧ НАДІЯ ЯРОСЛАВІВНА (валеологія), дуже теплі спогади. Інтелігентна, добра. Цікаво викладала корисний для реального життя матеріал. 4. ЮРІЙ ІВАНОВИЧ КЕЛЕМЕН (завуч школи/музика). Вдячна, що підтримав мою ініціативу в 11кл. вести шкільне радіо і скерував в редакцію учн.газети «Галицьке Юнацтво» (що вплинуло на вибір напрямку куди поступати після школи).

,

В середніх класах (в 90х) зазнала тут багато принижень. Як психологічних, так і фізичних. Тут пройшла через: 1. публічний наклеп (який не довели); 2. немилість та систематичний мобінг в 5-8кл. від одного з викладачів (математика); 3. побиття в обличчя 3ма однокласниками (на перерві коло класу), бо захистилася за слабшого, якого ті шарпали до мене. Ще запам`яталася зла вчителька (заруб. літ.). заЖостка, психологічн.тиснула на дітей. З культурою там досі проблеми! Кілька років тому особисто бачила як: 1) помічник дирекції заходила в усі класи (де проходили уроки), не стукаючи в двері (!). Зараз ця школа на 73 місці по ЗНО-результахах (серед 117 шкіл та інтернатів Львова). Своїх дітей не віддаватиму в цю школу і нікому не рекомендую, кому важливе психолог. здоров`я дитини.

,

Школа норм, є вчителі, на уроках яких хочеться сидіти вічно та навчатись чогось нового та цікавого, наприклад Наталя Йосипівна (дійсно вчить життя), Єва Олександрівна(англ), Наталя Станіславівна(мотиватор ще той), є вчителі які не мають поваги до дітей і вважають їх ніким, але таких мало, їдальня могла б бути і краща, Галина Ярославівна вчитель просто супер, Ганна Вадимівна весела вчителька, класна, але ще б трошки краще практики з трудового навчання, Світлана Ігорівна чудова, на всю викладають дітям, цікаво поясню фізику та як людина хороша!!!вчителі молодшої школи більшість хороші, люблять своїх учнів)))загалом може бути...

,

Охорона школи.Чому охороняє школу старенький дідусь, а інколи йому на заміну приходить такого ж віку бабуся. Дирекція школи, не чує батьків і учнів. Немає гідного охоронця. Батькам заборонено сидіти у вестибюлі школи чекаючи на діток. Директор школи батьків жене як собак, може на часі зробити ротацію! Сором! Час змін маю надію прийде.

,

Адміністрація школи ставиться з неповагою до учнів, зокрема їх батьків. Зтакою агресією що переймуть учні страх, невпевненість, не бажання навчатись. Правила ділового спілкування ще ніхто не відміняв, а те хамство та крик при малолітніх дітях просто вражає. Велике прохання звернути на це увагу!

,

Вчителі молодшої школи - вашому терпінню та любові до діток можна позаздрити. Ви невтомно навчаєте дітей, і любите як рідних. Велике вітання моїй першій вчительці Оксані Зіновіївні - ви завжди раді нашій зустрічі, як і я. Спасибі за те, що навчали, поважали та вірили в мене.

,

Вчителі старших класів до вас лише одне прохання навчіться поважати учнів, адже сформовану особистість вже не змінити, і лише від вас залежить порозуміння, вміння бути дружніми, слухати потреби дітей, і хоча б інколи запитувати а що їм цікаво, які у них є побажання до зміни навчального процесу, в їх очах ви виростите як мінімум до рівня тих, на кого хочеться рівнятись. Не знаю, чи ще працює викладач права Вадим Валентинович, але вам низький уклін за те, що навчили, поважали кожного, вчили життю, не просто прочитавши матеріал. Як важливо бути вчителем від Бога і це про вас. У вас є чому навчитися!

,

При бажанні керівного складу школа могла б носити почесне звання гімназії чи ліцею, та мабуть не на часі. Вчителі молодшої школи - вашому терпінню та любові до діток можна позаздрити. Ви невтомно навчаєте дітей, і любите як рідних. Велике вітання Оксані Зіновіївні - ви завжди раді нашій зустрічі, як і я.

