Школи
Загальноосвітня школа першого ступеня імені Теофіла Ріхтера

Загальноосвітня школа першого ступеня імені Теофіла Ріхтераvip


Про школу

Приватна школа імені Теофіла Ріхтера оголошує набір до 3 класу на 2021-2022 навчальний рік.

Заявки можна подавати на електронну пошту [відкрити контакти]Deutchschule@gmail.com.

Приватна школа імені Теофіла Ріхтера, створена за сприяння Посольства Німеччини в Україні, є першою на півдні України міжнародної німецькою школою. Своє ім'я школа отримала в честь Теофіла Даниловича Ріхтера - музиканта і педагога, колись служив в одеській Кирхе органістом, батька знаменитого піаніста Святослава Ріхтера. Школа розташована на території одного з найбільш значущих містобудівних об'єктів історичного центру Одеси - лютеранського кафедрального собору Святого Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, більш відомої одеситам як Кірха.

Школа ім. Теофіла Ріхтера має ліцензію державного зразка і здійснює освітню діяльність на основі державної програми навчання. Наша школа орієнтована як на українських дітей, які бажають навчатися у відповідності з європейськими нормами освіти, так і на іноземних громадян, які проживають на території України.

Школа імені Теофіла Ріхтера приймає учнів віком від шести років і надає можливість комфортного навчання в малокомплектних класах з використанням інноваційного підходу «Навчання без стресів». В основу покладено індивідуальний підхід до кожної дитини і його всебічний розвиток. У нашій школі діти навчаються не тільки загальноосвітніх предметів, а й загальнолюдським, необхідним для життя в цивілізованому суспільстві навичкам.

Ми орієнтуємося на індивідуальний підхід до кожного учня і допомагаємо дітям відкривати в собі таланти і творчий потенціал. Особливу увагу ми приділяємо ефективності методик, використовуваних при вивченні німецької мови. Об'єднуючи традиційні схеми викладання і комунікативний підхід, який полягає в постійному спілкуванні дітей з носіями мови, участі в святах німецької громади, вивченні німецької культури

Theoрhil Richter Schule це сучасна школа, унікальна поєднання української та європейської освітніх систем.

Наша школа це безпечне і затишне сучасне простір, де люблять кожної дитини, де виховується повага до різних думок і культурам.

У нас ваші діти зможуть:

  • Отримувати знання протягом усього дня (з 9.00 - 18-00);
  • Розвивати свої здібності займаючись в студії образотворчого та театрального мистецтва, займатися робототехнікою і шахами;
  • Брати участь у святах, вивчати традиції німецької культури;
  • Удосконалити навички розмовної мови в мовному таборі.

Наша школа в Facebook

Сайт школи

Підготовка до школи індивідуально:

  • Розвиток мовлення, мислення, уяви.
  • Логіка, Математика, Читання.
  • Підготовка руки до письма.
  • Активізація уваги.
  • Ігрова форма навчання.
  • Для дітей від 5 років.

Телефон: [відкрити контакти](095) 760-05-25

Пошта: [відкрити контакти]info@richterschule.com.ua

Відкрито набір в 3 клас!

У школі 3-х разове харчування!


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Любим школу и учителей, а еще очень нравится питание!!!

,

Я никогда не думала, что приходя вечером домой мне не нужно будет проверять у ребенка уроки или заставлять его их сделать, собирать портфель. Я мама, которая интересуется жизнью ребенка, его увлечениями и настроением. Но я очень рада, что мне не нужно обучать ребенка грамоте и математике. Потому что в этой школе этим занимаются высококлассные специалисты, которые понимают и осознают, что обучение ребенка происходит в школе. В школе уделяют максимальное внимание каждому ученику, спокойная атмосфера, и вместе с тем прекрасные педагоги. Кроме того - развивающие занятия после обеда, уроки делают в школе. А для меня это важно, я работаю допоздна.

,

В разные годы в школе «Теофила Рихтера» учатся наши дети. Хотим выразить огромную благодарность всему коллективу и администрации, за высокий профессионализм и чуткое отношение к ученикам. Обучение проходит в форме диалога учителя и ученика.Учителя с уважением относятся к личности ученика, организуют учебный процесс с учетом всех его особенностей,  в комфортной, дружеской и уютной атмосфере. Доступным языком объясняют материал, никогда не отказывают в помощи. Столовая: Кормят очень вкусно и сытно.!!!) Спасибо!))

,

Школа просто супер! Педагоги на высшем уровне, дети с удовольствием бегут в школу!

,

Школа просто отличная! Пишут отрицательное только те люди,,которые либо не знают или не слышали и не видели,либо конкуренты и недоброжелатели,что очень печально! Я просто в восторге от школы и совет для всех -лучше увидеть,чем просто читать и говорить...

,

Нам в этой школе больше всего нравится наш учитель Наталья Евгеньевна. Она отличный педагог, дети и родители ее любят и уважают. Наталья Евгеньевна очень внимательна к детям , уравновешенный, профессиональный педагог. Сыну нравится питание . В школе тепло и мало деток в классах до 10 человек.

,

Нам школа очень нравиться ,замечательные учителя которые любят детей

,

Школа прекрасная, очень хорошие педагоги. Я и мой ребёнок восторге!

,

Не рекомендую. Со стороны директора много обещаний, а выполняется очень мало. Школа не соответствует заявленным требованиям, а стоимость качеству услуг. Трудно назвать эту школу частной с индивидуальным подходом к каждому ребенку, скорее чуть улучшенный совдеп. Постоянная текучка кадров.

,

В эту школу ходим с марта 2016 года. Первым с кем мы познакомились из школы - это Людмила Александровна, директор школы. Которая произвела вечатление грамотного педагога . И с должностью директора справляется на все сто баллов. За эти два года, любой вопрос , который поднимали родители были решины дипломатично и в кратчайшие сроки. Самый большой плюс в том, что в каждый класс набирают небольшое количество детей. Потому в школе царит семейная атмосфера. И на уроке учитель уделяет достаточно много времени каждому ребёнку. Мы , как родители, довольны школой. Важно ,что и нашему ребёнку нравится

,

Директрис новая поменяла все . Школу так сказать с колен Подняла . Очень любим нового директора Молодец она

,

Слава богу в 2017 пришёл новый директор! Людмила Влександровна , спасибо вам за всё !! Школу подняла с колен !!! Прекрасные учителя! Ребёнок охотно ходит в школу, очень любит своего классного руководителя Наталья Евгеньевна, спасибо вам за то что вы прекрасно преподаёте Очень компетентны , лучшие учителя, лучший ДИРЕКТОР ПРЕКРАСНАЯ ШКОЛА

,

Замечательная школа!!!!

,

Ходим в эту школу. Довольны.

,

А нам все нравится.

,

отличная школа)


Залишити відгук

Усі школи в Одесі, а також дитячі садки в Одесі, робота в Одесі