Докладна інформація про компанію

Компанія «Оксфорд Груп» допомагає всім бажаючим в максимально стислі терміни вдосконалити свої навички володіння іноземною мовою в мовному середовищі, отримати європейський рівень освіти або пройти професійну підготовку в розвинених країнах світу.

Компанія представляє в Україні понад 100 провідних світових шкіл і академій, університетів і коледжів з Великобританії, США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Австралії, Швеції, Швейцарії, Нової Зеландії, Канади та Мальти.

Пріоритетом у роботі «Оксфорд Груп» є надання українським громадянам можливості вивчити мову або отримати освіту в кращих навчальних закладах світу. Ми використовуємо індивідуальний підхід до майбутніх студентів в процесі пошуку курсу, програми або навчального закладу.

Взаємовідносини між студентом і нашою компанією не вичерпуються лише підбором курсу - ми стежимо за його навчанням протягом усього часу перебування за кордоном. Досягти цієї мети можливо лише завдяки високій кваліфікації співробітників компанії.

Програми
Програми для школярів - Англія.
Англійська мова - Англія.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок