Компанії
Технології зростання
Коротко про компанію

«Технології зростання» – це провайдерська агенція, яка надає послуги з підбору тренінгів та тренерів виходячи зі специфіки діяльності та критеріїв компанії-замовника.

Наша спеціалізація - проведення корпоративних та відкритих тренінгів для наступних категорій співробітників:

 • ТОР-менеджмент;
 • керівники середньої ланки;
 • лінійний персонал;
 • спеціалісти (hr-фахівці, фінансисти, логісти, маркетологи, закупники, внутрішні тренери)

12 груп тренінгів:

 1. Керування компанією
 2. Управління людьми
 3. Особиста ефективність, розвиток здібностей
 4. Команда, взаємодія
 5. Продажі
 6. Переговори
 7. Закупівлі
 8. Обслуговування, сервіс
 9. Дистрибуція, мерчендайзинг
 10. Фінанси
 11. Маркетинг
 12. Логістика

Кількість тренерів: 20

Тривалість роботи на ринку: з 2008 р.  

Ключова перевага – консультаційний підхід до бізнесу клієнта, що дозволяє точно вибрати послугу, що підходить для Ваших завдань, а також тренера (тренерів).

Послуги

Навчання (корпоративні, відкриті тренінги, семінари, майстер-класи, онлайн-навчання)

Управлінський консалтинг 

Коучинг (корпоративний бізнес-коучинг, індивідуальний бізнес- та лайф-коучинг, навчання коучінгу)

Клієнти

"Сітроен Україна", "Іннотек Інтернасіонал", "Тк-Текстиль", "Респект-Україна", "Майєр", "Сева Санте Анімаль Україна", "Ерідон", "Квадро", "Фомальгаут-Полімін", холдинг "Автек", група "Ферро", "Альтфатер Україна", "Сатурн-Хайтек", "Інтерфарм", "Укрсировина", "Ярослав", "Луцькфудз", "Се Борднетце Україна", "Литий камінь", "Авіабудсервіс", " МС Баухемі", "Аксор", "Мій офіс", "Контрактовий ярмарок", "Порта Україна", "Балтик Майстер", "Нове тисячоліття", "Автокапітал", "Глобал лоджик", "Будмайстер суміші", "Будмайстер двері" ", "Скарби Піднебесної", Орхід Кемікалс енд Фармасьютікалс, "Схід-сервіс Україна", "Стайлз груп", "Українська східна рибна компанія", "Хайдельберг цемент Україна", ТОВ "Гамма", "Укрпошта", "Простір", ПАТ Лубенський молокозавод, "Файна пані ", "Будинок смаку", "Укрмедтехніка", Холдинг "NCH", "ТОВ"Презенс", "ТОВ"Аренал Кемі", "ПРАТ«Консюмерс-Скло-Зоря»

Кожен тренер має також додатковий досвід роботи з клієнтами.

Додаткова інформація

Наша місія: забезпечити бізнес клієнта технологіями, які гарантують зростання кількісних та якісних показників компанії, додатково доставляючи клієнту задоволення від правильного ухваленого рішення та змін, які він здійснив з нашою допомогою.

Наш клієнт – це компанія, яка розвивається інтенсивним шляхом, впроваджуючи ефективні технології, що допомагають покращити бізнес-показники, такі як прибутковість, продуктивність, лояльність клієнтів, компетентність персоналу, капіталізація. Також нашим клієнтом є окремий співробітник у компанії, за рахунок зростання якого – інтелектуального, професійного, особистісного, творчого – зростають та показники компанії.

Наш підхід – від організації до особистості. Це означає, що на рівні організації ми працюємо зі змінами, впроваджуємо технології, керуючись інтересами організації, такими як керованість, збільшення прибутку, оптимізація бізнес-процесів, проте завжди уважно ставимося до окремо взятої людини в цій організації, тому що робота на рівні особистості (професійне та особистісне консультування, коучинг, індивідуальний майстер-клас) може продуктивно позначитися на роботі усієї організації.

Принцип нашої роботи – "все для одного". Це означає, що ми не просуваємо якусь окрему послугу, окремого тренера чи тренінгу – виходячи з ваших потреб, специфіки, побажань ми обираємо те, що підходить Вашій компанії чи особисто Вам.

Стиль роботи з клієнтами - консультаційні, грамотні та водночас теплі відносини. Ми любимо та цінуємо кожного нашого клієнта та відповідально ставимося до кожного замовлення.

Тренери

Корпоративні тренінги

тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум
семинар-тренинг
тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум
тренинг-практикум

Статті

2876

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі тренінги в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, роботу в Києві.