Комунальний заклад освіти Ліцей Борисфен Дніпропетровської обласної ради
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 15 червня 2023
Відгуки
4У школі комфортна атмосфера, у якій почуваєшся спокійно .Вчителі не лише доступно пояснюють матеріал, а й завжди готові допомогти, підтримати та піти назустріч.Адміністрація школи дуже лояльна й відкрита до діалогу- будь-яке питання можна вирішити без зайвого напруження.Особливо приємно, що доброзичливість відчувається в усьому:починаючи від директора і закінчуючи технічним персоналом-усі ставляться з повагою та по-людськи. Я дуже рада, що навчалась саме тут🫶
Я перейшла до цієї школи у 8 класі, тому мені справді є з чим порівнювати.Хочу сказати , що це було одне з найкращих рішень. У ліцеї дуже комфортна атмосфера, у якій почуваєшся спокійно та впевнено.Вчителі не лише доступно пояснюють матеріал, а й завжди готові допомогти, підтримати та піти назустріч. Адміністрація школи дуже лояльна й відкрита до діалогу- будь-яке питання можна вирішити без зайвого напруження.Особливо приємно, що доброзичливість відчувається в усьому: починаючи від директора і закінчуючи технічним персоналом - усі ставляться з повагою та по-людськи.Я дуже рада була навчатись саме тут
Одна из худших школ города. Преподаватели не хотят там работать, поэтому один учитель (зачастую без профессионального образования, ведёт несколько предметов). Причём должность получают не по компетентности и профессиональным навыкам, а по лояльности и связям с администрацией школы. Знания получить невозможно. Администрация школы даже не пыталась отстоять статус специализированной школы для детей с заболеваниями сердечно-сосудистой системы и уже забыли, что здесь продолжают учиться такие дети. "Педагоги" унижают и булят детей, нарушают права и травмируют психику учеников. Мы, как и многие родители, перевели своих детей в другую школу, хотя учились здесь с первого класса. Никому не советую попасть в этот лицей.
Дивіться також усі школи в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, дитячі садки в Дніпрі.
Навчалася в цій школі з першого класу. Незабутні відчуття, чудове місце для отримання знань. Вчителі добрі та піклуються про дітей. Навчатися було дуже легко та весело, вчили дуже добре. Особисто хочу подякувати найкращому завучу, котра не дивлячись на наші помилки продовжувала любити нас, перші уроки з нею були незабутніми, на перший погляд «зла» вчителька, але насправді дуже гарний вчитель. Марино Василівно, якщо ви це читаєте, дуже дякую за те що нас навчали саме ви🫶🏼