Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи
Міжнародна академічна школа «Одеса»

Міжнародна академічна школа «Одеса»vip


Про школу

Головна місія і завдання нашої школи – розвинути у дитини любов до процесу навчання, до пізнання. Величезна швидкість змін у всіх сферах діяльності людини робить це вміння безцінним. Сьогоднішнім дітям доведеться вчитися протягом усього життя, щоб бути успішними.

Розвинути всі необхідні компетенції, затребувані в сучасному суспільстві: комунікабельність, вміння працювати в команді, відкритість, критичне і логічне мислення, вміння чути і слухати, відмінне знання іноземних мов.

Міжнародна академічна школа «Одеса» це:

1. Інноваційний підхід до навчання

У школі діти отримують повний комплекс освітніх послуг із застосуванням новітніх технологій. Всі класи вже оснащені інтерактивними дисплеями Smart Board (86 дюймів діагональ). Вся шкільна документація ведеться в електронній формі: щоденники, розклади, позначки, зауваження.

Інноваційна команда викладачів, які проходять постійне стажування STEM дисциплін від лідера інноваційної освіти SMART Technologies.

Плавання і шахи є обов'язковими предметами, починаючи з 1 класу.

2. Якісна освіта

Педагогічний колектив був сформований згідно з усіма вимогами і стандартами шкільного навчання. Знання, вміння, а також досвід роботи з дітьми вчителів задають високу планку якості освіти нашої школи.

3. Малокомплектні класи

Наша школа орієнтується на невеликі класи, тому в нашій школі кожна дитина отримує максимум часу вчителя. Класи передбачені до 16 учнів.

4. Додаткові програми

Школа дає базову освіту, а також дозволяє учням за бажанням записуватися на факультативи та гуртки. Наприклад, одні з найпопулярніших секцій - вивчення іноземних мов, шахи, плавання, теніс, бокс, футбол, черлідинг.

5. Вивчення іноземних мов

Велика увага приділяється вивченню іноземних мов, що повністю виправдовує назву школи як «Міжнародної». На сьогоднішній день діти тут вивчають англійську, німецьку, французьку, китайську мови.

6. Безпека понад усе!

Школа обладнана 240 відеокамерами нічного бачення з функцією виявлення осіб (FULL HD).

Використовується найбільший в світі виробник біометричного устаткування і програмного забезпечення ZKTeco для систем контролю доступу та обліку з системою оповіщення батькам. У кожної дитини є своя біометрична персональна карта з рівнем доступу.

7. Освіта без кордонів

Міжнародна академічна школа «Одеса» доступна для всіх дітей, в тому числі і з особливими потребами. Під'їзні пандуси, ліфти, спеціально обладнана парковка, санвузли, пропускна система влаштовані так, щоб максимально враховувати потреби учнів з труднощами пересування. Освіта без кордонів - один з девізів школи майбутнього, який максимально реалізований на ділі.

8. Правильне харчування – фундамент здоров'я!

Їжа в нашій школі не тільки корисна, але і дуже смачна. Наше меню розробляє лікар-дієтолог з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

9. Школа обладнана новітнім триповерховим спорткомплексом:

  • 2 басейни;
  • спортивний зал;
  • стадіон;
  • фітнес-зал.

10. У школі знаходиться храм Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, освячений 9 жовтня Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. При бажанні школярі можуть відвідувати факультативи і слухати лекції з історії релігії, вивчати християнську етику.

Тип навчального закладу: загальноосвітня школа I-III ст.

Форма власності: приватна

Мова навчання: російська, українська

Ступінь: I-III


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

С поступлением в сентябре все было вполне адекватно, хотя с самого начала смутило количество уроков - ежедневно 7-8, но думали, что некоторые уроки, как плаванье, шахматы, финансовая грамотность не будут дополнительной нагрузкой. С середины семестра пошла жесть, уроки заканчиваются к трем, и в это же время надо уже делать домашнее задание, потому что потом просто не успеет все закончить. Можно забыть о дополнительных занятиях и спорте - просто некогда. Но самое печальное - занижаются оценки, и казалось бы из-за серьезной нагрузки ребенок ничего не успевает, но со второго семестра стало понятно почему -ввели платную систему отработки "проваленных" и пропущенных предметов. Для 1-5 класса может и неплохая школа, а отдавать в старшие классы я бы не советовала. Дело не в деньгах, а в психическом состоянии детей. К слову, ни один вопрос или проблема ни классным руководителем, ни директором за полгода не была решена.

,

Отдала ребенка в 8 класс в сентябре Пишу по пунктам 1. Директор, классный руководитель - адекватные 2. В начале мне показалось, что в классе моего ребенка не сильно приняли в компанию, он почти ни с кем не общался, но изменилось всё после экскурсии в Умань, где они подружились, вопрос решен. Он не совсем как бы к администрации, но в общем не знаю. Главное что всё решилось 3. Питание - 10/10, претензий нету. Понравилось что я могу пополнять его внутреннюю карту и знать что мой ребенок точно расчитается ею только за питание. 4. Видеонаблюдение на каждом шагу, даже в классе. Сначала мне это показалось странным, но с другой стороны - это безопасность моего же ребенка. 5. Преподаватели молодые, без маразма, что нравится. 6. Бассейн... Да тут говорить нечего, 1 словом всё сказано. У детей есть бассейн и это респект 7. Робототехника, информатика. у меня сын хочет быть компьютерщиком в айти и это хорошо что такие дисциплины в школе - обязательны 8. в холле есть расписание для родителей - TOP

,

В школе начался отопительный сезон раньше чем на месяц в городе. Благодаря солнечным батареям!! Спасибо

,

плохая школа

,

Школа супер, ребенок доволен, а это главное. Директор адекватная, учителя профессионалы

,

Ходим на подготовку к школе и бассейн, сейчас сдали тестирование, ждем зачисление в 1 класс. За период подготовки к школе - в восторге, 10/10

,

Хочу сказать огромное спасибо всем преподавателям и руководству школы. Надежды не было никакой, что сын начнет учится, пока не нашли вашу школу. Благодаря вам сын стал более ответственным, учителя относились к ребенку как к равному, что немаловажно, в этом возрасте для детей. Максиму стали нравиться предметы, которые в государственной школе он прогуливал. Как-то, придя домой, Максим сказал: «Папа, ко мне в этой школе относится как к человеку». Спасибо, что вы есть и даете возможность нашим детям учиться и получать образование. Действительно школа будущего!!

,

Классный бассейн, тренер Яна Богайчук! Ребенок научился плавать за 2-3 недели, советую! Всегда чисто и безопасно! Школа Кивалова - респект! Есть где то в Украине еще подобные частные школы?

,

Мой ребенок учится тут с декабря, пожалуй лучшая частная школа одессы, отдельно спасибо классному руководителю Киран Оксане Александровне - профессионал своего дела. Ребенок очень доволен бассейном и боксом, а в шахматы играет чуть ли не каждый день после уроков, потому что у них это обязательный предмет. Успехов и процветания школе МАШО!

,

Очень крутая школа, подобную видела частную в Швейцарии, но в разы меньше. Очень большим плюсом является то, что у детей есть сразу целый спорткомплекс

,

Очень достойная школа, рад что мой брат имеет возможность посещать данное учебное заведение!!! Учебный процесс на высшем уровне и все факультативные занятия!

,

Очень хорошая школа, учителя лучшие

,

Отдала ребенка с сентября в школу, довольна целиком, за спорткомплекс вобще жирная 5рочка. Качественное образование, адекватная директриса

,

Супер школа!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі школи в Одесі, а також дитячі садки в Одесі, робота в Одесі