Школи

Ліцей "Сихівський"Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вчуся в цій школі вже 6 років. Умови хороші, новий ремонт і якісні парти. На території є новий спортивний майданчик. Єдине що не так- деякі вчителі. Вчителька з зарубіжної літератури часто кричить на нас, коли я просто забула вдома зошит з д/з хотіла дзвонити мамі. Ще один мінус це їдальня. Дуже рідко там їла в молодшій школі, зараз не їм взагалі. Порції холодні і їжа несмачна. Ще там продаються круасани,булочки і напої. Раніше булочки просто давали кладучи на брудний піднос на якому і гроші лежали, тепер вже продають у пакетиках. Але відкрилось кафе зі столиками, смачними булочками та чаєм і кавою в одноразових стаканчиках (тут вже сучасний ремонт і продавець в резинових рукавичках) В цілому школа хороша

,

Хороша школа. Мені пощастило з однокласниками. На молодшій школі хороші вчитель.

,

Дуже хороша школа, на мою думку одна з кращих у Львові. Більшість вчителів середньої школи дуже сильні, хоча є і слабенько, але я думаю що такі є в кожній школі. Єдиним мінусом є їдальня, їжа дуже погана, діти відмовляються їсти.

,

Школа дуже хороша. Колектив вчителів підібраний вдало! Дякуємо за вашу працю.

,

Дитину до відповіді не викликає вчитель. Руку тяне дитина. Але вона завжди осторонь. Як результат дитина засвоїла цей момент як непотрібність. Стимул відсутній. Для чого вчитись як не запитують, каже дитина. В той самий час сформоване коло учнів-любимчиків з якими вчитель працює. Діти руки тянуть і регулярно відповідають. Решта...як вийде. Запитання - чому??? Я ж за свою дитину заплатив так само як і всі через батьківський комітет. Ніколи не стояло запитання - дати чи не дати. Дав як всі. Тут вина як вчителя так і батьків. Клас великий. Батьки починають "підстелятись", щоб вчитель більше уваги звернув на конкретних дітей. А вчитель піддався за безцінь і створив серйозну проблему. Це одна з причин через яку моя дитина отримала нижчий ніж могла рівень знань в початкових класах.

,

В нас міністерство освіти як і міністерство охорони здоров'я пасе коней. Люди свідомо відсижують зарплату в міністерствах. А в той час жодна структура не працює на розвиток. Через одних нація росте неосвіченою, а через інших не доживає віку. Це проблема суспільства. Проблема, що самі освітяни того не хочуть в більшості розуміти. Навпаки. Стараються отримати при цьому вигоду. І вимушено до цього ведуть. Наприклад батьківський комітет збирає кошти, які не йдуть у повному обсязі на клас, а у вигоду вчителю до 50%. За що? Чому?

,

Згідна лише з перевантаженням класів.Усе решта - дурня.Відраховувати не мають права. Про матюки і бійки вперше чую. УЧИТЕЛЯ викладаються на всі 100% на уроках. Маю тут трьох різновікових учнів, перевіряю і класні , і дом. роботи. Тому кажу , знаючи тему . А Ви собі найміть репетитора, бо від помилок в очах рябить.

,

Школа жахлива! По-перше: із школи не відраховують неадекватних дітей, котрі самі не вчаться і іншим не дають( матюкають вчителів на уроці, ходять по класу під час уроку, влаштовують бійки). По-друге: вчителя НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ навчити дітей, на уроках майже нічого не пояснюють( коли дитина задає запитання на неї не реагують). Я вимушена користуватись послугами репетиторів, т. я. в школі низький рівень викладання. По-третє : в класах 35-37 дітей, як такій кількості дітей на уроці можна приділити час? Школа мала колись добру репутацію, але останній директор опустив її нижче плінтуса...

,

Підтримую. Хай погризуть нігті і не посплять ночами і подумають як будуть жити за пенсію. Зарплату мають не погану, - деякі навіть більшу ніж 15 000 грн. Не всі батьки мають такі доходи, а ще вимушені "прикормлювати". Нехай відпрацьовують. Робота не легка - нічого не скажеш. Кожен з нас має певну професію і роботу. І кожен розуміє, що таке відповідальність до праці. В приватних підприємствах не відповідальних працівників звільняють. І саме ця позиція є на керівнику. Риба гниє з голови. Так само повинно бути і в бюджетній сфері. Тоді ми швидше будемо тими Європейцями з безвізом. А так будемо поки до останнього батраками з лопатою в Польші. Бо у більшості шкіл сьогодні майбутнє покоління вчиться неналежно, не може здобути потім вищої освіти, та що там - навіть поступити у ВУЗ не зможе. І їде до Польші... От і робіть висновки, панове захисники та прихильники. Не обовязково дитину навчити на 12 балів. Обовязково виховати відповідальність в дитини та забезпечити бажання до науки.