,

Минуло більше 20 років, після закінчення школи № 65. Нещодавно мала нагоду побувати у школі, котра була зразковою. Чому пишу в минулому часі? Тому що, дисципліна у навчальному закладі була на першому місці. Учні з шаною ставились до вчителів, а вчителі до учнів. Я глибоко розчарована, що жодних докорінних змін не відбувається. Невже немає у викладацького складу жодних думок щоб хоч якось реформувати школу наближаючи її до європейського рівня. Ті ж парти у кабінетах, так відреставровані, учні які лаються при вчителях.

,

є мінуси - англійську в початковому класі зовсім не вчать; на кожне свято тягнуть церковників у школу, останній дзвоник взагалі у церкві

,

Школа супер. Спокійно можна найти спільну мову із вчителями. Є багато строгих вчителів: Галина Михайлівна (географія) Світлана Ігорівна(фізика). Але вони надзвичайно прекрасно викладають свій предмет. Є вчителі які закидають оцінки: (основи здоров'я) , (Укр. Мова). Не вміють тримати дисципліни: (математика) , (Укр. Мова та хімія) ,(історія). Вчителька яка мотивує- Наталя Станіславівна (фізкультура).Вчителька яка цікаво викладає предмет - Єва Олександрівна (англійська) І вчителька, в якої на уроках хотілось сидіти, б вічно, вона вчить життя - Наталя Йосипівна (зарубіжна література). На рахунок іноземних мов: німецьку мову викладають прекрасно, а от з англійської мови вчителька має доволі низький рівень знань з її предмету. Загалом вчителі тут вчать і це добре відображається на знаннях. Готують тут смачно. Єдине, що охоронці не виконають своєї роботи

,

Нормальні вчителі:Ольга Леонідівна дуже добра,Станіслав Ігорович,Ганна Вадимівна ,Світлана Ігорівна трохи кричить але норм як людина. Школа норм можна вчитись.А такі є вчителі які занижують оцінки, злі. Всі вчителі з старшої школи занижають оцінки і ставлять 2 майже нізащо

,

я б хотів написати про вивчення англійської мови у початковій школі. її там зовсім не вчать. таке враження що вони нічого на уроках не роблять. за весь семестр вивчити 3 розділи книжки, якщо книжка має 15 розділів (2 клас). а що буде в кінці року? зададуть на літо на самостійне опрацювання? у перщому класі так слова задали на літо!

,

Плюси: добрих вчителів є багато а добре те що поганих дуже мало. Самі добрі вчителі: Кушплер Ярина Олександрівна (німецька мова) Дідух Катерина Михайлівна (1-4 класи) Карліц Василь Григорович (музика) Ольга Стратонівна - Степанівна (історія України) Колись була вчителька з фізкультури Лілія Юріївна незнаю чи зараз щось вчить бо не бачу її в школі взагалі напевно звільнилась.

,

Доброго дня!Про школу нічого поганого не можу сказати,але є одне хамло. .До дітей відноситься по-перше хамськи,обзиває,заставляє стояти лицем до стінки майже урок,на уроці перебуває з запахом алкоголю і крім цього, дозволяє собі розпускати руки,ці би руки повикручувати і в одне місце запхати,і це заслужений вчитель!Просто обурливо.Тому,звертаюся до всіх батьків,частіше розмовляйте з своїми дітками,а то вони перелякані,в тому числі їх батьки,бо бояться слово сказати,о це будуємо державу! Шановні вчителі!Прошу вас,розберіться з тим вчителем-мерзотником, інакше, змушений буду звертатися в вищестоящі інстанції.Завчасно вдячний за розуміння та правильне вирішення питання!kz

,

Дуже хороша школа, читаю і думаю, невже є такі невдячні люди? Невже можна так погано думати про цю школу? Господи обережи, що пишуть. Ця школа СУПЕР!!!! Всі вчителі до одного, хороші, прекрасні. У школі тримають дисципліну, охорона не випускає учнів *на фізкультуру* чи ще на якісь видумки. Прекрасно навчають і іноземних, і рідної мови, і всіх інших предметів, немає в цій школі, як дехто каже *псіхопадок*. Вчителі дуже хороші, що початкових класів, що середньої і старшої школи!!! Звичайно хвалять всі вчителів, які їх вчать, але не треба потім писати, що *всі решта погані*, чи ще якось. Кожна вчителька стараеться передати щось учням, і немає халатності!!!!! СЗШ65 СУПЕР!

