Ліцей «Сихівський» Львівської міської ради



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Учні/освітяни 10:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Профілі: іноземної філології, математичний
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


1111
учнів
42
класи
109
осіб персоналу
75
приміщень
7
інклюзивних класів
8
учнів в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

20
14
по місту
25
32
по області
123
124
по Україні
158,25
2,10
Середній бал
73
24
учні складали НМТ
292
94
тести НМТ

26 по місту
48 по області
216 по Україні

18 по місту
23 по області
158 по Україні

28 по місту
34 по області
217 по Україні

28 по місту
48 по області
141 по Україні

2 по місту
2 по області
7 по Україні

Фізика 156,00

2 по місту
3 по області
31 по Україні

12 по місту
33 по області
226 по Україні

Останнє оновлення 27 листопада 2024


Відгуки

68
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Ірина, 19.09.2024, 16:05

Чудова школа 🫶🏻

Колишня учениця:), 04.09.2023, 02:01

Люди добрі, просто послухайте, що вам скажу... Можливо школа і не найкраща, але і не найгірша, люблю її і дуже сумую! Почитала коментарі і трішки здивована чесно кажучи, але скажу свою думку про деякі речі: Вчителі різні, але круті... Як ти себе зарекомендуєш, так вони і будуть до тебе ставитись, це раз! Два - їдальня. Харчувалась з 1 по 4 клас безкоштовно, з 5 по 9 по талонах, оскільки мала пільги і їла КОЖЕН ДЕНЬ! Порції не погані, я дуже любила... На скільки пам'ятаю кожної перерви варили щось нове, завжди було і перше, і друге. Звичайно якщо прийдеш під кінець великої перерви, то їжа вже встигне охолонути, але загалом дійсно смачна і не є холодна переважно Ще одне, як і писали, є кафетерія, де можна замовити гарячий напій і щось перекусити - теж великий +. Велике та сучасне футбольне поле на вулиці, багато цікавих гуртків та різних дійств Хочу вернутись в шкільні роки, люблю цю школу, чесно! ❤️

Оля-Олена, 02.06.2023, 23:15

Хто хоче вчитись ,тому і школа і вчителі будуть хорошими:) Подяка моїм першим вчителям які вчать досі,не всі,нажаль....а їдальня і в мої часи була не дуже,але був басейн,якого не було в інших школах..

Олена, 23.03.2023, 17:21

Жахлива не школа, а вибрані вчителі Які поділяють дітей на любимчиків та інший сорт

Учениця 6 класу, 04.11.2020, 18:41

Вчуся в цій школі вже 6 років. Умови хороші, новий ремонт і якісні парти. На території є новий спортивний майданчик. Єдине що не так- деякі вчителі. Вчителька з зарубіжної літератури часто кричить на нас, коли я просто забула вдома зошит з д/з хотіла дзвонити мамі. Ще один мінус це їдальня. Дуже рідко там їла в молодшій школі, зараз не їм взагалі. Порції холодні і їжа несмачна. Ще там продаються круасани,булочки і напої. Раніше булочки просто давали кладучи на брудний піднос на якому і гроші лежали, тепер вже продають у пакетиках. Але відкрилось кафе зі столиками, смачними булочками та чаєм і кавою в одноразових стаканчиках (тут вже сучасний ремонт і продавець в резинових рукавичках) В цілому школа хороша


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.