,

Ненайкраща школа. Рівень освіти низький. Як на гімназію могло б бути краще.

,

Я і інші батьки платять податки з яких ті вчителі отримують зарплату. І я хочу якісного підходу. Анонімно. Тому що після того, як озвучити всі теми і підняти сполох, то дитину треба переводити зразу в іншу школу. Просто їй там більше нічого буде робити. Через те що існує помста в ментальності людей. Тим більше наших українських. Ми не Німці чи якась інша європейська країна. Я хочу як інші батьки належного підходу від вчителя. Щоб вчитель в більшості був адекватний і відповідальний. І він хотів щоб дитина знала більше. Я дитину в школу відправив вчитись і готовий до зворотнього звязку. А виходить так що з дитиною вчаться дома батьки.

,

І тут всі вчителі пенсійного віку перестали спати ночами, а нервово гризуть нігті в очікуванні, чи не їхнє ім"я колись якийсь анонімний неадекватний батько напише на якомусь сайті. Скільки ті вчителі пенсійного віку таких батьків бачили за свій вік. Чому неадекватний, бо адекватний не виписуватиме погрози анонімно на ім"я директора на якомусь сайті, сподіваючись, що його прочитають і почують колись, можливо, і тоді дитині буде краще. Адекватні батьки вирішують питання без погроз напряму з вчителем, при потребі з директором. Адекватним батькам не страшно особисто підійти і завести розмову з вчителем/директором, спокійно вияснити в чому річ, пояснити ситуацію, яка турбує. Нащо чекати аж до закінчення початкової школи.

,

Звернення до директора школи: Ви або наведіть порядок з пенсіонерами, які вже є віджитки минулого, або відправте їх на пенсію або на переатестацію. Дитина в початковій школі отримує тільки стреси, а не навчання. Повний дибілізм. Початкові класи - рівень нижче плінтуса. Я буду звертатись в управління освіти зі скаргою з метою влаштування перевірок та наведення порядку в цій школі стосовно всіх вчителів початкових класів в першу чергу. Питання стоїть в одній вчительці, - і через неї будуть проблеми у всій школі. А як моя дитина закінчить початкові класи, - я тут на форумі цьому її ім"я великим жирним шрифтом викарбую.

,

Хочу привітати фсіх наших вчительок з наступаючим Днем жінки! Ви справжні професіонали і для нас ви є самі найкрашчі!

,

Вчитель, в свою чергу, має віддати все для того, щоб дати знання дитині за ту зарплату, з тих податків які я спачую до бюджету держави.

,

На мою думку, директору школи необхідно зробити "чистку" від "відпрацьованих", дозволю собі сказати вчителів. Принцип простий - не хочеш? не подобається? - звільняйся. Тоді школа поверне собі рейтинг. Мала зарплата хтось скаже? А я відповім - хтось думає, що в багатьох батьків дітей більша? Моя дитина тільки в четвертому класі. Але я не відчуваю того рейтингу школи, який вона здобула по результатах ЗНО 2017. Як і не бачу бажання, відповідальності та стимулу в дитини, які має дати школа з своєї сторони. Все ж таки схиляюсь до того, що не можна на дітях відіграватись "внутрішньо", по принципу - "Я нічого такого не зробила, щоб мені за це щось зробили, але я собі буду робити так як мені зручно і вигідно, бо це моє право". При чому ця людина далеко помиляється, що має таке право. Всі діти рівні перед вчителем повинні бути, і відноситись до всіх одинаково і не створювати в класі касти "кращих" та "байдужих".

,

Середня школа. Не погана, але й не чудова. Вчителі - різні, як і скрізь... Просто відпрацьовують. Не всі. Є справжні педагоги, а є й звичайнісінькі заробітчани. Не завжди справедливе оцінювання. Гроші на потреби школи беруть. Але провокують на це ще й батьки. Така собі провокація на корупцію від мамусь... А вчителі - працюють. Швидше б їм зарплатню підняли. Важка праця з дітьми працювати. Вони нині розбещені, неспокійні, неслухняні. І знову ж таки - не всі...

,

Незрозуміло:"Є такі, як пані та інші старожили, ...Ви перечитуйте, що пишете. Якийсь потік свідомості.