,

Дуже хороша школа! Ярина Олександрівна, дякую за знання !)

,

Школа дуже класна)Найкращі вчителі Наталя Миронівна , Галина Ярославівна та Іван Іванович (хімік,біолог)Справді мають ,що передати дітям. Однак є й просто жахливі та некомпетентні .Але їх набагато менше,бажано не попадати до Ірини Володимирівни,тоді у вашої дитини буде все в порядку.Рекомендую цю школу .Вона справді хороша.

,

Школа класна

,

в цій школі діти дуже дико відносятся до чорношкірих таке враження що у школі зібрались нацисти моя дитина провчилась місяць перевелись через те що загнобили за темну шкіру школярі створили групу "Терлецький Проти" те знищують авторитет школи та показують проблеми з середини але дирекція їх заставляє видаляти та погрожує низьким балом з ДПА

,

найкраща вчитель марія юріївна

,

Наталя Миронівна одна з найкращих учителів в школі. Дуже строго вчителька, але відповідальна й виставляє справедливі оцінки.

,

Коли я вчився в тій школі я бачив все, ну таке , ХРОБАКИ В їжі , в ХЛІБІ , до чого дожились!!!Будь ласка зверніть на то увагу!!!

,

ця школа сама найкраща вона входить у 10 самих найкращих шкіл міста Львова дуже рада що я вчуся в цій школі Найкращі вчителі Ольга Іванівна вчителька з англійської мови Світлана Вікторівна вона вчить тільки від 1-4 класів але теж дуже хороша Марія Юріївна вчить історію України Олена Іванівна вчителька Української мови Бажаю всім вдалого навчання!

,

Звертаюся до вашої школи, тому що СЗШ № 77 заблокувала пошту і там не можна написати ніякий коментар. Чого боїться новий директор, і чому не можна писати те , що люди думають про школу. Треба слухати думку людей, а не боятися. Тут щось не так.

,

Ярина Олександрівна дуже класна вчителька) Прекрасний викладач , і просто хороша людина. Любить ставити в щоденник погані оцінки але в загалом це правильно , ба в нашому класі всі прекрасно розуміють німецьку.

,

Вчителі : Панькевич Ірина Володимирівна вчителька математики сама найкраща вчителька була і є . Черняхівська Наталя Миронівна вчителька Зарубіжної літератури строга но вміє чогось навчити дітей. Семак Леся Богданівна вчителька початкових класів сама добріша вчителька у цій школі дуже добре навчає дітей дякуємо їй за це.

,

я навчаюся у цій школі багато років моя перша вчителька Марія Гнатівна вона просто супер.дуже класна вчителька з української мови Підгрушна Галина Ярославівна.65 школа the best

,

школа класна і вчителі непогані.але деякі учні просто ужас.наприклад сліпець софка з 10-А.наскільки тупе і не розвинуте созданіє.

,

Школа супер вчителі найкращі Охраніки так собі... Найкращі вчителі: 1.Галина Генадіївна (історичка) 2.Любов Олексіївна (анг.мова) 3.Ольга Іванівна (географічка) Ця школа найкраща

,

Школа найкраща!!! Найкращі вчителі: 1.Фізкультура-Ростислав Дмитрович 2.Трудове навчання-Іван Іванович І найкращий учитель у цілому світі Драган Любов Олексіївна!!!

,

Школа супер Вчителі також А найкраща вчителька це драган любов олексвївна

,

Це найкраща школа...І класні вчителі, А найкраща вчителька це Драган Любов Олексіївна!

,

Вчусь в школі вже 8 років.Найулюбленіших вчителі Кушплер Ярина Олександрівна,Драган Любов Олексіївна,Педан-Сліпих Ольга Леонідівна.Люблю Свою класну керівничка Драган Любов Олексіївна!!!

,

Я вчуся в цій школі вже сьомий рік. Школа суперова!!! Тут завжди весело. Як на мене накращими вчителями є Расяк Лариса Володимирівна(моя перша вчителька) та Цитулі Любов Степанівна(мій класний керівник) 7-Б the best!!!!!

