Броварський ліцей «Мономакс»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Останнє оновлення 4 березня 2026
Відгуки
34Задоволені школою, високий рівень навчання, комфорту, відкрита співпраця з родинами. Є спокій за дитину і відчуття, що з дитиною працюють класні, не байдужі люди. Сподіваємось, що ця атмосфера і рівень буде зберігатись і тільки зростати
Monomax. Так тримати!
Школа піклується тільки про свій публічний імідж, а не про знання чи здоров'я дітей (психічне та фізичне). Якщо у дитини у батьків є багато фінансових можливостей або влади, то можна вести себе як завгодно без наслідків. Якщо родина звичайна, очікуйте, що дитини будуть цькувати як діти, так і персонал. На території школи спілкуються російською мовою. Було кілька випадків, коли діти гралися і шкодили собі чи іншим дітям досить серйозно, а швидка не була викликана. Окремі предмети викладаються нормально, а деякі взагалі ніяк. Директор дозволяє собі принижувати учнів.
Ви молодці. Дитина в захваті від своєї школи
Дивіться також усі школи в м. Бровари, коледжі в Броварах, курси в Броварах, репетиторів в Броварах, дитячі садки в м. Бровари.
Школи поряд
Ліцей «Перспективи»
- Ліцей з гімназією
- Загальна можлива кількість місць: 100
Броварський ліцей №11
- I-III ступенів
- Ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією
- Загальна можлива кількість місць: 360
Броварський ліцей №6
- I-III ступенів
- Ліцей з початковою школою та гімназією
- Загальна можлива кількість місць: 960
- Інклюзивні класи
Були у школі з її відкриття,з кожним роком школа стає гірше.Знання у дітей,якщо не займатися додатково ,просто нульові. Все,що заявлено в їх рекламі,сайті,інсті не відповідає дійсності. Більшість уроків під час тривоги навіть не намагаються проводити, більшість вчителів непрофесійні починаючи з викладання матеріалу , закінчуючи , тим , що в якості покарання дитини, можуть налаштовувати проти цієї дитини клас. Заняття у другій половині дня - для відводу очей, їх часто ведуть навіть не вчителі , а діти. І багато з цих занять були тільки якийсь період , щоб зняти гарне відео і викласти десь для реклами. В реальності їх просто немає. Заявляється , що в школі є додаткові заняття , якщо дитина не встигає з якогось предмета . В реальності , то ти не можеш записатися , то тобі кажуть , що 6 це не така вже і погана оцінка , коли буде 4 , приходь .. Рівень англійської дуже низький . Взагалі гарні відгуки можуть писати чи батьки , котрі не вникають у навчання чи якось повʼязані зі школою