,

Ніхто нічого не вимагає, але є такі як пані та інші старожили роблять бізнес на додаткових заняттях. Хочеш оцінку - ходи на додаткові, не ходиш - нема оцінки... Це жах для дітей!

,

Школа дійсно перевантажена, але саме через таких , які всім незадоволені, але продовжують тут вчитись. Ми також бачимо недоліки, але такі є у всіх школах. Ми задоволені, чим можемо, тим і допомагаємо. Ніхто нічого не вимагає.

,

Школа нижче середнього, іноземні мови на низькому рівні. Вчителька не зрозуміло, що на уроках робить, але діти виходять з нульовими знаннями від неї, треба додаткові заняття, щоб був результат. Їдальня страшна, страви на вигляд і на смак жахливі, діти там відмовилися їсти. Видно, що про школу дбають тільки батьки своїми коштами, а не адміністрація. І найбільша проблема - школа перевантажена, багато учнів, а умов для них взагалі не створено нормальних.

,

тут щось не так, потрібно знайти вхід до усіх дверей

,

В нас дитині подобається англійська, вчить Леся Михайлівна і ніхто не відмовляється

,

Школа дуже нормальна. Учительський склад достойно сформований ще двома попередніми директорами. Якщо хочеш навчитись - навчишся. У гімназії вчиться внук. Контролюємо його, а не вчителів. А то є важка праця, ой важка.

,

Я сама навчалася у цій школі, навчається і мій син. Ця гімназія і досі залишається популярною. Але... Школа мало розвивається в плані впровадження і розвитку нових методів навчання, підвищення якісного рівня викладання. В загальному рейтингу шкіл Львова, складеному за результатами ЗНО в 2017 року ця гімназія посіла лише 31 місце. При цьому, більшість одинадцятикласників для підготовки до ЗНО беруть додаткові заняття в репетиторів. Прикро,що адміністрація школи не надто переймається якісним складом вчительського колективу. Так, навчання іноземним мовам посереднє. Від деяких вчителів англійської батьки відмовляються цілими класами. Але такі вчителі і дальше продовжують "успішно" викладати. Просимо, щоб адміністрація школи нарешті звернула увагу на цю проблему. Наші діти мають право на якісне навчання!!!!

,

Є у гімназії вчителі, які вчать на уроках так, що не потрібно йти на додаткові заняття, не беруть грошей і не занижують спецом оцінки. Це і вчитель історії Наталія Романів, і української мови - Іванна Гринько, і географії - Леся Ярославівна та ін. Я та інші батьки раді, що ці вчителі вчать наших дітей. Є певні недоліки у харчуванні, негатив від вчительки німецької мови, але загально гімназія хороша з хорошим результатом навчання.

,

школа прекрасна вчителі дуже добрі особливо вчителька з української мови Загородник Лілія Іванівна

,

Доброго дня)ми переїзджаємо на Сихів і вирішили давати дитину в цю школу.порадьте будь ласка вчителя молодших класів які цього вересня беруть 1 класи

,

моя донька навчається у 7 класі,про плату за оцінки чую вперше.Вчителі досить толерантні,дитина ,яка хоче -та і вчиться

,

Школа дуже хороша !

,

Сподіваюся, дирекція іноді читає відгуки. На уроках фізики в 11 класі навчальний матеріал вчитель не пояснює, а дає читати вступні речення до розділу з робочого зошита, який служить і підручником і збірником задач.Регулярно і без винятків. Тими кількома реченнями і вичерпується розуміння. Як здавати ЗНО?.

,

Курупція процвітає починаючи з першого класу, в старших класах оцінки просто *рубають* щоб гроші батьки носили!!!

,

Гімназія найкраща!!!Все що написано нижче - це просто наклеп! "восновному" пишеться окремо!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Шкодую, що "відсиділа" в тій школі 9 років. Нормальних, адекватних вчителів - одиниці. Восновному траплялися совдепівські тирани або примітивні пофігісти. На 10-11 клас перейшла в 25 школу, що знаходиться поряд. Не порівняти! Її й справді можу назвати рідним домом.

,

Школа загалом хороша.Є дуже прекрасні вчителі.Керівник хореографії дуже професійно вчить дітей-багато виступали на концертах, на ТБ,їздили на "Крок до зірок" у Київ,були за кордоном,відпочивали в Артеку,в Карпатах...а зараз Винар Степан Ярославович прекрасно викладає історію,діти його люблять,знає свій предмет,вміє зацікавити,дуже творчина...

,

Ставлення до дітей ужасне,вчителі хабарники так як і директор,оцінки занижують.

,

от не розумію наших людей.... звикли звинувачувати всіх , крім себе. в тому що дитина не встигає вчитися або погано пише, винні і самі батьки. ви звикли лиш усе перекладати на вчителя. А скажіть , будь ласка, що погано в тому , що дитина буде писати гарно і каліграфічно. і взагалі я школою задоволена і моя дитина теж.

,

Моя дитина навчається в початковій школі і я дуже розчарована методами, які йдутьвід зауча. Методи не просто совдепівські, як тут вже писали, а давні- предавні, просто печерні. Наприклад, вимога писати чорнильною ручкою з пером в наш час, коли інші школи пишуть гелевими. Зошити зараз неякісні, чорнило перебивається через папір, але до того справи нікому нема. Є наказ - виконуй. Крім того, дуже жорстке ставлення до каліграфіїї, на математиці знімають бали, якщо розв"язана задача, але некаліграфічно написано. Вчителі кажуть, що оцінювали б інакше, але завуч на них тисне.Тобто логіка і як учень розв"язую задачу - то не головне для школи, каліграфія "наше всьо". Одним словом, пошвидше б той 5й клас без чорнила і каліграфії.

,

Дуже погана школа !

,

Якби школі давали всю техніку, яка необхідна для навчання, то , повірте, вчителі не просили би батьків придбати все це для класу. Навчати сучасно, використовуючи інноваційні технології.

,

Гімназія хороша, але є деякі вагомі недоліки. Без грошей не можливо навчатись !!!! У батьків 3-А класу класний керівник вимагає здати кошти на новий ноутбук, з яким вони будуть навчатися неповних півтори року. У мене виникає запитання: чи буде наша уся раніше куплена техніка переходити до наступних класних керівників, чи ми кожному вчителю будемо купувати щороку офісну техніку??? Враховуючи теперішню ситуацію у країні та прохання на 1 вересня не дарувати квіти та цукерки, а допомогти нашій армії, чи довго будуть вимагати хабарі у еквіваленті до курсу долара?

,

Школа учителем стоїть! Від того, що впроваджуються нові методи, учні не стають розумнішими. Скільки б комп*ютерів не стояло у класі, у зошиті червоних позначок не меншає.А молодь у школу йде та, яка не знайшла кращої роботи. Пішло зі школи кілька молодих, які не витримали навантаження. І школу згадують, як пекло..А "совдепівські методи" все ж дають результат. Та й що таке ці методи? У нас усі знають, як грати у футбол, як лікувати хворих і як навчати дітей. І ви, очевидно, не виняток. Названі вами учителі, як і решта, чудові. Я навіть здогадуюсь, хто це написав. У вас -проблемна дитина. Розписуєтесь у власному безсиллі, а проблеми перекладаєте на школу. Працюю у вузі, маю можливість порівняти знання дітей цієї гімназії зі знаннями інших випускників - і хочу низько вклонитися педагогам цього закладу, особливо кафедрі української філології, інформатики та початковій школі. Дякую за моїх рідних дітей. Низкий уклін учителям.

,

Звичайна школа, яка є популярною за рахунок певних заслуг минулого. Тому тут навчаються здебільшого розумні діти і це знову ж підтримує рейтинг школи. Директор-хороша, адекватна і відповідальна людина. Але-зараз 21 століття, де нові методи, де олімпіади, гуртки, конкурси, проведені на належному рівні, а не для галочки? Вчителі високих рангів- з одного боку це плюс- а з іншого- зазвичай це показник того, що людина близька до пенсії і очікує хіба лаврів за свої 20-30 років роботи незмінними совдепівськими методами. Є, звісно, хороші вчителі, як от вчителі хімії, біології чи математики-Мажена Михайлівна. Але від школи-гімназії хотілося б більшого.Хотілося б побільше вчителів-професіоналів, котрі вміють зацікавити дітей предметом, і хочуть і вимагають більшого.

,

Гімназія бомбезна! Це не правда,що вчителі при перереводіу 4 клас знижують оцінки!Навпаки, вчителі допомагали , підказували....Школа-сльна! Директор -дбайливий та справедливий!

,

Математика можна сказати що хороша, але англійська,? діти яким важко і немає батьків, що знають англійську без грошей і принижень нікуди.Кожен з вчителів набирає собі дітей 1год.-60грн.з учня (правда заняття індивідуальні) і не менше,а знання дають такі, як на безплатному факультативі.З такими розцінками зарплата це копійки.

,

Школа супер! Я рада, що навчаюся саме у цій гімназії!) Дружній колектив учнів та вчителів. Протягом року проходять багато турнірів, конкурсів, олімпіад і т.д. Вчителі дуже доброзичливі та хороші, кожній дитині допомагають засвоїти новий матеріал не тільки для хороших оцінок, але і для високих знань. Школу потрібно любити і поважати, адже не можна робити погано тому, що робить тобі добро день у день!!! Особлива подяка вчительці з географії:*

,

це споруда приниження і хабарництва.Більшість вчителів працюють там ще з радянських часів ,вони морально застарілі.Кажуть,що кожна дитина- індивідуальна,до кожного треба свій підхід,що свідомість теперішніх дітей на дуже високому світовому рівні, а насправді гребуть усіх під ту ж саму радянську "грєбьонку",під якою колись були і ми.Крок вліво чи вправо не сприймається. Від почутого на батьківських зборах і зі слів дитини про проведений день,у мене кожен день шок.Це дорослі люди,на яких поставлена місія працювати з найціннішим у світі,з нашим майбутнім,просто вбивають в дітях бажання вчитися і досягати якихось висот.

,

Школа чудова, більшість учителів -справжні фахівці. Але тут навчається багато дітей учителів та чиновників високого рангу , і для них тут -справжній рай. Можуть не вчитися, хамити, і їм за це - нічого. Перед батьками адміністрація принижується, реально у школі керують батьки.

,

Сильна, цікава і добра школа. Гарні діти, професійні учителі, проте люблять батьки на ринку, в "Арсені" обмовляти вчителів, рахувати гроші у школі, а ділитись досвідом, як працюють вони зі своїми дітьми, - соромно!!!. А це, повірте, дуже впливає на процес навчання. Чомусь звучить як виклик для батьків День учителя, 8 березня? Хіба учителю багато треба??? Повірте, шляхетних, вихованих і толерантних чекає Він! А все решту - Він має...

,

Це вигадки, що при перевірці робіт при вступі до 4-го класу перевіряючі спеціально занижують оцінки. Наведіть хоч один приклад. Сама постійно у цій комісії. І знаю усе зсередини. Для чого писати з чужих слів?

,

Нормальна школа...тільки погане те,що коли діти пишуть екзамени для того щоб вступити в 4 клас ,ті хто перевіряють роботи спеціально занижують в роботах оцінки бо не хочуть мати багато дітей.Та ще й дотого не показують роботи,а по правилах вони повинні показувати....цесно кажучи я в розпачі.

,

Дуже хороша школа!!! Мріяли там навчатись ще з садочка.Вчителі доброзичливі та працьовиті.Велика подяка кафедрі англи! Адміністрація гімназії дбає про сприятливі умови навчання.Дякую!

,

А ми проживаємо на Хоткевича, але нас до школи не прийняли, бо вільних місць немає, і це на початку грудня...

,

А що робити, коли не хочуть записати дитину до школи, тільки через те, що проживаємо на Чукаріна, а не на Хоткевича? І кажуть, що запишуть лише якщо залишаться місця після запису діток з Хоткевича.

,

На жаль,діти не усвідомлюють різниці між поняттями "добрий вчитель" і "добренький", який не навчає і ставить добрі оцінки... Можу судити тільки про деяких вчителів, котрі викладали у моїх дітей: є і добрі, а є й такі, фаховість і культура спілкування яких бажає бути кращою. Пригадую, у молодшій школі на батьківських зборах щоразу одна вчителька ситематично скаржилась, що лишень 3 батьків привітали її з Новим роком, 2-із Днем народження, ще 2 - з 8 березня, а всі решта - невиховані, який приклад вони подають своїм дітям? Насправді, ця дама надто любила хабарі, себе і не любила своїх учнів...У старшій школі були проблеми із якістю навчання. Доводилось наймати із 7 класу репетиторів з англійської, української, німецької, математики, сидіти над іншими підручниками і самотужки пояснювати матеріал вдома, бо на уроці вчитель або розповідав історії з особистого життя, або некоректно пліткував про своїх же колег, або каву пив, або цілий урок щось писав у журналі, або просто був відсутній...

,

слаба школа

,

Ця школа дуже класна Люблю її і всіх вчителів! Я рада що попала саме в цю школу!♥

,

вона крута

,

Діти -теперішні учні можуть писати різне. Але українська, англійська, математика - дуже сильні викладачі.

,

дуже класна школа

,

Дуже класна школа!!!!!Я рада що в неї попала!!!!!!!!В мене класні однокласники!!!!

,

це супер пупер школа!!!мені дуже подобається вчитися тут!!!а ще я рада щомені попались такі кльові однокласники!!!

,

школа реально крута і кльова

,

ця школа дуже хороша


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові