Комунальний заклад освіти Ліцей Борисфен Дніпропетровської обласної ради



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 4:1
  • Ліцей
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


221
учень
325
загальна кількість місць
10
класів
60
осіб персоналу
34
приміщення
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

52
10
по місту
108
33
по області
2705
151
по Україні
142,25
0,52
Середній бал
22
2
учні складали НМТ
85
6
тестів НМТ

51 по місту
139 по області
3146 по Україні

41 по місту
84 по області
2042 по Україні

48 по місту
112 по області
1989 по Україні

40 по місту
86 по області
2436 по Україні

Біологія 150,33

Німецька мова 153,00

Географія 137,67

Українська література 115,00

Останнє оновлення 15 червня 2023


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Альбіна, 27.02.2026, 11:02

Навчалася в цій школі з першого класу. Незабутні відчуття, чудове місце для отримання знань. Вчителі добрі та піклуються про дітей. Навчатися було дуже легко та весело, вчили дуже добре. Особисто хочу подякувати найкращому завучу, котра не дивлячись на наші помилки продовжувала любити нас, перші уроки з нею були незабутніми, на перший погляд «зла» вчителька, але насправді дуже гарний вчитель. Марино Василівно, якщо ви це читаєте, дуже дякую за те що нас навчали саме ви🫶🏼

Юля, 27.02.2026, 10:43

У школі комфортна атмосфера, у якій почуваєшся спокійно .Вчителі не лише доступно пояснюють матеріал, а й завжди готові допомогти, підтримати та піти назустріч.Адміністрація школи дуже лояльна й відкрита до діалогу- будь-яке питання можна вирішити без зайвого напруження.Особливо приємно, що доброзичливість відчувається в усьому:починаючи від директора і закінчуючи технічним персоналом-усі ставляться з повагою та по-людськи. Я дуже рада, що навчалась саме тут🫶

Юля, 27.02.2026, 10:40

Я перейшла до цієї школи у 8 класі, тому мені справді є з чим порівнювати.Хочу сказати , що це було одне з найкращих рішень. У ліцеї дуже комфортна атмосфера, у якій почуваєшся спокійно та впевнено.Вчителі не лише доступно пояснюють матеріал, а й завжди готові допомогти, підтримати та піти назустріч. Адміністрація школи дуже лояльна й відкрита до діалогу- будь-яке питання можна вирішити без зайвого напруження.Особливо приємно, що доброзичливість відчувається в усьому: починаючи від директора і закінчуючи технічним персоналом - усі ставляться з повагою та по-людськи.Я дуже рада була навчатись саме тут

Андрей, 06.02.2026, 12:03

Одна из худших школ города. Преподаватели не хотят там работать, поэтому один учитель (зачастую без профессионального образования, ведёт несколько предметов). Причём должность получают не по компетентности и профессиональным навыкам, а по лояльности и связям с администрацией школы. Знания получить невозможно. Администрация школы даже не пыталась отстоять статус специализированной школы для детей с заболеваниями сердечно-сосудистой системы и уже забыли, что здесь продолжают учиться такие дети. "Педагоги" унижают и булят детей, нарушают права и травмируют психику учеников. Мы, как и многие родители, перевели своих детей в другую школу, хотя учились здесь с первого класса. Никому не советую попасть в этот лицей.


Дивіться також усі школи в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, дитячі садки в Дніпрі.