,

Я навчаюся у цій школі уже багато років!!!! Я люблю свою класну керівничку #Кушплер Ярину Олександрівну#

,

Школа жахлива вчителі жах охоронці кашмар.Одним словом ужас

,

мене вчить Ярина Олександрівна, і я нею захоплююсь! Дає хороші знання, незважаючи на те,що німецька лише двічі на тиждень. доступно пояснює і створює дружню атмосферу на уроці! Побільше б таких молодих і креативних педагогів!

,

Школа хороша! Інфраструктура хороша: гарні класи, актовий зал, спортзали, велика їдальня,великий стадіон, басейн! Два входи(один суто для молодшої школи, жаль, закритий) Дуже хороші вчителі: Наталя Миронівна - строга і справедлива (ТАК І ПОВИННО БУТИ! а не за панібрата. Вона дала хороші знання, багато прочитали з нею), Ольга Іванівна, Світлана Степанівна(дуже хороша людина),Світлана Володимирівна! Про цих вчителів дуже приємні спогади! Але є моменти! Харчуваня в школі, ну скажемо так, недуже. Басейн потребує нагального ремонту! Перезування дітей в маленькому коридорчику, де холодно і ніде сісти - це просто жах! Охорона (за яку платять батьки) батьків же в школу і не пускає, проте щодень спостерігаю, як вони не можуть справитися з старшокласниками! Для чого вони там! Театр абсурду!

,

Любов Василівна ви найкраща Також Василь Григоровичa

,

Школа погана для тих, хто не хоче вчитися. Для мене - школа супер! Вчителі готові із шкіри вилізти, аби нас навчити...

,

Школа нормальна Але Погані вчителі особливо Драган Люьов Олексіївна Далі все нормально

,

Непогана школа,Класна вчителька Оксана Вікторівна з англійської,вміє не лише навчити,а й вислухати і допомогти,якщо це необхідно.Було би більше таких.

,

Школа згодиться, правда вчителі тут взагалі ніякі, є хороші але дуже мало. Учні цієї школи відверто бісять, курять п*ють. Чесно як би могла, давно би вже перевелася.

,

Найкраща вчителька це Кузик Галина Михайлівна вчителька географії.

,

Школа √65 -рулить!!!!!

,

Найкращі вчителі Цитулі Любов Степанівна, Расяк Лариса Володимирівна,Ярина Олександрівна. 5-Брулить

,

школа чудова! особливо Ярина Олександрівна подобається! Така справедлива, і її уроки німецької дуже цікаві!

,

Школа хороша .Майже всі вчителі просто супер . А особливо Ольга Степанівна ( вчителька з історії) , Наталя Володимирівна ( вчителька з образотворчого мистецтва) , Михайло Лук'янович (вчитель з фізкультури) .З деякими вчителями дуже важко , до кожного потрібно підберати підхід, щоб отримати хорошу оцінку.Деякі вчителі підвищують оцінку , інші навпаки занижують.З оцінкою потрібно постаратись.Діти нормальні ( мій клас 7 д найкращий ). Директорка супер!!!!!

,

Школа найкраща про таку тільки мріяти можна вчителі тут дуже добрі та найкращі учні чемні Директорка чудова охорона файна в їдальні смачно готують одним словом школа супер♥♥♥

,

школа просто супер прікольні вчителі особливо Рифяк Ірина Богданівна і Підгрушна Галина Ярославівна

,

Школа ,як школа!! Є.вчителі які викладають прекрасно, справді дають знання; а є вчителі у яких вчитися просто неможливо: ніякої дисціпліні, та ще й оцінки занижуть!!! Що можу сказати напевно викладання іноземної мови в цій школі чудове вчителі прекрасно дають знання!!

,

Школа супер!!! Найкращі вчителі Закалюжна Галина Михайлівна, Лушней Світлана Зіновіївна . Дають хороші знання, хоча дуже вимогливі. Цінуйте знання які вам дають вчителі.

,

Я вже давно закінчив школу. Уже 8 років працюю в ІТ . Дуже хочу подякувати Закалюжній Галині Михайлівні , вчительці з інформатики. Завдяки ій я обрав майбутню професію. На перших парах навчання в університеті у нас проводили тестування з інформатики. Я отримав 199 балів із 200. А студенти запитували мене:" Звідки ж я це все знаю". А я гордо відповідав : "Я у школі вчив". І вже тоді зрозумів, що правильний зробив вибір. Дякую також усім вчителям, що мене навчали. Школа найкраща!!!

,

Я ще вчуся але знаю що там є найкращі вчителі:вчитель історії та моя класна керівничка-Іваненко Ольга Степанівна,вчитель світової літератури-Алла Миколаївна,вчитель з образотворчого мистецтва-Наталя Володимирівна та вчитель з праці-Анна Вадимівна,це найкращі вчителі,я їх люблю.Навчання мені подобається,але є такі вчителі які інколи(не дуже багато разів)мене дратують...Але школа супер моя сама-сама-сама любима:)

,

Мда вчилась я в цый школи 9 рокыв..... ну щож можна про школу сказати... ( скажу в кратце.. дуже хорошы вчителы це Семак Леся Богданывна.....Тополянська В.Ы. це норм вчительки.... а всы решта я про таких як географычка си з зарубыжноии то прсто ужас.. тримайтесь дытки....

,

Найкращі вчителі це Денис Світлана Степанівна і звісно ж Щирба Світлана Ігорівна.Хоча я ще незакінчила школу і мій класний керівник зараз Щирба С.І але я всеодно їй вдячна за те що вона мене навчала ну і буде навчати!!!!!!!!!!Повірте всі це найкращі вчителі у цілому світі Я в цьму переконана!!!

,

Школа просто супер..тільки недавно закінчив навчання але вже скучив... я б з радістю зайшов би хоть ще на один урок в цей заклад...(( Цінуйте ті знання які вам дають вчителі... Вони дадуть вам не тільки предметні знання але й уроки життя...

,

Для мене 65-та школа супер, а вчителі Світлана Володимирівна,Ірина Анатоліїна іАлла Миколаївна найкращі вчителі в світі!

,

школа суперова!!вчителі супер!! хоча є деякі псіховані..... найкращі: вч. історії - леся леонідівна, вч. світової - наталя миронівна, вч. укр. мови - наталя леонтівна!!ви найкращі, школа супер рекомендую!!!

,

ненавижу цю школу... Вчителі тут тупі не рахуються з дітьми, їжа ужасна про дітей взагалі мовчу...Школа фууууу!!!!!!!!!!!1

,

Найкращі вчителі Іваненко Ольга Степанівна і Фомін Наталя Леонтіївна:))І школа the best:))

,

Початкова школа на нормальному рівні. А старша на дуже низькому рівні...все тримається на додаткових заняттях , багатьох вчителів цікавить тільки матеріальна сторона питання, і аж не як знання учнів...Нервову систему і совість треба полікувати багатьом вчителям...

,

школа просто чудова. найкращий у світі класний керівник - Лушней Світлана Зіновіївна! за нею дуже скумно

,

В школі сама файна вчителька Расяк Лариса Володимирівна вчителька початкових класів ;-)

,

Школа дуже і дуже хороша.. За всі 10 років навчання не пожаліла що там навчалась.. Класний керівник Блавацька Леся Леонідівна навчила нас в першу чергу бути ЛЮДИНОЮ.... І за це щиро вдячна.... ЇЇ уроки життя не промайнули безслідно...)))

,

Школа суперова..))обжнюю цю школу..Добре вчать..Е багато спортивних секций..сама кльова то "Бадминтон"вчять вчители строго,але справедливо.Найкраща вчителька перших класив Фита Н.А.)))

,

найкращі вчителі є Гук Оксана Зіновіївна, і щирбі світлані ігорівній .Дякую за працю

,

вчителька з біології Любов Василівна найкраща і хороший класний керівник

,

вчителька з зарубіжної Наталя Йосипівна супер

,

Галина Генадівна вчителька з історії жах як строга, але знання дає.

,

Школа № 65 найкраща,а особливо найкращі вчителі:Драган Любов Олексіївна,Кузик Галина Михайлівна ,Блавацька Леся Леонідівна та Кучкудан Любомира Степанівна!!!!!!!!!!!

,

Школа № 65 найкраща.Вчителька історії Ольга Степанівна найкраща вона моя керівничка люблю її =3

,

Найкращою вчителькою у молодшій школі є Уляна Ярославівна, бо вона добра і справедлива. Мені пощастило, що вона мене вчить.

,

Пестрак Світлана Вікторівна- найкраща в світі вчителька!!!!!!!!!!

,

Люблю свою керівничку- Нитихорук Світлану Володимирівну -вона найкраща вчителька !!!!!

,

школа супер от тільки їдальня не дуже, а в основному круто .

,

самі кращі вчителі із математики історіі фізкультури украінськоі літератури та украінська мова і 65 школа сама краща

,

школа прекрасно може підготувати вашу дитину до дорослого життя!!! після її закінчення в вашої дитини є всі можливості щоб стати двірником або прибиральником, але якщо ви хочете щоб ваша дитина стала продавцем... не давайте їй переступити поріг цієї школи.. школа дасть дитині занадто мало знань потрібних для продавця

,

хирова школа!!! тут вчаться люди з ньзьким рівнем розвитку і половина вчителів теж такі!!! хоча існуютьть прекрасні вчителі, але їх можна на пальцях порахувати. 90% учнів курять, чому їм не створять курилок??? 99% п"ють, чому б не зробити в школі бар??? тоді потреби більшості будуть задоволені. Я провчилась тут 9 років... напевно вже більшої помилки в житті зробити неможливо... зараз в інші школі... і якщо оцінювати 65 школу по 12 бальній системі то я їй поставлю 1 !!!!!!!!!!!!!!!!

,

Самі кращі вчителі Леся Леонідівна-вчитель історії.Оксана Михалівна-вчитель математики.Галина Михалівна-вчитель інформатикию моя класна керівничкаю Ірина Анатолівна-вчитель природо знавства.Оксана Володимерівна-вчитель христеянської етики!!!!!!!Вчитель молодших класів-Леся Богданівна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Що ви говорите!!!!?????Школа сама краща !!!! Вчителі теж найкращі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Такшо не говоріть!!!!!!

,

найкраща школа на Левандівці)

,

школа просто супер найкраща вчителька молодших класів Мельник Христина Володимирівна!!!!

,

школа супер....))))) Грем Ірина Анатоліївна Ви найкращі.....)))))

,

На мою думку ця школа не зовсім спеціалізована

,

150 грн на туалети з кожного учня....крім того ще 500 грн.

,

Вопше школа бест..ухаха но..з праці Ганна Вадимівна..мдаа вона взагалі якась дурна...Казявка..малявка..її слова..ухаха але з неї можна поржати..та-та З НЕЇ ухаха вона дурна на башку але в міру..хоя..умм

,

Школа є хороша но не всі вчителі є добрими, особливо Надія Богданівна вчитель зі " Заробіжної літератури ", яка може вдарити або шарпнути дитиною.

,

школа № 65 найкраща,вона просто супер! Всі вчителі хороші, особливо Блавацька Леся Леонідівна, Вона найкраща!!!!!!!! Дуже її люблю♥

,

школа бомба

,

Школа - Супер. Дітей навчають.Сторожі контролюють. В їдальні вибір їжі . Дитина задоволена обслуговуючим персоналом. Все під контролем. І не жалкую що віддала дитину у цю школу.

,

ШКОЛА є нормальна. Но деякі вчителі ужасні. Найкраща вчителька - з історії, Ольга Леонідівна. Люблю англійську у Богдани Андріївни. Школа класна.

,

в цій школі просто ужасно готують в їдальні а так в цілому школа супер суперові вчителі :юля павлівна ,оксана степанівна,леся миронівна!! директор цієї школи так собі але після зимових канікул місяць ми ходили в школу як в антрактиду було дуже холодно також в школі прийдеться багато дати грошей приблизно кожного року 200-500 гривень !! діти в школі нормальні такі як всі 65 школа супер!!

,

Школа дійсно дає своїм учням глибокі знання, але засвоюють їх по-різному... Школа СУПЕР

,

Слава школі 65;-)

,

65 школа дуже класна....вчителі супер,а особливо Блавацька Леся Леонідівна!!

,

Школа найкраща=)

,

супер!!!!!!!!!!!!

,

Грем Ірина Анатоліївна -- ВИ СУПЕР!

,

Чудова школа! Практично всі педагоги мають глибокі фахові знання, креативний підхід до розв’язання проблем, власну точку зору, яку не нав’язують учням, комунікативні і володіють почуттям гумору. Задоволена що там навчаюсь! Найкращі вчителі, як на мене, це Підгрушна Г.Я., Іваненко О.С., Зайло Л.М., Фединишин Н.Є., Благодаренко А. М.....

,

65 школа,найкраща!і не треба писати про дітей шо вони всі погані..в нашій школі в початкових класах ніхтро не курить і не п*є! Найкращі вчителі це Наталя Миронівна, Ірина Володимирівна, Ольга Степанівна, Світлана Степенівна, Галина Михалівна і Оксана Ярославівна! Наша школа не зрівняється з інакшими! Вона найкраща!

,

Школа Супер!!!

,

Школа в хорошому стані. Є басейн,3 спортзали, біля школи, стадіон. В їдальні годують непогано.Багато професіональних учитилів, але є і погані. А про дітей ,які там вчаться ,можна писати довго. Більшість дітей не хочуть вчитись, матюкаються, бються, є і дуже погані діти. Уже в початкових класах є діти,які пють, курять,матюкаються,і тим самим подають поганий приклад. Діти є такі паршиві, що не раджу переводити туди дітей,а краще пошукати кращу школу.Більшість учитилів дають хорошу освіту. Хороші Блавацька Леся Леонідівна,Любов Василівна, Світлана Григорівна,Оксана Володимирівна,Алла Миколаївна.Є і кращі школи.

,

Закончил старую школу в 83-м. Бедненькая, помню, была школа на перекрестке улиц Сяйво и Широкой. Спортзал с линией на стенке (для аута). В футбол играли возле керамического завода (там потом две авиабомбы откопали). Чудили мы еще там страшно. Но зато знания школа давала железные! Базы на полтора курса вуза хватало!

,

Школа № 65 сама сама краща)))люблю ))**********А Блавацька Леся Леонідііна найкращий вчитель усіх часів!!!!!!!!

,

Моя рідна школа! Тільки приємні спогади про неї і вчителі супер!!!!

,

школа № 65 рулить

,

школа супер)))))))))

,

я там зараз вчуся вабше супер

,

Школа найкраща.... Іваненко Ольга Степанівна і Підгрушна Галина Ярославівна вам респект...)))

,

65 школа най-най-найкраща!!!!.....вчителі хороші, а учні просто мего!

,

гірше нема куда!!!!!!!

,

Школа бест ясно!Я там до речі вчусь ,і мені подобається!

,

65 школа найприкольніша школа на землі ти ніде незнайдеш таку школу

,

Школа № 65 просто супер!

,

спасибі 1 вчительці..)) Фіта Наталя Іванівеа...)))-ВИ просто супер я вас дуже люблю..)

,

я дуже люблю цю школу..)))ї навіть якшо там такі тупарилі вчителі я всерівно її люблю..))

,

Старша донька закінчила початкову школу - дуже задоволені! Перша вчителька просто супер!!!

,

Я закінчила цю школу у 1987 році. Випусники старої школи, отримали якісну освіту. Дякую всім вчетелям моєї школи (1977-1987).

,

ця школа просто супер....я дуже рада що навчаюся у ній.....СЗШ№65 рулить

,

чудова школа

,

ця школа найкраща в світі я її обожнюю прикольна школа

,

Школа65-найкраща,в ній вчаться найгарніші,найрозумніші,найпрікольніші хлопчики і дівчатка:)))))

,

Це не школа а фуфло!!!!

,

Школа найкраща в світі!!!!!!!!!!Я її обожнюю!!!!!!!!

,

А старая школа до 1987г. была лучше

,

а мені там дуже подобалось! тепер би повернутись туди хоч на день, на уроки!

,

Школа ФуФЛО !!!

,

№65 школа - рулить ........


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові