Тренери

Новаківська Дзвенислава Андріївна
Про тренера

Фахівчиня з комунікації змін та візуалізації даних

20 років досвіду в комунікаціях, PR та маркетингу. 

Майже 10-ть років консультує бізнес та соціальний сектор з питань візуалізації даних, інфографіки та дизайн-мислення.

Після тривалої кар'єри в сфері PR в 2004 году заснувала власну компанію «Фанк і Консалтинг", що розрослась в івент агенство з тренінговими послугами для топ компаній на ринку України. З 2010 року розпочалась переорієнтація з командних комунікацій на переговори та маркетинг. У 2018 році портфель послуг було звужено до ключових тем і форматів, що допомагають комунікувати зміни в компаніях, що проходять трансформацію. 

Дзвенислава співпрацює з корпоративними та індивідуальними клієнтами через формат консалтингу, навчання та дизайн-сесій.

Практичний досвід

Авторка першого в Україні тренінгу «Інфографіка для не-дизайнерів» створеного 2010 року який був проведених для десятків інституцій громадського сектору, соціальних проектів ат бізнес компаній.

2015-2018 рр. викладала Майстерність публічного виступу для усіх МВА програм kmbs

З 2018 року авторка онлайн видання Marketing Media review

Авторка першого онлайн курсу для викладачів «Ефективні презентації», що був створений 2018 року разом з Центром інноваційного навчання та викладання Києво-Могилянської Академії,  який за півроку пройшло рекордна кількість українців – понад 10 000

Запрошена експертка з комунікації змін на Практикумі з соціальних комунікацій при Школі журналістики УКУ та Магістерці по управлінню НГО в УКУ.

Запрошена експертка курсу комунікацій для програми розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР.

Пройшла сертифіковане навчання з фасилітації стратегічного планування та ТОР фасилітації ICA. Запрошений консультант та фасилітаторка проектного офісу ОБСЄ та Офісу НАТО.

Ключові сфери спеціалізації: 

  • Комунікація змін
  • Презентаційні навички та візуальне мислення
  • Візуальний сторітеллінг
  • Інфографіка та візуалізація даних
  • трансформаційні та креативні сесії з дизайн мислення

Статті

34

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі тренінги в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, роботу в Києві.