Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи
Приватний навчальний заклад «Початкова школа ім. Теофіла Ріхтера»

Приватний навчальний заклад «Початкова школа ім. Теофіла Ріхтера»vip


Про школу

Приватна початкова школа імені Теофіла Ріхтера оголошує набір до 3 класу на 2021-2022 навчальний рік.

Заявки можна подавати на електронну пошту [відкрити контакти]Deutchschule@gmail.com.

Приватна школа імені Теофіла Ріхтера, створена за сприяння Посольства Німеччини в Україні, є першою на півдні України міжнародної німецькою школою. Своє ім'я школа отримала в честь Теофіла Даниловича Ріхтера - музиканта і педагога, колись служив в одеській Кирхе органістом, батька знаменитого піаніста Святослава Ріхтера. Школа розташована на території одного з найбільш значущих містобудівних об'єктів історичного центру Одеси — лютеранського кафедрального собору Святого Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, більш відомої одеситам як Кірха.

Приватна початкова школа імені Теофіла Ріхтера має ліцензію державного зразка і здійснює освітню діяльність на основі державної програми навчання. Наша школа орієнтована як на українських дітей, які бажають навчатися у відповідності з європейськими нормами освіти, так і на іноземних громадян, які проживають на території України.

Школа імені Теофіла Ріхтера приймає учнів віком від шести років і надає можливість комфортного навчання в малокомплектних класах з використанням інноваційного підходу «Навчання без стресів». В основу покладено індивідуальний підхід до кожної дитини і його всебічний розвиток. У нашій школі діти навчаються не тільки загальноосвітніх предметів, а й загальнолюдським, необхідним для життя в цивілізованому суспільстві навичкам.

Ми орієнтуємося на індивідуальний підхід до кожного учня і допомагаємо дітям відкривати в собі таланти і творчий потенціал. Особливу увагу ми приділяємо ефективності методик, використовуваних при вивченні німецької мови. Об'єднуючи традиційні схеми викладання і комунікативний підхід, який полягає в постійному спілкуванні дітей з носіями мови, участі в святах німецької громади, вивченні німецької культури

Theoрhil Richter Schule — це сучасна школа, унікальна поєднання української та європейської освітніх систем.

Наша школа — це безпечне і затишне сучасне простір, де люблять кожної дитини, де виховується повага до різних думок і культурам.

У нас ваші діти зможуть:

  • Отримувати знання протягом усього дня (з 9.00 — 18-00).
  • Розвивати свої здібності займаючись в студії образотворчого та театрального мистецтва, займатися робототехнікою і шахами.
  • Брати участь у святах, вивчати традиції німецької культури.
  • Удосконалити навички розмовної мови в мовному таборі.

Наша школа в Facebook.

Сайт школи.

Підготовка до школи індивідуально:

  • Розвиток мовлення, мислення, уяви.
  • Логіка, Математика, Читання.
  • Підготовка руки до письма.
  • Активізація уваги.
  • Ігрова форма навчання.
  • Для дітей від 5 років.

Телефон: [відкрити контакти](095) 760-05-25.

Пошта: [відкрити контакти]info@richterschule.com.ua

Відкрито набір в 3 клас!

У школі 3-х разове харчування!


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Любим школу и учителей, а еще очень нравится питание!!!

,

Я никогда не думала, что приходя вечером домой мне не нужно будет проверять у ребенка уроки или заставлять его их сделать, собирать портфель. Я мама, которая интересуется жизнью ребенка, его увлечениями и настроением. Но я очень рада, что мне не нужно обучать ребенка грамоте и математике. Потому что в этой школе этим занимаются высококлассные специалисты, которые понимают и осознают, что обучение ребенка происходит в школе. В школе уделяют максимальное внимание каждому ученику, спокойная атмосфера, и вместе с тем прекрасные педагоги. Кроме того - развивающие занятия после обеда, уроки делают в школе. А для меня это важно, я работаю допоздна.

,

В разные годы в школе «Теофила Рихтера» учатся наши дети. Хотим выразить огромную благодарность всему коллективу и администрации, за высокий профессионализм и чуткое отношение к ученикам. Обучение проходит в форме диалога учителя и ученика.Учителя с уважением относятся к личности ученика, организуют учебный процесс с учетом всех его особенностей,  в комфортной, дружеской и уютной атмосфере. Доступным языком объясняют материал, никогда не отказывают в помощи. Столовая: Кормят очень вкусно и сытно.!!!) Спасибо!))

,

Школа просто супер! Педагоги на высшем уровне, дети с удовольствием бегут в школу!

,

Школа просто отличная! Пишут отрицательное только те люди,,которые либо не знают или не слышали и не видели,либо конкуренты и недоброжелатели,что очень печально! Я просто в восторге от школы и совет для всех -лучше увидеть,чем просто читать и говорить...

,

Нам в этой школе больше всего нравится наш учитель Наталья Евгеньевна. Она отличный педагог, дети и родители ее любят и уважают. Наталья Евгеньевна очень внимательна к детям , уравновешенный, профессиональный педагог. Сыну нравится питание . В школе тепло и мало деток в классах до 10 человек.

,

Нам школа очень нравиться ,замечательные учителя которые любят детей

,

Школа прекрасная, очень хорошие педагоги. Я и мой ребёнок восторге!

,

Не рекомендую. Со стороны директора много обещаний, а выполняется очень мало. Школа не соответствует заявленным требованиям, а стоимость качеству услуг. Трудно назвать эту школу частной с индивидуальным подходом к каждому ребенку, скорее чуть улучшенный совдеп. Постоянная текучка кадров.

,

В эту школу ходим с марта 2016 года. Первым с кем мы познакомились из школы - это Людмила Александровна, директор школы. Которая произвела вечатление грамотного педагога . И с должностью директора справляется на все сто баллов. За эти два года, любой вопрос , который поднимали родители были решины дипломатично и в кратчайшие сроки. Самый большой плюс в том, что в каждый класс набирают небольшое количество детей. Потому в школе царит семейная атмосфера. И на уроке учитель уделяет достаточно много времени каждому ребёнку. Мы , как родители, довольны школой. Важно ,что и нашему ребёнку нравится

,

Директрис новая поменяла все . Школу так сказать с колен Подняла . Очень любим нового директора Молодец она

,

Слава богу в 2017 пришёл новый директор! Людмила Влександровна , спасибо вам за всё !! Школу подняла с колен !!! Прекрасные учителя! Ребёнок охотно ходит в школу, очень любит своего классного руководителя Наталья Евгеньевна, спасибо вам за то что вы прекрасно преподаёте Очень компетентны , лучшие учителя, лучший ДИРЕКТОР ПРЕКРАСНАЯ ШКОЛА

,

Замечательная школа!!!!

,

Ходим в эту школу. Довольны.

,

А нам все нравится.

,

отличная школа)


Залишити відгук

Усі школи в Одесі, а також дитячі садки в Одесі, робота в Одесі