№9 СЕРЕД ЛІЦЕЇВ У ЧЕРНІВЦЯХ
129,14
Державна
Чернівці, вул. Небесної Сотні, 18-а
Учні/освітяни 12:1
Комунікація з батьками - ніяка. Бардак повний, класний керівник, керівництво на зауваження не реагують. В туалет дитина лише вдома може сходити: або черга, або дирка в дверях, повний бардак. Поїсти в столові дитина не може, бо чого це ти запізнився - а поки дійшов до неї, постояв в черзі, то 2 хвилини на поїсти, а ще в клас дійти! В -20 ходіть до школи, не подобається - пишіть заяви по сімейним обставинам. Опалення при відключеннх світла нема взагалі, генератор не хотіли включати, бо на нього треба бензину, потім дня 3 включили, поламався, а вчителі все одно голосують за очне навчання! Поремонтували дах, через рік вже заливає актовий зал. Як же всім на все все одно, лиш красти вміють!