Компанії

UniSafe
Коротко про компанію

Організація UniSafe створювалася з метою збільшити кількість свідомих людей, які піклуються про себе та оточуючих.

Завдання UniSafe відповісти на запитання «що робити?» і, головне - "як робити?". Навчаючись методики надання невідкладної допомоги, ви берете участь в еволюції людини і суспільства.

Зменшити ризик наслідків травми або нападу легше, коли знаєш, як допомогти постраждалому і як убезпечити себе.

Наші тренери – практикуючі лікарі та сертифіковані інструктори.

Ми прагнемо донести знання про першу допомогу таким чином, щоб вони залишилися з Вами надовго!

Послуги

Проводимо заняття з невідкладної допомоги з 2013 року, за цей час навчено близько 12000 курсантів, з початку повномасштабного вторгнення російського ворога, у складі ГО Тактична Медична Допомога Україна навчено бульше 2000 військових.

Усі наші інструктори мають медичну освіту і досвід роботи з різними групами людей. Наші курси відрізняються ретельним підходом до викладання, акцентах на відпрацюванні практичних навичок та відповідях на усі запитання курсантів.

Вичерпна інформація про наявні заняття та їхній вміст детально викладена на нашому сайті. Формат проведення занять можна побачити на наших сторінках у соцмережах https://www.instagram.com/unisafe?igsh=dHY2bjluMHFpMHRu 

Клієнти

Серед наших клієнтів:  Газопостачальна компанія "НАФТОГАЗ", власник торгівельної марки "ОЛЕЙНА", мережа фітнес клубів "FIT4U", мережа фітнес клубів "Blas Crossfit Area", компанія "ІНТЕРКОРН" та багнато інших хто довірив навчання своїх співробітників саме нам.

Додаткова інформація

Що таке перша допомога?

Перша допомога це невідкладні заходи щодо порятунку життя, які надають людині або групі постраждалих людей безпосередньо на місці події, до прибуття швидкої допомоги.

Своєчасно надана перша допомога може значно покращити стан того, хто постраждав, а в деяких випадках – навіть врятувати життя!

Неможливо передбачити, де і коли Ви можете зіткнутися з необхідністю надання першої допомоги. Освоєння даних навичок допоможе Вам завжди бути готовим надати невідкладну допомогу, незалежно від ситуації та умов.

Хто може навчитися навичкам першої допомоги?

Засвоїти базові навички надання першої допомоги може кожна людина, зацікавлена ​​в даних знаннях. Наявність медичної освіти для цього зовсім не є обов'язковою. Навички надання першої допомоги необхідні як звичайній людині, яка бажає захистити себе, своїх близьких та друзів, так і великому підприємству, що належить до безпеки своїх співробітників з особливою увагою.

Курси першої допомоги також є актуальними для дітей. Оскільки отримані навички надання першої допомоги можуть стати в нагоді їм у ситуаціях, коли поблизу немає дорослих, здатних надати першу допомогу (дитячі табори, спортивні виїзні збори).

Єдиним обмеженням для вивчення навичок з надання першої допомоги є загальний стан людини або вік, який не дозволяє адекватно, ефективно і безпечно надавати першу допомогу потерпілому.

Тренери


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі тренінги в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, роботу в Дніпрі.