Докладна інформація про компанію

ProstoClass - перший в Україні дискаунтер по закордонному освіти, фокус якого - мовні курси по всьому світу і різні доповнення до них (танці, фотографія, кулінарія тощо і т.п.). ProstoClass це реальна можливість вивчити / по-практикувати іноземну мову в середовищі її проживання, отримати нові знання, розвинути хобі! За допомогою ProstoClass Ви зможете знайти курс в будь-якій точці земної кулі, відповідний Вам за рівнем і інтенсивності. Курси ProstoClass цілорічні, більшість з них починається щопонеділка. Ми постійно поповнюємо базу даних наших курсів і стежимо за спеціальними пропозиціями.

Наша мета довести, що освіта за кордоном доступне всім! У нас Ви знайдете кращу ціну, а також практичні поради щодо мінімізації витрат на перельоти, проживання, харчування, екскурсійна ... Але найголовніше - ми не будемо просити з Вас оплату за послуги бронювання курсів і поради з візових питань! Ви оплачуєте тільки ту ціну, яку надає школа.

Подорож з ProstoClass - альтернатива традиційним канікулам та відпусткам. Ресурс пропонує доступні молоді мовні курси різних країн світу за найкращою ціною шкіл! Для наших студентів - візова підтримка та поради з організації подорожі безкоштовно!

Програми
Англійська мова - Англія.
від 12290 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Воспользовался сервисом компании.Остался очень доволен оперативностью, забронировал все через сайт.Мне перезвонили для согласования деталей! Ребята работают очень оперативно и профессионально, за что благодарен.Буду рекомендовать

,

Класс! Радует полнота информации о курсах и удобство подачи.
Попробую подобрать что-то себе на лето:)

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок