Школи
Загальноосвітня школа першого ступеня імені Теофіла Ріхтера

Загальноосвітня школа першого ступеня імені Теофіла Ріхтераvip


Про школу

Приватна школа імені Теофіла Ріхтера оголошує набір до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік і в пришкільний літній табір.

Програма табору дуже різноманітна:

  • тематичні свята;
  • спортивні змагання;
  • екскурсії та подорожі.

Заявки можна подавати на електронну пошту Deutchschule@gmail.com.

Приватна школа імені Теофіла Ріхтера, створена за сприяння Посольства Німеччини в Україні, є першою на півдні України міжнародної німецькою школою. Своє ім'я школа отримала в честь Теофіла Даниловича Ріхтера - музиканта і педагога, колись служив в одеській Кирхе органістом, батька знаменитого піаніста Святослава Ріхтера. Школа розташована на території одного з найбільш значущих містобудівних об'єктів історичного центру Одеси - лютеранського кафедрального собору Святого Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, більш відомої одеситам як Кірха.

Школа ім. Теофіла Ріхтера має ліцензію державного зразка і здійснює освітню діяльність на основі державної програми навчання. Наша школа орієнтована як на українських дітей, які бажають навчатися у відповідності з європейськими нормами освіти, так і на іноземних громадян, які проживають на території України.

Школа імені Теофіла Ріхтера приймає учнів віком від шести років і надає можливість комфортного навчання в малокомплектних класах з використанням інноваційного підходу «Навчання без стресів». В основу покладено індивідуальний підхід до кожної дитини і його всебічний розвиток. У нашій школі діти навчаються не тільки загальноосвітніх предметів, а й загальнолюдським, необхідним для життя в цивілізованому суспільстві навичкам.

Ми орієнтуємося на індивідуальний підхід до кожного учня і допомагаємо дітям відкривати в собі таланти і творчий потенціал. Особливу увагу ми приділяємо ефективності методик, використовуваних при вивченні німецької мови. Об'єднуючи традиційні схеми викладання і комунікативний підхід, який полягає в постійному спілкуванні дітей з носіями мови, участі в святах німецької громади, вивченні німецької культури

Theoрhil Richter Schule — це сучасна школа, унікальна поєднання української та європейської освітніх систем.

Наша школа — це безпечне і затишне сучасне простір, де люблять кожної дитини, де виховується повага до різних думок і культурам.

У нас ваші діти зможуть:

  • Отримувати знання протягом усього дня (з 9.00 - 18-00);
  • Розвивати свої здібності займаючись в студії образотворчого та театрального мистецтва, займатися робототехнікою і шахами;
  • Брати участь у святах, вивчати традиції німецької культури;
  • Удосконалити навички розмовної мови в мовному таборі.

Наша школа в Facebook

Сайт школи


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Алена, 06.12.2020, 08:18

Нам в этой школе больше всего нравится наш учитель Наталья Евгеньевна. Она отличный педагог, дети и родители ее любят и уважают. Наталья Евгеньевна очень внимательна к детям , уравновешенный, профессиональный педагог. Сыну нравится питание . В школе тепло и мало деток в классах до 10 человек.

Юрий, 08.09.2020, 18:50

Если хотите, что бы ваши дети получали знания на 3ку, а вам в глаза говорили, что они самые умные. То вам в эту школу. Тут умеют лапши на уши навешать, так красиво. Каждые пол года меняются педагоги по языкам. Ходить в эту школу, себя не уважать. Эта Школа днище. Жаль родителей, которым лапшу на уши вешают, а они ещё больше уши развешивают. Как вам всё красиво преподносят в начале, а потом ничего из обещаного нет. Но людям видимо нравится когда за их же деньги нагибают. И тот кто тут расписывает, как всё круто, ходят первый год. На второй понимают, что их имеют, на третий уже смирились, а четвёртый как бы выпускной, можно еще потерпеть. И вот так все 4 года, вы и ваш ребёнок - терпилы.

Анна, 16.07.2020, 15:38

Нам школа очень нравиться ,замечательные учителя которые любят детей

Олеся, 16.07.2020, 15:32

Школа прекрасная, очень хорошие педагоги. Я и мой ребёнок восторге!

Алёна, 23.05.2020, 01:14

Не рекомендую. Со стороны директора много обещаний, а выполняется очень мало. Школа не соответствует заявленным требованиям, а стоимость качеству услуг. Трудно назвать эту школу частной с индивидуальным подходом к каждому ребенку, скорее чуть улучшенный совдеп. Постоянная текучка кадров.

Ирина, 22.04.2020, 18:43

Прежде чем идти в эту школу 1000 раз подумайте. В школе кроме нормальных бытовых условий нет ничего, но они тоже не для всех. Постоянно поток учителей, стресс для детей. Идя в эту школу, нужно быть готовым к тому, что вы посреди учебного года, вы можете забрать своего ребёнка в другую школу. Администрация может за глаза обзывать детей. В школе процветает пани братство, для руководства школы ваши дети не нужны, важны только ваши деньги. Половина из заявленного руководством не выполняется, а к середине учебного и вовсе кроме учебного процесса ничего не выполняется в заявленной форме.

Валентина, 07.06.2019, 05:21

В эту школу ходим с марта 2016 года. Первым с кем мы познакомились из школы - это Людмила Александровна, директор школы. Которая произвела вечатление грамотного педагога . И с должностью директора справляется на все сто баллов. За эти два года, любой вопрос , который поднимали родители были решины дипломатично и в кратчайшие сроки. Самый большой плюс в том, что в каждый класс набирают небольшое количество детей. Потому в школе царит семейная атмосфера. И на уроке учитель уделяет достаточно много времени каждому ребёнку. Мы , как родители, довольны школой. Важно ,что и нашему ребёнку нравится

1класс, 07.02.2019, 11:42

Директрис новая поменяла все . Школу так сказать с колен Подняла . Очень любим нового директора Молодец она

Кристина, 07.02.2019, 11:36

Слава богу в 2017 пришёл новый директор! Людмила Влександровна , спасибо вам за всё !! Школу подняла с колен !!! Прекрасные учителя! Ребёнок охотно ходит в школу, очень любит своего классного руководителя Наталья Евгеньевна, спасибо вам за то что вы прекрасно преподаёте Очень компетентны , лучшие учителя, лучший ДИРЕКТОР ПРЕКРАСНАЯ ШКОЛА

Alyona, 02.03.2018, 17:10

Замечательная школа!!!!

Юрий, 06.06.2017, 15:35

Ходим в эту школу. Довольны.

Светлана, 09.02.2017, 14:14

А нам все нравится.

родитель, 28.10.2016, 12:58

отличная школа)


Залишити відгук

Усі школи в Одесі, а також дитячі садки в Одесі, робота в Одесі