Комунальний загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Навчально-реабілітаційний центр №6»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 5 лютого 2026
Відгуки
20Не очікувала від цієї школи відсутності інклюзивного поняття как взаємодіяти з дітьми з діагнозами. Вчителі молодшої школи ну зовсім не вміють і не хочуть вміть вести роботу з особливими дітьми. Реабілітація це тільки слово, її тут немає. Підходів немає, совок є совок, навіть з молодими вчителями, вони не хочуть напрягатись знайти підхід до дітей. Якийсь конфлікт- вина особливої дитини а ніяк не бездіяльність і необізнаність вчителя. Не раджу вести сюди свою особливу дитину.
Класна школа,самі класні вчителя,дуже добрий директор,не обзивають дітей)
супер школа
Я вообще не понимаю зачем держать бабушек дежурных на входе,что они могут сделать,ну разве только материть детей.Сейчас такое напряжение в стране,везде криминал,детей травят в школах Что сможет бабка если не дай бог что то случиться.Почему в других школах есть настоящая охрана мужчины.Не удивительно что по территории шастают бомжы и алкашня.Уважаемые родители надо с этим что то делать,пусть школа нанимает охрану,а деньги как и в других школах пусть сдают родители.Иначе это может закончиться не очень хорошо.
Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.
Повністю згідна з Калиною. Нажаль так і є, хоча попасти сюди хотіла 4р, відгуки людей були гарні і поруч. Нажаль нічого тут нема гарного. Булінг дітей від вчителів. Логопедів нема, психологу самій потрібен психолог. Нажаль моя дитина далі вчиться тут, до вибору в мене нема але не раджу цю школу.