Докладна інформація про компанію

«А-пріорі» - освітнє агентство, основна мета якого інформування та консультування українських студентів з питань навчання за кордоном. Агентство надає інформацію про умови навчання за кордоном та підбирає освітній заклад, який відповідає побажанням студента.

За час роботи агентства було налагоджено тісні зв’язки з мовними школами, міжнародними коледжами, школами-пансіонами, вищими навчальними закладами різних країн світу, включаючи США, Канаду, Велику Британію, Ірландію, Німеччину, Францію, Італію, Іспанію, Чехію, Польщу та інші країни.

Агентство пропонує програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади за кордоном. Наприклад, це програми, закінчення яких дає можливість вступати до всіх вузів світу, у тому числі рейтингових, таких як Університет Оксфорду, Університет Кембриджу, Університет Гарварду, Прінстон, Йель, Колумбія. Це – двохрічні програми A-levels (А-левелс, пропонується у Великій Британії) та International Baccalaureate (Міжнародний бакалавріат, пропонується у США та Канаді).
Також є програми підготовки до вступу у інші вузи - це програми Foundation (Підготовка) або University Pathway (Шлях до університету), які пропонуються у різних країнах світу у міжнародних коледжах, або на базі університетів.

Окрім програм підготовки до вступу існує багато програм:

  • вивчення іноземних мов, де мова викладається носіями;
  • канікулярні програми, які включають у себе вивчення мови та розваги, екскурсії;
  • вивчення мови + спорт або творчі програми;
  • перебування у сім’ї.

Досвідчені консультанти освітнього агентства «А-пріорі» надають детальну інформацію майбутнім студентам про навчальні програми, консультують з візових питань, допомагають з придбанням авіаквитків та організацією зустрічі в аеропорту, забезпечують медичним страхуванням та, найголовніше, підтримують студентів під час навчання за кордоном.

Програми
Програми для школярів - США.
Середня освіта - США.
Англійська мова - США.
Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Пользовалась услугами А-приори несколько лет подряд, когда отправляла сына в лагерь в Англию. Лагеря были подобраны согласно нашим пожеланиям очень четко, благодарю за слаженную работу Натальи с Марией. Девчонки делают свою работу на 100%. Рекомендую

,

В этом агентстве работают отличные профессионалы. Шесть лет назад моему сыну помогала Оля. И вот он уже успешно закончил канадский колледж ( четыре года назад)и хочет дальше учиться в университете.Сегодня позвонила Оле, так она нас даже вспомнила и предоставила бесплатную консультацию по дальнейшему образованию. Цены в этой компании тоже ниже чем в других, в которые мы обращались.

,

В этом агенстве все просто супер - внимательное отношение, дельные советы, четкие рекомендации, уютный офис. Кроме того, помогли определиться с выбором страны и вуза, разъяснив все подробности и нюансы. Сразу понятно, что это настоящие профессионалы. Всем советую обращаться именно в А-приори.

,

Спасибо агентству А-приори, они предоставили мне полную и объективную информацию для обучения моего ребенка в Канаде. До этого обращалась во многие агентства, но встречала безразличное отношение. В А-приори все по-другому, сотрудники просто молодцы.

,

Отличная компания, где работают профессионалы, которые дают дельные советы по обучению за рубежом, Кто планирует ехать учиться за границу, советую именно А-приори!!

,

Отличное агентство. остались довольны услугами!

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок