Напрямки навчання

Оцінка відвідувачів
(по 76 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший коледж, дає гарні знання для подальшого працевлаштцвання.

,

Колледж -нормальный! Кругликова С. С., Панкевич В. В., Орлова В. Ф. ,Киржа Н.В. - Вы лучшие!!!:))))

,

Цього року закінчила навчання у ВМК. Навчання не сахар , бо медицина й вимагає 100%-ої самовіддачі . Коледж навчив мене всьому і я за це вдячна йому. Бувало всяке - й погане й хороше , але то студентство не пішло намарно .Ще ні разу не пожалкувала , що сюди вступила. Навчатися важно й не всі витримають таке, але результат того вартий!

,

Коледж в цілому пристойний - оцінка 4.4 з 5 . Одразу хочу сказати відверто, що при вступі платять ті , хто або зовсім дуб , або страхуються . Щодо взяток - викладачі звісно не відсовують грошей, але й не вимагають( але є окремі винятки);; хто тупий і ледачий - той платить на кожному кроці , щоб бува не перетрудитись при підготовці до якогось екзамену чи чергової лекції. Гуртожиток - це МІНУС...:(, Бо тут часто кошти деруть не відомо на шо , а теплої води не було з часів Великого Потопу...Викладачі віддають інфу на парі десь на 70 %, але є й кращі/гірші... Ще часто студенти скаржаться на одного викладача - я так скажу - це звісно "людина настрою", але строга й вимоглива, вона дасть якісь цінні знання . Ще подяка Яковишеній Л.О., Беднарчик М.В. та Моцяка Ю.М.!:))))

,

Ужасний коледж, дітей не вчать,а тільки хабарі беруть.
Не рараджу сюди поступати....

,

Всі викладачі дуже хороші та відповідально ставляться до своєї роботи

,

гуртожиток брудний в кімнатах сторий ремонт вчителі знущаються і беруть хабарі гуртожиток взагалі з СССР

,

Коледж просто супер!!Викладачі найкращі,оцінки ставлять справедливо!
Стосовно гуртожитку так є невеличкі проблеми,але хто не жив у гуртожитку той не був студентом.
Поступайте не пошкодуєте?

,

Закінчила навчання місяць тому. Дуже сумую за коледжом. На рахунок корупції, так, вона є, але це суто добровільно з боку студентів. Якщо ти дійсно вчиш, стараєшся, то ніхто тебе валити і вимагати грошей не буде. Є такі викладачі, які суто принципово не беруть грошей (да, таке буває в нашій країні). Навчатися важко, але ніхто і не казав, що буде легко. Головне зрозуміти чому ти тут і чи дійсно тобі потрібна медицина. Прийдеться забутися про відпочинок, сон, але, якщо в тебе є якась ціль і ти дійно хочеш бути медиком, то це навіть в кайф. Викладачі дуже хороші, знання вимагають. Окремо хочу подякувати таким викладачам як, Сікержинська, Сімчук, Паламарчук, Ковальчук (якщо Ви це читаєте, то знайте - Ви, найкращі. Дуже сумую). Всім абітурієнтам хочу побажати нервів, наснаги, бажання навчатися. І памятайте, що ці роки - найкращі у Вашому житті. Проживіть їх гідно)))

,

Я навчалася і в Погребищі (ПМК), зараз в академці хочу перевестися у Вінницький медичний коледж. У Погребищі також є і хабарі і нб кожне відпрацьовувати потрібно, гуртожиток то взагалі жах, душ на першому поверсі робить із чотирьох тільки 2 кабінки робе, на другому поверсі холодреча а на четвертому жарко, в загальному коледж непоганий і деректор хороший, є їдальня, бібліотека з комп'ютерами та інтернетом, спортзал хороший, скрізь пороблені ремонти крім гуртожитка.
Але по коментарях я так бачу що у ВМК не набагато і краще

,

В гуртожитках брудно.Є завжди таргани та неприємний запах тухлого під ліжками.Мало що приємного, щей треба чергувати по гуртожитку, виносити сміття та робити ремонти за свій рахунок.

,

Пишу коментар як випускниця.Навчальний процес відбувається на застарілому обладнанні часів ссср чи й раніше.Брудні пластмасові маникени,Їдальня та туалети часто закриті.Книги,ліжка в гуртожитках,посуд,обладнання з того ж ссср 70х років.Ніби попала в радянські часи, з яких коледж і не виходив як ставленням до студентів,так і матеріально-технічню базою,так і зарплатнею після успішної здачі випускних іспитів.в дві сімсот-три тисячі гривень з яких треба за все заплатити включаючи житло,проїзд,харчування та утримання сімї в великому місті

,

декілька днів тому поселилась в гуртожиток коледжу,згодна з попереднім коментарем-матраси в плямах жовтого кольору, на кухні на повер таргани,душові на першому поверсі

,

1 і це ще й багато, гуртожиток де проживають по 6-7 в кімнаті з ремонтом радянських часів й тарганами - слів взагалі бракує,

,

жах і годі.поступайте якщо бажаете працювати в фапі за мізерну зарплатню в селищі міського типу.

,

Навчаюсь у коледжі із великим задоволенням. Гарні викладачі, об'єм знань чудовий, практика прекрасна. Багато доброго і світлого пізнала у ВМК, а головне навчилась цінувати отримані знання( від них залежить життя пацієнтів та наша безпека). Дякую усім за чудові роки в коледжі. Успіхів усім.

,

Бакалаврат у Фінляндії безкоштовний для студентів - іноземців. Так, треба володіти англійською та фінською мовами мінімум на В1, зате по закінченню матимете гарантовано високооплачувану роботу (3000 -3500 евро/місяць). Є один мінус у навчанні - хабарів не беруть:)

,

я хочу поступать в этот колледж в этом году.

,

Здесь писали о преподавателе Мазуренко, я хочу знать а какой предмет он преподаёт и на каком курсе? Хочу поступать на следующий год. Думаю стоит ли.

,

А я закінчила коледж в 2009 році..І скажу чесно дуже сумую за ним..Мені сподобалось там вчитись.Якщо ти дійсно прийшов туди вчитись і стати медиком справжнім то ніхто з тебе не буде вимагати гроші,а тільки знання.А пропуски так звісно треба відробляти.Це у кожному є навчальному закладі.Вчителі також тут нормальні,а якщо і трапляється суворий то ще раз повторюсь це є у кожному навчальному закладі.Гроші платить той хто не вчиться і не ходить на пари або ж відчуває,що сам не здасть предмет принаймні на хорошу оцінку...То ж незнаю можливо з того часу щось змінилось.Але я навчалась на державному і отримувала стипендію до самого закінчення коледжу.Так вступила я за гроші не заперечую...Але далі я вчилась сама.Інколи платила,але це в крайньому випадку.Ніхто в мене їх не вимагав.))Дуже класні вчителі за якими я сумую Назаренко,Сікержинська,Кучко,Пацар,Ілясов.То ж абітурієнтики вперед.Все залежить від вас самих і від вашого бажання.зо

,

Не подобається оцінювання знань - занижують оцінки в середньому на 1-2 бали, якщо якийсь предмет знаєш на 4-3, можуть вліпити двійку, а потім бігай на перездачі і плати хабарі. Якщо захворів і надав довідку, всі пропуски будеш відпрацьовувати, тобто кожен пропущений урок, кожне "нб". Не знаю чи ще в якомусь коледжі є така дикість, вчишся в медичному коледжі , а хворіти не можна! В нормальних вузах надав довідку і здавай собі заліки, модулі і т.д. Тут же вимагають здати кожну пропущену пару! Тупість,дикість і хабарництво. Не раджу. За кордоном можна отримати ту саму освіту, вклавши в неї набагато менші кошти і зберегти нерви.

,

Ну, такое. Приемная комиссия не очень. Если хорошие школьные балы поступишь. Многие платят за поступление. Учится можно и без денег, но довольно трудно. Есть предподаватели очень даже хорошие, а есть наглухо отбитые. Это как повезет. Обучают тоже кто как. Практиковатся есть на чем. Но повторяю учится трудно и за прогулы тоже строго.

,

Навчаюсь на данний час в коледжі. Вчити потрібно 100% але деякі викладачі за оцінки беруть гарні гроші. Спочатку ставлять "2" а потім на перездачу. А перездача це від 100 грн. і до 800 грн.

,

Все правильно! Платят тупые и ленивые! А вы хотели на халяву? Я лично учусь самостоятельно и никому ничего не должна!

,

Гребуть не те слово, особливо є такий викладач - Кульчаковська О.М., там так просто і підійти не можна, все має свою ціну. А викладацької віддачі - нуль, навчитись немає чому. Якщо вам попадеться в ролі куратора і ви не хочете за все платити, то зразу переходьте в іншу групу.

,

Те що гребуть гроші, то правда! А хто без грошей, той може розрахуватися по іншому... При подачі документів навіть не не дивляться
на документи. Зразу $500 і крапка. Погано те що боролися з Донецькою
мафіею та хабарниками а в себе під носом не помічаємо.

,

Я тут навчаюсь на 3 курсі,і поступала сама ,без мам і пап.Після 11 класу ти легко можеш поступити якщо добре здав ЗНО.А якщо дуб -дєрєво ,то звичайно будеш платити.Вчусь добре ,А платять ті хто не хоче вчитись.Приймальна комісія була чудова і дуже приємна.Ні разу не пожалувалась що вступила саме сюди

,

Багато читали відгуків про цей заклад. Не вірили. Але переконалися — все правда. Роботи на тестах не кодовані. Куди хочеш — туди клади листок.
На 50 тестових жахливих питань дається одна година і по мові, і по хімії. І варіант, здається, теж один на всіх. Дивно, так? Хімія — це просто жах. Через одне завдння — задача. Вони казали буде 7-8 клас, а там близько такого не було. Напевно, дали перший курс універ. А все скидують на: "Це наш профільний предмет". Їх профіль — це гроші. Оцінки не оголошують. Окремо показують кожному оцінку, мовчки, тикають пальцем. На листку тільки твоє прізвіще. Більше нікого. І що цікаво: чим меший шкільний бал — тим вищим оцінка за екзамен. Не робіть спроби вступити на цей факультет. Ваші знання тут нікому не потрібні.

,

Всем привет! Если вы мечтали в детстве стать врачом и вам нравится помогать людям , то Донецкий Медицинский Университет имени Максима Горького ждет вас! Из-за тяжелой политической обстановки ВУЗ вынуждены были переехать в город Краматорск, но преподавательский состав и руководство университета готовы нести вам знания все с той же силой и терпением как и все предыдущие годы. Вступай в нашу группу абитуриентов и задавай самые различные вопросы про наш университет. Выпускники медицинских училищ и колледжей поступают на 2 курс по результатам внутреннего экзамена. И конечно поступив сюда вы сможете узнавать что-то новое каждый день!

,

Я надзвичайно хотіла тут навчатися,але не так це все було просто...Приймальна комісія просто жах...Повний безлад,подавали документи,то аж 2 рази були (навіть не брали до уваги те ,що люди поприїжали здалеку і дорога не дешево обходилася),на екзаменах дали такі завдання ,що діти без репетиторів нічого би і не написали...Відношення не найкраще((на тебе кричать,можуть навіть силою випхати з приміщення,за те ,щоб просто запитали!Не знаю як там навчання,але в приймальній комісії і на екзаменах мені вже вистачило того жаху!!

,

тихий ужасс...

,

Цей коледж просто супер . Мені дуже подобається тут навчатися .Найкращі вчителі та студенти тут . Вступайте і не пошкодуєте .

,

Коледж супер! А деньги на хабари у того идут, кто тупой и не учит ничего!!!

,

чудовий коледж..вдячний вчителям та персоналу ВМК.коледж навчає професії. лише позитивні враження.

,

Поступил в коледж в етом году. коледж супер очень люблю здесь учится.

,

Самые классные преподаватели, которые работали в 1994-1998 г.г. и некоторые работают сейчас: Пушкарь Любовь Ивановна, Токарь Владимир Владимирович, Зубенко Татьяна Леонидовна, Свидрук Татьяна Андриановна, Бидоленко Наталья Борисовна, Илясов Станислав Васильевич, Шакула Олег Александрович, Тарасюк Валентина Ивановна, Парой Николай Васильевич. Спасибо Вам огромное за Вашу доброту, любовь и мудрость, которые Вы передаете своим студентам!!!

,

Дуже класний коледж, тільки позитивні враження, немає хабарництва... Дійсно в цьому коледжі можна навчитися за 3 роки більше, чим за 6 в університеті)))

,

здраствуйте.я закончила коледж в 2011 году,училась на акушерку,но перед тем 2года проучилась в лицее при коледже.о коледже ничего плохого не могу сказать.я с первого курса стала старостой групы,хотя знакомств никаких не было.на щет денег кто учит тот здаст,но иногда приходилось немножко"благодарить"но преподавателей тоже можно понять,зарплаты у них маленькие.но если учиш денег много не надо.очень довольна что училась именно в етом коледже,досих пор общаюсь с преподавателями.одельная благодарность Назаренко,Токарю,Сирак.очень всех люблю,очень скучаю по всем кто преподавал.знания дали замечательные.

,

Здравствуйте! Я закончила колледж в 2002 году, военное отделение, до этого училась ещё два года в лицее ,то есть, учёба в колледже для меня длилась 6 лет. Хочу выразить большую благодарность бывшему или, как сейчас модно говорить, экс-директору этого колледжа Тарасюку В.С., очень толковый руководитель, хозяин и даже классный преподаватель. За время его руководства, пока я там училась,всегда везде было чисто и всё выполнялось чётко. Да,всё было,но мы очень дорожим теми годами, которые там провели. Прошло больше 10 лет,но мы встречаемся, созваниваемся, стали даже друг у друга кумовьями и всегда при встрече вспоминаем наш колледж и нашу группу. Хочу выразить благодарность Наумовой В.М.- нашему классному руководителю, Токарю В.В., Сиденко В.Н. , Сокур В.А., Бондарю П.Т., и всем тем, кого не назвала,очень любили и любим Самойловича.
Студентам хочу сказать - учитесь, ведь о преподавателях судят по знаниям их студентов.Всем удачи.

,

Поступила у 2005 на державне безкоштовно,закинчила у 2008 з червоним дипломом,платила лише два рази,коледж чудовий,головне бажання там навчатись,гуртожиток чистий,жила там весь час и не платила...працюю на швидкий допомози - даною освитою задоволена...

,

У цьому році закінчила бакалавра.Всього провчилась у коледжі 5 років і не жалію.Гроші платити потрібно в наш час куди б ви не пішли чи поступили. Але якшо ти знаєш 100 % здасиш без грошей! Дуже чудові викладачі і персонал.При коледжі працюють різні гуртки,сама я ходила до художнього,на всі свята проходять концерти,квн,конкурс аеробіки.Практики проходять як в коледжі так і в лікарні.Якщо хочеш навчатись то немає проблем, якщо не хочеш отримуєш погані оцінки і пишеш негативні відгуки.Не слід забувати що у майбутньому від твоїх дій може бути надана шкода життю людини. Дуже сумую за своєю групою, куратором Павленко І.Ю,і взагалі за коледжом.Чудовий привітний директор Андрієвський І.Ю,завжди спілкується з студентами! За 5 років навчання коледж став частиною мого життя. Поступайте, навчайтесь, радійте студентським рокам, бо вони дійсно найкращі!

,

Коледж дуже крутий. Є, звісно, вчителі, які беруть скажемо так "подяку" за оцінку. але це в тому випадку, коли ти лінуєшся вивчити. Не все так погано. Є вчителі, наприклад Коваленко, яким дійсно важливо дати знання. Але в нас всі вчителі класнючі, головне найти підхід. Я поступила сама на контракт, без знайомих, і не заплативши жодної копієчки. Тому, хто хоче поступити сюди, єдина порада- вчіть! А ,вступивши, спочатку працюйте на репутацію, яка дуже швидко почне працювати на вас :)
Удачі всім, хто вступатиме)

,

медліцей не дає достатнього рівня знань і навч. процес хаотичний.навантаження з предметів розподілено нерівномірно.всі модулі здають в останній тиждень семестра.біологію викладають не за програмою (теми взагалі не пояснюють),тому до ДПА треба готуватися сам-но за шк. підручниками,не говорячи вже про ЗНО.При виборі ІІІпредмету ДПА не враховують бажання учнів -всім нав"язують математику. оцінки занижують:7 для них-це як 10 в школі.тому сер.бал атестату низький,а при вступі у ВУЗ бал атестату сумується з балами ЗНО.не завжди отримані оцінки переносяться в журнал правильно.семестрова оцінка залежить цілком від бажання вчителя.(деякі з учнів благають,хтось платить,хтось має зв"язки).11 тільки для старости і замстарости.щомісячний внесок в 100грн. для куратора.і не дай Боже заперечити-із 5-6 не виберетесь.не всі витримують постійного тиску та дискримінації,тому вже після І семестру повертаються до шкіл.із 3 груп ліцею випуска 2013р. залишилось тільки 2.Тільки 1 учень закінчив із медаллю.

,

хороший колледж, кто хочет учить-учит, кто тупой-платит...все закономерно)

а Мазуренко действительно не корректный человек, походу еще и не совсем адекватная. сама не знает чего хочет! сначала вроде все нормально, потом оказывается что у тебя-полный завал по ее предмету.

,

У кого есть деньги и кому нужен только диплом - добро пожаловать в эту помойную яму!

,

Закінчила в 2001 році з червоним дипломом. Жодному викладачеві ні за одну оцінку не платила, і ніхто з них не вимагав ніяких хабарів. Прикро, що за десять з лишком років усе так змінилося. Неприємно читати відгуки теперішніх студентів. Вдячна за отриману спеціальність, за якою зараз і працюю.

,

Навчання в коледжі дуже сподобалось,були деякі нюанси але загалом супер.Закінчила коледж за спеціальністю медико - профілактична справа.На даний момент не можу знайти роботу.

,

не коледж а кошмар. Тільки то і дай шо хабар. Закінчила цього року.

,

тихий ужас

,

Самий дібільний і забитий коледж)))Якщо у вас хватить ума не поступайте,бо всі гроші з дому винесете,на хабарі.

,

Коледж просто супер:-* Не спорю, некоторым преподам нужны только деньги, но есть и честные. А знания будут, если вы захотите учиться...

,

Дорога Валентина! Ваша дочка зрозуміла тільки на останньому курсі, що треба вчити. Лопатою гроші гребуть у тому випадку - коли повний нуль.

,

моя донька в цьому році закінчила спеціальність фармація. Гроші в цьому коледжі гребуть лопатою, починаючи від директора і закінчуючи лаборантами, але не всі! Коли дочка перейшла на останній курс, вона мені сказала: все мама, а тепер треба вчити, бо тут гроші не проходять! Я дуже вдячна тим викладачам, у яких ще залишилось поняття про совість і про професію вчитель! І я розумію, що хороші оцінки ставили дубам по вказівці зверху, бо якщо викладач не взяв гроші, їх заплатили вище, зав.відділенню, завучу або директору, всі в одній упряжці! Таке дороге навчання тут, що напевно було б дешевше вивчити дитину в інституті!

,

У цьому році закінчив син фармацевтичний факультет. Як і в кожному закладі, є свої плюси і мінуси. На батьківських зборах нас збирали тільки для того, щоб ми скинулися на сесію, кожна сесія - від 250 - до 500 грн. Здавали всі однакову суму, не зважаючи на те, знає твоя дитина, чи ні. Мене це дуже обурювало. Чому я маю платити, якщо моя дитина знає. Та до викладачів окремо "підходити" не доводилося. Гуртожиток - це окрема тема. Коменданту постійно доводилося платити, інакше постійне доколупування.

,

Колледж нормальный,но почему Мазуренко В.М позволяет себе такое поведение к студентам ,сначала не ходит на работу ,а потом заставляет детей бегать на перездачу ,доводит детей до суицыда ,а когда ребенок приходит у нее видители нет настроения слушать и так до бесконечности,не смотря на жалобы родителей и заявления директор не принимает никаких мер к преподавателю это же превышение должостных инструкцый

,

Я чула багато харошого про цей коледж і мрію поступити:)

,

я не пойму хороший коледж или нет

,

тихий ужасс...

,

Не коледж а банк тільки гроші подавай.Не вступайте

,

Совершенно не согласна что колледж не дает знаний. Другое дело, что студенты не настроены учиться.
Практика как раз там не плохая и преподаватели преподносят знания все довольно понятно и лаконично.
Выпустилась пару лет назад, довольна, что заканчивала именно его.

,

колледж так себе.знаний почти не дают,практики толком вообще нет.кругом коррупция .все стоит денег.преподы не стыдятся говорить за деньги.в столовке цены!!в магазине на урожае и то дешевле.с книгами проблема-все ксерим(бабло кому-то зарабатываем).короче-я бы в жизни второй раз никогда бы не пошел туда учиться

,

Це просто надзвичайний коледж! Дуже мрію там навчатися ,сподіваюсь це в мене вийде!Я знаю які там чудові викладачі з того ,що так підказує мені серце!І взагалі цей КОЛЕДЖ -це мрія всього мого життя!ачі з того ,що так підказує мені серце!І взагалі цей КОЛЕДЖ -це мрія всього мого життя!

,

в коледже , приподавателям наплевать , кокие у вас знания,они только заглядывают в ваш карман,платить прейдётся за всё!!!на всё и у всех своя такса (росценки),вы никогда не отроботаете тех дениг которые выложите за учёбу!!!поступить просто так не получится,скорей всего,вам предложат гос место за 2 000 доларов и платное около 1 500 доларов!также там приподают не совсем адыкватные люди,вас могут гнобить ,только зо то - что вы не нравитесь!!!зубрить ночами ,прийдётся,только толку 0 !некоторые учитиля вообще не читают лекцыи и ничего не обясняют по придмету(пъют кофе в каптёрке)а потом делают не ожиданый опрос,выставляют 2 и требуют приблизитильно по 50 грн , что бы закрыть колы!так что прежде чем поступать хорошо подумайте,есть ли у вас лишнее здоровъе,нервы и деньги!

,

я закинчила коледж в 2009р, все супер,але деяким викладачам потрибно бути вимогливими.

,

навчання в коледжі - це самий яскравий період в моєму житті . Великий привіт одногрупникам та викладачам .

,

Найкращий у світі коледж, запрошуємо всіх вступати сюди. Тут чудові викладачі, приєднуйтесь до цієї вликої друної сім"їю

,

На стоматологии,преподаватели просто грабители!А в остальном класс!!!!

,

хороший колледж

,

Самые тёплые воспоминания.

,

Так,коледж супер!

,

Підтримую все вище написане!

,

Супер!!!!!Я очень по нему скучаю!!!!!!!!Преподавателям огромное спасибо!!!!!!!!

,

супер

,

the best!!!!!!!!!!!

,

Це супер коледж

,

ето самий лучший коледж в мире,спасибо большое всем преподавателям,за то что отдают самих себя нам,спасибо за то что ви с нами,ми вас очень любим.

Партнери сайту
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Вінниці, а також коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок